Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jakoubka
30. led 2009

Si píš,že šustky. 😀 Doufám,že se nerozteču,mám tetku 😠

bazalka
30. led 2009

Holky,jsem zjistila, ze jak jedu do toho Brna, tak nemam ani pyzamo ... si musim nejaky poriti. Vcera jsem objednala jedno z MMB, tak jeste musim popatrat aspon po jednom ... pyzama ja teda doma nevedu 😖
Nevite, kde sehnat pekny a ne za litr? Jsem chtela mrknout v CA a tam uz pradlo a pyzama nevedou 😕

janica..
autor
30. led 2009

Marťas 😀 😀 😀

Ivi jdem si s Marťáskou zaběhat 😅

bazalka
30. led 2009

Vas obdivuju, behani nesnasim ... vidim, ze to Marta bere vazne, i ohos si koupi 😀

bananek
30. led 2009

Ahoj Kuchy oni tě moc straší já měla těhotenství na prd o zádech ani nemluvě a můj žaludek mi nechtěl nic moc brád až do 8 měsíce ale můžu ti říct že ta radost z miminka všechny ty nepřijemnosti úplně hodilo za hlavu já tedy rodila v těch vedrech až 31.7.ale kvůly tomu malímu to fakt uteče a vůbec si ty různé nepřijemnosti člověk nepřipouští 😀 😀 😀 Jinak dovolená skvělá už jsem tu nahazovala kdyby jste chtěl někdo na Maltu tak už se na tom pracuje v dubnu se začína ju Ha Ha a můžu vám říct že stéhle dovolené určitě odpočinuti nebudete ale zážitků tu bude dost a dost mladoch bude doma už od 12.6.mají rekonstrukci školy tak ho prý pěkně zapojíme a do školy jdou až 7 září alespoň bude mít na co spomínat že?Ale příští rok chceme alespoň někam na chatu bude se splácet hypotéka ale vypadnout se musí a nehledě na to že já už 1.srpna pak nastoupím do práce tak ať si mě děti ještě užijí že 😀 😀 😀

janica..
autor
30. led 2009

Ivi škoda, pač na vánočních trhách měli naprosto parádní a fakt kvalita, kupuje si tam Petrášova mamka každej rok, ale tip na obchod ti nedám, nevím.......

jakoubka
30. led 2009

Ivi-si piš,že to beru vážně 😀

Já mám pyžamka z Hm,sice trošku ujetý(Hello Kitty a Snoppy).ale mě se to líbííííííí 🙂

Aby to nebylo běhání na pivo a zpátky 😀

janica..
autor
30. led 2009

Marťas 😀 😀 😀

janica..
autor
30. led 2009

No jsem zvědavá kolik toho uběhnem 😝

bazalka
30. led 2009

Marti, ja se v HM divala a nic tam nemeli a kdyz, tak kratky gete ... jako dlouhy mam nad kotniky a 3)4 nemeli ☹

jakoubka
30. led 2009

No,sobě moc nevěřím 😠 To víš,plíce 😝

a vůbec,kde dáme sraz a v kolik?

jakoubka
30. led 2009

Ivi-jinak nevím ☹ Snad jen ten Pataloon,nebo jak se to píše.naproti Spei 😕
Kvalitu nezaručuji,ale cena bude dobrá

janica..
autor
30. led 2009

NO v sedum před tvojím? nebo pozdějc, jak chceš.....

bazalka
30. led 2009

chci uz neco, co chvilku vydrzi ... netrvam na tom, aby to stalo 100,- .. objednala jsem jedno z Nextu, tak jsme zvedava, co dorazi 😉

jakoubka
30. led 2009

Jani,jo v 7 😉

janica..
autor
30. led 2009

Jen teda škoda, že nemáme po cestě nějakou kozu na přeskočení, bych se aspoň zasmála a zavzpomínala na starý časy tělocviku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zlatka
30. led 2009

jééé, holky, vy chodíte běhat? tož to mě teda pěkně štvete, zase budete o deko lehčí....Nehcete doběhnout k nám do Grygova a já bych se přidala? 😀

Ivi, pyžama mají i V Olympii v nějakým tom obchůdku, jak je knihkupectví a taky uvnitř v Hypernově, asi to nebude extra kvalita, ale možná bys i na to pár vyspání našla, když doma pak spíš na "ostro" bez pýža 😀 😀

No, zdeni, dovča bude úžásná, to se moc máte, už se těším na fotečky, vypadá to moc krásně a to vízo do cela dobrý- tu češtinu ejště musíš dopilovat 😀 😀

Kuchy, fakt bude hůř, teď prožíváš nejkrásnějšíobdobí v těhu, počkej až přijde to hroší...

