Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
10. kvě 2009

Jo a v úterý se chystáme do olympie do herny, přidá se někdo?

zlatka
10. kvě 2009

jsem v práci. A kača už má chlapečka, narodil se v pátek a jmenuje se Patrik 😀

linn
10. kvě 2009

Zdarec, Jani, my bysme se mozna pridali, chceme v tydnu navstivit babi, tak bysme to spojili 😉

Berus byla super carodejnice 😵

konoupek
10. kvě 2009

Ahoj holky,
Zlatu,že Katce gratulujeme 😵 .Měla to stejný ,jako já... termín 5.5. a porod 8.5.. 😀

bazalka
10. kvě 2009

Zdar maminy, tak vsem vse nej ne s tomu nasemu dni 🙂

Zlatus, Berca paradne tancuje a moc moc ji to sluselo ... ses s kostymem vyradila, co? Uplne tu tvoji kreativitu obdivuju!!!

Jani, my v ut nedorazime ... ozval se mi kamarad z Prahy, ze v ut se u nas dopo ukaze 🙂

Byli jsme na dva dny u tchanu ... bylo to fajn, az na prevychovu Macika. Ted ma spat a nic, polehava po pojiku misto po posteli a hraje si ... ale je v poho, tak co, asi nic moc nenadelam. Nechci ho nutit, aby byl v pelechu ... jaknema ohradu, ma pre 🙂

linn
10. kvě 2009

A ve stredu se do MC nekdo chystate?

prool
10. kvě 2009

ahojky,
ani v ut ani ve st nedorazime - v ut mam vysetreni oci v nemocnici a st taky doktor a ct Vasa kozarka Brno - mame nejak predoktorovano - vzdycky se nam to vleze do jednoho tydne 😝 ale je zase klid.
Jinak maminky vse nej 😀 😀 mozna do MC pujdem zitra a nebo v patek - pry tam ma byt velka akce den otevrenych dveri? nebo to vsechno nejak zase pletu 😵

Marci vydrz a hlavne prijed - zaparkovat se tam da 😉 - ja mam ted taky depky - Vasa zase reaguje na neco co kvete - asi to budou topoly - lita to tu kolem vsude a muze se uplne strhnout. Ruce, krk a kdyz ho to chytne, tak vubec nevim co s tim. Meli jsme reakci na priorix II - zvysena teplota a eksem se asi taky zhorsil diky tomu a do toho ty topoly uf uf.

Navic teda me ty sousedky uz pekne stvou s tema svyma vnoucatama. Vim, ze chtej snacham pomoct, kdyz jsou deti nemocny, ale ty nam pak litaj po dvorku. Dneska dopo Jarecek - decka celej zasoplenej a huhlal. Vasu pak doma neudrzim, kdyz ma venku kamose, ze 😠 😠 Minule to byla Anetka se zanetem prudusek 😠
Vasova hodinka na spani je ted 14.30 😔 no a pak chodime spat az v 21, coz je teda na me moc 😀 😀 a chrnim taky

janica..
autor
10. kvě 2009

Jé tak to Kátě gratuluju k Patričkovi 😵

Lindi my půjdem ve středu do MC 😉

Chudátko Vašík náš, mě ho je tak líto ☹ si fakt užívá..........

bazalka
10. kvě 2009

Lindi, my asi jo 😉

Holky, tak dnes se nase dite rozhodlo, ze po obede nespi ... vylezl z pelechu a hral si skoro dve hodky sam v pokojiku, ale nezabral. Taky tak vecer vypadal ... jsme se rehtali, jak byl hotovej, ale sportu a pocasi spat nesel ... pak ale vytuhnul behem minuty 😀. Ovsem opet soplime a kychame ... taky zacalo litat neco, co nam vadi vic. Ted vecer mel Martas i teplotu ... asi petky, nemame jeste ani jednu, ale ta prvni se uz fest cpe. A taky mame za sebou ve ct Priorix ... tak nejspis od vseho trochu 😝

