Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bananek
30. srp 2008

Tož to ti nezávidím mě stačí ta moje 2,3x2,3 natož ještě mít větší tak to by mě omejvaly už tak tam strávím dobrou hodinu 😀

konoupek
30. srp 2008

tak já taky pořád chci,aby Tom něco doma udělal,ale nějak se to míjí účinkem...dřív dělal víc,ještě,když jsme neměli enuš,ted,kdyby měl pomáhat,tak na to se... 😠 .A vůbec se netěším,až nám budou v řijnu dělat nový okna...jak to jako s denuš bude probíhat,ale přemýšlím,že se na chcilku odstěhuju i s ní k našim...kurna a pak ten binec uklízet mě jebne 😝

bananek
30. srp 2008

To nezávidím já když si spomenu jak jsme vše spravovaly po povodni a stěhovaly se z jedné místnosti do druhé no děs všude bordel a neměla jsem ani ke komu jít 😀 😀

konoupek
30. srp 2008

Noooo Zlatu ,tak u vás by sis v koupelně s kartáčkem mákla 😀 .my máme taky miniaturní a mikroby zase tak neřeším

konoupek
30. srp 2008

holky,taky už vás pro dnešek opustím,jdu chrupat,tak se moc nedřete,at nejste strhaný 😉

cecil
31. srp 2008

Zdarec ženský, neděleeee, váleníčko 😵 ,to je bezva...... spaly jsme do osmi 😎 .

Zdeni, co máš z toho, taky v životě Emča neměla narvané v puse zároveň bramborové krekry a tyčinky 😀 ...když je to jednou za půl roku, tak to neva 😉 . Večer nám Emča odpadla v autě a pak hned doma jen převlíknout a šup do peřin...i já jsem byla jakási unavená.

Pěknou neděli!!!

zlatka
31. srp 2008

Holky, nemáte některá nějakýho velkýho plyšáka, kterýho byste mohly postrádat, na kterýho se vám jenom práší nebo se válí někde na půdě? Já mám jenom takový maloše a chtěla bych si vyrobit nějakýho parťáka do toho cvičení...díky

konoupek
31. srp 2008

Zlatu já nemám 😒

cecil
31. srp 2008

Zlatu, já bych asi měla....teda dostali jsme ho od švagrové(ručně šitej) ale jen se mi tu válí, já bych ho nejradši vyhodila, ale nesmí to vědět Štěpánka...je teda ale velkej dost...základna....asi 60 cm, výška 80 cm...tučňák. Kdybys ho jak oměla vozit pokaždé s sebou, tak to asi ne

zlatka
31. srp 2008

Já bych si ho tam nechala, kdyby mi to umožnili, však bych ho dala do kufru, ale pokud ho má ráda štěpule, tak jí ho neber, to vůbec neva, že tobě se nelíbí, hlavně, že se líbí jí🙂To by mě mrzelo.

dali
31. srp 2008

Zdarec,

Zlatuš já mám slona,tak jak dojedete s kamerou tak se můžeš podívat,je někde děravej a mě se nelíbí,uvidíš 😉

Evčo,no my jely po tmě domů na tom kole,já z toho vašeho vína,nebyla schopná vést Fildu,no děs běs......a jak jsem říkala že nevím co je to mít okno tak trošku už vím 😀 😀 😀 ,děcka šly špinavý,Filda nechtěl nai mlíko a Vikče dal Pavel aspoň jogurt 😀 a já šla taky na prase,jsme byla upně hotová,že jsme sem psala to vím,ale ráno jsem se bála podívat 😀 😀 😀 ,ale super jsme se pobavily 😉

janica..
autor
31. srp 2008

Zdarec,

Zlatuš a Jani jaký cvíčo? a ty Zlatuš budeš předcvičovat?

Zdeni 😀 😀 😀

konoupek
31. srp 2008

Jani to je takovej kroužek pro mrnata od 1-3 let a ta paní co ho vedla je těhotná a už to asi dělat nechce,tak by si to Zlatuš vzala místo ní.je to teda v Grygově.nic tu právě není,kde by se ty maminy s prdolama mohly scházet,tak by to bylo super,kdyby to nezaniklo.já se s Denuš chystala chodit od září právě

janica..
autor
31. srp 2008

áha já se taky chystám, už se těším...

fajn
31. srp 2008

Zlatuš mám velkýho plyšáka myslím je to opice klidně daruju

linn
31. srp 2008

Ahoj holky,
tak uz jsme od vcerejska konecne doma 😵 tak se pomalu adaptujem. Sebik mel zloutenku, tak jsme si ten pobyt torsku prodlouzili. Vecer mrknu a zkusim napsat vic. Ale urcite jste informovany pres miladku.
🙂
Krasnou nedeli - my mame ted padla, oba kluci spi 🙂

fajn
31. srp 2008

Tak tě tady vítám zpátky

cecil
31. srp 2008

Ahoj Lindi...to je krásná chvilka, když to spí, co ??? 😵

Zlatuš, ona si Štěpule s tím tučnákem právě vůbec nehraje, jako malá jo, ale teď se válí kdesi za postelí...jako že kdyby zmizel z pokoje tak si toho nevšimne...ale jestli nabídne někdo něco blíž, tak si vem od holek.

