Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
16. dub 2009

linn: máš recht, taky bych jinam nešla, jedině Evropa a i tak je ta láska slepá v tomhletom :-/

janica: jj to cápu, u nás se to tak nějak provalilo, no někteří to ví, páč to jinak nešlo ale už sem alergická taky a to se snažíme fakt snad jen měsíc pořádně jinak vůbec, ti lidi se tím zabývají víc než já 😀

cecil
16. dub 2009

Lindo 😀 , to mě těší, že má taky někdo děcko duracelku jako já 😀 😀 😀 .Jé a já chci taky studovat v Řecku!!!!!!
HOlky, Evropa neevropa, i kdyby jen v Česku, unese vám pak děcko k nim a hotovo, nenaděláte nic. Tyhle mezinárodní manželství jsou prostě na hov..... 🤐 a je myslím jedno jestli je to Arab, nebo Mexikánec.

sandálky, no jo, do města jedeme až 28., ale má se od zítřka ochladit, tak to snad počká.

Holky, Emča dnes odpol. usnula poprve bez kojení, od pondělka spala v kočárku, ale dnes byla nějaká přetažená, ani polívku nechtěla a do kočárku taky ne, tak jsme šly lehnout od lůžek a ta řvala! Pak mě i bila a nakonec odpadla. Jak já tohle odstavování nerada. 🙄 Proč já nemám děcko co si toho ani nevšimne? 😕

a o tom snažení, no já to nikdy nikde neříkala, právě kvůli těm řečem, stačilo že tcháni furt dotírali ....ještě aby tak někdo jinej!

Bekul fakt to vypadá jako by ses nudila! 😀 Neboj, ze mě mluví závist! 😀 😀 😀 Taky po mateřské budu hledat práci.
pá, jdu honem doset mrkev, dopoledne jsem to dělala s Emuš, no řeknu vám porod hadra, fakt. Napřed mi dvakrát vysypala hrách, pak mi v tom zasetým hrabala hraběma a nakonec to potlampala...jsem zvědavá co z toho letos bude! 😅

bekulkamama
16. dub 2009

cecol: no jooo závidíte všechny 😀
he he tak já jsem na recepci, pokud mi šéf nedá práci tak já tu mám docela klídek, zvedám tel. a odbíhám na chvíli takže stačím odepisovat, spíš tu nění komu ☹ většinou ale já zas chápu vás.. a váš drahý čas 🙂

bazalka
16. dub 2009

Bekul, az budes na materske, pochopis, jak jsou matky s detma zaneprazdnene ... kavicky, kamaradky, pisek, prolizacky, nakupy 😀

bekulkamama
16. dub 2009

bazalka: 🙂 já to chápu.. ty kávičky a kamarádky ale řeším určo stejně 😀

entik
16. dub 2009

"Koupil jsi chleba?"
Manžel odpoví: "Chleba, nákupy, to není chlapská
práce, prdelko."
"Tak se svlíkni a pojď dělat chlapskou práci."
Manžel: "Ježíši, ty vůbec nerozumíš srandě,
dej mi tu tašku!"

entik
16. dub 2009

😀 😀

janica..
autor
16. dub 2009

Peti božííííííííííí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Jé Ivi a jak se maj?

No pro příště to ponaučení nebude, pač tři děti nee, fakt stačí dvě a bohatě 😅 Evi já to taky nikomu neříkala, jen maj všeci dobrýho pamatováka, se ptali všeci, když byl Damiánek malej, kdy druhý a já až bude mít mladoch dva roky dřiv ne, no a teď koho potkám, tak se ptá 🙄 😅

konoupek
16. dub 2009

Dobrý večír,

Evi,Emuška je teda pomocnice 😀 a já ,jelikož jsem docela netrpělivec a nervák,tak to by byly moje nervy 😝 😀 .

Denuš zahradničí s dědou,zalívá kvitka,krmí psa a slípky a ohromně si to užívá.Od babi jí nikdy nemůžu dostat 🙂 .

Tak nakonec jsem v té školce pro klid duše byla,naštěstí jsme byly druzí,takže rychlovka a stačí opavdu až příští rok a nejspíš bohužel opravdu až v to září 😖 .Kdyby se prý uvolnilo místo,nebo něco podobnýho,tak se třeba ozvou,jinak si prej máme zařídit babičky a dedečky,pokud možno.No,naštěstí tohle u nás by asi nebyl a nebude problém.Ovšem pro někoho,kdo tuhle možnost nemá je to dost velká komplikace. 😠

bazalka
16. dub 2009

Peto 😀

Jani, maji se fajn, maji uzasny domecek ... vypadali vsichni spokojene 🙂

bazalka
16. dub 2009

Jani, nevedel by Peta, kde stahnout MP3 Borek Stavitel?

zlatka
16. dub 2009

Evi, tak ty už odstavuješ? Zkus ji dát na pár dní pryč, to je nejlepší nebo někam odjeď.Prej pak mě zbila......tak já mám doma taky tyrana, usne a co deset minut se probouzí a když tam nejsem,tak řve, chjo, chjo chjo-no ale co jsem si vychovala, to mám, že! Včera snědla kiwi a je z toho celá osypaná na pusině.

