Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

micinka22
1. lis 2008

Janic tak hlavne at te to opustí co nejdřív a na kokina prd .-)) uz tak je toho dost 😀 😀 😀 😀

bazalka
1. lis 2008

Zdar holky!!!

Jani, no neblazni, kde jsi to chytla 😕 ??? A nokina se vykaslete ... ja napekla i za vas, jsou toho vic nez 4 porce 😀

Zlatus, na 99 proc dorazime, ale za treti nerucim ... nas spac driv jak ve 12 neusne a pokud zas da tri hodky 😖 ... pri nejhorsim nestihnem draky a dorazime ve 4 k vam 🙂

janica..
autor
2. lis 2008

Zdare,

no Ivi to kdybych věděla, kde jsem to chytla 😠 😠 😠 😠

Mladýho tatin uspává ať to do těch třech stihnem 😎

Ale jako větr nikde, tož jsem zvědavá, jak nám to bude lítat, spíš abych nelítala já, někam do křoví 😅

konoupek
2. lis 2008

no jani to je taky průser...křoví tam široko daleko není 😅 😀

konoupek
2. lis 2008

jinak s tím větrem to taky vidím bledě 😝

janica..
autor
2. lis 2008

Zlatuš dík za super drakiádu 😵 😵 😵 už se těším na fotečky 😎

cecil
2. lis 2008

A co lítalo to????

My ted zamávali brňákům, takže bylo nemožné dorazit, škoda, příště 🙂 .....

janica..
autor
2. lis 2008

Evi a jak!!! jako fakt super a Zlatuš nezklamala vše měla zorganizovaný 😵

bazalka
2. lis 2008

Zdarec!!!

Parada, super akcicka ... Zlatus, Premo a Berco, moc dekujem!!!! Mate to doma moc krasny a oooooobrovsky 🙂. Jinak Zlatus, ty jsi fakt kanon na vymysleni podobnych akci.!!!

Jani, tak at je ti co nejdriv lip!!!

Evko, skoda ... snad priste 😉

Holky, zmensim fotecky, hodim je do alba a pak dam odkaz

micinka22
2. lis 2008

Zlatuš díky za pěknej den .-))
tak ted jsem zjistila že tam byla Konoupkovic rodina 😅 😅 😅 😅 no jo sem vas jeste nevidela nikdy 😔 😔 se stydim://

Fotky hážu do alba .-)

konoupek
2. lis 2008

Ahoj holky,
Denuš nemohla nějak zabrat,jak byla plná všech těch zážitků 🙂 .
Holky fotky super aspon se máme na co koukat 😉 .
Mici z toho si nic nedělej já tam neznala asi tak půlku lidí 😀 .
A jinak dort fakt krásnej si příště objednáme na narozky myslím 😀 😝

micinka22
2. lis 2008

No ja taky neznala pulku lidí .-))ale příště už poznám aspoň .-)) snad bude brzo nejakej srazek ..ted bylo moc lidi a zažitků.-)
Dortik budu asi delat ted jeden na zakázku..ale bojim..sem zatím dělala jen tři dorty:// trenuju na ten narozeninovej 😀 😀 😀 😀

konoupek
2. lis 2008

Jooo Zlatu organizace výborná,už se těšíme na další 😉 .Tatu to nějak chytlo,takže asi budem na kopci pečený vařený a taky musíme využít,těch draků,když jich máme tolika že 😀 😀 😀

entik
2. lis 2008

ahoj holky,
tak jsem zkoukla fotky z drakiady, jste si to uzili, co ? pocasi vyslo paradne! A jak to probihalo??

