Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
14. zář 2009

A všechno nejlpeší k svátku! jsem zapomněla... 😅

bekulkamama
15. zář 2009

jéé zlatíčka děkuji za přáníčka...
Zlatu: no lustr byl asi za 1200,- to mi ale nepřijde drahý sem viděla horší ceny, jde jen o to aby ze mě ten můj chlap nezešílel, že to přeháním 😀
cecil: no jo u mé postýlky to jde též ale ne u té skládací cestovní co mám a chci ji dát dolů do obýváku 😖
mimochodem já už zase rýmuju a kýchám takže mě ty změny teda nesedí ☹

bekulkamama
15. zář 2009

jo a Zlatuš díky za ten odkaz aspoň vím ten název.. teď už to najdu dikes.. no já taky počítám s tím že to bude jen dočasně třeba do půl roku já nevím ale lepší než nic, jako 4 matračky nemám abych mu to vystala až nahoru jak princezně na hrášku 😀

janica..
autor
15. zář 2009

Ahojky,

Raduš vše nej k včerejšímu svátku 😉

Jsme dopo byli objednat dort k svátku, pač si ho Damiánek objednal 😅 jsem se ho ptala co by si přál k svátku a řekl dort, tož ho mám mít 😉

Evi co jak jsi tam dlouho byla na té cukrovce?

Linduš myslíš na mě s tím Thomasem?

bekulkamama
15. zář 2009

janica: dikes 🙂 a co ho tak maminka upéct sama doma? 😅

janica..
autor
15. zář 2009

Radi tak na to nemám trpělivost, buchtu, nějaký cukrovíčko to jo, ale dort fakt nee 😅

bekulkamama
15. zář 2009

to zas není taková hrůza, pravda trochu déle to trvá ale já ho taky nemívám dokonalej, ale holt se přemůžu a udělám ho, teda spíš nějak splácnu 😀
ty jo sem se zas nacpala oběda, uf.. jo a jsem neodolala a objednala se k polákovi na ten 3D UTZ s dvd záznamem přeci je to památka, jen až Petr zjistí co to stojí tak mě asi přetrhne 😀

linn
15. zář 2009

Ahoj zensky,

kluci jsou oba nachlazeni -Sebik od nedele a vcera samozrejme zacal soplit i SAm, tomu odpovida i nalada 😒 😉

Pridavame se k opozdenym gratulacim Denisce a Radusce 😵

Jani, vsak na vas tady ceka,
co udelat nejaky minisrazik nekde v Ol.? Bud ta kavarna na sidlisti, ale tam by to asi Iva musela rezervovat, vcera tam byly i dalsi matky a bylo tam nejak moc plno 😒 , nebo nejaka herna? Nebo MC?

cecil
15. zář 2009

My dnes měli budíček o půl třetí a nespaly jsme do půl páté 😝 . A teď jde spaní jak na mě, tak na Emilku...musíme vydržet do večera 🙄 .
Chjo.

Bekul, my máme Štěpánku na videu, tehdy ještě... a co vím, pustili jsme si to asi dvakrát a to hden tehdy když to bylo čerstvý. 😅 Od té doby to nikdo nepustil 😅. A Emilku jsme měla jen obrázek a ten jsem myslím nechala v těhotenské průkazce v porodnici....ale neva, stejně tam byla vyfocená jen ehm prcina... 😅 😀

Mě už rýma pomalu opouští....baj bááááj!!! Hurá!!! 😀Ale furt ještě jsem unavená, po obědě nic nebylo... 😀