Jani, kon., tak co, šly jste nakonec na ten zápis? my taky půjdeme až příští rok.Když nejdu do té práce, tak to neřeším, takže k zápisu až příště.
Prý bylo 19 dětí.No a auto jsem taky včera čistila, teď si do něho bereme papuče🙂 ale má zase pršet-klasika, tak to nepůjde za chvilku poznat.Ale vevnitř vysátá strouhanka od rohlíků a beruš-posbíraný papírky ode mě a sladkýho-to bylo potřeba.

Janico, si dej do profilu snž a fšeci ti dají pokoj!!!!! 😀 Ale jinak to chápu, jsem si to taky zažívala 😀 Holt mají lidi mluvit o počasí nebo o tomhle, že jo....

zlatka
16. dub 2009

aha, tak jsi byla, už to čtu... 😀

linn
16. dub 2009

Zdarec,
Jani, ze jsem nedrzela pusu, co? Promin 😅 😅 😅 uz mlcim 😔 😉

No v pataku na vysce jsem byla pul roku na Krete v ramci Erasmu a bylo to jedno z nejlepsich obdobi v mym zivote, puvodne se mi vubec nechtelo, kamoska me prekecala a jsem ji fakt vdecna, super zkusenost a vyborny na vylepseni anglictiny. Takze kluky uricte budu taky mit k tomu nekam vyrazit 🙂

bekulkamama
17. dub 2009

ahojky holky...
Zlatuš: Šiša mi říkala, že si jela k mamince a budeš tam až do neděle?! Píšeš od ní nebo si doma?

lin: to zní skvěle, to já se pořádně nikam nedostala, ty levný dovči se nepočítají, to ti závidím zas já 😀 takovou supr zkušennost každej hned tak nemá a nemáš nějaké fotečky? Uka! 🙂

zlatka
17. dub 2009

No, ještě jsme nikam nejely, dnes jdu s beruš k mudře, tak uvidím, jeslti vyrazíme, má na té pusině tu vyrážku ještě horší, oko zase slepený, taky mě napadlo, jslti to není reakce na ten priorix. lindi, to musleo být super, fakt.

linn
17. dub 2009

Dobre rano,
Zlatus, to by fakt mohla byt ta reakce, casove by to sedelo, ne? Drzime pesti, at je Beru brzo ok.
Bekul, fotecky bohuzel neukazu, bylo to v roce 2003 a mela jsem jeste fotak na kinofilm, takze mam alba 😅
byla jsem primo v Heraklionu hl.mesto Krety, treba tady jsou nejake fotky 😉
http://kreta.rovnou.cz/cile/heraklion.html

linn
17. dub 2009

peti, ten vtipek je 😀 😀 😀 😀 😀

bekulkamama
17. dub 2009

Zlatuš: fakt? jéé chuděra tak ať dobře pořídíte u dr.
linn: no škoda ☹ juuuuu no to ses musela mííííít stejně je to supr, tohle už ti nikdo nevezme 🙂

zlatka
17. dub 2009

ahojky maminy a snažilky 😀 😀 ,
tak jsme zpět a Berunka má angínu, dostala atb, do očí kapky a ta pusina prý snad reakce na sluníčko, takže krém. No a máme po výletě ☹ a sluníčku se samo musíme vyhýbat,takže ani nemůžeme ven.
Lindi, mě moc mrzí, že jsem nikdy nikam takhle nevycestovala-i třeba jako au-pair, vždycky kvůli někomu(mamka, Přema), ale zase kdybych možná vycestovala, tak by mě osud švihnul úplně jiným směrem. Ale po revoluci do mých 15-ti jsme jezdívala každý léto na dva měsíce do Rakouska a taky to byl čas, na kterej nikdy nezapomenu, paráda. Po mononukleoze mě "strýček" vzal za známýma do Alp-taková rodinná chata v horách,kde se trhaly borůvky hřebenem a dělál domácí sýr,když šel někdo kolem, tak tam mohl aj přespat--tam mě nechal mylsím 14 dní jako na rekonvalescenci-jsem se tam vdala🙂 a prožívala platonický lásky-no super. A jak s emi po tom šprechtilo!!!!!

bananek
17. dub 2009

Ahoj holky už jsem doma jak mi bude líp napíšu vic 😀

linn
17. dub 2009

Marto, vitej doma a tady, to je fajn, ze te pustili tak brzo 🙂 tak at je brzo lip 🙂