Oli, u nas to se spanim bude asi podobny ... no, ziju v nadeji, ze nespaci dnesek byl vyjimka 😉

entik
10. kvě 2009

u nas je ted spani taky horsi... matej usnul pred ctvrt hodkou, lezel, ale nemohl zabrat...

video z carodejnic je skvele, s matejem jsme ho skoukli 3x

vcera jsme byli na Lovecke chate, parada, jen hodne komaru.

fajn
10. kvě 2009

holky Didka usnula teprve teď od rána od půl8 ☹

entik
10. kvě 2009

tak Marci, Didka vede 😨

zlatka
10. kvě 2009

Brééé večír, tak co se tu dnes řešilo....dočítám...
No, já musím taky na prevenntivní prohlídku kvůli práci a taky musíme celá rodina k zubaři. Příští týden bych taky chtěla nechat berušku naočkovat klíšťovou encefalitidou. MC ještě nevím, uvidím, ale zatím tam nic nemám, tak by to možná klaplo.

Zítra jedu se školou na exkurzi do Osvětimi, tak ani nemůžu napsat, jestli se těším, asi z toho budu dost zdrblá....

Bazi, čarodka byla dělaná narychlo, bo jsme se rozhodli dopoledne, že dopoledne poletíme a není to nic složitýho-jenom rozstříhaný tričko. Jinak den to byl moc příjemnej a holky si to užívaly.

entik
11. kvě 2009

breeeeeeee ráno 😉
Zlatu, jak to mas teda s tou praci? nastupujes od zari???

V Osvetimi jsme byli... ☹ kazdopadne je dobre to pripominat, protoze se tomu fakt ani neda verit...

cecil
11. kvě 2009

hoj hoky, čtu, ale nestíhám reagovat, měli jsme to přes víkend pracovní...

Osvětim nezávidím 😔 , asi bych se taky netěšila....

Marci, Didka je číslo, co? Ale mezi lidi s ní choď, nemá cenu ji držet doma, že prská na děcka 😀 😀 😀 .

To my tu máme jednu maminku, která s děckem nevylezla ven a lidem se přímo vyhýbala, za dětma s malou nechodila a teď chodí měsíc do školky a mají s ní problémy, nechce tam chodit, nechce se s nikým o nic podělit, navíc začala být často nemocná...no tělo si prostě říká o to být doma s mámou v bezpečí. Nechápu jak to mohli tak podcenit 😕 .

Ženský, včera(no vlastně dnes) jsem nemohla usnout, zabrala jsem až ve tři ráno! To dnes bude den 🙄.

Páček, musím jít vařit.

bekulkamama
11. kvě 2009

ahojky holky, zdravím všechny po dlouhém víkendu

konoupek: taky zpětně vše nej Denisce 🙂
entik: tak sem tě ráda poznala, to byla ale haluz co? 🙂 Jaký byl výroční obídek???

bekulkamama
11. kvě 2009

😀 :_D zlatu pařba čarodějek je naprosto skvělá Berunce a Kristýnce to šlo náramně, jen mi nešel zrovna zvuk, škoda, teda ale skvělý a ty šatičky no krásně udělaný! 😀

bekulkamama
11. kvě 2009

zlatu:jo a Kače hodně zdravíčka pro oba že přeju! To to ještě zvládala ve čt dobře a prej že ani nespěchá a v pátek je kluk na světě 🙂
jo a jinak jsem udělaqla takovou vánoční dárkovou poukázku, s tím, že na den matek to obě dostaly jako dáreček pod stromeček, naši to vzali v poho, taky 5. vnouče nic není že ale Věrka ta bulela jako dítě 😀 úplnej doják, ale krásný, tak jsme rádi že je to venku, bandě asi v neděli jestli pojedem do Hluboček na tu akci...

janica..
autor
11. kvě 2009

Ahojky,

tak jsem byla na odběrech krve, tak jsem zvědavá, co mi zase zjistí 😒 , ale jako je mi o 100 procent líp 😎

Jinak dodělávám obídek a valíme pro verdikt do školky, tož jsem zvědavá jestli je malej přijat 😅

Jé Bekul to muselo být překvápko a pěkně jsi to vymyslela 😉

Evi no nekecej, já taky dnes spala totálně na pytel 😠

janica..
autor
11. kvě 2009

A jak ti bývá?

