Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

konoupek
5. bře 2009

Ty odkazy nečtu na to nemám nervy ☹

janica..
autor
5. bře 2009

Hmm to bude pěkná nuda co Martis?a hlavně stýskat co? 😔

zlatka
5. bře 2009

jani, jóóóóó? 😀 😀 😀 😀 😀 Tož díky za zprávy z bojiště, teď se chlámu zase já! Tak to bylo asi jenom před váma!!! 😀 😀 😀 😀

konoupek
5. bře 2009

myslím,že jí Beru dává docela zabrat i když to babi asi nepřizná 😕 😀 .

konoupek
5. bře 2009

Jo jako nemyslela jsem to tak,že by Beruš zlobila,ale spíš,že babi už taky není srnka a tak trochu jí to zmáhá.Přece jen už je u ní pár dní,že 😀

konoupek
5. bře 2009

Aspon tak na mě babi působila,ale to je jen můj dojem.Ale jen at si jí pěkně s dědou užijou 😉

bazalka
5. bře 2009

Zdra holky!!!

Normalne brecim ... sileny 😔 😢

Zlatus, ale tys me fakt rozesmala 😀 ... podlaharska pohotovost, to existuje??? Jinej by mel nervy v kyblu a ty se tomu smejes 😅 ... ale mas pravdu, to bys s laminatem nezazila 🙂. Ja musim taky ty nase plovky trochu zvelebit, jsou docarany od aut, motorky 😖

Jani, jak jste dopadli u DR?

My jsme byli dopo na nadrazi ... je tam okolo plno bagru, jak to tam opravuji, Martas byl nadsen. Vyjeli jsme i vytahem do 18 patra ... to byl pohled, vse malinke 🙂. A zaver ... jelo Pindindo (Pendolino) 😅

bazalka
5. bře 2009

Jo a holky, tak po trech letech nakupovani na MMB me asi jedna mamina opravdu podfoukla a prisla jsem o 500,- 😠 😠 😠

cecil
5. bře 2009

Ahoj holky,
tak jsme byly dnes u Mudry...Štěpánkja už je lepší, jen dostala něco na odkašlání, ale Em měla od večera přes celou noc vysokou horečku, tak jsme radši jely. Má to na průduškách, dostala Sumetrolim.

Teˇtu mžourá očičkama, měla by spát, ale jsksi ji nemůžu udolat.

linetko, u nás bylo nejhorší kojení když lezly E stoličky a špičáky, to bylo loni od jara do srpna....přes den pochtívala taky často a v noci i 6x, 8x. Jak vylezly zuby, tak je to pohoda. No ale teď u těch horeček se taky hodně kojí a nechce moc jíst.

Zlatuš, já tu vaši podlahu detailně nestudovala, myslela jsem že máte laminátku.....a co to máte za druh dřeva, prosim? Já chci do obýváku taky dřevo, nebo aspo'ň marmoleum-....časem, až na to bude 😀 .

Odkazy moc smutný, raději to ani nečtu... 😔 .

cecil
5. bře 2009

Ivi??? Ať navalí prachy! Však to posílala pojištěný, ne??? 😠

Zlatuš....úplně Tě chápu s tou Berčou a babi....ale udělala jsi to dobře s kokinem....řekni babi že na rozmazlování je ona! To by skončilo tak, že si budete děcko předcházet sladkostma za nic...jen aby jsi byla v jejích očích hodnější...to je kravina. Děcka stejně milují víc toho, kdo jim dá nějaké hranice a ne toho, kdo jim něco dovolí a podruhé zakáže 😉 ...a kupuje jim dárečky a všechno dovolí (viz naše babi...ale pssst, jeto taky tajná informace! 😀

bazalka
5. bře 2009

Evko, ona to nejspis vubec neposlala 😠 A na maily moc nereaguje 🙄

jakoubka
5. bře 2009

Ivi-bych ji dala takový negativní ohodnocení,že by z toho opupínkovala 😠

bazalka
5. bře 2009

Ja to zatim chci vyresit s ni, ale asi to tak dopadne .... jen mi to tech 490,- nevrati 😢

bazalka
5. bře 2009

Napsala jsem ji toto:
Petro,

uz mi pomalu dochazi trpelivost ☹. Dnes jsem volala k nam na postu a ani tam zadny balik neni. Zadam Vas o urychlene zaslani cisla zalsilky, kdyz jste mi pred tydnem psala, ze druhy den nesete opet balik na postu nebo zaslani penez zpet na muj ucet!!!

V podminkach prodeje mate tuto vetu:
\"Moc se těším na spolupráci a očekávám,že obě strany budeme s obchůdkem spokojení,budu ráda za hodnocení a také foto spokojeného zákazníčka\"

Ja se snazila ji drzet, ale vy viditelne ne!!! Po obdrzeni podkladu k platbe jsem tuto ihned odeslala a od te doby se nic moc nedeje ... na emaily odepisujete ne zrovna rychle a velmi stroze.