Zdeni, až tak???? 😀 😀 😀 , tak to já po tom jednom pivu jako nic, normálka. Tak ty jis i okno měla? NO vidiš a mě ses divila, já ho měla každou třetí zábavu 😀 ...aby tomu rozumněly i ostatní hoky....někdo když je opilej, mu zdřevění nohy, někdo má tvrdej jazyk a já měla zase okna, nooooo 😀 .
Ještěže vás tata zavedl dom a obstaral, že? 🙂 By to mohlo být častěji, ne? 😉 A co Dan? Nekutálela ho Věra do auta? 😀

dali
31. srp 2008

Ahoj Lindi vítej zpět a podrobnosti dodej 😉

Evčo Dan jak právě odjížděly říkal že" dnes jsme se nějak nemohl opít" a byl opravdu v pohodě 😉
Co ty na ten tábor,já jsme z toho špatná,nevím jestli Filip nebude ještě malej na tohle prostředí s Cakovem jsme to už měla vyřešený že příští rok jedem,ale teď jsem na vážkách 😒 kdybych věděla že pojedeš ty s Emčou tak to nebudu řešit,ale když ty zatím taky nevíš...... 😒

entik
31. srp 2008

ahoj po vikendu,
Lindi, taky jsem zvedava na podrobnejsi popis minulych dni 😉
Bazi, jak bylo?
Zlatko, to cviceni muze byt supr! to je fajn.
Pujdu se divat na jedna ruka netleska. Uz se tesim, to bude sranda. Tatu mam v praci, na nocni ☹ tak se budu smat sama.

Zitra zvladnete skolu, skolaci! a mejte se hezky. Zlatu, ty jeste nevis rozvrh??

bazalka
31. srp 2008

Brej veciiiir!!!
Aaa, Lindovci jsou doma kopmlet 🙂 ... Lindi, prejem, at kluci casto spavaji spolu a ty mas chvilicku oraz 😉

Peti, bylo paradneeee! Fakt uzasna dovo!!!

Jani, kam budete chodit? Ja planuju cvico v sokolovne kousek od nas. Chci tam tento ty zajit a poptat se. Taky pry byva cvico v materskem centru, ktere taky mame kousek a i ve Vodnicku neco podobneho organizuji.

Zlatus, tak to je parada!!! Kdybych byla mobilnejsi, tak do Grygova dofrcime, ale vlakem by to bylo na dve veci ☹. Plysaka bohuzel nemame.

bazalka
31. srp 2008

Jdu zehlit a jeste pak kuknu, tak piste, co noveho 😉. Vyprala jsem 4 pracky, tak tam mam hromadu. Ale uz cast mam za sebou, ted zehli Vilas a ja dorazim zbytek.

janica..
autor
31. srp 2008

LIndi ahojky,vítej doma, téda teď ti to začne ten kolotoč, co?

Ivi k nám do Holice, my tu máme i mateřské centrum, tak to musím jít obhlídnout co a jak 😎

janica..
autor
31. srp 2008

Jé to byl můj 3000 příspěvek 😅

prool
31. srp 2008

ahoj baby,
my už hlásíme taky příjezd 🙂 pračky jenom 3 😀 😀 ale zatím vyžehlena tak polovina 😎
ahoj Lindi - moc gratulujeme, už jsem se na IP nedostala, takže jsem neposlala číslo, ale od Ivči jsme se dozvěděli víc 🙂 hlavně zdravíčko a držte se.
zatím pa

PS jinak Jani, díky vůbec za to, že ta diskuze je a 3000 příspěvěk - dost dobrý 😀

bazalka
31. srp 2008

Jani, teda ty jsi ale ukecana 😀 ... jsi tu asi rekordmanka, co? Ja jsem proti tobe bridil 😉. Ale mam o par vic nez Dalinka a Cecilovic 😀

Tak hlasim, ze mame dozehleno ... aktualni stav je prazdej kos na na spinavy pradlo, prazdnej kos s vypranym a plny skrine 😎 ... ale to dlouho nevydrzi 😖 😝

janica..
autor
31. srp 2008

Oli taky vitej

Lindi malej je krasnouckej a co Samik jak na nej reaguje?

zlatka
31. srp 2008

zdarec, bazi, to jte machři s tím prádlem, takovou situaci jsme ještě nezažila!!!!🙂

Jani, zjisti, kdy to máte-to cvíko a ymlsíš, že bych se mohla přijít podívat? jen rpo inspiraci.

