Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
8. říj 2008

NO sláva, aspoň někdo se tu ukáže a jako co fotky? 😨

linn
8. říj 2008

Zdarec, bylo to moc fajn, jeste dneska hodim fotecky, budou v albu u Mili, jestli mi to teda dovoli 😉 jsou nadherne, protoze jsou ty nase deticky proste boziiii.
A dekuji moc za nadherne pranicko a konika, jste proste super 😵 a specialne dekuji Evce za jablicka, Mili za orechy a Pete za super babovku, kterou jsem zapomnela nakrajet, takze jsme si ji dali az skoro vsichni odjeli, Peti, recept prosim, diky 🙂

cecil
8. říj 2008

Zdeni, zezačátku to jde ztuha, ale myslím že se do toho dostaneš 😉 , to víš, chybí nám trénink, na té mateřské.

I když teď s tou Š.školou...to se kouří ze závitů, na nic nezapomnět 😀 😀

linn
8. říj 2008

Jani, uz na tom pracuju, ale musim je jeste prevest 🙂
Zdeni, ses stejne dobra, me stacilo uceni na jednu zkousku 😉

cecil
8. říj 2008

Jo a já měla takový start z baráku, že jsem zapomněla i foťák 🤐 , jsem si vzpomněla až teď. 😅

Jo a ženský!!! Sebík to skoro celé proležel v košíku a kdyby se za hodinu neozval, tak jsme zapomněli že tam je!!! Fakt, zlatíčko.

janica..
autor
8. říj 2008

Já už se jako fakt nemůžu dočkat těch fotek 😅 😝

linn
8. říj 2008

Jani vydrz 😅

janica..
autor
8. říj 2008

no co nadělám, ale třepu se tady na ně jak sviňa 😅

bazalka
8. říj 2008

Lindi, ty fotky jspou uzasnyyyy!!! Opet se ukazalo, ze mame nejkrasnejsi deti!!!! 😀

linn
8. říj 2008

Tak uz jsou tam - u mil v albicku .

linn
8. říj 2008

mili

janica..
autor
8. říj 2008

Fotky božíííííííííííííííííí, nejlepší je jak drží Samík Matýska pod krkem a Matýsek od Peti na poslední fotečce 😀 a jako Sebík je kde? 😠

bazalka
8. říj 2008

No, prave jsem se chtela zeptat, kde je hlavni akter 😀

linn
8. říj 2008

No to rekni jeho tatinkovi, proc ho nefoti? 😀 ja mu jeste hodim nejake novejsi do alba 🙂

janica..
autor
8. říj 2008

No tak vyřiď Lindi Marťovi, že má teda jedno mínus, ale teda jinak opět nezklamal, fakt pěkný fotečky 😎

bazalka
8. říj 2008

Tak fotecek jsem se dockala, muzu jit do spchy 😉

Zitra frcime na vylet ... jedem za kamaradkou so Skrbene a pujdem peso na Loveckou ... nevite nekdo, jestli maji otevreno i v tydnu?

linn
8. říj 2008

Netusim 😅 ale i tak prejem pekny vylet 🙂

janica..
autor
8. říj 2008

Ivuš tak to ti taky neřeknu, ale přeji taky pěkný vejlet 😎

bazalka
8. říj 2008

Dik a ahoj, mizim

janica..
autor
8. říj 2008

Čauky, taky jdu hodit spršku, ale ještě dojdu, pač budu čekat na manžílka

linn
8. říj 2008

Tak maji oba kluci v albech par novych fotecek, Samik uz trenoval, jak bude s tatinkem chodit na ryby 😀

janica..
autor
8. říj 2008

Lindi boží fotky, to je stejně síla, když se dívám na Sebíka, tak úplně vidím Samuela, tý jo a jako fakt mně to bere, já chci taky mimi 😅 jo a Samík má boží výbavu 😀

linn
8. říj 2008

No a fotkach mi prijdou podobnejsi nez ve zkutecnosti, uvidime, jak se Sebik vybarvi 😉
Jani, fakt? 😉 Jak jsem rikala holkam, tak fakt ztim je to lepsi, nez jsem predpokladala, ale teda Sebik je hodne zlaticko netrpici na prdiky 😀

linn
8. říj 2008

skutecnosti 😅 😕 😉

janica..
autor
8. říj 2008

Já si myslím, že i u druhýho je člověk víc tak v pohodě, u všeho nestresuje a tak, no ale stejně seš borka největší

linn
8. říj 2008

Jj, taky si myslim, ze i to kojeni ted jde diky tomu lip 🙂

konoupek
8. říj 2008

Ahoj ženský,
taky se hlásím,ale jsem unavená,jak pes,takže mažu do postele.Srazík byl super,Samík nezklamal a stále něco baštil 😀 😀 😀 a Sebík to je fakt zlatý mimi.Skoro vůbec jsme o něm nevěděli 🙂 .Lindi máte moc hekej domeček a z pokojíčku jsem byla nadšená,pže zelená je moje barva 😉 .Prdoli zase vyrostli je to hrozný,jak ten čas letí.
Lindi jestli můžu poprosit zase poslat fotečky na mailíka...sim sim sim 😵 ...kujuuuu 😵
Taky bych se Jani chtlěla někdy podívat do toho MC u vás,Denuš by se to líbilo.Je tam někde poblíž i parkování?Já potřebuju hodně místa víš 😅

konoupek
8. říj 2008

Jo a fotečky krásný o tom žádná,děti máme úúúúúžasný 😵

linn
8. říj 2008

Fotecky do mailiku zitra 🙂 dva starsi kluci mi odjizdi opet do Orlove, tak budu mit cas, v patek dojede na navstevu kamoska z ostravy, ma holcicku dva mesice, tak jsem zvedava 🙂
a diky za pochvaly domecku 😵

entik
8. říj 2008

ahojky holky, navsteva byla prima,
Lindi dekujeme za vase skvele MC 😉
Evi, Matysek uz spi v Emilcine plenecce
Mili, diky moc za taxi, bylo paradni!!

Mate holky pravdu, deti nam pekne povyrostly!

Recept dam zitra, chci se ted divat na jednicku na ten porad s Jilkovou, ma to byt o porodech doma, tak ahoj.