jdeme psát úlohu s Pipi....hodinu kolem toho mluví .... 🙄

konoupek
16. zář 2009

Ženský,kde se jako flákáte? 😕

bananek
16. zář 2009

Ahoj holky tak já se flákám u práce včera jsme vyhodily zedníka no něco děsnýho potřebujeme odkopat základy a dolít je ale to jste ještě nevyděly přijel na kole že mu nejede auto tak jsem měla ještě jako trpělivost polovinu věcí si popůjčoval že jako to neměl jak vzít když nemá to auto no kopal 2 hodiny od půl osné pak že jede jako pro materiál a dojel v půl třetí a bez materiálu že nesehnal auto a to už mělo být jako v pondělí 2 metrizabetonované no děs v útrý dojel táta byl doma a zase jen z půlkou co měl nakoupit no tatěk se tak rozčílyl že ho na místě vyplatil a poslal do pr.... ☹
A tak to kopání čeká opět na nás už tu nikoho nechce ani vydět prý je vyléčenej tak mu budu pomáhat já něco snad taky vykopu a jinak se uvidí maximálně brnknu bráchovi ať dojede na brigošku i když toho má taky sám mooooc 😖

bananek
16. zář 2009

Tož jsem se vykecala muselo to ven 😀
Malá má rýmečku tak snad to nějak přejde a přectav te si že dva dny máme počůráno jestly tou rýmou čičo 😀

konoupek
16. zář 2009

Marti lepší kolikrát něco udělat sám,než se s někým takovým rozčilovat.To bych byla taky pěkně nasraná 😠 .
Ještě nesnáším,když má někdo něco přijít spravit,nebo něco udělat,člověk je domluvený na určitý den a hodinu a ten dotyčný se ani neobtěžuje zvednout telefon a zavolat,že třeba přijet nemůže 😠 .To už se nám párkát stalo a za to bych "vraždila".Kurna člověk doma čeká,jak debil a místo toho by mohl dělat sto lepších a příjemnějších věcí.
To,že se opozdí,třeba beru,ale že nepřijede....... 😠

bananek
16. zář 2009

No on mi taky řek že jede pro materiál a když se v poledne nevracel tak jsem mu volala kde jako je že si potřebuji jako alespoň nakoupit a ještě byl málem dotčenej jako že neá auto já to tátovi hnd volala že se mi vůbec nezdá a že na takovího idiota nejsem zvědavá že si to raději vykopu sama 😀

bazalka
16. zář 2009

Zdar holky!!!

Marti, tak to je celkem sila ☹ 😖

Meli jsme jen na vik na hory a nejedem ... tak jsem se tesila. Tchan ma sedesat, jsou tam ted cely tyd a my meli dojet za nima, ale nakonec vse jinak ... ani poradne nevim proc ☹. Pry mame dojet k nim do Prerova ... ale tam jsme kazdou chvilku. Ja chtela zmenu a cistej vzduch ... no tak jindy.

Od stredy zase zacinam chodit na praxe a pak volne prejdu v pracovani. Martas bude opet putovni ... ale jak bude po praxich, bude to zase lepsi. To uz budu mit jen ty ctvrtky 🙂

Tak zatim zdarec, mizim neco delat

janica..
autor
16. zář 2009

AHojky,

téda Marti to je fakt na nasrání, takový lidi nebrat, to fakt nesnáším 😠 😠 😠

A co Ivi jak to zvládá Marťas? je spokojenej u obou bábi a dědů? jako mladej jak vidí, že balím jeho bágl, tak se tak těší, že by tam snad spal furt u bábičky a dědy 😅

Oki Lindi musíme dát zcuka, zašla bych do té herny v aquaparku, tam je to fajn, že se tam dá i sednout 😉

bazalka
16. zář 2009

Holky, nova herna s kafarnou je kouisek od hrbitova ... kuknu, jestli nemaji stranky

linn
16. zář 2009

Ahoj holky,

Marto, to je pech 😠

Jani, ok, muzem to zkusit a k babicce to budem mit odtamtud kousek, kdo se prida? 🙂 A ktery den?

