Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
12. lis 2008

No Peti musíš si koupit lístek asi na hlavím nádraží....buď předem nebo až tam...asi.
Štěpánka jezdila tři roky po sobě s babi a dědou a letos nevíme. Buď by jel Petr s ní sám, nebo bychom jeli směr Chornice všichni, ale musel by nás někdo zavést na vlak a pak z vlaku. Ještě to musíme vymyslet. Jako Emča se mi na to zdá ještě malá, ale máme tu mít Američany, tak jsme si zase říkali že by to byl pro ně dobrý program.

Zlatuš přes rok jsi nebyla na gyndě? No teda já zmeškám měsíc a už mi sestra volá a platím hned padesát nebo kolik korun za připomínání. No aspoń na to myslím.

Toš dobrou

entik
13. lis 2008

Me se ta mikulasska libi, matej by byl nadseny uz jen z toho vlaku 🙂

za chvili se pujdem vypravovat na bus do HOlice, tak zatim.

konoupek
13. lis 2008

Ahoj holky,
tak s náma bude i babi,doufám,že vám to nebude vadit.Chodí do města na kapačky,tak jí vyzvednem a pak pojedeme společně dom 😉
Peti my máme cvičko a jednou za měsíc,nebo tak nějak budou takový dílničky pro prdolky a budeme něco tvořit 🙂 I když myslím,že hodina je na to dost málo ☹ ,bohužel víc času nemáme.

bazalka
13. lis 2008

Ahoj holky!!!

V MC tradicne parada!!! Deti si vyhraly, maminy pokecaly a metal za statecnost na Sebik ... byl uzasnej, ani neknuknul, lezel v postylce a pozoroval ... no zlaticko!!! A pristi tyden ho budem asi s Martasem hlidat, kdyz pujde Linda se Samem na znakovani 🙂

Z busu jsem sla jeste nakoupit a do toho telefon, ze 10 min nam dovezou objednanou matraci a polstare 😖 ... jsem myslela, ze me flakne. Meli zavolat predem, kdy dorazi ... Vilas by se urval z prace a odtahal to. Tak to bylo na tom prepravci ... jsem mu rekla, ze se mel ozvat driv, jak bylo domluveno. Byl celkem ochotnej a vse mi pomohl nalozit do vytahu a dovest do bytu ... nastesti. Delaji nam vchody, tak jsme museli obchazet cely blok, hlavni vchod je ted mimi provoz ... no komedie. Ale vse mame doma, tak se tesim, az se vyspim na novym, polstarku a tatin snad nebude mitz na nove matraci tak divoke sny jak na te, kterou ma ted. Zda se mu malo pevna a blbe se mu spi. Doufam, ze ta nova bude lepsi ... shodou okolnosti se jmenuje Iva 😀

konoupek
13. lis 2008

Ivi ,tak s dvouma Ivčama se mu bude spát určo parádně 😵 .Se pak může pochlubit i v práci,že má doma ještě jednu a ty mu to navíc i schvaluješ 😀 .Mu budou závidět 😝

konoupek
13. lis 2008

Jinak mě se MC moooc líbí a určitě budeme jezdit častěji.Denuš chvilku dýl trvá,než se rozkouká,ale domů se jí nechtelo 🙂 .
Jo holky zaznamenaly jste ,kdy se jede do té keramické dílny?Myslím,že to bylo 27.11.ale nevím čas to jsem nějak zadila.Bych se tam docela ráda mrkla 🙂

bazalka
13. lis 2008

Jani 😀 😀 😀
O te ker dilne jsem to vubec nepostrehla ☹

konoupek
13. lis 2008

Ivi nevadí já se když tak poptám příště.A zrovna ty si tam myslím v tu dobu ani nebyla,pže si šla naproti Lindě 🙂

bazalka
13. lis 2008

Nebavili se o otiskovani rucicek??? My jsme tam byli vcera solo s Martasem ... bylo to super! A vypada to uuuzasne ... ukazovala nam uz hotova dilka, fakt parada!!!

konoupek
13. lis 2008

Jo jo právě bych tam chtěla zajet a měla bych aspon dárek pro naše na vánoce od Denisky 🙂 .Ivi vy jste byli přímo v Mariánským?Myslím teda,že říkala,že je to tam.Tam můžu zajet jako i takhle solo jo? To by bylo taky fajn,by sme aspon mohly vzít i tatina,kdyby to šlo.A ještě jestli máš přehled,kdy tam můžem dojet,jestli třeba i v sobotu a jestli v nějaký určitý hodiny?

