Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
23. pro 2008

Evi, ten dort je fakt uzasny!!!!!!!!

fajn
23. pro 2008

evi dort je krásnej a je vidět že z lásky


Jinak všem přeju hezké svátky. My jsme ještě dnes dodělávali kuchyň a já dnes malovala mám toho dost a ještě jsme se stačili dohádat. Je to fakt mazec 😀

cecil
23. pro 2008

No tak vidim že to všude graduje 😅 .

Díky, dort byl fakt z lásky a ty srdíčka , to je výplod toho, že jsme doma neměli svíčky 😀

janica..
autor
23. pro 2008

Ahojky,

holky krásný přánička, jste šikulky 😉

Zlatuš tak to máš super, sejdeš schody a jseš v hospě, no my jdem sednou na silvera k nám na hřiště, doufám, že to bude fajn 😎

Evi no tvůj chlap nezklamal 😉

No dnes odpo mladej nešel ani spát, tak doufám, že večir půjde spát kolem osmičky, pač mě čeká ještě strojení stromečku, jinak už vše mám taky nachystaný, tak pohodička 😎

TAK DĚVČATA, KDYBYCH SE NÁHODOU ZÍTRA UŽ NEOZVALA, TAK PŘEJI VŠEM KRÁSNÝ A POHODOVÝ VÁNOCE, HODNĚ DÁREČKU POD STROMEČKEM A HLAVNĚ AŤ JSOU PRCCI CO NEJVÍCE SPOKEJENI 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bazalka
23. pro 2008

Ahoj holky!!!

Teda vidim, ze predvanocni chaos graduje 😉

U nas celkem klidek, Martas je lepsi 🙂. Napeceno, nakoupeno, pro salat a rybu jdem zitra k nasim, tak poho 😉. Stromek budem zdobit az zitra po obede, jak bude Martas spinkat ... tise doufam, ze bude 😉

Evko, krasnej dort ... mas doma sikulinky

I my Vam posilame PF a prejeme krasne a pohodove Vanoce a prckum plno darku a at jim ocka jen zari!!! 😅 😕

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

dali
23. pro 2008

Holky přáníčka krásný.....u nás je tayk celkem pohoda snad to vydrží.....zítra už taky nic neděláme......kapr uplaval,děcka z toho trošku hotový,ale dobrý.......no můj manžel už mě drbe,že nemám cakat do klávesnice a jít zdobit stomeček.....nemůžu se dočkat toho Filípkova jéééééééééééé.

Všem Vám taky přeje krásném,klidně vánoce a bohatého ježíška a dětičky ať jsou nadšení 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

jakoubka
23. pro 2008

Všem přejeme krásné vánoce a drobečkům bohatého jježíška a rozzářená očička 🙂 😉

entik
24. pro 2008

ahoj holky,
tak uz je to tady! Stedry den, tak si ho dnes v klidu uzijte. Nas ceka zdobeni stromecku az dnes, Pavel mel nocni, tak az prijde. Dnes jde taky na nocni, ale pak uz ma volno i pres Silvestrra, takze dobry..
a taky tu spala segra, tak jsme pokecaly, takze supr 😉 😵

dnes obejdem rodice, uz taky vse pripraveno, krome toho stromecku, a vecer to propukne, se tesim, jak pisete na Matyskovo jeeeeeeee 🙂

tak ahoj maminy!

konoupek
24. pro 2008

Ahoj holky,
my také přejeme krásné vánoce,pro prdolky hodně dárečků,všem pohodu ,prostě,aby to bylo krásný 😵 .

linn
24. pro 2008

Ahojky,
tak taky jeste nakukuju 😉 u nas uz dobry 😉
dekujeme za vsechna pranicka,
stromecek uz nazdobenej a Samouskovo jeeeeeeeeeeeee, jak prisel rano do obyvaku bylo super 😵

Uzijte si to dnes vsichni 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bananek
24. pro 2008

Ahoj holky v šem přeji krásné prožití svátků vánočních ať každá najde pod stromečkem co si přeje.Mám málo času tak alespoň na rychlo a po Novém roce to bude zase lepší pa pa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janica..
autor
25. pro 2008

Ahojky, tak co jakej byl ježíšek, co prťata spokojeni? u nás pohodička, vše probíhalo bez problémů, Damiánek spokojenej, dárečků hafol, jen teda moc rozbalovat nechtěl, tož jsem rozbalovala já😀 ale rozdával to jo, to ho moc bavilo 😎

tak si užívejte svátků, ahojky

cecil
25. pro 2008

Nazdárek, já se jen hlásím, přejedená, unavená a těšící se dnes na pohádku...to bude první co si snad v klidu vychutnám. Jináč holky byly vykulený, a to Emilčino první Jéééééééé přišlo až když jsem si nakonec pod stromečkem nasadila čepici 😀 , jinak to chudina ani nestačila komentovat 🙂 .