A jako mARCI, kde jsi, co ta Tvoje malá "čumíš do toho"-žádná nová hláška?? 😀

janica..
autor
30. led 2009

Zlatuš neběháme, ale začínáme 😀 jdem dnes poprvý, já jsem to milovala, jsem chodívala běhávat, ještě když jsem bydlívala na baráku, běhávala jsem se psem to byla paráda, tak doufám že mě to zas chytne a dlouho mi to vydrží.........

kuchy
30. led 2009

bananek: no jo, to se přežije jsem mladá a hloupá 😀 Z dalším to už pujde líp.
Ale už se mooc těším na ty vaše maminkovské starosti. 🙂

jakoubka
30. led 2009

Jani-kozu,néééééééééééééééééééééééééééééééééééé 😀

janica..
autor
30. led 2009

Marti 😀 😀 😀 😀 😀

jakoubka
30. led 2009

Leda se Šárkou Š 😀

janica..
autor
30. led 2009

Marťas 😀 😀 😀 😀 normálně tu umírám smíchy, jako já vás úplně vidím 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jakoubka
30. led 2009

Jako na střední jse jí už přeskočila ,bez pomocííííí 😀 😀 😀

jakoubka
30. led 2009

ˇ3arka byla horší kafe než jáááá 😀 😕

janica..
autor
30. led 2009

Tý jo no nekecej 😀 😀 😀

cecil
30. led 2009

zdarec!
Jako holky nemáte na moji spolužačku, ta nejenže nikdy tu kozu nepřeskočila, ještě z ní spadla rovnou na hubu a stihla přitom kopnout učitelku do hlavy! 😀

Kuchy, mě bolely kříže se Štěpánkou hrozně, ke konci nevíc, bylo to fakt blbý. Já se zádama marodila. Ale s Em už to bylo mnohem lepší. Myslíš že by plavání nepomohlo?

Zdeni, no vidíš, vízo ucházející 🙂 .

Štěpánka má sedum jedniček 😵 .

zdravim a mějte se! A marodi brzo chřipku zažeňte!

fajn
30. led 2009

No ahojte já tady na vás čumím ale nic nepíšu . Je to pořád dokola . Pořád pouštím písničky nebo pohádky už my z toho jde hlava kolem. A s Andreou jsem šrotila školu protože psali pololetky ale zvládla to na samé jednotky tak jsem ráda jak rádio. Ona by to asi nerozchodila a taky hlavně tchýně ta by asi nespala ona je děs běs. No ale co si budem někteří povídat o maminkách manželů 😖 .
Jinak Didka nic akorát manžel šel onehdá 😀 ze sprchy a Didka ho viděla (no viděla ho už víckrát),ale teď to asi zpozorovala a povídá:tata má jinou pipinu než já? no a já tata nemá pipinu ale šulinka . A ona na to já mám pipinku a tata šulinku 😀 😅 😲 a tak to u nás máte . Některým dětem je to šumák a Didku fakt zajímá vše.

Jinak marodům brzské uzdravení (doufám že jsem to napsala dobře je to nějaky divny slovo) 😀

Kuchy vítám tě taky i když já jsem moc nepíšu. Užívej si pěkně klidu dokud to jde i když tě bolí záda ,pak už klídek nikdy nebude 😉

Tak já zas budu čumět a někdy zase něco písnu ahojte

bazalka
30. led 2009

Marci, jsi nas opet pobavila ... sulinka je fakt dobra 😀 😀 😀

entik
30. led 2009

TAdy je srandy🙂 zamilovany Martas, Didka nema sulinku 😀 😀

s tim tehotenstvim, ja jsem mela tehu uplne krasny a uzasny, az ke konci me bolely zada, ale zase me to nutilo cvicit, kazdy den na balone a to bylo fajn. A chodila jsem hodne a pesky az do konce. Ale ja mela male brisko a moc jsem nepribrala, tak to bylo asi i tim. Tak doufam, ze to dalsi budu mit taky tak krasny.

Cvicenky, pak pisnete, jake bylo behani. Ja u behani vzdy hrozne funim, jak lokomotiva.

evi, co Stepancino prvni vysvedceni?

Zdeni, jsi borka! a dovca vypada fajn, taky se tesim na fotky, s tou modrou vodou vypadaji vzdy krasne!