Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

prool
21. srp 2008

ahoj baby,
Lindi, tak to je mi moc líto ☹ Ale teď vás čeká velká radost 🙂 Tak se drž!
Zdeni, chtěla jsem na něco reagovat a teď mi to vypadlo 😀 😀 Hlava děravá ... jo díky za ten odkaz na internetový obchod - mrknem a kdyby se něco hodilo pisnem 😉

Ivi - Jani - tyyy jo, vy máte náskok - já vůbec zatím nic nepořizuju na zimu, řeším to vždycky na poslední chvíli, ale kdybyste narazili na 100% bavlnu, tak určitě pisněte. Mám zatím vyhlídnutou čepici, ale stojí 350 a to se mi moc nechce a hlavně nemají barevnou kombinaci, kterou chci, tak nevím..

Banánku ahoj - doufám, že se brzo uvidíme 🙂

Dneska jsme byli U Bulhara - je to letní restaurace, tak mě napadlo, kdyby bylo v září hezky, jestli byste nedorazili s dětma k nám. Měly bychom zázemí u nás a pokud by bylo pěkně - je tam pískoviště, dřevěný domeček a prcci by se mohli vyřádit - je to opravdu jen na léto - v zimě je to zavřené.
Takže pokud byste chtěli, ráda vás uvidím nějaké odpoledne v září u nás. Pokud si to chce někdo předběžně najít na mapě, tak mi bydlíme na Ondřejově 28, Olomouc a "Bulhar" je od nás cca 200 m na ulici Libušině - mají dokonce stránky www.ubulhara.cz - tak mrkněte 😉

zatím papa Olča

janica..
autor
21. srp 2008

ČUSTE, tak Damiánek byl dnes nejhodnější miminko na světe, kurnik tak kdyby byl každej den, tak jsem spokojená 😵. Jo a dnes jsem ho nechala samýho poobědvat a ho to tak unavilo, že u toho usnul 😀 😀 😀

prool
21. srp 2008

jejda, tak ta stránka jim moc nejede, ale aspoň je tam fotka 😀 😀

janica..
autor
21. srp 2008

Oli Bulhara znám, tam jsme se najezdili se známýma na kolech, tý jo vidíšto, tam jsem nebyla skoro 2 roky 😕 hmm budu to muset napravit 😎

janica..
autor
21. srp 2008

Zlatuš tak jsem zkontrolovala n joy a stále vedete, tak je to v pořádku 😉

Jo a s těm DVD, myslím na tebe, teď je má pučený kámoška, tak až vrátí, tak ti je dovezu na GOlfík ja?

linn
21. srp 2008

Zdarec holky,
tak jsem dnes byla dopo na kontrole, jestli se Sebik nerozhoupe do nedele, tak v pondeli jdem na vyvolani 🙂

linn
21. srp 2008

A reknu vam, ze uz se skoro tesim 😀 uz me unavuje uplne vsechno, snad preziju zitrejsi vedra 😝
tentokrat jsem natrefila na doktora, ktery me rodil a byl celkem rozumnej, ze uz teda cekat nebudem.

janica..
autor
21. srp 2008

Jé LIndi chudino, no ještě pár dní, to už vydržíš, ale ten konec je fakt síla, fakt tě lituju

linn
21. srp 2008

A nastup do porodnice v pet rano 😝 ale zas to pan doktor tak pekne uvedl - abysme dopoledne porodili 😅
no snad mel pravdu.
Ivco, tu bundu, jak jsi na ni davala vcera odkaz, maji v Ol. Tescu? V Unicove ji totiz nemaji a je fakt boziiii 🙂

zlatka
21. srp 2008

se picnu, se mi to smázlo...
Jani, václava jsem viděla, ale za jinej českej filmeček díky!

Oli, bulhara neznám, ale ráda se tam zajedeme podívat.

Lindi, taky tě mohl nechat vyspat, já bych radši rodila do dopoledne, než takhle brzo vstávat.

A nyní zprávy z domova:Smolný den u nás pokračoval, ráno slítla beruš z houpačky(jsem drhla skluzavku, protože nám ji puberťáci zasr-ní zasr-li a polepili a jedna devitiletá holčina přes můj zákaz vzala beruš na houpajdu, jsem zrovna vyhazovala papírky a slítla i s ní, si málem vyrazila dech! no a jinak kuriozitka, to mě žádná netrumfnete, dneska jsem se s beruš koupaly na golfu v rybníčku, jani, ty to tam znáš, pohoda-co? Jsem tam slítla i s děckem v náručí, no už zvažuju, jestli mám jet k té mamině, aby se nám něco po cestě nestalo...Jsme průkopníci, ještě se to tam nikomu nestalo. No, je to síla, fakt.