tak páček, jdu zažívat 😅

prool
26. pro 2008

ahojky,
všem taky moc a moc děkujeme za přáníčka. A přejeme též vše nej, hlavně ať vše prožijete v klidu a v pohodě.
A hlavně ať jste zdraví. Váša vytrh myš a zahlásil pa, takže papa 😀

bananek
26. pro 2008

Ahoj holky prťátko bylo u nás spokojené jak želva nemohla jsem jí dostat ani do postýlky usnula až kolem jedenácté a to ještě z panenkou no ona by si tam vzala i kočárek ale to by tam nevlezla už Lucinka mladej byl sna taky spokojenej jen děti větší už to tak nedávají znát no prostě puberťáci a jak píše Cecil tak já ještě neviděla celou pohádku pořád něco dělám a někdo něco po mě chce no děs no a co maminy spokojené?Já celkem jo co jsem si nakoupila to jsem tam našla a táta dal originální dáre´k dal mi penízky ať si něco koupím tak pa du čučet na pojatku 😀 😀 😀 😀

dali
26. pro 2008

Ahojky

tak u nás vánoce super....pořád jen žerem a sedíme a nic neděláme,zítra ještě oslavíme tátovi narozky a končíme 😀 😀
Dala jsme vám pár foteček 😉
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

bazalka
27. pro 2008

Zdarec holky,

tak se taky hlasim ... vse probehlo uplne v poho a moc jste si to uzili, jen nemuzu skoro dychat, jak jsem prezrana. Dvere se u nas netrhnou ... bud jde nekdo k nam nebo my k nekomu ... az 31. mame poutźe nas rodinny den, jen ja a moji dva chlapi 🙂 ... teda snad, treba bude jeste zmena 😀

Martas byl nadsen ... vede ted u nas pokladna a popelari 🙂

Hodim par fotecek, papa

cecil
27. pro 2008

Ahoj, je Zdeni, tak my máme s Pavlem stejně narozeniny? 😅 , určitě jsme to už řešili loni, ale to víš, skleroza je dobrá věc,furt se dozvídáš nové věci 😀 .
Tak že mu přeju hodně zdraví!

My máme dnes tatu opět v práci, tak se těším až na zítra, sjedeme se celá rodina...

Jo, u nás se taky holky perou o pokladnu, protože Ježíšek v Nákle nadělil jen Štěpánce, protože si myslel, že Emilku by to nebavilo. Holky mi teď nahaté skáčou v postelích, musím je jít oblíct, žaby jedny. Takové ony si vymýšlí hraní 😕 .
Ahoj a mějte se!

dali
27. pro 2008

Jé Evčo....něco si taky matně pamatuju,Pavel má až zítra,ale to jedeme na hřbitov a ještě na návštěvu....jsme na tom podobně jak Ivča 😀 😀 😀

Vy jste byly v Nákle???tak jsme se měly zastavit pro ten olej,měla bys ho dřív jak na silvestra 😀 ...už se těšíme 😉

cecil
27. pro 2008

Jé, já hlava, no vidiš, to mě netrklo. To víš, 25. u tchánů, to je jak malej štědrej den, mě ani nenapadlo se vzdálit. 😅 ...by mi strach nedovoli 😀 . Né, fakt jsem to zazdila.

zlatka
28. pro 2008

Nazdárek, beruš dneska spí u babi, tak tu mám klídeček sama pro sebe a úklid...U nás Ježíšek taky pěknej, žádný honění, prostě pohodička a největší radost měla asi z kuchyňky, vůbec pak nechtěla nic rozbalovat, jen "važit". Druhej den jsme byli u našich, takže další Ježíšek a u Přemové babi znovu. Na stromeček reagovala chladně konstatováním: "Vejikej stomeček. Ježíšek dobil.", což mě maličko zamrzelo, protože to se nemusel Ježíšek snažit do dvou do rána, že...takže to vaše jéééé Vám závidím.JInak taky ji strašně bavilo rozdávání dárečků jako Damiánka. Tož tak.

prool
28. pro 2008

ahojky baby,
u nás je Ježíšek od 23 😀 😀 každý den. Né žebychom tady měli návštěvy, ale řídila jsem se jednou kamarádkou, která byla z loňských vánoc hrozně zklamaná. Její syn měl vloni jako letos naši prcci. Mladej totiž všechno rozbalil na štědrý den a s ničím si pořádně nehrál a tak říkala, že mu to měla dávala postupně, tak jsem si říkala, že to zkusíme a musím holky říct, že jsme celá rodina z toho nadšená. Každý večer až se setmí ježíšek nechá jeden dárek pod stromečkem. Vašík je úplně nadšenej a vydrží si s tím novým hrát i celý večer. Jsou to spíš drobnosti - knížka, sanitka, magnetky, korálky - dřevěně od babi - super hračka atd. Kdyby to rozbalil najednou, tak asi neví co dřív...
Ještě nás čeká návštěva ze Slovenska, ale ještě se neozvali 😖 kdy přijedou, ach jo - docela nás začínaj blokovat...

