Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
22. říj 2008

Jani, tu pristi st by s nama sla i Janca s Valerkou, co s nama chodily na púlavco, neva? Dnes jsem je potkala, mam vsechny zname pozdravovat

janica..
autor
22. říj 2008

Ivi jasně, že neva 😉

prool
22. říj 2008

cauky, ten kun nejak nejede 😕 Ivi tesime se.
kde jste kdo nebo zase usnu 😀 😀

linn
22. říj 2008

No ja jsem tady, ale asi uz nikdo, co? Tak dobrou 😵

entik
22. říj 2008

ahojky, tak jsem Oli zkoukla albicko, Linda tam ma jeste brisko🙂 a bylo krasne teploucko, vsichni v tileckach, to ted uz nehrozi.
Ja jsem pridala do alba fotky z vcerejsiho koupani, tak kuknete jak se Matej vyradil🙂

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Zlatko, ten tunel vypada dobre. Mela jsem strach , jestli se to nebude trhat v mistech prositi... netrha? Divala jsem se na ty "tunely na hracky" v Riegrovce, a ty nejsou tak bytelne.

Ja mela dnes prvni hodinu znakovani se zpevem a hrou a bylo to moc priiima, tak snad se to libilo i ostatnim. A pod padak jsme mimo jine schovavali BeeBa a pak i sebe. Jinak klasicky pobihani a zvedani. Skoda Lindi, ze jste nedorazili, zvlast kdyz bylo tematem jidlo... tak priste! to uz musi vyjit.

Pondelni Hermanek se nam hodi vic, to uz jako pondelky neplati?? presouply jste to na stredu?

Oli, asi uz jsi usla, ze?
Dobrou holky.

zlatka
22. říj 2008

Peti, netrhá se to- zatím, přišila jsem to pevnou bavlnkou a to jen asi ve čtyřech místech. Tak jsem vytáhla ten náš padák a je moc velkej-je to opravdickej, ty máš ten rehabilitační? za kolik a kde jsi ho koupila? Dívala jsem se na netu, jakej máš průměr? S tím se dá dělat spoustu věcí, uvažuju, že si ho taky pořídím.Matýskovi to ve vaně s balónkama moc sluší.Ani se mi nechce věřit, že už je to takovej velkej kluk.To je fajn, že se vám první hodina vydařila.jen tak dál.Doufám, že budeme do další středy fit a sejdeme se s váma včšema i s valerkou v holici.

aponchie
23. říj 2008

ahoj holky chci se jen zeptat je u vas v Olomouci tehu diagnostika nekde ve fakultce?muj lekar me tam doporucil tak sonduju info bo na netu nic neni nebo jestli mate odkaz ?je to prej neco co pojistovna nehradi a dela se to do 12tt dik

janica..
autor
23. říj 2008

Zdarec,

Aponchie jestli myslíš Poláka, screeningu v 1. trimestru, tak je to u letadla a stojí to něco kolem 1500,- 😉 Ještě se mrknu jestli to někde nenajdu na netu..

Peti no teď chodíme ve středu, protože jezdí Zlatuš a ty nemůžeš? Pěkný fotečky 😵

janica..
autor
23. říj 2008

Tak jsem to našla http://www.petr-polak.cz/ 😉

linn
23. říj 2008

Zdarec,
aponchie, taky jsem byla u Polaka.
Jani, my mame prave s Petou to znakovani ve stredu dopo 🙂
Jinak se kuryrujem, Martin je s nama doma, no aspon to nebude prechazet

linn
23. říj 2008

A Matyskovi to ve vane moc slusi 🙂

bazalka
23. říj 2008

Zdar holky!!!

Aponchie, ve fakultce je primo Klinika genetiky, vede ji prof. Santavy, tak asi tam te tvuj dr poslal, ze? Ten dr Polak je soukr a pokud mas ale doporuceni, tak bys nic platit nemela, pouze nadstandartni veci, jako je 4D ultrazvuk, fotky a tak. Ale jestli ti rekl dr, ze do fakultky, tak jdi tam. Nektera specialni vys se stejne delaji jen tam. A kde tu genetiku najdes ... nevim, jak to z nas v Ol, ale genetika sidli ve fakultce v budove detske kliniky. Jen to vysoka petipatrova budova smerek k tramvaji. Kdybys jela tram, tak zastavka fakult nemocnice, pak do kopce a hned prvni velka budova vlevo, v prvnim patre. Pokud pojedete autem, tak zaparkujete nekde u fakultky a pak se uz doptate 😉.

U nas bylo dopo eldorado ... byla u nas Ola s Vasou a pak jeste dorazila sousedka s trochu starsim chlapeckem, tak se kluci vyradili 🙂. Martase to zmohlo, uz chrupe.

