Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
20. bře 2009

No ja jsem byla naposled jeste se Samousem v brisku na J.A.R., to bylo fakt supeeeer 🙂

zlatka
20. bře 2009

fakt musím letět, bo na mě přijde sociálka, tak papa. ale já vám hendka zítra písnu co a jak.Už se těším na tu hromadnou organizaci, hromadnou choreografii, hromadnou městskou dopravu atd. atd. 😀

janica..
autor
20. bře 2009

Lindi ty taky můžu 😵

linn
20. bře 2009

Zlatus dobrou 🙂

janica..
autor
20. bře 2009

Zlatuš 😀 😀 😀 😀 hmm jsem zvědavá s čím příjdeš a doufám že nezklameš ty organizátorko 😉

linn
20. bře 2009

Jani, byvaji skoro kazdej rok na podzim v ucku, tak muzem vyrazit 😉

linn
20. bře 2009

No ja jsem taky zvedava, ale svou ucast vidim vic nez blede ☹

janica..
autor
20. bře 2009

Lindi no super, fakt bych šla, v účku jsem se napařila za mladí, jéje to byly časy.....

janica..
autor
20. bře 2009

No Lindi je to blbí, že ještě kojíš a měla bys to dost daleko, to chápu 😒

janica..
autor
20. bře 2009

No já teď jedu 4týho do Uničova mám tam sraz ze školy, no jsem zvědavá kolik se nás tam sejde, máme srázek na Hradbách, vůbec nevím kde to tam je 😒

linn
20. bře 2009

No vzdalenost neni problem, parit jsme jezdili a dalo se, ale vecer se Sebikem Marta vydrzel zatim max.hodinu a pul, to bych vas tak mohla akorat pozdravit 😀 😀 😀 no uvidime, treba by to klaplo, jinak priste 😉

No ja pro Martu k narozkam planuju jako darek nejaky wellness vikend pro nas dva bez deti a porad premyslim na kdy a realne vidim spis podzim 😉

linn
20. bře 2009

Ale psssssssst to bude prekvapeni 😉

linn
20. bře 2009

Jani, vis kde je zakladka haskova? Tak hned vedle, byl tam kdysi takovej pajzl, ted je tam pekna pizzerie, dobrej vyber 🙂

linn
20. bře 2009

Hned u namesti.

janica..
autor
20. bře 2009

No jako jsem myslela na kojení víš, kdyby se malej vzbudil, tak jako dom to máš dost daleko

To jsou super dárečky, to si určitě užijete 😵

janica..
autor
20. bře 2009

Jo áha, tak asik vím

linn
20. bře 2009

No vidis, me napadlo, ze bysme mohli usidlit treba u babicky nebo u znamych v ol. a pripadne bych odskocila na kojeni, je pravda, ze tak po devate vetsinou uz sebik spi a budi se az tak ve tri 😉 no uvidime, jestli teda neco bude a treba by to nejak slo 😉

linn
20. bře 2009

Jani, ja uz valim, jeste musim povesit pradlo, tak dobrou a peknej vikend 😵

janica..
autor
20. bře 2009

Jé to by bylo super, jsem zvědavá kdo se přidá

janica..
autor
20. bře 2009

Lindi ahojky

zlatka
20. bře 2009

SE TADY BAVÍME O DISKOŠCE A UŽ MI SVÍTÍ VEDLE NOSU BEĎAR JAKO BLÁÁÁZEN 😅 😅

janica..
autor
21. bře 2009

Helou děvčata,

tak jsem včera okoukla město dorazila jsem po 3tí 😅

Normálka jsem se i ocitla na rockovým plese a to byl nášup největší, doporučuji, fakt mazec, hrála tam kapela, no super 😵 😵 😵

dali
21. bře 2009

Čao vy jste ukecaný....samozřejmě nejsem časově schopná vás dočítat.....Jani byla jsi pařit?????já taky.....se spolužákama...dorazila jsem teda o půl třetí, ale úplně grogy..........byly jsme u Morgana.....a bylo to super.....jen málo placu na tancování.........říkala jsem že je budu muset pozvat k nám do areálu 😀 😀