Doufam, ze se vse vyresi k Vasi i me spokojenosti!!!

konoupek
5. bře 2009

Ivi,taky bych jí napsala "lichotivý" hodnocení. 😠

Napsala jsi to dobře a nic bych za to nedala,že se ještě bude cítit dotčeně 😠

cecil
5. bře 2009

Ještě jsi měla napsat, že je to poslední varovnání....jestli nenapíše číslo, napíšeš hodnocení a hotovo 😝 .

cecil
5. bře 2009

Děcka, ještě jedna horká novinka z našeho cvokhausu...můj otec s invalidním důchodem si chce pořídit vlčáka a chce ho mít v podkroví v 2+kk 😲. Fakt na někoho platí čím staší tím blbější 😖 . Navíc je to strašně narychlo, zítra se na něho jedem podívat....ani nebude čas mu to rozmluvit 😠 .

cecil
5. bře 2009

Šmarjá, co to píšu, ne jedem , ale jede, já nikam nejedu 😠 !

zlatka
5. bře 2009

No, já jsem teď měla taky takový nedorozumění menší a určitě jsem to neudělala úmyslně, myslíš,že si vymýšlela s tím balíčkem a tak?Ale nebylo to na MMb,tam vždy v poho.Jsem si nevšimla interky, no a zapomněla jsem.Zní to blbě, ale fakt to tak bylo. No, ale je to nepříjemný. a co sis tam objednala?

bazalka
5. bře 2009

Zlatus, pani nabizela dovoz vezi v Nemecka z HM ... vybrala jsem macikovi bundu na pristi podzim, zimu. Platbu jsem posila 11.2. ... pak ze pro veci jede, pak ze posle, pak ze poslala ... nic neslo, tak jsem to urgovala a po par dnes, ze se ji pry balik vratil pro necitelnou adresu, to bylo ve ctvrtek min ty. V patek ho mela opet poslat a je ct a nic ☹((. Pochybuju, ze by sel balik z Chebu tyden 😠 a u nas na poste nic neni ☹

bazalka
5. bře 2009

Evko, taky dobrej cvokhaus 😀 ... a nebyl by vlcak vic na zahrade nez v 2+kk?

zlatka
5. bře 2009

Ceci my máme terra dub http://www.sortim.cz/podlahy/drevene-3-vrstve-p... první obrázek a jako takhle bych si předtsavovala výsledek mýho snažení 😀 😀 , tak snad se ho dočkám.

konoupek
5. bře 2009

ivi ještě bych počkala do pondělí,ale to je max. a pak jí to vytmavila!!!!

zlatka
5. bře 2009

A nemůže být třeba nemocná? Jako nechci ji omlouvat, ono už to je fakt nějaký divný, je tam těch pak nějak moc.... Nic, mizím, valíme do tancování.papa

konoupek
5. bře 2009

No Zlatu i kdyby byla nemocná,tak není problém to napsat a omluvit se,člověk by to snad pochopil ne?

bazalka
5. bře 2009

Nemocna byt muze ... to bych pochopila, ale pristup k netu ma a na MMB chodi, je to videt dle navstev alba. Vetsinou jednou za den se tam ukaze.

bananek
5. bře 2009

Tak ahoj holky hlásím se stále ze špitálu ještě že mám kámošku na sekretariátě jinach bych se ani neozvala tak dostávám kapačky měly podezření že mám roztroušenou sklerozu to se neprokázalo a tak moje dokumentace letěla na neurochyrurgii a vypadá to v nejbližší době na operaci neboť mám posun plotének o 5mm a operuje se při 6mm tak čekám na vrdikt co tedy bude chodí sem cvičit medici tak je to super ale ruka je lepší tak o 30%jako i za to jsem spokojená jak se dostanu k počítači tak se zase ozvu ju jinak neurolka je děs zvikla jsem si když jsem tu dělala na chirdě na přepich a tam je sprcha 1 pro celé oddělení a záchody 2 tak věčně musíme chodit a čumět kdy se tam dostaneme ale jinak to jde dočíst vás musím až doma ale pokud řešíte něco nutného tak mě to dejte přímo IP ju tak pa pa a myslím na vás 😀 😀 😀 😀 😀

bazalka
5. bře 2009

Marti,
tak vidim, ze to nabira na obratkach ... hlavne at ti je lip!!!! Na neurol je to sileny, trochu vim ... lezel tam tatka i babi ... chira je opravdu luxus.

Drz se a jak budes moc, pisni!!! drzime ti palce!!!

cecil
5. bře 2009

Jejda, Marti, na neurologii je fakt středověk, tak se drž a zotavuj se!

Ivi, no právě jsme automaticky mysleli, že pes by byl ve sklepech, je tam kotelna, teplo....a přes léto venku. Proč chce otec cpat psa do podkrovi jsem nepochopila...dovedeš si představit v tomhle sajrajtu a počasí ho dávat pětkrát denně ven čůrat a kde mu pak umyje tlapy?? Kdyby to byl nějakej voříšek malej, ale vlčák má taky určitou váhu.....a navíc když vyběhne na dvoře, je tam bahno a sám kuřinec... a když by chtěl vyběhnout před barák, tak nevyběhne, tam nemáme ploty a přejede ho auto. Jako fakt nechápu.

cecil
5. bře 2009

Tak děvčata, čokl už je doma...no to mě poser!

A teď se z toho poserete i vy, protože vám tu budu lát stížnosti 😅 😀 ........ 🙄 .

Toš dobrou, dneska už se tu neukážu.