Snad se to pocasi odpo zlepsi, chtela jsem jit za kamoskou do mesta, ale nevim nevim, v desti se mi teda chtit nebude 😝. Ale Martas by potreboval provetrat a vybourit 😉

konoupek
23. říj 2008

Ahoj holky,
tak Denuš spí u babi,pže tady se v tom hluku nedá a dopo jsme byly cvičit,opět to bylo super 😵 .
Lindi,brzo se uzdravte...včera v tv říkali,že v listopadu očekaávají kulminaci chřipkové epidemie a je fakt,že marodnej je skoro každej na koho se podívám 😖 .Dětské ordinace prý praskají ve švech 🙄 .
Peti Matýskovi to s kuličkama sluší v té vaně 😀

bazalka
23. říj 2008

uz jsem kukla na fiotky ... Matysek je vylozene spokojenej 🙂

Lindi, to je dobre ... taky nemam rad, kdyz Vilas choroby prechazi a byva to casto ☹. To uz musi byt hodne spatnej, aby zustal doma ... on kdyz je marod, tak miva i 4O horecky, je uplne mimo ... tak to ho donuti lezet, protoze fakt neni niceho schopnej ☹. A je Vam uz aspoin trochu lip? A co Sebik, stale se drzi a je zdravej?

alianka
23. říj 2008

ahoj holky, rada bych se k Vam pridala, je-li to mozne 🙂 nase Valus ma tedka 5 mesicu a rada bych s ni chodila nekam plavat, mohly byste mi prosim poradit ktere plavco je fajn? slysela jsem nekolik protikladnych nazoru na Vodnicka i ty ostatni, uz v tom mam chaos, tak budu moc rada kdyz mi neco poradite 🙂

konoupek
23. říj 2008

Alianka vítej a klído piš piš 😉 .Holky co chodily plavčit ti utčo poradí 🙂 .
Ivi už se to tam vyjasnuje,ještě možná bude hezky 😵

bazalka
23. říj 2008

Ahoj Alianko,

my jsme chodili do Delfinka a bylo to tam fajn. Jen jsem slysela, ze maji volne terminy az v roce 09. Ale chce to tam zajit a poptat se, dost maminek to totiz casem vzda, zvlast v zime, tak jsou pak volna mista. Na Vodnicka jsem taky slysela ruzne nazory ... nekdo je tam spokojeny, nekdo ne ... treba ti Mili napise, jak tam byla spokojena, chodila tam taky. Pak je jeste Kace ... tak jsme chodivala kdysi na aquaaerobic ... neni to tam spatny, ale dle meho malo prostoru a ted maji nove cvicitelky, ty puvodni se jim rozutekly, zvlast do Delfinka.
Asi na kazdem plavcu je neco dobre a neco mene ... ale to uz tak byva, idel asi neexistuje 😉

bazalka
23. říj 2008

Jani, jojo, prave jsem kukla z okna a zjistila to ... to bych byla rada, Martasovi se cely den doma nelibi a mne taky ne ... venku je lip a doma se jeste pres zimu a fujavice nabudem dost ... tak budem muset casteji poradat takova dopo jako dnes, ale bylo to moc fajn 😉

prool
23. říj 2008

ahojky,
ja jsem ale ... normalne jsem pisla dopis a neposlala haha 😀 😀 Ivco diky, Vasa slupnul polivku a uz chrni vic jak hodinu. Tady se to taky trha, tak asi vyrazime aspon nakoupit - nebo to doma rozboura 🙂
pa

alianka
23. říj 2008

dik za odpovedi. no asi to obendu, okouknu a uvidim 😉 koukam ze se venku udelalo celkem pekne, tak asi vyrazim za chvilku ven. premyslim ze mrknu na Floru, dnes zacina festival bydleni, tak treba nacerpam nejakou inspiraci 🙂

bazalka
23. říj 2008

No, to jsem chtala asi pred trema rokama taky nacerpat inspiraci na bydleni, ale bylo to hooodne ubohy ... snad se to ale uz zlepsilo 😉

konoupek
23. říj 2008

Jestli nebude pršet,tak jdem taky ven...jsem tři dny nebyla a už mi to strašně chybí.
Ali bydlení taky můžu a ještě,když tam jsou kytky.Jednou jsem se byla kouknout a papoušky a z toho jsem byla nadšená 😵

bazalka
23. říj 2008

Jeee, slunickooo 😀

konoupek
23. říj 2008

U nás taky 😀 .....sme prdloši 😀 😀 😀

bazalka
23. říj 2008

Jani, je umeni se radovat z malickosti 😉

konoupek
23. říj 2008

To je pravda a když to sluníčo náladu hned zvedne,že 🙂

alianka
23. říj 2008

nojo, ja jsem tam byla predlon i a taky vcelku nuda, dam tomu ale jeste sanci 😉 taky aspon mam nejaky cil prochazky 😎 tak se zatim mejte 🙂

konoupek
23. říj 2008

taky se prozatím rozloučím,musím uklízet trošku 😝

bazalka
23. říj 2008

Ja mam uklizeno a cpu se polivkou 😎

linn
23. říj 2008

Ivco, ty jsi borec s tim uklidem 🙂 , ja uz tady mam hroznej bordel, pani prijde zitra, no aspon bude cerstve poklizeno pro navstevu - Orlova dorazi zitra 😉
Alianka, vitej, taky jsme chodili do delf. a se Sebem bych taky rada. ale u nas hrozi jen nejakej vikend. kurz.