Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
28. dub 2009

Holky, kde je v Olomouci Panorama? Prý někde u Timpa, ale mě to jaxi nesedí.

bazalka
28. dub 2009

Zlatus, tam, kde byvala Delvita. Nebo Pomad ... pomohla jsem ti? Nebo jeste jinak ... kdyz jedes po obchvatu, mines nemocnici a dalsi svetelna krizovatka je Panorama.

cecil
28. dub 2009

Zlatko 😀 😀 😀 😀 ...no myslím kdyby Tě opravdu viděli,tak Tě nezastavovali. 🙂

Holky...OLA a PEŤA....máte ty zapomenuté věci u Bazalky doma 🙂 , jsme dnes jeli do města, tak jse vám to přiblížila. A jako jeli jsme z Ol.do Prostějova a tak fučelo, že nám to s autem házelo... 😲 ....ještěže řídil Petr. Emilka se svezla jednu zastávku tramvají, tak má zážitek, pak jsme viděli projet sanitku a nakonec tu u nás hořelo, holky viděly jet hasiče....no zážitků máme plno 😀. Pak jsme ještě odpoledne sfoukli Litovel, no a te´d mě bolí nohy a ž za krkem 😅 😀 ...úplně tě Jani chápu, na úklidy taky prdím, však mi to nikam neuteče.

A pití teda flákám ☹ , litr v jedenáct...?...já vypiju ráno dva čtyřdecový hrnky čaje a tím se jaksi zaleju a pak piju až po poledni. 😖 A když někam jedem jak dnes, tak mám čtvrt litru na dopoledne 😒 .

HOlky, úplně mě rozbolela hlava, z toho větru dneska...a koupila jsem si rajčata a muškáty,musím je zítra zasadit, se mi chce 😝.

Čáu

bekulkamama
29. dub 2009

Zlatu: bazi má pravdu....
cecil: ty jo tak flašku s sebou, nejen dětem i maminka si musím nabalit tekutiny 😀

zlatka
29. dub 2009

beku, když byl kočár , tak to ještě šlo, ale teď když všechno balím do batohu, tak jaxi už na petku nevyjde místo🙂Evi, jsme na tom s pitím stejně.

bazi, díky za radu.

bekulkamama
29. dub 2009

Zlatuš: njn to chápu, přeci jen už tak taháš plno jiných věcí pro Berunku co?
a co je u vás nového? Myslím, že květen bude ideální na nějakou tu naši dámskou akcičku 🙂

zlatka
29. dub 2009

No fuj, dej pokoj!!!!!Pavouci!!!!

No, já si ještě místo na pití udělám, ale Evka balí pro dvě děti, takže už by musela tahat krosničku.
Jj, doufám, že se nějak sejdeme a něco podnikneme,teď chystáme oslavu pro beruš, jsem si uvědomila, že má narozky už příští týden,jsem myslela, že až ten další, ale o ten další víkend je Př. v práci, tak to spácháme pro rodinu už teď. Jinak novýho asi nic, znáš to.

bekulkamama
29. dub 2009

Zlatu: jeee tak víkend už má být hezky tak to budete mít fajn na oslavu 🙂
toto letí a Beruška už tak veliká... viď?

cecil
29. dub 2009

Jj, beru pití holkám(každé 3-5 deci) a já si od nich dám dva loky, když je nejhůř...když jdeme nakupovat, tak hodím flašku do vozíka a normálně z ní piju už v obchodě, ale horší když jdeme někam na město, po úřadech...to nevím kde jsou záchody...atd,tak člověk moc nepije, aby nelítal čůrat. Zrovna včera jsem jela s čůráním až z Litovle 😅 .

stejně je to prča, všude musí být záchody, ale na úřadě nebo v bance se můžete po....a to tam kolikrát člověk stráví nejednu hodinu.

Emuš to zalomila, jdu na ty rajčata...venku je docela kosa 😕 .

Pavouci - zrovna dnes jsem jednoho vyhazovala z hajzlíka...ten byl! 😀 Pavouci mně neva, mně vadí myši a potkani....brrrrr 😝 .

zlatu, pěkně to oslavte! 😵

bekulkamama
29. dub 2009

cecil: jeee na úřadech jsou veřejné vždy! stačí se zeptat na recepci nebo někoho koho potkáš 🙂 ve městě v centru v Pavelčákové, nebo Mekáč🙂 v nouzi pomůže každá restaurace 🙂 nebo přímo na radnici dole jsou veřejné..
pardon za ty pavouky já jen že je to tu tak bacha!!!

linn
29. dub 2009

Zdareec,
mame ted tatku doma, tak si ho uzivame 😉 v patek nam odjizdi na tyden na ryby 😔 😉 byli jste dnes v MC?
Jak bylo?
Ke svemu pitnemu rezimu se radeji vyjadrovat nebudu, jsem v tomhle hrozna, no a to jeste kojim 😅
Pekny vecer 😵

konoupek
29. dub 2009

Zdar ženský,

My v MC nebyly,ale do cvička bych zítra skočila.Zlatu je cvičko,nebo se něco bude tvořit?

