Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
22. zář 2008

Jj jsem si rikala, jak jsme jeli vcera do ol. vsichni, ze by to ani s tema dvema nebyl zas tak moc velkej problem 😉

bazalka
22. zář 2008

Lindi, pokud se nasomrim k nekomu do auta ... co, Jani 😉

mili3
22. zář 2008

Ahoj holky, a kam do maters. centra chodite? Ze bych se za vama nekdy stavila...my chodime v konici 2x tydne, takze jsme vyhrani dost , ale ja jsem malo vypovidana 😀

linn
22. zář 2008

http://www.aukro.cz/item436548872_oteplovacky_v...
no janca te urcite vezme, co? 😉

linn
22. zář 2008

No sice barva ponekud neprakticka
Cau mili

janica..
autor
22. zář 2008

Ivi jasně, sice vůbec neznám cestu, což nesnáším, jezdit tam kde to neznám, ale určitě vás vezmem 😉

linn
22. zář 2008

Tu zas zna Ivca 😉

mili3
22. zář 2008

Lindi, ty jsou moc pekne, takze ti uznemam shanet? Nebo radsi jeste jedny, clovek nikdy nevi 😉

bazalka
22. zář 2008

Lindi parada a na co mame pracku 😉

Mili, ahoj ... tak se nekdy muzem sejit v te Holici, je to tam fajn

bazalka
22. zář 2008

Ja budu navigator, mapu zajistim 😀

bazalka
22. zář 2008

Vlastne mapu nepotrebuju 😀 ... nejak mi to neseplo

janica..
autor
22. zář 2008
mili3
22. zář 2008

a webovyk nemas? Ze bych si nasla cestu jak se tam dostat. Vzdycky kdyz jdu tvym smerem , zabloudim, jeste ze mate toho wericha 😀

mili3
22. zář 2008

super diky

linn
22. zář 2008

Mili, mam pro tebe jeste jedny teplacky lehci, mamka zas radila po sekacich 😉

bazalka
22. zář 2008

Mili, do Holice jede bus 19 a 23, stavi kousicek od toho MC

mili3
22. zář 2008

a ktery den tam chodite?

linn
22. zář 2008

Sebik mi dnes nejak nemuze zabrat, kdyz uz spi Samous. Ale dneska v noci trhl rekord a vydrzel v kuse skoro pet hodin. 🙂

bazalka
22. zář 2008

Tak to je borec

Mili, dle domluvy, dopo je tam herna kazdy den

janica..
autor
22. zář 2008

MIli hlavně v pondělí, ale klidně můžem i jiný den 😉

mili3
22. zář 2008

Lindi, moc dekuju. Jsi zlato 🙂
Ivi, tak se muzem na nekdy domluvit a zajdem, v utery mam plavco...jo a co ty boty? Jdem se mrknout ve ctvrtek? Holky pak dame info 🙂

bazalka
22. zář 2008

Mili, ct dopo nemuzu a mam info, ze jeste zimni nemaji ☹

linn
22. zář 2008

Jj to jsem zvedava, hlavne na ty ceny 😒
Mili, to vis, jeste, ze se zname 😀
Jsem ted dala Sebika na brisko a nadava a silene u toho prca, chudacek 😅 tak to bylo ono 😲

linn
22. zář 2008

A jsi taky zlata, rajcatka byla mnam 😉

bazalka
22. zář 2008

Holky, ja jsem se zamilovala do zimnich bot pro Martaka ... ale nejde mi sem hodit fotka. Je to znacka Superfit, maji ji v Ostruznicke, tak budu doufat, ze dostanou i ten muj model 😉. A desim se ceny 😝

mili3
22. zář 2008

tak jestli je to v ostruznicke, tak pocitam kolem1700

bazalka
22. zář 2008

Byla jsem i proti prioru a v Ostruznicke a taky nic ... teda v Ostr. maji nejake Superfity, ale mam dojem, ze lonske a za letosni ceny 😠

bazalka
22. zář 2008

No, to je mi jasny ☹ ... spis premyslim, jestli nam budou na zimu stacit jedny. Kdyz bych ale koupila kvalitni s Gore-Texem, tak snad jo. A ten ty Superfity maji. No ale palka silena

bazalka
22. zář 2008

Batovky moc nechci a vcera jsem se divala v City ... v CCC neco meli, moc se mi to nelibilo ... kvalita ani design. Pak meli jeste v jednom obchudku Ecco ... pekny, ale ceny jak Superfit a vyssi.

entik
22. zář 2008

Taky se chystame na nakup zimnich botek, moc se na to netesim, tak nejak jsem doufala, ze vejdem do obchodu a koupime, ale jak pisete, tak to asi tak jednoduche nebude...
Lindi, ja mam ve stredu odpo doucko, ale kdyby byla nejaka zmena, tak bych rada dojela, vas okouknout. Ale my nemobilni.. to bude horsi, mozna bych to spojila s navstevou Jasnenky... jeste uvidim.

Holky, udelame si nejake vlastni Materske centrum Modry konik. Prvni akce bude Drakiada 😉 a cviceni si udelame podle nasich predstav a jen v malem poctu,co? jen uz sehnat prostory 😎

Lindi, co se tyce toho kurzu, je to Kurz znakovani se zpevem a hrou, s medvidkem BeeBoo. Takova skolicka, hrani, dovadeni, zpivani a znakovani. Je to pro vsechny kdo znakuji. Melo by se snad zacit v rijnu, ale jeste mam v jednani prostory, na tom to stoji. Pak poslu dalsi info, vsem co byli u me na seminari.
Vcera jsme pocitali znaky, Matej uz umi 30 znaku a pet slov (vcetne). Ted je to parada 🙂