Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
15. únor 2010

ahojky jak se máte?
jani omyl s pokojem je dobrej hi hi
všem co jedou na hory závidím...
my tak akorát řešíme léky, to je hnus co za to chtějí baby calm mě stál 144,- a IMAZOL dneska 85,- pffff no fuuj
by se měli stydět žebráci jedni.. takže my celej den mažem zadeček nebo hlavičku co se nám loupe a vyčesáváme a ty prdíky no nevím snad tyhle kapky zaberou ale ikdyž prdí neznamená to že si nějak extra ulevil pořád se dost kroutí a tlačí a tím pádem i vzteká ☹ chudák malej...
nejhorší je že se nějaká furt unavená a tak se pořád dlábím čoékoládou ☹ takže spíš přibírám než shazuju blééé

efinna
15. únor 2010

Radi malej měl taky nějaký pupinky a začlo mu to na puseně, pak mu to projelo vláskama krkem a už je to oki. Jinak malej papká v noci cc 2 hoďky 😅 , no snad se to někdy upraví! Radi mě u malé říkali ať moc čokošku nejím, tak já se zas cpu oplatkama 😀

bekulkamama
16. únor 2010

efi čokošku ne???? PROOOOOOOOOOOOČ? to nepřežiju 😀
teď mi na ty šupinky na hlavě zaqbírá bepanthen ale krém, aspoň to vypadá že to končí no to vyčesávání a loupání celej den mě teda moc nebavilo a myslela jsem že ho to i bolí ale jen koukal a nebrečel...
včera jsem zas koupala no já nevím jak dopadne bazének v půl roce zatím ho ta vanička a voda moc nebere, sice kope nožkama ale jinak čučí a nevydá ani hlásku tak nevím zda z něj bude plavec ☹
mě papá v noci co 4 hodiny ale nad ránem klidně co hodinu se stane že je nějakej občas nenajezenej po ránu a navíc nespí a povídá teda snaží se že...

janica..
autor
16. únor 2010

Bré ránko,

Radi malej teda šupinky moc neměl, ale trošku jo, tak jsem chtěla něco koupit a v lékárně mi poradili olivový olej a fakt to stačilo jednou potřít, vyčesat a byl klid 😉

Mě taky v porodnici říkali, že při kojení čokoládu nee, už nevím proč, jestli nějaký alergeny, nevím 😒ale jestli to malýmu nevadí, tak proč ne.........

Radi kdyby se mu ve vodě nelíbilo tak by brečel 😉

Mizím za chvilku dorazí Evik s prckama čao

bekulkamama
16. únor 2010

ahoj Jani, já potírala oleje welwda s měsíčkem co mám na tělíčko a bylo to ok ale to vyčesávání no děsný šlo to moc pomalinku ☹ malej měl nejprve trochu v obočí a pak ze dne na den celá horní půlka hlavy vzadu naštěstí ne tam má ještě dost vlasů ty horní mu spadly a rostou blond 😅 no legrace vzadu je má ryšavé tak sem zvědavá co z něj bude... to si taky říkám.. ale bych čekala aspoň malej úsměv že se mu to líbí a nic tak sem i zkoušela ho vozit a houpat na té vodě v domnění že se něj projeví a stále nic ☹
užij si to a pozdravuj..
my razíme po o do Globu utrácet...

linn
16. únor 2010

Helou 😉

Samik nema tenhle tyden skolku, tak jezdime po navstevach, dnes jsme vyzkouseli zas jine mc, ted se je pokusim uspat a asi si zase schrupnem vsichni 😉

Radi, ono vetsinou staci olejicek, nebo ti doktorka muze predepsat olejicek s kys.salicylovou, tim by to mohlo jit lip, ale u nas vetsinou taky stacil jen olej.