My se meli taky fajn, az zmensim nejakou fotku, tak ji sem dam.

konoupek
2. lis 2008

Denuš má narozky až v květnu do té doby budeš mít naténovaný nebooooj 😀 😀 😀

micinka22
2. lis 2008

Ahoj Peti počasí dobrý..,až moc 😀 😀 😀 mohlo kapku foukat.-)) Probíhalo to tak že tatínci lítali s drakama jak o život 😀 😀 😀 a pak u Zlatuš si děcka hrali a kecalo se .-)) a odnesli jsme si krasnyho malyho dračka ..Zlatka vyraběla.-))

No natrenovano..ted jsem si objednala spoustu kvedlatek a kravinek na zdobeni dortu..tak asi doma budeme jist jenom marcipan 😅 😅 😅 Ale do Května bych mohla zvadnout ještě tak 5 dortů .-)má to rodina spečetěné..protože mě to děsně baví 😀 😀 😀 😀

konoupek
2. lis 2008

Ahoj Peti, počasí teda jako mohlo být trošku víc větrnější,ale chlapi se snaýili a lítali po poli i za ty draky 😀 😀 .
Mici to tě obdivuju,pže co se kuchyně týče,tak kamarádi fakt nejsme a né tak ještě upíct dort 😀 😝

janica..
autor
2. lis 2008

Co co jakej dort?

janica..
autor
2. lis 2008

JO jinak počasí superrrrr, sice nefoukalo, ale i tak pěkně draci lítaly

konoupek
2. lis 2008

Jani ty si neviděla ten dort co Mici upekla,dovezla a my ho pak baštili 😎

konoupek
2. lis 2008

Škoda,že už jste tam pak nezůstali a co je ti aspon líp?

janica..
autor
2. lis 2008

Nee neviděla ☹ , jj sice břicho ještě trocha bolí, ale už konečně neprůjmuju 😅

zlatka
2. lis 2008

Ahojky, to jsem ráda, že se vám to líbilo,draci lítali, protože s nima lítali tatínci jak o život a někteří až skoro k Olympii 😀 😀 Chtěla jsme udělitdrakům tituly mrakoň, krasoň a držkoň, ale kvůli tomu počasí nevětrnýmu jsme to odvolali a rozdali jsme jen pět diplomů pro nejlepší drakovody-tzn. tatínky, co běhali sem a tam, jen aby zaujali svoje ratolesti. No, jsou to zlatíčka.Jinak doufám, že příští rok to bude ještě zajímavější, ještě víc si s tím vyhrajeme.

Dort- Míša udělala nádhernej dort s drakem-Marťa fotil, tak pak to zkoukni, je fakt šikovná, Bazi, ten Tvůj ochutnáme zítra, tolik jídla tu po vás zůstalo, že příště to budu muset trošku zredukovat ještě.

Konoupci, vy si teď můžete dělat soukromou drakiádu, když máte těch draků tolik!!! 😀

Já ještě nějakou akcičku vymyslím, ať nám ta zima a dlouhý odpoledne rychlejc utečou.

zlatka
2. lis 2008

Jo a fotky moc pěkný.

janica..
autor
2. lis 2008

Zlatuš tak na to jsem zvědavá, co vymyslíš, ale určitě nezklameš 😉 😎

janica..
autor
2. lis 2008

Téda Mici ten dort je tada fakt parádní, jseš šikula 😎

A Linďovic rodinka opět nezklamala, super fotečky 😎

linn
2. lis 2008

Cauky, tak uz jsem dala fotecky
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
do Ip Vam poslu adresu pro stazeni vetsich, je jich tam i vic.
A diky super organizatorce 🙂

linn
2. lis 2008

A dort byl fakt super 😵

cecil
3. lis 2008

Jé, fotky moc pěkný....vy jste všeci tak krásně fotogeničtí.... 😵 , Mili má pěknou fotku a Sebík s maminkou taky....a Deniska je tam jak modelka.....a všeci tam jste krásní mladí a veselí 😀 .

Fakt škoda že jsme nedojeli, Zlatuš ale beru Tě za slovo a příští rok znovu...akorát nedávej termín na Dušičky jak letos, sím. 😅

Hele, žesnký já nemám problém s dlouhýma zimníma večerama do Vánoc, ale po Novým roce se to táhne do jara příšerně! 😝 Teď jsou Dušičky, Mikuláš, ... a Vánoce už jsou přesně za 7 týdnů 😕 .