A s těma policajtama to bylo dost dobrý 😀 😀 😀 .

Pitnej režim taky flákám,musím si to víc hlídat 😒 .

V tv je hokej a sousedy bych nejrači zabila 😠

konoupek
29. dub 2009

ženský vy na ten hokej taky čučíte,že jo 😀 😀 😀 😀

linn
29. dub 2009

Jani, ja teda ne, ja se divam az od semifinale 😉 😀

konoupek
29. dub 2009

my to teda máme taky zaplé a na posledí třetinu se taky mrknu 😀 😉 .Jinak základní skupina je v celku nuda od čtvrtfinále už to sleduju 😉

cecil
30. dub 2009

Ženský, mě hokej tentokrát vůbec nebere 🤐 🙄 ...asi že tam vidím led a já jsem ráda, že už je konečně teplo 😅

hledím na TV (zprávy), furt straší tou chřipkou... 😖 😠 ...se mi zdá že to přehání.

Nevím co dnes vařit...a o víkendu taky ne....hélp, hoďte tipa, co vaříte...sim, sim....

Oli, píšu ti ještě jednou ten recept co jsem ti říkala....mrkev na tuk, podusit, přilít vody a zahustit kukuřičnou polentou....buď to udělám řidší a je z toho jakoby polívka a nebo hustší a je to jako kaše. Ještě můžeš přidat petrželku. Akorát se nelekni, Emilka má z toho trochu řidší kadění...je to tou dušenou mrkví, ta uvolňuje střeva.

cecil
30. dub 2009

Emča tu furt otrvuje s mlíkem, ona tak krásně umí říct "posim" , ale není ji to nic platné, snídat nechce a pak tu řve 😠 .

konoupek
30. dub 2009

Evi u nás se zase snídá jen mlíko a půl suchýho rohlíku,někdy ani to ne.Ale ty ještě kojiš,tak ona je Emuš pořád závislák 🙂

prool
30. dub 2009

ahoj děcka,
včera jsme v MC taky nebyli - byli jsme na II Priorixu, takže to máme za sebou a až v 5-ti letech další očkování uff.
Jinak včera jsme řešili defekt na autě a dneska přijde zapojit myčku 😀 hurá už tu nebude jen tak stát.
Ještě odpo jedeme pro výsledky k alergologovi - tak jsem zvědavá na přesné výsledky.
Děcka nestíhám a pořád to tu vypadá jak po boji.
zdar zdar

PS: občas řidší kakání bychom potřebovali 😉

janica..
autor
30. dub 2009

Helou, večír písnu, mlaďoch, jel k bábuš, tak se jdu natáhnout............

dali
30. dub 2009

Zdarec
tak pitný režim jsem vždycky začal dodržovat když docházelo mlíčko a pak se pěkně zvětšovaly prsa, kdyby to tak bylo pořád tak piju víc i teď😀 😀 😀

Hokej sleduju, když se dívá Pavel ....ale on to radši sleduje s klukama v hospě, se mu nedivím tam to baví i toho co to nebaví.......ta atmosféra je super 😉 včera sicxe byl doma,ale ve středu máme oblíbenou krimošku na nově 😉 tak jsme sledovaly i tu a pak hned do hajan, poslední dobou jsem i v 21h tuhá jak veka.

Filda už spí ve své velké postely a je nadšen, já teda taky jen ty plíny se nám nedaří a nedaří 😠
Vždycky sedne na nočník, řekne čurulůůůů a nic a pak se pohrčí bokem 😠 😠 😠 ,a le myslím že je to i moje chyby, nemám na to ani moc času 😠

Dnes jsou čarodějnice v Mezicích....tak jdou oba dva...včera jsem 3h dělala kostýmy 😉

A snídaně????Filda snídá UM 150ml, pak jogurt a za 1/2h v obchodě půl loupáčku a teď měl ještě 1/2 chleba se salámem....a to za hodinu bude oběd 😀 😀

Jo a očkování máme taky už zasebou, byly jsme v úterý do ramínka 😢

EVKO:
Dnes vařím špagety....zítra br. knedlíke, králík + zelí(už se těším)....to snad bude i v sobotu a na neděly to ještě nevím????
Asi ti to moc nepomůže co??? 😒

zlatka
30. dub 2009

Ahojky matky, tak dneska hekťárna jako prase, cvičeníbylo taky" maličko" hektický, že Jani? Chodíme před tím nan půl hoďky na hřiště, tak jsou děcka rozlítaný a pak v tělocvičně taky (i maminy), takže to za moc nestojí, ale aspoň se slezeme, že jo. Uvažuju o otm, že když bude to hřiště, tak bysme pak jenom zašli do tělocvičny a tam to udělali už jako neřízený-vytáhnout nářadí a basta, co myslíš?

