Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
13. dub 2009

Helou,

Marti tak ať to jde vše jak má být a ať seš brzo mezi námi 😉

Peti knížku mám dočtenou, fakt super, určitě mi něco dala, snažím se být lepší máma 😅 😀 😀, tož kde se uvidíme, abych jí mohla vrátit?

Ivi jak bylo v ZOO?

Radi co přežilas nával o víkendu? to musel být marast co aut a aut? myslím horší jak minulý týden 😒

My jsme se měli fajnově, dopo jsem chodila s chlapákama na mrskut tož jsme pokecali se známýma a tak a odpo šli na písek,tak si malej vyhrál, no a zakončili jsme to točenou zmrzkou, máme tu fakt suprovou doporučuji 😅

Lindi nevěřím, vždyť je Sebík vždycky takovej hodňásek.....

entik
13. dub 2009

ahojky,
kuknete na fotky z naseho vyletu, z minule nedele do Sloupu
http://picasaweb.google.cz/jiri.zacpal/Sloup540...

u nas taky fajn, takovy pohodovy vikend, hlavne kdyz je porad tak krasne pocasi🙂

entik
13. dub 2009

jsem rada, ze je knizka inspirativni 🙂

cecil
14. dub 2009

Ahoj Marti! Myslím na Tebe!!!!!!!!!

Peti, pěknej výlet 🙂 . A sháníte nosítko ....vidím že máte krosničku? Ta je myslím lepší na větší děti, že? No já už děvčata začala s těma 100 jarníma kilometrama.... 😀 ....v sobotu jsem se tak zhuntovala v lese na "procházce", byl to spíš úprk s plnou polní= rozumněj s Emčou na hřbetě 😀 , že jsem půlku noci nespala, jak jsem byla přetažená a včera jsme si udělali výlet k pramenu Pilavky a Emilka bez odpoledního spánku usnula o půl šesté v kočárku, takže spala špinavá, nenavečeřená až do rána 😅 .

JInáč tata měl po letech na mrskut volno, takže vzal Emilku a vyrazili ....když už byli třetí hodinu v čudu, tak jsem už začala být nervózní, nakonec přišli po čtyřech! hodinách s dvaceti vajíčkama(nevim teda kdo to tu bude jíst!) a taškou sladkostí, ale jinak dobrý 😀 .

cecil
14. dub 2009

Jo a jak jsem tu psala, že jsem tak hrozně unavená, tak to jsme měli doma nějakou virozu, napřed to měla babička, ta chuděra hodně, chytla i silný průjem, já jsem šla v podstatě na záchod jen jednou a hned ještě ten den mi bylo líp a můj otec taky jeden den marodil....toš jsem ráda, že nejsem tak nemožná sama o sobě, ale že to byl bacil 😀 😀 😀 .

Tak zdravím a užívejte počasí, já jdu něco dělat. 😉

bekulkamama
14. dub 2009

ahojky holky, přeji krásný den...
bananek: sem si nebyla jistá a taky si spěchala, jj musela si to být ty 🙂
janica: přežila :-d ale šílený a včera jsem šlapali na Radíkovi, mazec v lesích všichni hulákali ☹

cecil
14. dub 2009

Ještě Zlatu....u nás chodí zajíček, teda máma nám vždycky jen řekla, podívej co tam nechal zajíček a nic jsme jako nehledali, asi proto, že než bysme to našli, tak by nám to pes sežral 😀 . Ale prostě jsme to tak neprožívali. A vždykcky to bylo až v to velikonoční pondělí, asi aby nám děvčatům nebylo líto, že nemáme mrskuta. A zato ve čtvrtrek děvčata dva telefonáty hned zrána od tchýně...si říkám co se děje....no musela mi zavolat, jestli děláme slepičku! Jako je to pěkná tradice, dělejte to s děvčatama! A je to ve čtvrtek ráno! Vy jste to nedělali? Tak zítra! Na to já: na velkej pátek nedostanou žádný kokina, uděláme to v sobotu. Ona: Ale správně podle církevní tradice je to ve čtvrtek! Já: udělám to v sobotu!.....Ale že by správně podle církevní tradice v neděli nabarvila vajíčka, když jsme tam byli a já se s ní svezla, to ne....to jsem je musela barvit honem v pondělí ráno! Babce se hodí do krámu jen něco 😠 🙄 😝 .

