Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
12. únor 2009

Ahoj holky!!!

Tak jsme meli dopo navstevu .... byli u nas Dalinkovci 🙂 ... bylo to moc fajn, Fifa i Viktorka jsou paradni a desne hodni!!!

Hani, v poho, ja jsem taky zavislak a desnej!!! Martu pujcujem jen hodne malo kdy a jeste ani nebyl bez nas na noc. Ale to se brzo zmeni, jedu za par dnu na tyden do skoly do Brna a manza na sluzebku do Nemecka ... to bude takovy prvni velky test. Asi na tom budu hur jak malej ☹, ten je celkem oraz a u babicek se mu libi.

dali
12. únor 2009

Ahojky

Tak Dalinkovci jsme jako my jo??? 😀 😀 😀

Jo Ivčo bylo to fajn......Martínek je taky moc hodnej kluk...půjčil všechny hračky.....a taky je borec s tím nočníkem 😉
Já na konec koupila první rifle které jsem dala na sebe...sice jsou černé, ale mám slíbené ještě aspoň jedny,ale až si pojedu sama 😀 s dětma je to šílený...i když taťka hlídal tak jsem spěchala 😒

Hani, no já jsem taky závislá, jsme asi všichni, ale já asi míň....moje děti jsou zvyklý aspoň u mých rodičků....nic jim nezbývá......chodím 2x týdně do školy a tak i kdyby nechtěly tak musí, ale jim se tam děsně líbí......Viki(5 let) je schopná zůstat kdekoliv....a Filípek (2r) ten jen u Bibi a dědu 😀
Já si myslím že je lepší když jsou na někoho zvyklí, když se něco stane.......už jsem byla s oběma zvláš´t v nemocnici a byla jsem ráda že moc netesknily jinak bych se zbláznila ☹

cecil
12. únor 2009

Jééé, toš to já bych brala i to vození nakrmenýho děcka....ale ehm, jaksi nemá kdo vozit a Emilka stejně v kočáře nebyla ani za zlatý prase, takže není co řešit 😀 .
Jináč Petr vozil Štěpánku asi třikrát, jednou jsem byla nemocná...pak už nevim co, a Emilku hlídal malou jednou, byla jsem u zubařky... 😀 . No umí si to tata zařídit 😀 .

Jo, on jde asi fakt o zvyk, ale dej pokoj, hlavně z toho začátku to musí být záhul, i když aspoň v noci ses vysapala exkluzivně, jak tak koukám 😉 .

No a jináč jsem taky závislák 😅 ...

bazalka
12. únor 2009

Zdeni, kdes nakonec koupila?

cecil
12. únor 2009

ahoj 😵 😲 teti emilka se asi zbláznila do IDEFIKCE,budeme ji s věruškou vyrabět olimpijské hry

cecil
12. únor 2009

...to psala Štěpule, jo??? aby jste si nemyslely, že mi hráblo defintivně 😀 😀 😀

dali
12. únor 2009

Ivčo v teranově

prool
12. únor 2009

ahojky baby,
maškarní super - děcek mraky a frmol, že se děcka i ztráceli 😀 😀

Hancas, tak to by mě asi šlehlo mít dva nespavce a atopiky jako Vašík - normálka to by byl kolaps definitivní. Ale pokud píšeš, že jsou hodný, tak bych si možná taky nechala říct 😉 😀 jen s tím hlídáním a pomáháním taky moc nikdo nepomůže. No závislák teda nejsem, spíš Vašík na mě. Jelikož ho hlídám skoro jen já, tak ráda půjčím - teda jen ne tchýni - té jen když u toho nejsem ani fyzicky a to bylo v podstatě jen 2x. Co oči nevidí to srdce nebolí a teda u mě platí dvojnásob 😔
Děcka nerada otravuju, ale nedělali jste teď někdo kompletní rekonstrukci topení - tzn. rozvody, radiátory, kotel? Známý nám udělal rozpočet, ale málem mě porazilo, když mi to říkal, ještě že to bylo do telefonu. Takže si necháme udělat tak 3-4 nabídky. Neznáte někoho 😀 😀 topenáře 😀 😀 na nás opravdu vydělá, starý barák a oprava skoro všeho - jo taky okna a dveře - nedělá někdo 😀 😀
Končím než mě ukamenujete 😉
Tak brzo dorazte do MC.
Jé Evi sníh bych taky brala - tady nic moc 😖

janica..
autor
12. únor 2009

Čusík,

Hancas jeden Petr Kolařík a druhý Melichar 😉 To je super, že to tak zlvládáš s dvojčátkama 😎

