Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
9. bře 2010

cecil no já mám pocit že za celé těhu co sem si vískala nebo ý 😀 si to teď všechno pěkně vyžírám, už aby\ch měla šťastné a spokojené děťátko ☹ a co ti dala silnějšího??? jj slibují ale kdo ví jestli bude tak teplo...na druhou stranu poslední roky tak bývá to počásko že to tak prudce skáče..

cecil
9. bře 2010

Dala jí Sumetrolim a na odkašlání Sinupret.

Radi, vydrž do třetího měsíce, ty bývají nejhorší. Štěpánka měla furt bolení, ekzém ve vláskách, na obličeji a na hrudníčku a nejhorší pod plínkou....až jsme vysadily mléčný, tak se to konečně po třech měsících všechno zlepšilo. Taky měla furt zakysaný očičko, myslím až do čtyř měsíců, hnisalo jí jedno ucho, no zkrátka furt něco. A když to konečně všechno pominulo, tak začaly od pěti měsíců zuby!....pohroma huby... 😅 .

Někdo prostě neví že mimino má a někdo si to holt musí zkusit z té druhé stránky 😉.

konoupek
9. bře 2010

Evi tak to bude jistě jinej Pavel,pže ten "můj" je vyučenej zedník 😀 .Ale jinak dobrá shoda náhod 😉 .Taky seděl 2x v kriminále,ale jinak hodnej kluk.Ročník 78-79 vysokej hubenej 😀 .

Radi já si taky myslela,že si to vyžíráme tehdy za všechny známé ....bude líp to jediný ti můžu říct.... 😉

bekulkamama
9. bře 2010

cecil: mléčný? jako žádnej jogurt nic???

konoupek
9. bře 2010

Jinak za oknem krásně,že by člověk letěl ven,ale stačilo mi jít jen pro oběd a byla jsem ráda,že jsem zase doma 😝 .

entik
9. bře 2010

ja jsem teda taky pekne vymrzla, ten studeny vitr je pekne vlezly, blee 😖

Matula byl s babi a dedou v sobotu na dinosaurech, jsou tam do 22.3., tak se jedte taky kouknout, byl nadseny. Jsou v globusu.

bananek
10. bře 2010

Ahojte Bekulko já si to tak vyžrala z mladým už ve dvou měsících měl antibiotikum a tak se to sním táhlo až myslímdo druhé třídy to tě nechci strašit ale holt někdo už je takovej od malinka a malá?Kdyby nechtěla kojit každé 2 hodiny a nechtěla se pořád chojinkat tak byla zlatá u mladýho to bylo kdo z koho buď já vydržím celé dny a noce nespat a zvládnu to nebo skončím na psychině HA HA
Pak to pominulo a tod té doby nebývá skoro vůbec nemocnej a taky měl ekzém a věčnou zácpu no prostě co mohou ty prďolata mít to měl a na stolicu jsme chodily před koupáním a jen z teploměrem no děs běs ještě že malá je na tom líp krom toho kadění to chodí zásadně v noci celej den to potvora drží a tancuje že to nejde a naplánuje vždy kolem jedenácté večer . 😠
Na dinouše jsme se chystaly ale malou hlídala babička a je totálně nachlazená kašle od čtyř jsem zhůru no děs to jsem si zase pomohla jako jsem potřebovala aby jí pohlídala před zkouškama no a teď se projistotu nevispím z malou já napřed jsem nemohla spát než to udělám no a teď nemůžu že 😖
No doufám že nám mukosolvan zabere ať nemusím letět k mudře když nemá teplotu jo a to se mi tam opět opsipala vždycky u ní já nevím ona má doma kožešiny po zemi a já mám zato že je malá na to alergická či čo. 😒

bekulkamama
10. bře 2010

bananek: ty jo chuděro hned antibiotika? ☹ tak to jsem ráda že ty zatímnemáme (ťuk ťuk)
to je fajn že nemarodí prej kojení na to pomáhá tak to já až nasadím Bebu tak budu mít maroda asi pořák 😀
no holky včera odpol. první den bez histeráku z koliky zabrala nová houpajda a bohužel čučel na TV ale byl zlatej a spal v noci 6 h. pak 4 h. a pak bohužel jednu a jsme po 6 vstávali no co už ☹ myslím že je malinko lepší zato já prochrblala noc a prosmrkala všechno co se dalo 😀

entik
10. bře 2010

TAdy se porad marodi ☹ at uz je teploucko, to bude hned vsem lip🙂

cecil
10. bře 2010

JO, Radi, věškerý mléčný jsme museli zrušit. A bylo po bolení a po ekzémech.