Ach jo. Jediný štěstí že vím že večer vždycky odjedu...pá pá 😀

linn
14. dub 2009

Dobre rano,
Evi, tvoje ranni prispevky jsou vzdycky super cteni 😵

Jani, Sebik je fakt hroznej 😒 zavislak na mne a na kozach, je hodnej, kdyz me ma v dohledu, ani s martinem nechce byt. 😉

bekulkamama
14. dub 2009

Zlatuš: ahojky jakej jste měli víkend a velikonoce? Mejla mi včera ukazoval, jak Beruš umí skvěle pařit 😀
a co grilovajda? Teda tu terasu fakt opravte, malá je tam hned jak se otočíš, potvůrka rychlá 🙂
Jiťa prej zvládala brusle i kočár hi hi hi
mrzí mě ta Konynka, prej je už nějaká špatná ☹
my měli víkend sice pracovní ale včera jsme si s Peťou užili jeden druhého, celý den spolu, to jsme oba potřebovali 🙂

bekulkamama
14. dub 2009

dali: máš prima rodinku 🙂

linn
14. dub 2009

Zdeni, krasne fotecky 😵 😵 😵
a opozdene Filipkovi vse neeeeeeeeeeeeeeeeeeej, Samik se Sebikem zdravi 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dali
14. dub 2009

Holky díky!!!

Ke slepičce, zajíčkovi,:každe má něco jiného......my máme taky slepičku a děti si ve středu nachystají hnízdečka a na druhý den je slepička schová na zahradě a oni je hledají 😉 ...Filda ten z toho nemá rozum, ale kokina ty by baštil pořád.....včera si toho vymrskal..šílený, zas bude muset matka přibrat, aby to nemusely sníst děti sami 😀 😀 😀

jakoubka
14. dub 2009

ahojte 🙂

dali-Viki a Filipek jsou nádherní 🙂

Marti-dobře to zvládni 😉

Kubíka šmirgut nějak nebral 😒 Jo,babičku a tetu tatarem honil,těm to nandal 😀 😕

cecil
14. dub 2009

Jé, Zdeni, ty bys splńovala všech pět péééé, slepička ve čtvrtek! ha ha ha 😀 😀 😀 😀 Jestli to nebude tím, že bydlíš koupes od babi, ale ona prostě nechápe, že 20 km dál mají lidi jiný zvyky.... 🙄. Však ona ať si snáší kde chce a kdy chce, ne???? 😀 😀 😀

Jooooo, Filípkovi to sluší, Emča prý nakonec taky mrskala ženský a říkala...ody ody, doplovody, táta koupi botyty (botičky)! 😀 😀 😀

NO, Zlatu, to jsou vždycky šoky, děcko nikde......co? Já jen než si obula boty a hmátla na věšáček pro klíče, Emi mi zdrhla z verandy a stála před vraty, naštěstí to nevzala přes silnici ale po trávě, ale i tak! 😝

Jdeme ven, páček

zlatka
14. dub 2009

Nazdar ženy, všechny zdravím po odmlce, malýmu Filípkovi všechno nejlepší k narozkám, už byla oslava a co dort? letos se nepochlubíš, zdeni?

jinak my máme taky sladkýho kýble a já už na tom pracuju, abych to do Mikuláša všechno spásla, beruš dostává na přídě+l, ale je to boj!

Beruš mě chránila, brečela, když někdo začal mrskat, takže to bylo dneska v naprostým klídečku a včera jsme si udělali výlet na kole, tak to bylo fajn.jen mě se do rána slepily oči a bolí mě v krku, tak sjem dnes ve škole vypadla jak po těžkým,malý oční škvírky-čevený bělmo, děcka za mnou chodily, prej jestli jsem dobře vyspaná, nevím, asi mám zánět, či co.

Evi, s babi máš recht, taky bych to nesnesla, kdyby mi to někdo takhle vnucoval,jako když s emi to líbí a přijmu to, tak je to o.k, ale jinak..... 😠 😠

Beku, tak víš asi všechno, co? jakobys tu byla a kde jste spolu plkali?

zlatka
14. dub 2009

Fotky jsou moc pěkný a i ty sloupovský, Peti, fakt super, to bych si taky nechala líbit-takovej výlet.

zlatka
14. dub 2009

Dneksa měla B. nehodu s čůráním, jsme se na ni zlobila, chtěla ji nechat chodit v tom počůraným a děcka, ona tak úpěnlivě plakala, slzy jako hrachy, dívala se na mě, chtěla mě pořád hladit a říkala: "malá, malá, maminko, nezuob se, puomiň" -to se jako fakt nedalo, když jsem se přestala zlobit, tak mě pořád objímala, držela pevně a říkala, jak mě má ráda a že se už "maminka nezuobí"- no doják jak prase. V takové situaci nedokážu být drsná,jsme si vzpomněla na sebe, jak jsem taky vždycky obrečela a prožívala, když se na mě mamka naštvala, ale to jsme už byla maličko starší.

dali
14. dub 2009

Zlazuš pochlubím...neboj 😀 😀 😀 oslava bude až v sobotu 😉

janica..
autor
14. dub 2009

Helou,

fotečky Zdeňucha a Petruš pěkný moc 😵

Ani mi nemluvte, mladej toho taky vykoledoval, že to jako bude jest snad rok, samo že to je schovaný a dostává na příděl, jinak by to jedl furt 😅

