Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
8. říj 2008

Mici, nedorazilas..
Jak se mas? co u vas noveho? ani nenapises...

konoupek
8. říj 2008

no Micina na nás jako prdí 🙄 😉

cecil
9. říj 2008

Tak fotečky opravdu krásný 🙂

Sam tam vypadá že chudák musel dohlížet na pořádek 😀 a rovná to tam 😀

Jo Peti,jsem ti zapomněla říct, plínku prát na 60, otáčky nejvíc na 800 😉 .

Dnes nevím co budu kromě vaření dělat, se mi nic nechce, ale měla bych využít pěkného počasí...a uklidit na dvoře.
Jo, Lindo 😀 , te´d jsem si vzpomněla, že se mi v noci zdálo.....(měli jsme totiž doma moc teplo, tak jsem se převalovala)....nechali jsme ti doma hroznej bordel, ale fakt strašnej a furt jsem jako doma řešila, jestli jsme ti ho neměli uklidit a jestli ti ho Martin pomůže uklidit 😀 😀 😀 , a přitom jsem byla s váma u vás doma, ještě pořád 😀 , Sam tam chodil a nikdo si ho nevšímal, tak jsem zase řešila, jestli si mám hrát chvilku s ním, nebo teda uklízet ten čurbes 😀 😀 😀 ...no hotovo.

konoupek
9. říj 2008

Dobré ránko,
Lindi,tak těch co tě otravovali ještě i v noci bylo víc 😀 😀 😀 .Evko já tam byla taky,teda byli jsme tam všichni,ale absolutně nevím co jsme jako dělali.Asi ten binec 😅

cecil
9. říj 2008

Lindo, zapomněla js. vám říct, že Emilka má svoji milovanou knížku, kde jsou na celé stránce ryby a vždycky ji přinese, najde neomylně ryby a říká KAP jako kapr 🙂). To ji naučil Petr. Ale ryby si obllíbila sama.

zrovna teď ji dotáhla 🙂

janica..
autor
9. říj 2008

DObré ránko,

Jani jasně dorazte 😉 jj před MC je místa hafo, není tam zákaz stání, tak tam můžeš klidně zastavit, a když by náhodou tam bylo obsazeno, tak kousíček od toho je parkoviště 😎

Evi taky dnes na vše prdím, jen uvařím tatinovi boloňský špagety a hotovsoň nic nedělám 😅, no ale to si říkám vždycky a pak mi to nedá 😝

A jako s tím otravováním v noci, jako Zlatuš na to si nezvykej, že ti budu hlídat Bereničku, jako jsem je ve městě pustila z kočárků a Damiánek běžel přesně na druhou stranu jak Berenička, jako to byla pěkná makačka je uhlídat 😅 😔 A ráno jsem se vzbudila a jsem víc zničená, než když jsem šla spát, se pak nedivím, když mám takový sny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

prool
9. říj 2008

ahojky,
fotecky krasny 🙂 vsichna mrnata vyrostla - hrozne to utika - staci par mesicu a nejsou k poznani 😀 😀
Jo nechcete nekdo stojan na CD - cca na 120 a jeste jsou tam prihradky na 2cd a jeste na neco - to nevim co - je cerny puvodni cena 800 a ted asi za 200? ale cena je k jednani 😀 treba i za odvoz 😀 . Nejak se nam uz nevejde do bytu. Kdybyste to chteli videt poslu fotku.
Jinak Jani nevim co mas za sny, ale ja a Maros jsme mely dneska pekne divoky, ze mi Maros rano odmitl rici co, ze to bylo dost hrozny. No u me taky nic moc - samy urazy a tak, ze asi dneska obvolam pro klid duse rodinu.
Uf.

Tak poplacejte drobecky - jdu papat.

konoupek
9. říj 2008

No holky,vidím,že sny máme teda krásný 😎 😀
Dnes jsme byly na tom cvičku pro prtata a na Zlatuš bylo vidět,že je profík 😵 .Denuš se tam moooc líbilo,byla fakt nadšená,takže spokojenost myslím na všech stanách 🙂 .
Jani tak paráda,že je tam tolik místa si mě ulklidnila,určitě dorazíme 😉 .Já ani dnes snad nebudu vařit se mi vůůůbec nechce...polívka ze sáčku to jistí 😅 🙂

zlatka
9. říj 2008

ahoj holky,tak já bych se do toho MC ke konoupkům přidala, můžu kromě po, út a čt dopo vždycky, tak bysme se mohly domluvit už na příští týden. Jinak cvíčko nevím, ale na první hodinu to snad šlo, děcka si musí zvyknout-na ty říkanky a tak, taky s takovejma prckama nemám zkušenost, ale snad to bude bývat lepší a lepší, až to vypiluju, jinak Jani, díky za pochvalu, byla jsem zpocená až na řiti,ale baví mě to, už se těším na příště.
Jani, ten Tvůj sen🙂🙂 To mě mrzí, že už mi nevypomůžeš s hlídáním.Tak papa zatím

janica..
autor
9. říj 2008

Jé Zlatuš, když jsi takovej profík, tak to taky dorazíme na cvíčo kdy a kde, jestli teda můžem? 😅

bazalka
9. říj 2008

Ahoj holky!!!