Jinak baby náš největší dárek LEGO duplo nedošlo ☹ jo pošta je pošta, pro tatu z Ety taky ne.
papa a užívejte svátků, jdu si zasurfovat 😀 😀

PS: Ivi byla jsi v tom MC??? A jestli jo, tak jak to dopadlo?

bazalka
28. pro 2008

Zdar holky!!!

Olco, to je dobrej napa, s tema darkama. Ale u nas to tak vlastne je podobne ... od 24. do dnes vzdy malej neco dostal 😉
V MC jsem pred Vanoce ma uz nebyla ... pokud myslis pro tu knizku, co jsem objednavala. Pujdu tam v lednu ... vyzvednu objednanou a vratim nebo vyhandluju tu ukradenou 😀

Holky, ja asi prasknuuuuuu 😖

janica..
autor
28. pro 2008

Ahojky,

Oli tak jsem byla zklamaná minulý rok, ale letos si malej pohrál se vším 😎

Zlatuš užij si pohodičku bez Beruš, to ji klídek co? 😅

Zdeni a Ivi fotečky krásný, taky budu muset nějaký hodit, ale mám jakýsího kopra 😅

Evi opožděně vše nej k narozkám 😉

janica..
autor
28. pro 2008

Ivi tak nebudeš sama, taky asi prdnu 😀 😀 😀 😝 😠 😠 😠

janica..
autor
28. pro 2008

Jj taky mladej furt dostává dárečky, kam přijedem a nebo dorazí návštěva, tak vždy nějakej dáreček dostane 😅

cecil
28. pro 2008

Zdarec babinec.... 🙂

...díky Jani, ale já ty narozky nějak moc nedržím, to spíš ostatní si na to vzpomenou víc jak já 😅 .

My dnes měli ještě dárečky u tety, škoda že už to končí, ještě Silvestr a zase budou všední dny...
Oli, to jsi měla hodit typa před Vánocema 🙂

Mějte se, ahoj

zlatka
28. pro 2008

jj, oLI, TO JSI MĚLA HODIT NÁPAD PŘED JEŽUROU, JAK PÍŠE CECIL.TAKY PŘEJU SE ZPOŽDĚNÍM VŠECHNO NEJ!!!jÁ JSEM SE BÁLA, ŽE TO BABI S DÁRKAMA PŘEŽENE, ALE BYLO TO V POHODĚ A BYLY MOC PĚKNÝ.zROVNA DNESKA JSEM ŘEŠILA, CO BUDU DĚLATR S PLYŠÁKAMA, MÁME JICH TOLIK A POŘÁD DOSTÁVÁ NOVÝ A NOVÝ.hRAČKY MÁ U NÁS V KOUTKU, TAK TO PŮSOBÍ, ŽE JE JICH HODNĚ, ALE KDYBY MĚLA POKOJÍČEK, TAK SE TO TAM ZTRATÍ.MY JSME MĚLI JEN JEDEN DÁREČEK PRO BERČU A PŘÍŠTÍ ROK TO UDĚLÁME TAKY TAK, BOHATĚ TO STAČÍ.

cecil
28. pro 2008

Jo, Zlatuš, houpačka ještě nevisí, ale už se těšim až bude 🙂 . Akorát se Petr prořekl před Štěpánkou že Zlatka koupila....no já na něj valila oči ať zarazí! 🤐 😀 , no sranda.

No Štěpule mi přijde lehce zklamaná z toho že nedostala MIchalovu brašnu...stojí 1300 + poštovný a je tam podle mě pár kravinek, za kterých bych víc jak 800 nedala. No nedá se nic děllat, musí taky získat zkusšenost že nemůže mít všechno co vidí. Teda tak z poloviny mi šlo o peníze a z poloviny o to, že nemůže hned hltat každou reklamu kterou uvidí 😖 .(mimochodem před Kouzelnou školkou na veřejnoprávní televizi kterou si platíme, že???...mě štvou fakt)

JOa plyšáky my už kabelu vyprali a Petr je zanesl do kojeňáku. Paní byla moc ráda. Třeba to dětem udělá radost, když s některýma si Štěpánka téměř nehrála.

zlatka
29. pro 2008

No, evi, tak na tu reklamu jsem se taky dívala a řeknu Ti, že já bych za to, co v tom bylo ani těch 800 nedala. Šílená pálka, však jí to vysvětli, místo Michalové brašky, jí vyrob štěpánčinu a když nakoupíš to, co tam měla on, tak se vejdeš i do tří set🙂 Do kojeňáku v Olomouci????