Štěpánko co to je Idefikace? 😀 😀 😀

Oli neporadím neznám 😒

No já závislák jsem, ale jak si ráda odpočínu a vím, že se má mlaďoch u tchýňky mega dobře, berou si ho jednou za 14 dní přes sobotu a on se tam hrozně těší, tak jsem ráda 😵

bazalka
12. únor 2009

Oli, ani ja ti neporadim ☹

Tak u nas treti usnuti bez dudliku a zatim nejhorsi ☹ ... hodinove trapendo, malej fest nadaval, pak uz i plakal a az to vypadalo, ze usne, zacal desne spatne dychat. Jsem se hrozne lekla 😔 ... stala jsem za dverma a hlidala ho. Hrozne tezce vydychaval, po vydechu se hned zas nadechl ... pak pauza a zase ten tezky vydech ... k tomu tak narikal. No jsem vysokovana jeste ted. Snad to bylo jen po tom breku. Uz kdysi se mi zdalo, ze divne dycha, ale tohle byl extrem ☹ ... pokud se to bude opakovat, valim k mudre.

Holky, dobrou

cecil
13. únor 2009

Nazdar bazar!

Oli a ostatní, sníh tu je, včera byla Emuš bobovat 🙂 , tak klidně dojeďte kdo chcete....teď hlásí mráz, tak to udrží.

Oli, brách aje instalatér, mjai s klukama firmu i na plyn, vzduchotechniku atd...vše v jednom, pošlu Ti mail, ale nevim kolik teď mají práce...abys nečekala.

Jani 😀 ...že se zbláznila do IDEFIKCE=do Idefixe (to je z Asterixe a Obelixe ten malý pejsek...toho vždycky vyfasuje Emilka, Štěpule je Asterix a já většinou Obelix 😅 😕 )

Ivi...to je zvláštní, aby to neměl nějaký psychický...(jako víš jak to myslím, stres, stáhnou se mu průdušky)....zrovna o víkendu jsme se se ségrou bavily, že Aňa (neteř) má zase psychický, že když je někde sama večer...nikde nikdo...tak se bojí že omdlí no a ona fakt omdlí! Stejně tak když se jí udělá špatně...tak se bojí že sebou sekne až opravdu plácne na zem...ségra to měla taky, ale s pubertou to odešlo....a ségra stejně omdlívala pravidelně akorát u školoního očkování 😀 . Prý už se stalo kolikrát, že jim Aňa volala někde z večerního Brna...přijeďte pro mě, já jsem tady omdlela, nějaká paní mi pomohla, já se bojim vlizt do šaliny že zase omdlim....no fakt radost. 😖

cecil
13. únor 2009

Jináč já jsem zvědavá na to naše odstavování...to bude asi taky řev....se asi na dva dny vypařim, nebo co 😅 😀 ...ale uvidíme, nechci to extra lámat přes koleno, ale do léta už bych nejraději nekojila.
páček, dnes už je pátek, jupííííí. 🙂

hancas
13. únor 2009

janica----znám oba super hoši,radka znám moc dobře,asi jako první se s náma začali bavit,a pak jsem jim hlídavala tu jejich malou.jsou fajn a peta ten bydlí na stejným patře jako my 🙂

bazalka
13. únor 2009

Ahoj holky!!!

Tak jsme dopo vyrazili na den otevrenych dveri u hasicu ... kosa jak blazen, Martas ani nechtel z baraku ... dorazime tam a nic 😠 ... vratnej mi ani nerekl, proc se to nekona a na dotaz, jestli pristi patek 13., coz je uz za mesic, se konat bude, tak rekl, ze nevi 😠 ... jsem fest nastvana!!! No, ale aspon jsem navarila a uklidila ... odpo asi dorazi tchani

Evko, no, nevim ... ale vydesena jsem byla radne. Jak usnul, tak se to upravilo. Ale do te doby to bylo divny ... uz davno nebrecel, jen lezel na brisku, cpal si kolena pod sebe, poknukaval a to lapani po dechu ... snad to bylo jen z toho breku. Mam trochu strach, aby k te oylove alergii nemel jeste astma 😔. Jak pujdem na kontrolu, tak to dr pro jistotu reknu. On me uz minule varoval, ze to musime pohlidat, kdyz Vilas, jeho brach a i muj bracha jsou silni pylovi alergici.

entik
13. únor 2009

ahojky,
tak uz vidim 😉 za to jsem dostala anginu, nejak se to ted mele ☹ uz do Brna pro me musel prijet manzel, mela jsem horecky. No vubec jsem si to neuzila, jak bych chtela, a to jsem se tak tesila.