linetka
21. bře 2009

Ahojky tak já si vás dočetla a šla bych pařit hned.Morgan nebo Varna.Tatínek by si aspoň užil dětí i v noci 😀 ale ne 🙂 pořád mi říká ať jdu sama aspoň když nemůžem spolu 😝.
Dlouho jsem nikde nebyla ani nevím kde je to dobrý poslední pařba myslím Morgan. V Belmondu jsem si připadla že už tam nepatřím ale po panáčku to bylo lepší a trsali jsme taky.Stejně záleží s kým tam jdu.A jinak jsme pokecali v Irské.
Jani to jsi měla sen nebo co?na rockovým plese jo? 😅 Jsi byla jak Alenka v říši divů co 😀 😀 😀

jakoubka
21. bře 2009

ahoj. 🙂

Jééééééééé.Zdeni moje máti byla včera taky u Morgana 😉 Jestli jsi tam viděla nějaký starožitný inventář ,tak to byla ona 😀 😀
A prej ,že jde na ples,no na plese byli hodinu 😲

janica..
autor
21. bře 2009

NO holky jako jsem řídila, takže jsem nepila i jsem si dýchla, no sranda, jéžiš jak já nemám ráda policajty 😅

Jako to byl první ročník rockovýho plesu a jako jsem byla fest nadšená a to jsem byla střízlivá 😅, jako fakt nášup největší, byli tam lidi tak tipuju od 25-60jako vidět ty starý rockery super, kurnik a ti jak pařili 😀 😀 😀 😀 jsem se pobavila, příští rok 100pro razíme i Petrášovi se to dost líbilo, i jsem potkala starý znamí a ti bili od začátku a taky nadšeni a ty hadry, žádný kvádra atd. všecik v černým, rifle, kožyný hadry no super...........

bazalka
21. bře 2009

Zdar holky!!!

Tak uz nemame kocar, dnes jsme ho prodali ... se mi chtelo brecet 😔 😅

Jani, o tom plese vim, vcera jsme to probirali pri barveni hlavy 😉 ... to teda musel byt mazec!!! Jedna kadernice nam ukazovala, v cem pude ... no husty!!!

Parit jdu s Vama 😉 ... Varnu nemusim, Mexx taky moc ne. V Timpu jsem nebyla 100 let, ale je fakt, ze tam jde pokecat, zabarit, najist se ... all in one 😀. Jo a co ten novej Dalmatin??? Kdo tam byl? Pry jke to tam moc hezky a nechodi tam decka. Je to u muzea misto Ponorky (ci jak se to jmenovalo)

Jinak Martas asi zase nekde neco lapnul ... noc silena, nemohl spat, porad se mlel, plakal ... slinta, porad si hrabe v pusine, tak asi petky a k tomu zacal kaslat a sopli ☹ ... zitra jdem k prababi na narozky, tak snad bude OK

konoupek
21. bře 2009

Ahoj holky,
teda vy jste toho nakecaly 😀 .Pařit jsem taky nebyla snad 100 let 😅 ,pže jak se blíží půlnoc,jsem ko 😝 .Houbelec už vydržím,ale taky bych někam zašla 😉 .
Jinak Denuš je od včera taky nemocná ☹ .Soplí teda nehorázně je jak vodovodní kohoutek a teplotu má samo taky.Takže Ivi já myslím,že je to víc,jak na 99% z MC.Už tam delší dobu nepáchnem,pže je to týden,kdy nám rýma zkončila a já na to fakt nervy nemám.My pak nespíme v noci nikdo ☹ .A at mi baba neříká,že to není od těch dvojčat.Já jsem o tom přesvědčená 😠 !!!!!

Joooo a rockovej ples musí být nářez to bych si dala líbit 😵

konoupek
21. bře 2009

Ivi já v noci vstávala snad po půl hodinách,pže Denuš taky pořád plakala a budíček v pět ráno ještě k tomu ☹