bazalka
13. lis 2008

Jani, ne, my byli v Ol, v centru. Zalezi na domluve. my jsme byli vcera v 17 a i s tatinem. Poslala bych ti kontakt do IP.

konoupek
13. lis 2008

Jééé to bych byla ráda aspon budeme mít více variant na vybranou 😉

konoupek
13. lis 2008

tak ted jsem to našla na netu,není to v mariánským,ale v samotiškách 😅 ,ale to je fuk 😀

janica..
autor
13. lis 2008

Ahojky,

MIli máme to DVD od pampers máme dvojku 😉

Jani nebo Peti zůstal tam čaj, jedna z vás ho nevypila 😅

Tý jo, tak jak jsme se bavili o těch klaužách, tak Damián využil toho, že jsme měli s Petrášem plný ruce a proletěl hlubokou klauží, že byl mokrej až po kolene, no coment 😅 😀 😀 😀

Jj Sebík byl boží, fakt tak hodnej 😵

bazalka
13. lis 2008

Jani 😀

Holky, nemate tipa na pekny svetlo do pokojika ... srtopni a musi svitit
Zvazujem tohle:
http://www.elektro-osvetleni.cz/detske-svitidlo...
http://www.svitidla.com/detska-svitidla/katalog... ...tady by se taky dalo vybrat, ale pokud nekdo vite jeste o jinych, tak sem s nima 😉

cecil
13. lis 2008

Ivi v obchodech je to se světlama špatný, aspoň já jsem si žádné nevybrala 😖 .

bazalka
13. lis 2008

Evko, tos me nepotesila ☹

janica..
autor
13. lis 2008

Ivi jé to první je boží, ale ta cena 😝 tak jak píše Evka, je to fakt špatný, mi máme z IKEI

Jo a ještě odkaz pro Olču http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S398... máme tuto, si myslím že úplně stačí, jen jsme teda koupili kvalitní matraci za 1000 😉 to je na posteli nejdůležitější.....

prool
13. lis 2008

ahojky,
Jani díky za stránku 🙂
Ivi světlo - no to už jsme taky řešili a prozatím tam máme takový ten lampión pomalovaný jako fotbalový míč. Ale opravdu v obchodech žádná sláva, tak jsem to ještě chvilku odložila, když z toho Váša nemá rozum.
Pěkný večer papa

bazalka
13. lis 2008

http://www.massive-lights.cz/detske-svitidlo-54... ... tohle by k nam paradne slo a ta cena 🙂

entik
13. lis 2008

v obchodech se svitidlama fakt nic moc☹ to prvni svetlo je kraaaaasne!
a to posledni ma skvelou cenu 😉 a s trochou fantazie by z nej slo udelat tohle:
http://www.massive-lights.cz/klasicke-svitidlo-...

konoupek
13. lis 2008

Ahoj holky,
Jani já si čajík poctivě vypila 😉 .
Ivi to první světlo je super,ovšem ta cena taky 😀 😝 .A ty druhý stránky jsou taky dobrý.Bohužel aspon v Olomouci je ten výběr fakt o ničem,aspon teda v obchodech kde jsem byla.Tak jedině vybrat na netu,hl.aby ti to došlo celý 😝 .
Jo Jani ta postel je taky dobrá ,no až to budeme řešit my,což bude až tak za rok a půl,tak musíme vybírat z nějakých patrových,pže tady je fakt málo místa 😠

entik
13. lis 2008

ja taky vypila cajik 😲

konoupek
13. lis 2008

Peti taky super.....ale ty ceny 😖

konoupek
13. lis 2008

Tak Jani ,jestli nááááhodou ten čaj nakonec nebyl tvůj 😀 😀 😀

entik
13. lis 2008
janica..
autor
13. lis 2008

Tý jo tak to je záhada s tím čajem 😀 😀 😀 jsem to teda asik někomu vylila 😅 😝

konoupek
13. lis 2008

Jéééžiš Peti to je drobínek, až mi vyhrkly slzy do očí,ale bojovnice holka jedna šikovná 😉

entik
13. lis 2008

jani, stejna reakce i u me! od tehotenstvi tyhle veci prozivam jeste plactiveji nez pred tim..

janica..
autor
13. lis 2008

Téda to je mazec, taková malušká 😔 ale krásňoučká