Jo a vše nejlepší k dvoum narozeninám Filípku, pardón za zpoždení, doufám, že to tetce odpustíš 😀 😀 😀 hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka 😵 😵

Lindi tak to znám, to dělával Damiánek, jako jsem se nemohla jít ani sprchovat, to ho musel Peťan vzít a jít za mnou do sprchy a čuměli na mě, no vydrž, přejde to!!!!

entik
14. dub 2009

ahojky kolednici,
evi, pis casteji, to tu hned obzivne, jak pise LInda😉
jo a ja psala nositko, ale myslela krosnicku, tu na fotkach mame pujcenou. Ale dnes jsem ji objednala pres net, napred jsem shanela po bazarech, ale bezuspesne ☹

Matula je marod, v noci plakal a mel horecku, porad auau, dnes tak stridave, jak odezni teplota, tak by řádil, jinak je takovy unaveny, tak nevim co toje. Rymu ma uz tyden...

Zdeni, rodinka fakt pekna, Vikca je velka slecna, uz.

Beru by me taky dostala!!

entik
14. dub 2009

Matyskovi se to vubec nelepsi, porad ma horecky. To jsme u kojeni neznali ☹ je mi ho tak lito, chjo. Zitra jdem k Mudr.

jak jste psali o tom sladkym, tak toho mame taky dost, ale matej, nastesti, dostal spoustu ovoce a zeleniny🙂 mame sikovne babicky i tety! fakt mi udelaly radost.

Jejda, Filda, už je taky dvouletý!!! tak vše nej! co chystate na oslavu? a za darecky?

zlatka
14. dub 2009

NO, taky to zavedu, jsem říkala tetám, aby beruš donesly radši třebas jogurt, tak máme doma kostíky a jsem se dívala na složení a je to teda pěknej hnus, čéče. Takže musím vybrat a doporučit nějakou jinou značku. No, Peti, vlliv kojení taky pociťuju, i uzdravování se dýl vleče, s kojením to bylo všechno lehčejší. Ať je Matýskovi co nejdřív líp.
Dneska jsme zase vyrazily na kole a teda moje mezinoží už to pěkně pociťuje, jsem na Tebe myslela, Zdeni.
Filípkovi taky všechno nééééééééééééj!!!!!!

zlatka
14. dub 2009

Jo a taky se mi, peti o vás dneska zdálo, no blud jako blááázen 😀

bazalka
14. dub 2009

Zdar holky!!!

Kdo jede zitra do MC??? My snad jo 😉

Filipku, prejeme ti vse nej nej k narozkam!!!!

Peti, at je Matulovi brzo lip!!!!

Evko, ty opravdu nezklames 😀

Lindi, Vase male dite zlobi??? Neverim ... ja ho znam jako nejhodnejsiho 😉

My mame ode dnes dalsi leky na tu alergii ... na roztazeni prudusek, protoze Maci cele noci prokasle ... dnes zacal uz v devet a kaslal a davil se celou noc, tak snad to uz bude lepsi. Jen je to u nas jak v lekarne ☹

zlatka
14. dub 2009

ahojky,my zítra do MC nedorazíme, musím ráno ještě do práce a pak mám na deset doučko. Snad se uvidíme příští týden.hezky si to tam užijte.

agness02
14. dub 2009

ahoj holky, promiňte, že vám lezu do diskuse, ale moc vás prosím o radu
nevíte, kde se dá v Olc koupit kojící podprsenka Anita??? díky za každou odpověď 😉

cecil
15. dub 2009

No jo, Filípek je 12. že??? Já hlava! Ještě předevčírem jsem přemýšlela kdo je po DAmiánkovi a napadly mě až Samík, Emi a Marťa. Tak všechno nejlepší ke dvěma rokům, hlavně zdraví!!!!!!!!!

Ivi, chudák Marťa 😖 .

Zlatko, mezinoží 😀 😀 😀 😀 .A nemáš nakonec taky nějakou alergii? No snad ne a máš jen nafoukáno v očích. 🙂

NO já se toho nekojení taky bojim...kvůli bacilům.... už jsem zrušila odpolední kojení a jak se to zafixuje a usadí, tak zrušíme i noční a zůstane jen ráno a večer.

Lindi, ta závislost na kozách a na matce je naštěstí jediné minus které kojení nese 😀 , jinak pro nás to mělo ještě hoooodně plus 🙂 .

zdravím...mizím......pááááá

cecil
15. dub 2009

...oprava....napadli s měkkým i 😅

linn
15. dub 2009

Ahoj holky, budu objednavat zas nejake vakuove pytle, zrejme od tohoto prodavajiciho
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=201208,
tak kdybyste se nektera chtela pridat, dejte vedet.