Pa a pekne odpoledne

efinna
16. únor 2010

Radi já natírám lipobasi a musím říct že zabírá 🙂 , čokošku prej kvuli tomu, že staví a má vliv na prďany, tak nevím 😝 .
Počkej za chvilu jak ti bude v té vaně řádit 😉 😀 ! Taky ty vlásky máme všelijaký na vrchu blond a v zadu tmavší 😅
Taky už se ti malej začíná smát? Sárince se to strašně líbí když začnem na něj dělat opičky a on se usměje 🙂
Heč tak jsme byli u Damiánka 🙂
Taky dnes razíme do globu, třeba se potkáme 😉

bekulkamama
16. únor 2010

linduš no jo olivák doma nemám, a stolní je blbý ne? a kdy přijedete k nám ?
evi juuuu tak zkusím nejíst čoko, snad mu tím ulevím... tak já tam potkala jen markétu z jiné ol. diskuze, všichni jsme razili na plíny sleep and play
zítra dopo u nás, kdo přijede? no já vím jsem trochu z ruky.....

konoupek
16. únor 2010

Ahoj holky,

toš ted říkali v tv,že už se snad blíží jaro,tak na to čekám,jako slípka na sopel 😀 .

Jinak ještě pořád nějsme úlně zdraví,ale už je to skoro ok.

Beku a Zlatuš už je doma,nebo se vracel jen Přema?Já myslela,že tam jsou na celý týden.Jinak já a lyže to nejde dohromady 😝 .

Stolním olejem asi beku nééé 😉 .Denuš má ty šupinky v hlavě ještě ted.Od mala měla dost řepu a vlásky jí nepadaly jen změnily barvu,takže do ted jsme se toho úplně nezbavili.

bekulkamama
16. únor 2010

kon i jááá jaro miluju
ještě vrátit mateřskou hi hi
oni jeli na půl týdne nebo jen p.ted nevím a místo nich tuším jeho bratránek vraťa
tak brusle?

aktekram
16. únor 2010

bekul: tak já se tak maskuju, a ty to na mě práskneš 😀 😀 😀

bekulkamama
16. únor 2010

aaaaaaaale 😀

konoupek
16. únor 2010

Brusle jooooo i když jsem na nich stála letos poprvé po 13-ti letech 😀 .To byl mazec na ledě,ale nespadla jsem 😉

janica..
autor
17. únor 2010

HOlky mě picne, leze mi osmička a jako bolí mě půl hlavy ☹ jako fakt nářez, týden před porodem 😝

Na plínkách jsem byla v neděli, já ty sleep and play u malýho vůbec nepoužívala, ale teď je všeci chválej, tak jsem je taky koupila, tak uvidím jak budu spokojená........

No nic jdu brouzdat po netu a doufám, že za chvilku mě přestane aspoň tolik bolet půlka hlavy 😝

janica..
autor
17. únor 2010

No nic jdu to zkusit zalomit......

bananek
17. únor 2010

Jani já je používala a byla jsem spokojená dokonce jsme koupily jakési drahé plíny že tehdy byly v akci a malá se zních opsypala že byly čím si napuštěné co po sleepand play né tak si myslím že budeš spokojená-
Jinak mám na Vás málo času učím se a účím se .Ale postupně i dočítám ať z toho nezblbnu 😀

konoupek
17. únor 2010

dobré ráno,
tak co vím,na ty slípky tady ted holky docela nadávají nebo si pletu diskuzi?Já je taky nemusela,ale ne že by se mi denuš po nich osypala,ale nám prostě vždycky protekly stejně,jako obyč pampersky.

konoupek
17. únor 2010

jo jinak holky co máte větší prcky,máte ještě někdo na noc plíny,aby jsme v tom nebyli sami 😅

konoupek
17. únor 2010

A Rasuš,když vy včera do globu,tak my dnes do olympie ja 😉 😀

linn
17. únor 2010

dobre rano 🙂

ja jsem teda mela sleep and play jednou u Sebika, koupeny, protoze jine nemeli a pravidelne mi je procuraval 😖 jinak normalne stridam normalni pampersky a huggies premium 🙂

Jani kon., zrovna na tohle jsem se chtela taky zeptat, takze nejste sami 😉 , Samik ma rano plinu obvykle uplne procuranou, uz se parkrat stalo, ze byla sucha, ale to byla asi zatim jen nahoda 🙂

Radus, stolni radeji ne. A klidne nekdy prijedem na Honzika mrknout 🙂

Jani, tak at to brzo prejde, to je pech teda, kdyby to nepreslo, vem si Paralen.

linn
17. únor 2010

A v poledne vyrazim za kamaradkou do Ostravy, tak snad bude dobra cesta 🙂

efinna
17. únor 2010

Ahojky
Teda Jani ☹ , doufám, že už je to lepčí, teda lepší dobu jsi si nemohla vybrat co 😕 ?
Já měla pro změnu super noc, docela jsem se vychrupkala 😀
Taky na to jaro čekám 🙂 , vyvětrat pořádně děti 😀 !

