Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
26. led 2009

Lindi se to nějak blbě zobrazuje 😒

dali
26. led 2009

Lindi
jak místo kola????
já to viděla mockrát vozit za kolem.....taky na bruslích.....a i volně...tak místo kola nechápu 😒
Já jen když to vozí za kolem...myslím že jsou to blázni,těm dětem tam nemůže být dobře a to nebezpečí...nevím....hodně jsme to probíraly s holkama,stavíme se k tomu negativně,ale já mám co mluvit když jezdím s Fildou na in-linech 😒
fakt ti nevím.......já tak jednou jela autem a tohle jsem viděla až na poslední chvíly a pěkně mě zamrazilo ☹

janica..
autor
26. led 2009

áha už jsem to našla co myslíš, jo to jsem hodněkrát viděla, i to hodně chválí, no ale mladej má motorku, tak myslím že to stačí a na ježoura dostal kolo

janica..
autor
26. led 2009

Jako nevím odrážedlo za 1600 😒

bazalka
26. led 2009

Zdar holky!!!

Masky krasnyyyy ... asi uz pristi rok neodolame a taky prijedem 😉

Lindi, myslelas to odrazedlo, ze jo? I ja nad tim premyslela ... prijde mi, ze malej jeste moc slapat nebude a na tomhle se nauci slusne drzet rovnovahu. pak by mohl dostat kolo uz vetsi a mozna i bez kolecek 😉

Jani Kon ... paradni vyber, domecek vypada moc dobre

Zlatus, to vase dite je fakt talent 😀 😀 😀

U nas pokrok ... uz se nam dari do nocniku i boban. A asi budu muset vyzkouset i to odpoledni spani bez plinky ... risk je zisk 😉

janica..
autor
26. led 2009

No vidíš šikula Marťas, Ivi já to zkoušela to spaní až míval suchou plínku a to bylo tak po měsíci, jako než jde spát, tak se vyčůrá a jak se vzbudí tak zas .....

janica..
autor
26. led 2009

Hmm tak to je za slušný peníz 😎

bazalka
26. led 2009

Tak ja jeste chvilku pockam ... ale mam vyzkouseny, ze kdym ma plinu, pusti to do ni a kdyz ji nema, tak vydrzi az na nocnik nebo zachod ...

janica..
autor
26. led 2009

áha, tak třeba to fakt v klídku vydrží, no za pokus nic nedáš 😉

bazalka
26. led 2009

Dam mu do pelechu igelit a jdem na to 😉

linn
26. led 2009

Holky, no teda kluuci jsou sikovny, ja uz fakt musim taky zacit 😅
Ivco, jj, presne jak pises, jsme se bavily, ze kvuli stabilite a pak kolo bez kolecek, ta kamoska prave rikala, ze by znovu radeji koupila prvni tohle a pak kolo.

linn
26. led 2009

Diky za odkazy

linn
26. led 2009

No a do toho voziku za kolo bych teda taky fakt nesla 😀 😀 😀 ten odkaz nesel dat jinak 😉

janica..
autor
26. led 2009

No jsem zvědavá jestli se mladej v létě naučí šlapat, ale myslím že jo, pač má vlohy po tatovi😀se i hrozně brzo naučil na motorce, no uvidíme..........

linn
26. led 2009

No u nas to zatim na extra sikovnost nevypada - asi bude po mne 😀

janica..
autor
26. led 2009

Jako se z toho mladýho fakt jako picnu, teď přiběhl nahatej a řiká mi aaa a sedl na nočník, jako si sám sundal spací pytel odepl bodýčko, sundal pyžámko, plínku, no jako no comment a jako měl z toho srandu jak sviňa....

bazalka
26. led 2009

😀 😀 😀 boreeeec!!! Dmous jeste nespi 😕???

janica..
autor
26. led 2009

nee nespí, jako se těším na léto, to byla pohoda, jak chodil spát v osum, teď? jako dřív jak v devět neusne, no nemá ten pohyb co v létě 😒

bazalka
26. led 2009

tak to u nas nastesti stale plati 19.30 max 20.00 je uz u nas klidek

janica..
autor
26. led 2009

hmm tak to máš super, jako u nás se to fakt zlomila, jak jsem přestala chodit dopo a odpo ven

bazalka
26. led 2009

My se snazime dopo i odpo jit ... a je poznat, pokud nejdem, zvlast u spani po obede ... to se nam moc nechce nebo spi malos jen kratce ... je to ale na prd v tom pocasi 😖

janica..
autor
26. led 2009

NO já teď chodím jednou denně, jako on se mi kolikrát vzbudí o půl čtvrtý a to než se vyhrabem, tak je tma, tak to nemá cenu...

konoupek
26. led 2009

Ivi jak si hodila ten druhej odkaz na to odrážedlo,tak podobný dostala Denuš na vánoce od tchánovců.Mě se to zdá zbytečný,ale tak uvidíme,jak se s tím popere,zatím nedosáhne na zem a jdou k tomu později přidělat i ty kolečka.No necháme se překvapit,ale na obyč odrážedle jí to šlo taky docela brzo,ještě neuměla chodit a už to valila na motorce 🙂 .

prool
26. led 2009

ahojky baby,
hlasim se od kamosky 🙂 se spanim Peti zatim nevim, ale nevidim to prvni dve noci nejak ruzove. Asi toho moc nedam - mozna zkusim po obede pres den - uvidime - urcite poreferuju. Zlatko paruka mooooc krasna 😉
Je to hroznej nezvyk - porad nekde slysim decky zvatlani a obcas se ohlidnu a ono nic...
zdar zdar

PS: jinak chlapi zatim pry zvladaj - tak uvidime

cecil
27. led 2009

Jooooo, mě se taky na Silvestra zdálo, že Pavel zhubl 😉 ...tak mu to vyřiď i ode mě.

Oli, to je fakt nezvyk, co? 😀 Mě stačilo když začala Štěpánka chodit do školky, jsme ji furt hledala, co kde dělá, že je tak potichu 😀 .

Dnes jsme se prd vyspaly 😝 , Emča šla spát v osum protože nespala odpoeldne a od půl třetí jsme byly furt vzhůru, furt se mlela, no už byla vyspaná....taky se těšim až bude léto a bude tak ulítaná, že bude spát jak dřevo!

Zlatko, kostým krásnej!

My půjdeme asi na maškarní teď v sobotu, Štěpánka chce za spolužáky, má šaška a Emilce musim něco půjčit, asi karukulku, Štěpánka ji měla taky půjčenou, když jí byl rok. 🙂

Ahoj a mějte se...

janica..
autor
27. led 2009

http://www.stream.cz/video/217291-jak-se-co-del... ode dneška nekupuju medvídky 😝

bananek
27. led 2009

Ahoj holky tak my se konečně hlásíme taky víkend ok celkem dobrej v sobotu jsme měly tichou domácnost a v neděly jsme jely ne ty 40cátiny švagrové tak už jsme se zase bavily tak jako všude že.Jinak dnes jdem na kontrolu v roku a půl tak už se těšíme.Teda Jani a to jsi netušila z čeho se dělaj?To už vím dávno ale když mi je taky všichni milujem ale to je u více výrobků i obyč mlíko by jsi nepila kdyby jsi spoustu věcí vyděla

janica..
autor
27. led 2009

Marti jsem o tom slyšela, ale nevěřila 😅 a jako i čučím kolik je v to cukru 😠

kuchy
27. led 2009

Zdravíme všechny maminky, chodí sem nějaké těhulky, co čekají své první? Mě nějak mé kamarádky předběhly a já mám teprve malé rostoucí bříško ☹ a ony už batolata ☹