Teda sny mate barvity 😉 ... to ja moc neznm a kdyz, tak vse zapomenu. Ale Vilas ma sny priserny, desne domotany a nekdy i o mne a jsem prej na nej zla 😢 😢 😢.

Tatu mame na vece, takove polopracovni a ja mam v obyvaku horu pradla, tak zapnu Ruzovku a jdu na to 😝.

Vylet se nam dnes vydaril 🙂 ... na Lovecne meli vyjimecne pres tyden otevreno, chystali nejakou akci na vecer, ale jinak ted maji otviracku jen pa-ne. Dali jsme si topinku s tvarglema, okoukli zver, houpli na trampoline a sli smer Skrben, tam bydli ta nase kamoska ... Vilas tam pro nas dorazil z prace 🙂. Bylo nadherne, dokonce chvilku na kratkej rukav ... az mam z toho dneska otravu cerstvym vzdechem. Jen me mrzi, ze ma Martas rymu ☹ ... snad to zustane jen u ni, ted broucek pekne chrcel ☹

Zlatus, tak MC ve stredu?

janica..
autor
9. říj 2008

Jojo klíďo ve středu dorazte 😎

bazalka
9. říj 2008

Jani, pisu si 🙂

janica..
autor
9. říj 2008

No já půjdu i v pondělí, tak klidně doraz 😉 se schválně poptám kolik chodí mamin ve středu 😒

bazalka
9. říj 2008

Jani, jeste ti dam vedet

Lindi, kukla jsem na foteck. Kluci mi fakt prijdou jak pres kopirak 🙂. A myslim, ze Martin ma dobryho partaka na ryby 😉

zlatka
9. říj 2008

fotky jsou moc pkěný, no marťa je šikulka s tím focením. Taky jsem zkoukla literaturu, co čtete, Lindi, z větší části jsou to knížky Tvoje nebo Martina? myslím Coelho a taky ty dějepisný svazky.

Tak ve středu se budu těšit, já určo můžu a Jani, ty klidně dojeď, budeme to mívat ve čtvrtek od 9-10 a platí se dvacka, bo z toho budu platit nějaký pomůcky (stuhy, barevný kýble, kolíčky) a taky chceme jednou za měsíc mít takový "dílničky"- něco vyrábět, tak z těch peněz budeme platit pomůcky.Kolik stojí to mC?
Bazi, to je super, že se výlet podařil. My jsme dneska taky byly celej půlden venku-s deniskou a tetou, beruš se svezla poprvý na koníkovi.

zlatka
9. říj 2008

jdu žehlit 😝 😝 ,dneska bych řekla K2-skoro opět Mont everest prádla. 😝 😝

bazalka
9. říj 2008

Zlatus, tak u nas Praded 😉
Martas je fakt marod ... chudinka memuze spat, ma plnej noc, chrci, kasle ... tak u nas st ohrozena ☹

zlatka
9. říj 2008

ty, bazi a néni to zase nějaká alergie??? Třebas na padající listí? 😉 No samo, ať je maRťulovi brzo líp, musíš pár dní vydržet, je to nepříjemný ta rýma.

janica..
autor
9. říj 2008

jo tak to super 20 kaček, u nás je cvíčo za 40,- a MC taky 40,-

cecil
10. říj 2008

Ahojda...

hele, Ivi, nemá Vilas nějaký podvědomý přání abys mu dělala dominu????? 😀 😀 😀 😀 ...když má takový sny? Vytáhni na něj bičík a rajtky a třeba mu ty hnusné sny zmizí a budete mít pěkné večery!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tady v KOnici je MC za 20 a cvíčo nevím, ještě jsme tam nebyli, ale myslím že to bude taky tak.

NO já mám rýmu taky už od soboty,ale ustupuje, Štěpánka ji má už snad čtrnáct dní, jenom Emilka je jak řípa. Jen jsme včera tatovi skládaly a vozily cihly a tak měla Emča karambol, trochu tekla krev ze rtu a odřela si čelo, ale dobrý. Dnes už v tom bude chodit jako zedník 😀 .