No, my jsme se dneska ráno domluvily, že pojedem na Čarodky do hlušek, tak taky narychlo vymýšlím kostým, ale asi nebude tak luxusní jako u Dali, bo jsme jen roztříhala triško, ještě našiju nějakou náplatu a obleče si to na šaty a basta.

Jako vyčuranost mojí dcery: maminka:"jestli se počuráš, tak se budu zlobit" beru: "ne, ne" Maminka: "no, budu." B: maminka se nebude zuobit. udělám mauá, mauá(malá, malá) a už se zuobit nebude." (to jako jak jí jednou bylo rychle odpuštěno, tím, že se omluvila a udělala malá, malá) tak teď jako automatika.

zlatka
30. dub 2009

u nás dnes koprovka a zítra bůh ví.
zdeni, konečně ses taky trocha rozepsala.Hezký odpoledne a ať vyhrajete zase dort jak vloni.

konoupek
30. dub 2009

Zlatu přesně na to jsem dnes myslela,že nemá moc cenu potom děckám něco organizovat.Denuš má stejně svůj svět s balonama a nechci jí do něčeho nutit,pže pak je protivná,jak vřed na prdelce 😝 🙂 .A to je poslední dobou hooodně často 😒 🙂 .Tak aspon at si to tam užije a nemusí mě poslouchat.Ale bylo to moc fajn,hl.na té zahradě.

My jdem odpo sem na hřiště za sokolovnu,opečem nějakýho špekáčka,podíváme se na stavění májky,poslechnem písničky a půjdem dom 😉 .

A Zdenča vykecává na regionech jinde,že Zdeni,jsem jí tam odhalila 😀 😀 😀

konoupek
30. dub 2009

Jo jinak my byly s denuš na obědě u babi a byla žemlovka,zítra nemám páru 😝

bazalka
30. dub 2009

Zdar holky!!!

Vcera jsem si udelala paradni den a jela do Ovy na seminar, ktery jsme se spoluzackala pojaly vlazne, odsedely pulku a pak sli na papu a pokecat ... paradaaaaaaaa, vic takovych seminaru 😀

Dopo se u nas stavila prepadove \Peta s Matyskem ... no trhla jsem si trapas jak blazen a Martas hodil zachvat, kdyz si Matysek chtel pujcit hracky ... nebyl predem na to pripraven a problem byl na svete ... no jo, byk 😉

Odpo si prijedou pro komodu a zitra chystame na malovani 😝 ... v so to vypukne

Jidlo ... dojidam hrachou kasi a varila jsem bramboracku a na zitra gulas 🙂

dali
30. dub 2009

Konoupku, myslíš na střeše????jsem tam stejně jako tady 😉

Dnes mám chvilku klidu...mám tu koš žehlení, ale táááák se mi nechce 😝

Zlatuš, já se už musela trošku rozepsat,aby jste mě nevyhodily z party 😀 😀

Navíc dnes jsem záškolák tak mám víc času 😉

Jo a ten dortík by jsme snesly, ale zase bych žrala 😠

Tak si ty čarodějnice všichni užijte a dávejte bachy ať vás neupálí...pak hodím fotečky 😉

Jani(kon) zítra taky stavíme májku 😉

entik
30. dub 2009

ahojky🙂
Ivi, muzem si za to sami, kdyz prijdem tak neohlasene. Co Martinek? nemel zkazene cele dopoledne? Matula v poho, a povidal, teta a šššš, bus. Uz jste taky u nas v sesite🙂 jako Zlatka. Malujem si tam skoro kazdy den, co zazijem a povidame si o tom.
Tady jsou v DDM taky carodejnice, ale ja ucim fj, takze nikam nejdu. Mozna vyslu kluky... oba ted spi.
Berca je expert, Matej to dela podobne, i kdyz to jeste nerekne, tak to tak nevynikne 😉 ale je to krasny, hned me hladi po vlasech, rika mauá a dava mi pusinku...
My meli dnes kapustu, ale matejovi moc nejela, tak jsem jeste delala zeleninovou polivku, takovou rychlovku, ale byla moc dobra 🙂
Zitra jedem na vylet.

Jo, a dnes jsem poprve pekla chleba v nasi nove pekarne. No, nic moc. Jeste jsem ho nechutnala, ale asi jsem udelala nejak spatne pomer, protoze ma prapodivny tvar. ale voni hezky, uvidime. Asi to chce cvik a praxi.

bazalka
30. dub 2009

Pati, bylů pak uplne v poho a taky o Vas mluvil. Chvilku po Vas dosla sousedla s malym, ma tri roky a to bylo uplne v klidu ... byli u nas skoro do dvanacti 🙂 ... kluci si krasne hrali. Ale asi je to tim, ze se vic znaji. priste to naplanuje a bude to urco lepsi

A chleba ... na tvaru nezlezi 😉, a chutove bude urco dobrej!!!

Uzijte si zitra vylet ... kam vyrazite?