Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
6. dub 2009

No jasnacka ... jsem si rikala, ze vsichni budete v Hermanku, tak tam bude Maci mit vse pro sebe 😀

entik
6. dub 2009

😀 😀 Ivi

my mame ve stredu znakovani, toz nedorazime🙂

janica..
autor
6. dub 2009

😀 😀 😀 Jsem tě odhalila 😀 😀

janica..
autor
6. dub 2009

Peti škoda, příště 😉

linn
6. dub 2009

Peti, jj, bylo to moc prijemne a konecne jsem ty maminky taky bliz poznala a jsou vsechny moc fajn 🙂
priste musime jinej den, at Peta taky muze 🙂

Ivco, my mazem Dermalibourem z A dermy, obcas maznem Locoid, davame Fenistil.

linn
6. dub 2009

Jani, tys to odhalila 😀

bazalka
6. dub 2009

Jsem ale potvora, co??? 😀

linn
6. dub 2009

Ses teda pekne vybarvila 😀 😀 😀

entik
6. dub 2009

Lindi, ja jsem byla taky rada, ze ses pridala 🙂 i s klukama. Sebik uz je fakt chlap, mam ho porad jako to maly miminko,jak jsme byli u vas 😉

entik
6. dub 2009

nechala jsem pridelat fotky, tak ted radim do alba a popisuju🙂

linn
6. dub 2009

No na to uz se chystam hooooodne dlouho 😅

zlatka
6. dub 2009

nO, TAK JÁ SE SEM VLEČU, ABYCH VÁM NAPSALA, ESLI ENCHCETE JET DO HERNY DO PIJE, JAK ŘÍKÁ b. A VY TO TOŤ UŽ MÁTE ZORGANIZOVANÝ AJ BEZE MĚ!!!!

DNESKA BABI HLÍDALA OD PŮL 4., TAKŽE JSEM ZVLÁDLA DOUČKO, BRUSLE I CVIČENÍ, ALE SAMO JSEM PŘIŠLA DOMŮ VEČÍR A SEŽRALA JSEM, NA CO JSEM PŘIŠLA- A TO JSEM SI CELOU DOBU ŘÍKALA, ŽE SI DÁM POUZE A JEN SALÁT 😠 😠 😠 JAK SI NĚCO PŘIKÁŽU NEBO ZAKÁŽU, TAK JE SE MNOU KONEC.
hOLKY, MUSÍME UDĚLAT VÁLEČNOU PORADU, BO SI MĚ ZÍTRA ZVE NA KOBEREČEK- ASI KVŮLI TÉ PRÁCI A JÁ JAKO FURT NEVÍM, TAK TO POTŘEBUJEME ODHLASOVAT.

dNESKA SE TAKY PODAŘILO VENČENÍ A CELEJ DEN BEZ PLÍNKY, KÉŽ BY TO UŽ TAK BYLO FURT.

zlatka
6. dub 2009

JAKO ŘÍĎA SI MĚ ZVE.

bazalka
6. dub 2009

Mizim, dobrou 😉

janica..
autor
6. dub 2009

Ivi 😀 😀 😀

bazalka
6. dub 2009

Zlatus, ja nevim oc se hlasuje, ale hlasuju pro tu lepsi variantu 😀

entik
6. dub 2009

bez plin je to parada 🙂

Zlatu, budes koncit o pul dvanacte, nebo ve dve? budes tam muset zustavat? na cely uvazek? co Prema? 😠 😝

entik
6. dub 2009

😀 😀 ivi, pridavam se k ive 😀 😀

bazalka
6. dub 2009

az je mi lito odejit, ale musim ☹

entik
6. dub 2009

brou 😵

entik
6. dub 2009

mame 8000 odpovedi v diskuzi🙂

zlatka
6. dub 2009

NO, TO S NÍM PRÁVĚ ZÍTRA PROBERU A JEŠTĚ SI NECHÁM VELIKONOCE NA ROZMYŠLENÍ.nO, PŘEMA NADŠENEJ NENÍ, TO JE JASNÝ. JEŠTĚ ANI NEVÍM, JAKOU TŘÍDU BY MI CHTĚL DÁT.CHJO, CHJO, CHJO.tAK TAKY PŘEMÝŠLEJTE, JESTLI BYSTE DO TOHO ŠLY, KDYBYSTE MĚLY HLÍDÁNÍ DOPOLEDNÍ TATÍNKOVO A VRACELY SE DO DVANÁCTI HODIN.

zlatka
6. dub 2009

BROU NOC

janica..
autor
6. dub 2009

Zlatuš, já bych do toho šla 😉

Na tak super, že půjdetete taky ve středu 😉

linn
6. dub 2009

No u nas teda dneska nic moc, dopo na navsteve samo byla plina a odpo bez pliny dve nehody 😒
Zlatu, v te variante, co pises, hlasuji pro 😉

Dobrou 😵

entik
6. dub 2009

jestli budes zvladat pripravy a takovy ty veci kolem, nebudes muset suplovat do odpolednich hodin a tak, tak bych do toho taky sla🙂

bananek
7. dub 2009

Ahoj Zlatuš a další holky 😀 Já osobně bych dotoho taky šla kámoška chodí od sedmi do jedenácti dělat na učtárnu co se malá narodila aříkala že je to paráda že si ona odpočine a mají i penízky navíc a jí dokonce hlídá sousedka .Malá bude alespoň z tátou a toho přece zná .Já chtěla původně jít taky někam alespoň na brigošku ale ted si mohu tak akorát po operaci zajít na rehabku tak mě to docela štve.Tak že ZLATUĚ odpověď je JDI DOTOHO 😀

janica..
autor
7. dub 2009

Dobré ránko, tam je krásně, tak se půjdem projít.

bekulkamama
7. dub 2009

ahojky všem holkám...
tak já včera měla šílený den, v práci je toho bez kolegyňky docela dost ☹
večer jsem chtěla jít na tanečky, no to jsem netušila že to ZASE nebude.. ☹

Zlatuš:
Berunka to bez plínky už zváldat bude neboj se, teď už to bude jen a jen lepší....
popravdě k tý škole, já bych do toho taky šla. Přema sice nebude nadšenej to je asi fakt, ale zas jestli to časově zvládá tak proč ne, souhlasím s holkama, ty si odpočineš, budeš mezi lidma a nezblbneš tolik z toho mateřství 😀 sama si říkala, že už mluvíš jako děcko a že ti z toho hrabe, navíc, kdo nepotřebuje penízky navíc že? Doma to musíte ještě malinko dodělat a Beruš teď bude potřebovat pořád nové věci.. roste jak z vody...
mimochodem ty znáš lektorku Zlati, je nějak ve stresu z pořádaných akcí a trdlo jedno kombinuje moc léků a antidepresiva, no zabila bys ji! Včera byla úplně mimo, to doslova ☹ tak jsme ji posadili na vlak a šupajdy dom no ale nevím, poslední dobou je dost divná, chodím teď tančit k Silvince ve čtvrtek.

bekulkamama
7. dub 2009

no jo je tam nádherně, ale my pracující ... ☹