Ivi, to je skoda, ze to padlo 😒

linn
16. zář 2009

A tu rymu jsem chytla uz taky 😅

bazalka
16. zář 2009

Marta uz sopli min 🙂

janica..
autor
16. zář 2009

KUrnik všecik soplíte, jsem zvědavá kdy to chytne mlaďoch 😅

bekulkamama
16. zář 2009

linn: srazík jo? já jsem pro! konečně vás poznám aspoň 🙂
cecil: nestraš! já osobně si naše skvělé divko ze svatby pustila už 30 x 😀 a věřím že mimčo si pustím taky 🙂
no já na genetice toho pindíka neviděla, nechápu jak ti dr. všechno vidí, na to je fakt nutná škola 😀

efinna
16. zář 2009

Ahojky 🙂
No Jani skoro 3 hoďky 😝 , no jsem ráda, že to mám za sebou! Ale už ti nedaj hlinikovou lžičku 😉 !
No samo jestli nebudem nic mýt tak se přidáváme 😉 !
Ivi jj o té herně jsem slyšela hodí tam kámoška a prej super!
No my taky soplíme ale máme to ze zubů ☹ , jsme byli u dr. na preventivní v uterý a říkala, že to není infekční rýma 🙂 , ale chudáci prcci jak musej vytrpět než vylezou ☹ .
Nic mizím, jedu pro malou k bábi, večír mrknu jestli jste něco vymysleli 😉 !

bekulkamama
17. zář 2009

hnus to dnešní ráno 😖

entik
17. zář 2009

Dobre. krasne rano 🙂
hlasim se po delsi dobe. Zacli jsme s matulovym pokojikem, ale trva to ponekud dele. Po predchozich majitelich je spatna elektrina, tak budeme muset asi i kopat do panelu... a to uz mame vymalovano a polozen koberec. Ale pry to bude jen kousek...chjo.
Navic jsme meli odpojen net, ted ho mame provizorne. Vsude jsou krabice a bordel. Tak snad fakt nebudu rodit driv 😖
Ale jinak vse fajn a ok! Mimi melo v patek 1600g!

reni7
17. zář 2009

ahojky 😎
chtěla sem se zeptat jaký máte názory na Vodníčka a Delfínka,rozhoduju se kam chodit s malou palvat a všichni mi radí spíš Delfínka,dnes sem tam volala takzápisy sou v listopadu a sem nezávazně nahlášená i ve vodníčku na ty vany,ty sou tam povinný a v delfínku ne,a prý sou zbytečný,takže se přikláním spíš pro Delfínka,jen mě zajímá kam ste chodily vy a jak ste byly spokojený,díky 😉

jinak vidím,že je to tady samá těhulina 🙂

janica..
autor
17. zář 2009

Ahojky,

Reni já jsem pro Delfínek, byla jsem tam spokojená 😉

Jsme byli v MC a teda dětí a dětí, mladej hodnej, tak jsem ráda, bylo to fajn 😉

Petruš ty už to máš za pár, ti závidím 😅 máš už vše pro mimi nachystaný?

Jsem KO jdu hodit za mladým šlofíka........

dali
17. zář 2009

Zdarec

Jani tak co už cítěš pohyby???

Až bude srazík písněte mi do IP, ne že na mě zapomenete 😠

Viki už je taky marod, což mě teda s...., zítra má chudina narozky, v sobotu slavíme tak snad už bude ok. 😒

dali
17. zář 2009

Ještě jsem Vám chtěla dát odkaz na moje stránky 😉

http://www.nehtikyzdenulky.estranky.cz/

bazalka
17. zář 2009

Ahoj vsichni!!!

Peti, to teda nastve ... tak snad uz Vam tam neudelaji velkej binec. Pod nama delaji jadro a Macis v tom rachotu nechapu jak usnul 🙂

Zdeni, myslim, ze ten zacatek skol roku omarodili vsichni, i ti, co do skoly nechodi ☹. At je Viky brzo lip a uzije si narozky!!! jakej bude dort? Uz jdu kuknout na stranky.

Jani, taky bychom nekdy do MC mohli zajet ... Martas porad rika, ze pojede bibou dvacetci do Holice za detma 🙂

Reni, ja jsem pro Delfinka 🙂. Z Vodnicku nemusim majitelku 😖