Zlatus, i ty prazdniny zni skvele 🙂 akorat teda ta moje anglictina jde po navratu stale jen dolu a dolu 😢 jeste porad si pisu se svou nej kretskou kamoskou z Rumunska a nekdy to ze sebe tezce smolim 😅

zlatka
17. dub 2009

Jako Lindi, moje němčina je už jen na úrovní základní školy-wie heisst du, wo wohnst du? Když s enemluví, tak to jde všechno do háje.A co, nějaká lovestory se na Krétě udála? 😉

marti, odpočívej a uzdravuj se, nech se pěkně opečovávat, a´t jsi brzo fit.

bekulkamama
17. dub 2009

zlatuš jééé tak smad bude brzo líp, snad vám to v tu středu vyjde, já mizím pááááááá

linn
17. dub 2009

Zlatus i na lovestory doslo, sice kratkou, ale romantika velika 🙂
no kazdopadne me to dost zmenilo a urcite nebyt toho, jsem asi nekde jinde s nekym jinym 😉

Bekul pa, pekny vikend

cecil
17. dub 2009

Ahoj.
Zlatuš, myslím, že problém se sluníčkem v příštích dnech mít nebudete 😀 .

No odstavování, odjet nikam neplánuju, s kým by byly děcka, když P.dělá? Dnes má dvanáctku, zítra noční...a dovolenou msuí nahlásit aspoń měsíc dopředu 😒 . Říkala jsem si, že když to odpoledne tak těžce nese, že jí zruším napřed kojení v noci. Tak jsi to dělala ty Peti, ne??? Napřed noc a pak zbytek. Jo, Peti, jak řešíš odpolední spaní? Lehneš si s Matějem? Nebo jdete na kočárek?
Problém je to, že Em. se odmalička v kočárku nevyspí...doma spí klidně 2 hodiny, v kočárku do půl do hodiny.

ach jo, holky já to odstavování vždycky nesu hůř než ty děcka, včera na mě padla depka.

(Š.volá z kuchyně: Mamí, kolik je deset krát pět? E: ošum, Pěpi, ošum 😀 )

Lindo, závicím 😵. Mě mrzí, že jsme na tom našem slavným gymplu žádný výměnný pobyty neměli ☹ . Ale přece jsem se podívala do Španělska dvakrát na šest neděl a taky jsem za to strašně vděčná! Vzala si mě kamarádka jako tlumočnici 😀, hlídali jsme tam mimino Češce...ale taky se už Španělština vypařila z hlavy... 🙄

...a pak do Alp dvakrát pro změnu na maliny.... 😀...Zlatu, škoda že jsme se tam někde nepotkaly 🙂.

cecil
17. dub 2009

Lindo a co nosítko???

Jo, děvčata stejně je to zajímavý s kým a kde člověk skončí, jako holka jsem si vždycky říkávala jak se asi budu jmenovat po svatbě 😀 😵 ...

(Š : mamí, tady to stříbrný zmizelo a ty káblíky jsou vytažený a jsou pryč! E : jo? Fakt? Pěpi, téda!) 😀

Jani a jestli si myslíš že s druhým to přestane, tak nás se ptají co to třetí.... 😀 ..blázni... 😕 ...ale už mě to netočí 😀 .

bazalka
17. dub 2009

Ahoj holky!!!

Marti, teda to je fofr ... ale doma ti bude urco veseleji a dobra nalada uzdravuje 😉 ... tak at je jen lip a lip!

Zlatu, to nastve, kdyz je v planu vylet ☹ ... at se Beru co nejrychleji uzdravi! Ma byt stejne ted skarede, tak aspon Vas nebude mrzet, ze nemuzete ven

Lindi, to musela byt parada!!! A Zlatus, to bych jednou hctela zazit ... romantika na horach, vyroba syra, ticho, klid ...
Ja jsem byla asi ve dvaceti na mesic u znamych ve Svycarsku ... no nadhera!!! Bydli u Zenevskyho jezera, vyhled na Alpy, hodne jsme jezdili ... taky tam probehla nejaka lovestory ... no, ale to je uz davno 😅

Bekul, fajn vikend!!!

Jo a asi jsem prave prodala Macinkuv nabytek z pokojika 😀 ... jeste komodu a budu spokojena 😉

cecil
17. dub 2009

Banánku, ty už seš doma??? Po takové operaci? No teda! Tak se zotavuj!!!

bazalka
17. dub 2009

Evko 😀

Tak i ja hodim perlu: u nas stavi dum jebáš, na hlave mame pipiči a masinka jela pič ... no sprostak, venku mu budu muset zakryvat pusu 😀