Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
23. led 2009

Oli, to je škoda, já jsem včera do půlnoci dělala tu paruku, ale taky jsem si uvědomila, že máme plavčo, tak to budu muset zrušit, což teda moc nadšená nejsem. ale obojí dohromady asi nezkloubíme.

dali
23. led 2009

No to je výborný...jsi to přehodila na druhou starnu a můj vzkaz už nikdo neuvídí ☹ 😀

Za co jde Beruš????

linn
23. led 2009

Holky, my za chvili vyrazime, tak zatim paaaaaaaaaaaaaaaaa a v nedeli jsem tu a uzijte si ty karnevaly 🙂

hi2u
23. led 2009

ahoj holky pomozte mi prosím, nevím jestli znáte pí. dr. Bláhovou. My k ní chodíme, ale moc spokojená nejsem, neznáte nějakého fajn pediatra v Olomouci?
dík

bazalka
23. led 2009

Zdar holky!!!

Zdeni, my na tebe neprdime, ale na so uz mame plany ☹

Oli, ze by neco vasa lapl v MC? Ale nikdo marod tam nebyl, tak asi nekde jinde. At je Vasikovi brzo lip!!!

Lindi, fajn cestu a uzijte si to!!!

hi2u, to se ani nedivim, ze chcete zmenu ... pisnu IP

hi2u
23. led 2009

bazalka:díky moc

bananek
23. led 2009

Ahoj holky i my by jsme šly na karneval ale to by táta nesměl mít schůzy že příjde bůhví kdy a bůhví jak a v neběli jedu ke švagrové na 40cátiny tak mám víkend nabytej nebo spíš táta

dali
23. led 2009

U nás je v neděli 🙂

zlatka
23. led 2009

ahááááá, dali, tak podej info, kdy -kde, v kolik a tak
podle toho, jak se jí bude líbit v sobotu, bysme dorazily i v neděli

prool
23. led 2009

no vubec nevim, kde jsme to lapli, ale uz ve ctvrtek rano nebyl zrovna OK a vlastne ani v MC, jak tam delal scenu, ze zpivat nebude - to nikdy nedela, asi mu nebylo dobre. Vubec netusim - mozna ta zmena pocasi, ale takhle to z nej snad nikdy neteklo. Normalka vodovodni kohoutek hadr.

Mame pujcenou masku pejska a kocicky, tak nic ☹ uvidime jaka bude noc - asi nic moc - ale snad bude po vikendu lip. zdar a at jste vsichni zdravi

dali
23. led 2009

Tak začíná ve 14h u nás na hotelu,ale pokud někdo chce opravud dojet ještě zítra kouknu a domluvíme se 🙂

entik
24. led 2009

ahojky, tak my nakonec nedorazili ani dnes do grygova a zitra k vam, Zdeni, taky ne. zmena planu ☹

janica..
autor
24. led 2009

Čauvec,

hmm tak se nám pro změnu rozbil monitor a máme půjčený, tož když se sere, tak se sere.........

Zítra Zdeňuš taky nedorazíme, jedem ke tchýňce dojede teta z Itošky, tož chce vidět malýho 😎 Jo a kapšář mám z MMB vyšel za necelých 700, což je super cena 😎

Zlatuš co jak bylo?

OLi ať je brzo líp ☹

konoupek
24. led 2009

Ahoj holky,
Oli to je hned po čem nic.Brzo se uzdravte.No na karnevale docela o ničem.Denuš nechtěla jít po obědě spát,takže pak to na ní padlo a byla unavená.Navíc hráli dost otřesně!!!Ani jednu českou písničku a dětský snad vůbec,což mě jako dost štvalo.Měli tam nějaký dětský soutěže ve smyslu,kdo předvede nějaký zvíře,pak hned tombolu,pak zase cosi a než začli něco hrát byla snad pomalu hodina v trapu,takže pro nás nuda.Pro Denuš evidentně taky.Vydýchanej vzduch,no před pátou jsme to zabalili a denuš o půl sedmé padla do postele a spinká.Příště tohle už teda nevim,nevim 😖 .Větší děcka tam nezřízeně lítali a Denuš to schytala nějakým smetákem do hlavičky a pecka to teda byla řádná ☹ .
No já ted ještě byla na pivku s chlapama a bylo mi fajnéééé 😵 .Jsem si zase vyčistila hlavu po týdnu 🙂 .

cecil
24. led 2009

Jani, dětskej karneval jak vyšitej, co? 😅 😖

Dobrou

janica..
autor
25. led 2009

Hmmmm tak vidím, že jsme o nic nepřišli 🙄

konoupek
25. led 2009

Jo jo ,jak vyšitej 😒 .A ted Zlatuš napíše určitě něco pozitivního 😀

dali
25. led 2009

Zdarec

tak u nás karneval bývá super...teda aspoň pro nás...starší děcka tam taky dělaj čurbes, lítají, ale s tím nic nenaděláme...soutěže moc nejsou,spíš se hodně tancuje a rodiče ke konci už taky a hoooodně 😀 😀 😀
Jediná soutěž je o nej...masku a taky na losy o dorty.....cen je hrozně moc takové maličkosti,ale fajn je když aspoň každé dítě něco vyhraje a má z toho radost 😉
A hodně pozitivní u nás je že je to na krásném velkém sále....přícházíte o hodně 😀 😀 😀