Zdravim Hanku a jeji deticky🙂

Mejte se tu hezky 😵

entik
13. únor 2009

Ted ctu o tom Martinkove nedychani, taky me prvni napadlo astma, vsak to je psychickeho puvodu...snad ne!!

konoupek
13. únor 2009

Ahoj holky,
Ivi teda to by ve mě taky zatrnulo s tím martínkovým dýcháním a mudrře to určitě řekni a jestli by ho ten dudel měl tak trápit,tak bych mu ho ještě kldně nechala 😕 .

Peti mě se o tobě v noci zdálo 😀 .Jsme měly jet na ples,původně jsem myslela,že na koníkovskej ,ale nakonec jsme jely někam do Hranic,ale neměly co na sebe,tak ty sis vzala noční košíli a přes město si to hasila autem 110 km/h jsemjako fakt měla strach a nakonec jsme skončily na úplně nějakým jiným plese.A bydlela si v podnámu v takovým malým kamrlíku sama 😀 😀 😀 .

To jsou sny zase 😝 .Brzo se uzdrav 😉 .Jestli ty ses nenastydla,jak si měla jen tu noční košili !!! 😕 🙂 .
Tak Denuš už má druhý den teploty,reakce po očkování a dnes se i trošku osypala,doufám,že to brzo přejde chuderku.A uspávání u nás poslední dobou děs 🙄 .Chce nás tam oba,nebo si vymýšlí,že chce do obýváku a jak už umí otevřít dveře,tak to pro ni není problém.Musím vyhrožovat,že dostane na zadnici 😒 .

janica..
autor
13. únor 2009

AHojky,

jéžiši Ivi, doufám že dnes Marťásek usínal v poho...

Evi áha, tož už je mi to jasný 😀 😀 😀 idefixe

Hani no Peťu zná moc dobře, jsme spolem zažili, máme hodně společných známých, no a s Radkem jsem měla jako 16tka menší románek, ale to už je dááááááávno 😅, jsem ho hrozně dlouho neviděla, ale vídám se s jeho bráchou 😉, no prý čeká další přírustek do rodiny.

Ivi jj venku bylo dopo jak na Sibiři, větr no hnus 😠 to naštve s tema hasičema a jak to maj s těma otevřenýma dnama? bych malýho vzala na exkurzi 😀

Jé Peti to je škoda, no jo zákon schválnosti, co?

janica..
autor
13. únor 2009

Jo jinak dnes poprvý mladej hlásil v šest ráno čůrat, 😀 , tak jsem dělala, že spím a Petráš letěl 😀 😀 😀, jako budíček v šest, to se mi teda moc nezamlouvá, ale plína byla suchá, což je super 😎

cecil
13. únor 2009

NO jo, právě, astma je psychický....vždyť to říkám, stresem se stáhnou průdušky.

Já bejvala jako děcko často nemocná a vždycky dušná....ale od tý doby co mám ještě navíc potravinový alergie a vyhýbám se vlastně těm alergenům a co se léčím homeopatiky (poslední dva roky), tak dušnost neznám!!! Klepu to na dřevo, protože jsem měla problém vylézt i těch našich dvanáct schodů ze sklepa a to tam jsem denně i 8x když topím v kamnech.

Jako jsem si fakt někdy připadala jak 80 letá babka, člověk pak nemá vůbec výdrž .....na cokoliv.

Kurňa, ono byl pátek 13.! 😕 Tak proto jsme hodinu čekali na řezníka a on nepřijel! 😕 😀 ..ale fakt zima byla jak v ruským filmu.....brrrrr. Hnus. Vletěli jsme jen do obchodu , staivli se u babičky a honem domůůů.

Peti, teda líceš po městě v noční košili a pak máš angínu, no teda! 😀 😀 😀

Děvčata dobrou !!!

cecil
13. únor 2009

Jo a ještě Emuš dnes vydržela nečůrat tři hodiny! Jak jsme byly venku...ale moc nepila.