'Já na ty plinky nemužu nadávat! 🙂

bekulkamama
17. únor 2010

moc se omlouvám nespali jsme tak navrhuju návštěvu v pátek to jsme doma celej den, budem rádi když přijedete...
srazy nějak nevychází ale tak když mi někdo pomůže do busu tak zvládnem i do olympie do herny...
ty plíny chválí jak blbí no my včera zkusili jednu a přijdou mi stejný jak ty zelený pampers možná tenší mi přijdou ale na co je tam ten pruh nevím no byly levný tak je máme taky ale vrátím se pak zpět máme dopředu i ty active baby... ten olej kašlu mažu weledou a uvidíme co vyčešem... ikdyž olivák se doma co ?
kon a co inline brusle?

konoupek
17. únor 2010

Jani tak co ,už je líp?

my se řed chvílí vrátili z Olympie,Denuš je ted u babi,tak chvilku odpočinem u tv 🙂 .

Lindi,jako Denuš má ráno plínku,jak bombu.Je zvyklá pít pořád mlíko před spaním,pořád má pití u pusy poslední dobou,takže čůrá,jako kozenka.Ale jak se oteplí,tak to začnem nějak už řešit,abych mohla pověsit prádlo venku a do večera bylo suchý,pže u nás toho asi bude mooooc 😝 .
Jinak jsem ráda,že v tom nejsme sami 😉 .

Tak o těch plínách to bylo asi jiný téma,na nějaký plíny tam holky nadávají,že se jim děti osypou.

Raduš inline doma namám,ale zkoušela jsem to,jenže tady o těch cestách je to o hubu to mě nebaví.Ale třeba až na jaře budeme už mít skoro všude nový cesty,tak bych do toho šla.Můj Tomáš na nich zase jezdí rád a říkal,že je to i lepší,než normální.Taky na nich ted stál po X-letech.

My by sme rády dorazily se na vás podívat,ale pořád soplíme a Denuš i kašle.

bekulkamama
17. únor 2010

chudák malá nějak se jí to drží... ☹ tak až budete fit..
inline sou super, my tu máme dvě cykloztezky no ale taky se to učím že...

bazalka
17. únor 2010

Zdar holky!!!

Malos to prave zalomil a za chvilku dorazi kamaradka s detma, tak tu bude veselo. Vecer vezem dedovi Martaska, zitra jdu opet makat 😝

My a plinky ... zatim davame, ale Martas si v noci na 95% zavola, ze chce curat. Vycura se a do rana uz plinu nema. My spis mame problem s kakanim ... ma desnou zacpu a vykakat se je boj, boli ho to ☹, nechce kakat v sede, spis v kleca do plinek ... no je mi ho desne lito. Cpu do ovocem, kompotama, psyliem, jogurtama a nic moc nezabira. Ma z toho kakani desny stresy a my vlastne taky. Na nocniku tlacit nechce, na zachode taky ne ... jde mu to jen v kleca na vsech ctyrech ... no, trapendo veliky, ale snad se to casem zvrtne do normalu.

bazalka
17. únor 2010

Jo a resime ted novou autosedajdu ... z te nasi 9-18 vyrusta, cuci mu hlava a jsou kratky pasy, ted jak ho tam cpem v bunde ☹. Teda nerada se s ni loucim, byla super, investice se fakt vyplatila. Tak uz mame vybranou 18-36 ... teda 2 favority, ted jeste pribyl treti ... no, je to dilema 🙂

bekulkamama
17. únor 2010

bazi a co švestky, lněné semínko, rycinový olejík atd...? chudák malej ale s čuráním je moc šikovnej.. nebo kupovat lactobacilus ale to je teda taky drahý pro ty děti... třeba je to jen blbé období jak píšeš to se může zlepšit..

bazalka
17. únor 2010

Beku, svestkovej kompot davame casto, lnene seminko jsem jeste nezkousela, a s tim olejem zatim nemam odvahu, davame ale Lactulosu.

bekulkamama
17. únor 2010

no ivi nevím možná mu zabere zrovna něco jinýho, asi to chce stále zkoušet, poraď se v Pí prodejně zdravé výživy tam ty paní toho fakt hodně ví třeba ti nabídnou další varianty..