Zlatuš kdyby jste se náhodou rozhodly tak zavolej 🙂 a nebo ještě třeba písni na skype 🙂

janica..
autor
25. led 2009

Zdeni tak si to užijte a foť ať kouknem aspoň na fotky 😉

prool
25. led 2009

ahojky,
tata mel vcera umysly jako, ze pujdeme na maskarni. Vasa vypadal lip, ale ryma se zarazila 😠 chlapi no, ja to teda taky zarazila s tim, ze by Vasa uplne padnul. Dneska teda huhlal a porad polehaval. Neni mu asi chudackovi zrovna nejlip.
Jinak jak uz jsem psala zopakuje naprosto vsechno a je strasna sranda, jak napodobuje muj hlas nebo spis ton hlasu, kdyz volam na Marose - takovy to "honem" 😀 😀 nebo uz mi napovida "volat tato" 😀 😀 a to jeho zdrobnovani, to by se jeden po..., ale maminko je moooooooc prijemny 😉
Musim ho teda pochvalit, ze mu jde i sklonovani a normalka asi chape i minuly cas. Tata v tydnu se najedl a sel do prace a Vasik prisel k zidli kde sedel a povida - tata tady papal, sedel, pil - uplne me to odrovnalo 😲
Konec vychloubani - zato spani decka - to je katastrofa - pres den bida a v noci bida s nouzi 😔
Priznavam se, beru si 5 dni dovolenou (nevim jak to vydrzime asi navzajem) a odjizdim sama!!!! zitra k rodicim a prijedu v patek vecer nebo v sobotu. Ve stredu snad ma dorazit tchyne - ta teda pravy duvod jako nevi. Jedu se normalne vyspat!!! nebo zkolabuju a to neprehanim. Jestli mate nekdo nejake babske rady sem snim, uz jsem vyzkousela vsechno mozny, ale zatim nic poradne nezabralo. Nejhorsi je, kdyz se mu neco nelibi, tak proste leze do pliny!!! a rve si pytlouse - hruza! az se bojim, ze si neco udela.
zdar, jdu si balit

prool
25. led 2009

jo zapomnela jsem napsat, ze nespime od te doby co se mu rozjel eksem a to je cca od pateho mesice a vlastne do te doby taky nespal, protoze byl jeste male mimi - neni to zalezitost posledniho tydne...kez by byla..

janica..
autor
25. led 2009

Oli odpočiň si!!!!!

Jinak Vašík je fakt šikovnej s tím kecáním 😎

cecil
25. led 2009

Ježiš Oli, to je maso...to nespaní. No ale já měla taky nespavý děcka, ale neměly ekzém, že? 😒 No teda Emča ještě trochu nespavá je...ale je to mnohem lepší, měla období že byla v noci pravidelně dvě hodiny vzhůru. Když jsem pak o půl paté usnula, tak vstát o půl sedmé se Štěpánkou do školky byl horor 😝 . Ještě teď jsme 2x, 3x, 4x za noc vzhůru, ale v podstatě se napije, zavrtí a spí dál, takže to je pohoda.

A malej kecá teda impozantně! Emilka měla takový pěkný start a teď to fláká, ale dnes řekla "hokej" 😀

Ahoj

bazalka
25. led 2009

Zdar holky!!!

Oli, odpocin si ... urco zas bude lip 😉

U nas se vstava ted kolem pate 😝 ... ale malos si da mliko a chrupe se mnou tak do sedmi i dyl. Jen dnes se vzbudil v sest a uz nezabral ☹ ... ale neva, nestezuju si, neni to casto

Jinak curani je u nas uz vychytany ... doma bez plin a tyden bez mekrych gati 😀 ... jen ven mame plinku.

S tim mluvenim teda na Vasu a Beru nemame, ale lepsi se to den ode dne. Dnes malos lital po byte, sebral rugby balon a rval na Vilase tatiiii bagby 😀 😀 😀 ... vletesi spolu na postel a delali skladky 😀 😀 😀

prool
25. led 2009

jo je na nich videt kazdy den - nebo spis slyset 😀 Vasa zase dneska poprve rekl taktor - jako traktor 🙂 nejdriv to bylo eee, pak trtr a dneska taktor 😀 😀

janica..
autor
25. led 2009

Ivi tak to je šikula Marťa, my už spíme odpo bez plínky, měl týden suchou plínku, tak jsem to dnes vyzkoušela a v poho 😎 NO taky jsme byz nehody, jen očekávám ve středu v MC, to stopro nezklame 😀 😀 😀

bazalka
25. led 2009

U nas jede traktor a bagr 😉

entik
25. led 2009

ahojky holky,
tak jake bylo dnes maskarni? zdeni?

kluci kecaji o sto sest, co? Ohledne minuleho casu prekvapuje i Matula, sice zatim znaky, ale taky uz par mesicu vime, ze si pamatuje 😉 je to parada!

zlatka
25. led 2009

holky, hodím nějaké foto, už na tom pracuju

entik
25. led 2009

to je dobre, tak pracuj🙂