konoupek
10. říj 2008

Ahoj holky,
tak nám dnes budou dělat okna,dozvěděli jsme se to až o půl sedmé večer, jako,což jsem byla docela naštvaná,nic nachystanýho nebylo ,Denuš jsem musela dát babi ,tak to ted chystáme.Kurna to bude binec 😝 už aby to bylo hotový.Budem u babi i spát,tak se mějte krásně a zatím páček 😉

bananek
10. říj 2008

Tak ahoj holky tak už je nám lépe myslela jsem první dny že se zní zblázním pořád chtěla ven sluníčko no a nevysvětlím jí že to nejde tak včera jsem sní byla ne chvililinku venku tak se jí to líbilo no doufám že už to bude lepší.Jinak jsem začala přes kámošku trochu kšeftovat z hadrama z Anglie tak pokud by byl zájem zvu vás do Mimi bazaru pod mé stránky ID 136710 tak kdo chce mrknite samozdřejmě nezávazně ale musím si udělat někde reklamu a kde jinde než tu svámi že. 🙂 🙂 🙂 🙂 Ještě mě strašně Lin mrzí že jsme tam nemohly být Lucka tak strašně miluje děti a tak musela sedět doma no co už je to pryč a musíme se domluvit kdy přijedeme už to slibuji i Cecilovic tak doufám že to letos ještě zvládnu 😀 😀 😀

prool
10. říj 2008

ahojky,
jen co budem zdravi, tak se nekam vypravime na cvico za vama - teda jestli muzem.
Me uz decka asi hrabne. 😝 Od 30.srpna je nekdo doma marod a posledni mesic Vasa, takze uz potrebuju oraz. Babicky nedorazi ani jedna - jen kdyz se to hodi jim. Jsem asi dost na odstrel - ale snad dnes vycistim hlavu - jdu odpo do mesta shanet par veci.
bananku urco mrknu 🙂 veci neni nikdy dost
Konoupku, tak do je drsny - hlavne to zvladnete, drzim pesti
cus cus

entik
10. říj 2008

ahojky holky🙂
Matula spinka,usnul v obyvaku, tak tam nemuzu rachotit a nic udelat, toz jsem skocila za vami🙂
Konoupkovic delaji okna, hm, to ti nezavidim. Ted mi psala jedna kamoska, ze jim je taky delali a ze uz ma vanocni uklid za sebou, ze musela vygruntovat cely byt. Tak se tes.
Oli, ty se drz!
Ja mela depku vcera dopoledne, mela jsem pocit, ze nic nestiham, nezvladam a ze jsem uplne bez energie. Odpo me to preslo, mela jsem seminar znakovku a prijeli rodice s kombinovane postizenym chlapeckem, tak to bylo moc fajn. Uzasni rodice, oba se krasne k detatku chovali a myslim, ze znakovka je pro ne uplne idealni, uz se tesim az napisi, jak to funguje!
Zlatko, jsem rada, ze se cviceni povedlo. jen tak dal🙂

linn
10. říj 2008

Ahoj holky,
jsem vcera odeslala starsi kluky za tchanama, odpo jsme se Sebikem stravili u Miladky a v Tescu a dneska dojela kamoska z Ostravy s mimcem, tak to bylo takove prijemne, holcicka je spis jak Samik a dost place a Sebik zas predvadel hodne mimi 🙂 a za chvili jeste musim do Unicova kvuli krtinam.
Bananku, urcite mrknu, ja jsem nakupovaci maniak, ted uz nejen na sebe, ale i na kluky 😀
a taky pro Olcu i ostatni, kdo u nas nebyli, klidne se domluvte, dejte vedet termin a dojedte, moc radi vas uvidime, generalka dopadla dobre a curbes nebyl skoro zadnej 😉 😀
A do MC taky nekdy dojedem , Olomouc uz mam i s obema zmaknutou 😎
Konoupku, toz hodne sil do uklidu, aspon to budete mit hotovy 😵
Papa

bazalka
10. říj 2008

Ahoj holky ...

Tak Martas sopli, ale celkem v norme ... snad bude lepsi noc nez ta na dnesek, ta byla silena ☹.

Konoupku, to ti nezavidim ... zas na druhpu stranu aspon vygruntis na ty Vanoce, jak psala Peta ... to ti pak budem zavidet 😉

Olco, chapu, ze je to na palici, ale uvidis, ze zas bude lip ... jak bude Vasa OK, zacnete zit "normalne" 😅

Hezky vecer vsem 😉

janica..
autor
10. říj 2008

AHojky

Jani okna nezávidím, no je z toho fakt mega binec, ale zas jak se dobře umývaj, to je pohůdka 😠

Banánku určitě mrknu 😉

Oli to se ti nedivím, že jsi měla depku, ať je brzo líp 😉

Jako dnes mně totálně zblil mladej, jsem ho houpala v houpajdě, ale teda jako fest 😀 říkám stačí a on to svoje nenenee, no tak jsem ho houpala dál, no a jak to dopadlo, no mazec 😀 😀 😝

bazalka
10. říj 2008

Jani 😅 ... pokud blil jen z houpani, tak je to v poho 😉

janica..
autor
10. říj 2008

Jj jen s houpání, chudák byl pak tak hladnej, tak snědl potom celej chleba a ještě chtěl koko(piškotky) 😅, jen teda ten smrad, jako to není, takový jak předtím, když byli miminka, se mi jako fakt zvedal kufr, když jsem přepírala tričko 😅