Včera tu byla opravdu kosa, dnes už je to lepší.

Ahojda

cecil
10. bře 2010

A ještě Jani...fakt dobrá shoda náhod s tím Nedomou 😀 😀 😀 . Škoda.

bekulkamama
10. bře 2010

tak mám za sebou hodinový vřískot o ničem, okoupanej papá a bude spát jak dřevo

bekulkamama
11. bře 2010

jani ip

konoupek
12. bře 2010

no ženský co je ?

mě už vážně přechází nálada,když vidím venku ten hnus fialovej 😠

cecil
12. bře 2010

NO jo, zima je u nás nazpátek 🙂), zase jsem vytáhla sněhule.
Byla jsme si teď ráno pro domácí párečky u řezníka a ohřívám si je k snídani, mňam! 😉

Beku - to že šel okoupanej spinkat byla pravda??? 😅 , nebo jen toužebné přání ?

janica..
autor
12. bře 2010

HOJKY,

Rasuš díky, jsi zlatá 😵

o počasí mi ani nemluvte, fakt už mě sere 😠, ale za 9 dní tu je jaro, tak doufám, že přijde už i hezký počasí 😵

JJ na dinosaurech byl Peťa s Damiánkem, když jsem byla v porodnici, malej byl taky nadšenej 😎

Eriček konečně zabral frajer od rána, už zjistil kde je nejlíp, tak jako v postýlce nechce být frája a furt jen u mě, no komedie 😅

konoupek
12. bře 2010

Jani je vidět,že toho času není co bývalo,že 😝 .Tak jak to zvládáš? Je to záhul,nebo je to pohoda?

Já vás holky obdivuju s těma dvouma prckama, já na to nemám,ani si to nedovedu představit.Asi před 14-ti dny se nám stala nehoda a pže jsem nějaký čas nebrala prášky,tak jsem úplně začala panikařit.Druhý opravdu néééé a tak jsem letěla následující den hnedle k dr..at mi dá Postinor.Ted už prášky zase rači "žeru" 😝 .

efinna
12. bře 2010

Ahojky 🙂
To počasí je .... 😠 😠 !
Jani doufejme! 😉

bazalka
12. bře 2010

Zdra holky!!!

Pripojuju se k narzoru na pocasi 😝 😝 😝 ... Vilas je na sluzebce v Nemecku a zitra rano jedou domu, tak z toho nemam vubec dobrej pocit

Ted jsem byla dva dny v praci, Marta v Prerove, tatin pryc ... teda to mi bylo smutno ☹

Dnes jsem se dozvedela, ze kamaradka ceka trojcata ... nejdriv jim rekli, ze jsou dve akce a ted po tydnu uz tri ... je na zhrouceni. Jsou jednovajecna, tak ani nejde redukc na dve ☹. Ona je malinka, drobna, navic porodni asistentka ... vi, jaky jsou komlpikace, co se mzze stat ... no, vubec ji to nezavidim. Navic ted dostaveli barak, penize nejsou ☹ ... porad na ni musim myslet

Jo a prodavame golfky ... jsou v inzeratech, kdyby mel nekdo zajem 🙂

cecil
13. bře 2010

Ivi a to byla kamarádka na umělým, nebo přirozeně? Zase když to dobře dopadne, bude to mít jedním vrzem...s penězma třeba pomůže rodina, hlavně aby to ustáli zdravotně jak ona, tak děti.

Jani, až tak ? 😕 😅 Tak to fakt radši zobej, ať máš klid.

A na dinosaurech jsme taky byli, hned před 14 dny...ale Emča se bála... 🙂.

Jdeme počítat matematiku s Pipi...

a proč váš štve počasí? Vždyť je ještě pořád zima... 😀...holky, já to tu píšu každej rok...dřív jak v květnu žádný teplo nečekám! 😀 😀 😀 Aspoň pak nejsem zklamaná.

čauvec babinec

bazalka
13. bře 2010

Evko, no prave, nikdy nevis, jak tehu trojcat odpadne ☹ a otehotnela prirozene.

stylly
14. bře 2010

ahojky maminky,..
jsem z vedlejší diskuse..Olomouce
Chtěla jsem se zeptat jestli některá neprodáváte cestovní postýlku🙂))) 😀 😀 díky za info

bazalka
14. bře 2010

Stylly, nasi uz ma Marketka z Vasi diskuse 🙂

Jo a holyk, golfak je uz prodanej, vzal si ho hned prvni zajemce ... byl to fofr 🙂

cecil
15. bře 2010

Toš dobry ráno!