bekulkamama
11. kvě 2009

janica: držím pěsti ať jsou výsledky v poho a školka taky vyjde! 🙂

bekulkamama
11. kvě 2009

janica: mě je dobře, celkem no ... ☹
v rámci možností 🙂

janica..
autor
11. kvě 2009

Hmm tak netrháme partu, NEPŘIJATI 😠

Z důvodu věku, pač přednost maj starší no 😒

bekulkamama
11. kvě 2009

janica ☹ tak to mě mrzí

konoupek
11. kvě 2009

Ahoj holky,

Beku:Denuška děkuje za přání 😉

Jani toš to je na pytel s tou školkou a máte nějaký záložní plán?Nebo je vám to fuk?Potřebuješ do práce?

Teda holky ,jako u nás nastalo zřejmě období vzdoru a to docela fest 😝 .Ještě ,když není tatin doma,tak je to v klidu,ale jak je doma ona neposlouchá ani za nic,když si má jít čistit zuby...scéna,převlíct tričko...scéna,no cokoli po ní chceš,nebo není po jejím,tak děs!Jeden den už jsem byla zralá na psychiatra 😒 .Naštěstí venku je to pořád slušná,stydlivá a poslušná holka 😀 a ostatní prostě nevěří,že by byla nečeho takovýho schopná 😀

Ne, ale opravdu je to ubíjející se s ní v jednom kuse o něco handrkovat ☹

Zatím mizím páček

bekulkamama
11. kvě 2009

konoupek: tak dobrýýýý si předtsav že by se Deniska vztekala jako některé děti co znám, např. nedávno jsem viděla histericky ječet dítě co si lehlo v obchodě na zem a kopalo kolem sebe že nedostane kokino no šílený a maminka na něj mluvila a děcko ji doslova fuckovalo 😖 ani mu nedala na prdel nešlo to zastavit, scéna jako blázen

linn
11. kvě 2009

Cauky,
Jani, toz to je na pytel, co? A jaky maji ta kriteria? Prvni je vek? A kdo jeste nebyl prijat? No ostatnim jeste drzime palce, zvlast tem, co musi do prace 😅

Jani kon., no Deniska je andilek s certikem v jednom, co? 😉 a co dostala k narozkam?

No a mne se nahlasila na zitrek navsteva, tak dojedem ve stredu do MC, tesime se, Marci, nechces se pridat uz ted?

A jeste novinka - Sebik ma treti zub a vcera snedl cely banan na posezeni, super vykon na nej 🙂

konoupek
11. kvě 2009

Beku to v tom obchodě nás může taky potkat,bohužel 😝 😀 .A ono je opravdu nejlepší ho pak nechat ,at se vyvzteká,pže když mu začneš domlouvat je to vetšinou ještě horší 😖 Ale určitě je to pro rodiče hodně nepříjemný.

Teda Lindi,že gratulujem Sebíkovi ke třetímu zoubku 😉 to se mu ten babán hnedle líp papkal určitě 😀.

Denuš dostala,sekačku na trávu,kolečka,velkou lopatu a konvičku,pže strašně ráda zahradničí a je z toho nadšená 😀.Pak takovou tabulku na malování magnetickou,panenku se kterou si teda nehraje vůbec,dnes mi ještě došel z MMB válecí pytel a koncem května ještě má přijít kapsář do auta.Jo a peněženku a drobný si tam schovává penízky na kolotoč 😀.No je toho ,jak na vánoce 😝.

Zrovna dnes přijeli kolotoče a budou tu celý týden,takže kdo budete chtít doražte.O víkendu jsou tu hody 😉

linn
11. kvě 2009

Jani, dekujeme za pozvani, akorat teda na kolotoce nas neuzije, ten nas straspytlik se na ne boji 😅 a to se jeste o Vanocich vozil 😒 no aspon usetrime 😀

fajn
11. kvě 2009

Lindi jedeme zrovna ve středu na cvičení a máme to v deset a to je tak půl až hoďka v háji a to vy už určitě jdete pryč tak příště.