Konoupke je už asi doma z dovči, visí na balkóně prádlo, jeslti se nemýlím, co tak brzičko?

zlatka
21. srp 2008

Dali, to je fajn, že už to máte, za chvilku to tam budeš mít všechno v pořádku. My už máme taky hotovou podlahu a mít tu kuchyň, tak už se příští týden stěhujeme, ale tak až v půlce září. Z kamery to už máme stažený, jen nevím, kdy to dovízt, bo jak pojedu k mamce, tak přema nebude mít auto.

bananek
21. srp 2008

Ahoj holky tak se zase hlásím zítra musím k naším Toník nemá jeden den trénink ani zápas tak tam musíme sjet nebo to budu mít na talíři že tam nebyl na prázdniny a ještě ani nedojedem Lindi držíme ti pěstičky a lepší by bylo kdyby se to do neděle ozvalo samo co?Prool já myslím že se slezeme zase a v září bude všude klidnějc než teď co vy na to všichni ty prázniny jsou dobré ale člověk je jakejsi rozlítanej aji se mi po vás všech stýská mám ráda moooc lidí.Entiku a mi máme ještě jeden úkol máme jet k Cecilovic že? Nezapoměla jsi? Já né a to mi někdy připadá že mám toho němca víš kterého co ? 😀 😀 😀

zlatka
21. srp 2008

čao banani, zdravím. už se dlouho neozvala marci od dianky, že?

bananek
21. srp 2008

Čao Zlati taky zdravím mám tě alespoň trochu malinko troufnout tak malé předevčírem neuhly dveře tak má móňo nad okem a dnes pěkně kakynkala a než jsem napustila vanenku tak se malá celá pomalovala hovínkem no prostě radost jinak se snažím jí hlídat jak oko v hlavě je divoká jak stádo čertů to i mladej byl zlatíčko a to byl hyperaktivní tak malá je asi super hyper nebo jinak nevím ale na Zlatuš fakt nemáme 😀 😀

linn
21. srp 2008

Taky zdravim k banankovym - no me uz je to celkem jedno, hlavne, ze uuuuuuuuuuuuuuuuz 😀

bazalka
21. srp 2008

Olco, to je dobrej napad, taky to tam neznam.

Lindi, jojo, je z Tesca. Psala jsem ti IP ... ptala jsem se na par veci, ktery jsem si ted precetla tu, tak to ignoruj 🙂

Jani, jak s tou bundou?

Zlatus, vy teda perlite 😅 😕 ... tak koupani se Vam zachtelo, jo????

linn
21. srp 2008

Ivco, diky za konzultaci 🙂 a myslis, ze je sance, ze ji tam jeste budou mit? No blba otazka co? Tu Bundu 😵

bazalka
21. srp 2008

Lindi, vcera meli ... ja brala 1,5-2 a myslim, ze byla posledni. Dalsi vel byla 2-3 a tech meli dost. Ale opravdu nevim jiste, jestli ta nase byla posledni. Skoda, vcera byla na ukci i s novym trikem a vydrazila se za 520,- tusim.

zlatka
21. srp 2008

Banani, dobrý, že jsi měla aspoň tu vanu napuštěnou, jsi ji hnedka očachtala!ale taky dobrý. No, je to jak píšeš, ono to vypadá, jakobych na to děcko prděla, seděla někde v dáli na kafíčku a vykuřovala si zobák, že má tolik "úrazů", ale já se od ní fakt nehnu (viz. skončila v rybníce se mnou v náručí), střežím ji jak oko v hlavě, vždycky se jen otočím a už se něco děje.

linn
21. srp 2008

Jj vsimla jsem si, ale pozde, no u nas by ta 2-3 byla asi velka, mi prijde, ze Samik ted moc neroste.
Tady v Un. meli jen jednu bundu a hnusnou.

linn
21. srp 2008

Zlatus, ja podle toho zarazenyho zubu presne vim, ze staci vterina 😅

zlatka
21. srp 2008

a cecil díky za recept, jsme si říkla, že jsi to tu psala nedávno, to nsad není možný, že jsme toho za takovou chvilku naplkaly.

bazalka
21. srp 2008

V Ol meli i paradni hnedou, delsi s vnitrni mikinou (vestou) a kozesinkou v kapucce ... stala myslim 800,-
Ta 2-3 by asi velka byla. Martas ma v te sve rezervu a Samik asi vyssi nez Martas neni.

bazalka
21. srp 2008

Lindi, zitr musim balit, jinak bych do toho tesca zabehla a kukla ... ale neslibuju, nejspis mi to nevyjde, je to vylet na delsi dobu ☹

zlatka
21. srp 2008

no, lindi, naštěstí jsou to úrazy bez krve, ten váš byl asi nejbrutálnější, co tu kdy byl. Ale náš rybník je zase dobrodružnější. 😀

linn
21. srp 2008

Ivco, s tim si nedelej starost, radsi se v pohode nabal. A na jak dlouho vlastne jedete? A kam presne? Ja jsem se asi uz ptala.
No Zlatus, to rozhodne 😉

bananek
21. srp 2008

To jo ale smradu jak v opičárně člověk vyvětrá ať se jí pěkně spí ještě zapneš čističku a připadám si jak na záchodě u nějakých špín no nic dnes to přežijem a zítra to bude doufám pryč 😀 😀 😀

linn
21. srp 2008

No Lucinka je taky sikulka 😀 😀

janica..
autor
21. srp 2008

😀 😀 😀 😀 zlatus,kurnik ze jsem to nevidela, mela jsi aspon leknin na hlave? 😀 😀 😀

zlatka
21. srp 2008

No, jani, ty víš, jak to tam vypadá....prostě síla a trapas, nikdo z hostů si toho žblunknutí nevšimnul, nemít tam kámošku, tak se tam plácám asi doteď, bo to pěkně podkluzovalo a nemohla jsem vylízt ven.Leknín ne, to by mi švagráci dali, ale spadla jsem do tho hejna ryb, co se tam chystali piknik, jsme je šly krmit. Naštěstí měla kámoška auto, tak ěm hnedka hodila domů a převlíkly jsme se s beruš, jinak by to asi byla síla-jít tak přes půl vesnice... 😀 😀