Jsem dnes ráno po 14 dnech vstala v šest na budík a teda....nechápu jak jsem tak vstávala pořád??? 😕 🙄 Jsem jak něčím praštěná po hlavě. Štěpule vypadala mnohem čilejší než já 😀 . No holt jsem měla prázdninky, tak zase čile do školního procesu! Štěpánka se už doma silně nudila a to dohánění učení 😝.

Jen by mohlo být tepleji. Hrozně tu fučííííííííííííííí!

Ivi, toje teda fofr, kočár pryč 🙂 .

Stylly, cestovní postýlku jsem nikdy nevlastnila, tudíž neprodávám 🙂 .

A vykukuje sluníčko.... 😉, pa.

cecil
15. bře 2010

Jo a Zlatuš je na horách, nebo co? Se mi zdá, že tu o čemsi mluvila.

bananek
15. bře 2010

Ani já jí neměla půjčila jsem si jí jen na dovču tak taky nemám a tudiž neprodávám
Holky mi jdeme za chvilinku na zápis do školky tak to jsem zvědavá jak to bude probíhat malá se těší .Ale musíme jít brzo jako 3 x jsem se byla už nahlásit do práce a pořád tam nikdo není naposledy měla dovču tak dnes je po dovolené tak snad jí tam jako chytnu máme to nabytý potřebovala bych být tak doma jsme obě nachlazené teda obě spíš všichni ale já budu navíc dnes lítat po městě napřed do školky pak do FN a nakonec ještě na pojištovnu at nám vrátí alespon něco za lyžák uf a takovej hnus

bekulkamama
15. bře 2010

ahojky po víkendu, my ho trávili s manžou a užívali si malého, jen tak z ničeho nic se naučil v noci dlouho spát, vstávám jen jednou, no když pominu že sem tam strčím dudlík ale to už dělám ze spaná 😀 nějak automaticky hi hi nene evi tak to už funguje, sice místo odpolední kolik teď mrčí těsně před spaním, si vytvořil novej druh pláče ale trochu pohoupu a spinká sladce zlatíčko, konečně si to užíváme, povídá a je veswelej několikrát denně už je to parádička to sledovat, manža z něj nepustil o víkendu oči, prej mu propadl, tak sem ráda že k němu má konečně i on bližší vztah...jani nemáš zač a kontakt máš zas v IP... ivi no teda to je mazec, teda gratuluju jí ale lituju jak říkáš drobotinka a trojčátka to ji teda čeká a všechny stejný redukce nejde pfff no obdiv, bude potřebovat pevný nervíky a hodně síly na to všechno.. veru postýlku mám ale nedáááám 😀 mám druhou dole v obýváku že, do košíku už se mi pomali nevleze tak už má nachystanou druhou postýlku na hraní, trochu jako ohrádka, nějak sebou už moc mele a když zvedne nohy (zatne břišáky) 😀 tak je dá na bok a co nevidět se asi otočí na bok ups 😖
Zlati my jsme už zdravíííí (ťuk ťuk) tak chci novej termín scuka 😀
jinak holky doufám že brzo teda konečně bude ten scuk u nás, snad se nám ta rýmajzna nevrátí...

zlatka
15. bře 2010

bré ránko,
tak dnes zase menší kolečko po úřadech kvůli MD, abych byla v kondici, ale už to mám snad všechno v pořádku. Jako hotovo se mnou-pořád něco hledám, tři dny jsem nemohla najít těhuprůkazku, pak šla k dr. bez ní, jen ji náááhodou objevím, tak zase nemůžu najít papíry s OSSZ a nějaký smlouvy kvůli daním , na facku jsem.Včera jsem byla s berunkou zase na karnevale, už na třetím, si to užívá, ale začala soplit a pokašlávat, tak na prd, asi ji nevezmu ani zítra do cvičení. Takže raduš scuk možný jen někde venku a to je ejště docela kosa, tak to necháme na příští týden, to už má být i hezky.
jinak mimčo má už správnou polohu, právě se mi nějak šprajclo o žebra, no, je to úplně jiný jak u berunky, když si tam hověla jak v křesle. Tak to zatím vypadá i na norm.porod.
Kon.🙂 ty jsi to teda vzala zodpovědně....přece jednou se nic nemůže stát 😀 😀 😀 A já myslím, že bys to druhý zvládla, to jako do budoucna vůbec neplánuješ?

stylly
15. bře 2010

sakryš,...my potřebujem pro naši babku 🙄 😕 😀