Peti, rozvrh ještě nemám, ale budu mít jen němčiny a rodinky v devítce, což je super, jedna příprava-dvě třídy, takže pohoda.Rozjede se to až příští týden.To cvičení vypadá nadějně, ale půjdu do toho, až se přestěhujeme, dřív ne.Asi se budeme střídat s kamarádkou.

Byly jsme na té diskošce, docela fajn to bylo. To jste měli vidět denisku, jaká je pařmenka!!!🙂Moc s ejí to líbilo. Já jsem zhřešila a beruš dopřála i pár lízanců nanuka, když to byla její první díza, tak aby si to pořádně užila!!!!Jdu chrupkat, sjem docela k.o.

zlatka
31. srp 2008

lindi a jak s ecítíš, jsi hodně šitá?

linn
31. srp 2008

Ahoj zensky, tak jsem se sem konecne dostala, tak toho zkusim napsat co nejvic, ale uz se mi tady vrti ditko, tak kdyz tak na etapy 😵 mame je ted rozdelene, ja ma Sebika a Marta Samika 😉 - teda na noc.

Takze v pondeli jsme meli uzasny budicek ve ctyri rano (v noci z nedele jsem spala jak mimino, jsem nechapala, bala jsem se, ze nezamhourim oka) a pred patou jsme dorazili do porodnice. Mezi patou a sestou jsme se nachystali, presunuli nas na porodni pokoj, ja jsem absolvovala klystyr. Po seste hodine mi zavedli tabletu, pak se vystridali smeny, dostala jsem PA z Unicova a doktor stejnej jak loni 😉 . Do osme hodiny to bylo celkem v pohode, pomalu jsem zacala citit kontrakce, ale snesitelne a cca po 5 minutach. V osm mi pichli vodu, to jsem byla na dva cm, a temer okamzite se to rozjelo fakt hoooooodne, az do konce jsem mela kontrakce asi po dvou minutach, obcas mi prislo, ze tam ani zadna prestavka nebyla. V devet, po dost nesnesitelne hodine, jsem byla na tri - v tu chvili jsem si rikala, jestli to pujde touhle rychlosti, tak si to teda nedovedu predstavit. Po monitoru jsme se presunuli do sprchy, ktera mi tentokrat fakt docela pomohla a stravili tam docela dlouhou dobu. Mohlo byt tak trictvrte na deset, kdyz me PA prisla vysetrit a celkem sokovala me i sebe 😀 , ze jsem otevrena a jdeme rodit 😲 jeste stihla houknout na doktora, ktery pak rychle shanel pediatra a sestru z detskeho a pak jsem snad trikrat zatlacila a Sebik byl na svete. Vahou opet docela sokoval, drzime v porodce srpnovy rekord (no teda i v srpnu tady na koniku 😀 ) . Nastrih opet byl, zase se to hoji v pohode, akorat siti jsem tentokrat trochu citila.
Takze druhy porod byl uplne jiny nez ten prvni, mnohem rychlejsi, pripadalo mi teda, ze i bolestivejsi, ale spis to bylo tim, ze jsem mezi jednotlivyma kontrakcema nemela skoro zadny cas na odpocinek. A samozrejme jsem byla zase dost hystericka, to jsem si rikala, ze tentokrat se budu kontrolovat 😅 Jak to bylo tentokrat takove rychle, tak jsem byla uz v pondeli odpoledne celkem v pohode a ted mi ani nepripada, ze jsem pred tydnem rodila 😉
Nadstandart mi tentokrat vysel hned od zacatku, za coz jsem byla fakt vdecna, v porodnici byl totiz opet natresk a ke konci tydne tam davali uz pristylky - takze byly v pokoji tri 😒
Sebik mi uz v utery vecer pripadal trochu do zluta, ve stredu rano se to potvrdilo, takze ve stredu odpo az do ctvrtecniho rana byl na fototerapii, pak mu to trosku kleslo, tak mi ho dali na pokoj, ale v patek rano to mel opet horsi, takze z patku na sobotu se opet slunil 😒 , pak uz byly vysledky dobry, takze nas vcera pustiili, no me by propousteli uz ve ctvrtek, ale takhle jsme si to prodlouzili. Jak jsem nemela Sebika hodne casu u sebe, tak jsem se docela nudila, cucela na televizi, precetla hromadu casopisu, ale aspon jsem si odpocinula a nacerpala sily. Prvni noc dma byla celkem v poho, Sebik se probudil trikrat, tak snad to bude dnes taky dobry. Pres den byl taky hodnouckej, krome kojeni skoro porad spinka, no kdyby nam to takhle vydrzelo, tak budu stastna jak blecha.
A kojeni tentokrat vypada velmi nadejne, si pripadam, jak chodici mlekarna 😉 😀
A jeste musim pochvalit manzilka, behem naseho pobytu v porodce stihl mimo chozeni na ryby 😉 jeste konecne doeat klukum pokojicek, budu se snazit nafotit 🙂
Tak to je snad vse, na co jsem si tak vzpomnela, co by vas mohlo zajimat, kdyztak se ptejte 🙂