Dnes říkala Em babi...hej, bába, mám kolo! (držela magnetek 😀 😀 😀 )

hancas
14. únor 2009

janica.....no no románek jo?? 🙂 mám je pozdravovat????ale musíš mi napsat jméno a vím od koho a odkud se znáte ju.Jo rades čeká další mimčo,ale je jaksi na začátku asi 2 měsíc.

prool
14. únor 2009

ahojky,
no Ivi, já si teda taky myslím, že je to psychický - buď v klidu. Oni prý dokáží udělat všechno možný jak na sebe upoutat pozornost - prý vyvolat i zvracení atd atd. Váša taky dělal hodinové scény a prostě pokud není úplně unavený a nebude chtít spát, tak prostě nebude. Nechci to zlehčovat, ale do týdne se to určitě srovná - uvidíš.
Teda Peti, tak se brzo uzdrav!!!

Jo pátek 13 - hm hned ráno jsem si odštípla zub 😔 a to jsem nevěděla, že je pátek 13 hmm.

zlatka
14. únor 2009

ahojky, tak t jsem teda myslela, že toho nakecáte víc!!!!
už jsme doma a musím říct, že je tady větší zima jak na horách, tam sice sněží, ale nefučí tolik studenej vichr. Bylo to moc fajn, jsem si odpočala, strejdové a tety hlídali, aj jsem si zalyžovala, takže spokojenost, jak stáhnu fotečky, tak je sem hodím.Tak zatím zdarec, doufám, že si večír ještě počtu tu vaši počtu!

entik
14. únor 2009

😀 😀 😀 Jani, tak uz vim, kde jsem to chytla 😀 😀 tak priste me donut si neco oblict!! jasny?!

Zlatuska odpocata a cela, to je fajn, napis jak to Beru prozivala a co noveho pochytila 😉

bazalka
14. únor 2009

Vitame Zlatusaky z hor!!! A to lyzovani zavidim 😔

Peti, je ti uz lip??? Teda to sis to Brno vubec neuzila 😢

To nase dychani je tuk tuk dobry .... asi to bylo jen z breku ... ale pokud se to bude opakovat, radej to s dr poresim, at neco nezanedbame.

Jani, teda Damik bude bez plin i na noc ... smekam!!! Je fakt borec jak blazen 😎. U nas pokrok v tom, ze si mladoch zacal obcas rikat ... ale uz to ma v posledni zatacce 😀. Radej ho posazuju pravidelne dle stavu tankovani 😉. Ven na delsi prochajdu ale plinku mame ... zatim jsem si netroufla jit bez ni, protoze malos jeste venku necural, na chlapa to jeste neumi.

entik
14. únor 2009

jj, uz je lip, penicilin zabral celkem rychle, tak jsem rada, matej me moc lezet nenechal. Ale mela jsem i 39,3 tak to jsem stejne nic jineho nezvladla, nez lezet, takovou horecku jsem mela naposled jako mala.

damik je fakt sikovny i martinek!!

prool
14. únor 2009

ahojky zdravime Zlatku a spol 🙂

peti, tak to je super, ze uz je trosku lip 😉
Byli jsme dneska navstivit Marci a Dianku - Dianka je moc sikovna a opravdu ji to pekne povida 😀 😀
Blecha proste vede 😀 😀

Damous bez pliny na noc - no tak to je teda no comment 😎

janica..
autor
14. únor 2009

Dobrej večír,

tož jsme s Petrášem opět sami, mladýho maj P.rodiče, tak máme pohůdku 😎 si nějak zvykli, si ho berou teď každou sobotku, no ani jsem ho tento týden nechtěla dávat, ale jsem se ho zeptala jestli chce jet k babičce a k dědovi, tak mi řekl, že jo, tak jsem se ho zeptala a ty nechceš být s maminkou a on nee, sviňušák můj malej, no jo tam se má jak král, jako on se tam chová jak doma

Hani ani nemusíš pozdravovat, pač Peťu vídám často a Radek, no buhví jestli si mě ještě pamatuje 😀 😀 😀

NO jako bez plín mladej na noc ještě není, to se stalo předevčírem poprvý a dnes ani nevím jestli byla mokrá pač Petráš ráno k malýmu stával, no uvidíme jak mu to bude dlouho trvat, ale doufám, že jsme kupovali poslední plíny, no uvidíme, máme jich ještě asik 70, tak má dva měsíce čas 😅 😀 😀

Zlatuš vítej zpět, to je paráda, že jsis tak užila, hory závidím, lyže nee 😀 😀

janica..
autor
14. únor 2009

hmm tak i dnes byla suchá plína, no uvidíme........