Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
21. kvě 2009

Ahoj holky .... ja jsem se dnes dobre vyhajkala. Sice budik v 6.00, ale konecne Maci nekasle a leky nejspis fungujou, tak byla poho noc 🙂

Dopo jsme byli koupit helmu, pro toho naseho draka motorkare a pred chvilkou tu byl kamarad a priimontil nam listu na kapsar k posteli ... tak uz visiiiiiiiiiiii 😀 ... Martas je nadsen!

Lindi, nestavis se pro ty veci, co mas u nas? Jen nevim, jak budem odpo doma .... radej predem zavolej. Mame v planu jet do Tesca, maji tam slevy na plavky, tak kuknu.

bazalka
21. kvě 2009

Beku, jak na kontrole??????

linn
21. kvě 2009

Ivco, asi ne, nechame to na to utery a kdyby se vam to nechtelo tahat, tak se pro to stavime jindy, samous totiz jeste porad spi, tak nevim, kdy vyjedem.

Beku, taky jsem zvedava 🙂

bazalka
21. kvě 2009

Fajn ... o tahani nejde, nic to nevazi 😉. Nevedela jsem, jak na to moc spechas. My taky spime, budem doma urco nez se vrati Vilas z prace .... aspon do 16, pak nejspis vyrazime do toho Tesca, ale nevim to jiste, v tom vedru se mi plavky zkouset nechteji 😝

janica..
autor
21. kvě 2009

Taky myslím na Bekul ať je vše oki 😵

Jj Bekul začala jsem cvičit doma posilovat břuch, pač je to hnus a včera to byl vrchol všeho, když jsem šla na tetanovku a doktorka mi udělala celkovou prohlídku a měla jsem si stoupnout na váhu, na které jsem nestála přes rok, hmmm a momentální váhu mám takovou jako s Damiánkem v půlce těhotenství 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 fuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjj

Jé srázek už je tuto úterý? tý jo to zase uteklo, doufám že bude hezky a dojeli by jsme na kole, potřebuju pohyb 😅

bekulkamama
21. kvě 2009

ahojky holky, já tam jdu až ve 3 ☹ zítra vám dám info.. byla jsem u notáře a ve městě na poště a tak...
bazi linn slibuju poreferuju 🙂
kon: blbě, ještě že mám ty lízátka a tablety, se mi to horší naštěstí nezvracím ale je fakt brutálně, dávím se jak blbá 😖

janica..
autor
21. kvě 2009

Ivi super, že léky zabraly Marťáskovi se mu ulevilo co?

janica..
autor
21. kvě 2009

Jé Bekul je zde 😅 áha až na tři, tož do zítra vydržíme 😉

bazalka
21. kvě 2009

Bekul, ve tri drzime palce!!!!

bekulkamama
21. kvě 2009

janica: njn to znám, leč já musím hubnout až po novém roce 😀

jste hodný holky, já jsem napnutá jako špagát 😀

bazalka
21. kvě 2009

Holky, dostala jsem rebarboru .... mate nekdo dobrej recept? Vilas nema rad drobenku, tak asi udelam obyc buchtu, takovou babovkovo-piskotovou .... nebo pokud mate nekdo jinej napad, sem s nim 😉

bekulkamama
21. kvě 2009

jeee bazi: my děláme z ní klasiku litou buchtu, dá se to nastruhat do jakéhokoliv těsta, ale strašně super je to zastouhat a namrazit, v létě to skvěle osvěží, na pohár, do limonád apod. naprosto super 🙂 dokonce někdo dělá polévku ale ta mi fakt nechutná bléééééé

zlatka
21. kvě 2009

jéééžiš, beku, já jedu k mamině a do neděle tu nebudu, tak mi pošli sms, v jakým jsi týdnu, jestli jsi ho viděla na UZV, co na něho říkáš, co říkal on na tebe no a jestli to je kluk nebo holka 😀 😀 😀 😀

jani, to jsem ráda, že mám parťáka,budeme se vzájemně ve cvičení doma podporovat, jo? No a na kolo můžeš dorazit i s damčou k nám (nebo my k vám) a můžeme někam vyjet do okolí, na nějaký dobrý hřiště třeba, můžeme se sejít na půl cesty, co říkáš? Já jsem si slíbila každej den se hejbat,tak budu ráda, když do toho někoho ještě vtáhnu.

bekulkamama
21. kvě 2009

zlatu: 😀 ha ha ha ty prdloňu jestli uvidím aspoň tu bublinku tak budu happy, prej holka či kluk 😀 jasně že ti napíšu! Hned jak něco zjistím, ze mě bude mít dr. radost jsem měla MS 18.3. 😖 a ovu asi 36. den tak to ty termíny teda nevím, no asi ho pobavím.... 🙂 já jsemhlavně happy, že jsem se konečně na podzim 08 dostala k tomu Skřivánkovi, bo jsem chtěla dobrýho dr. že a on má i zkušennosti s ereskama víš, tak kvůli tomu 🙂

kocurek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janica..
autor
21. kvě 2009

Zlatuš jasný, já kolo miluju, tak výletky beru, teď jsem si zacvičila Pilates 15min. a jsem zničená 😅

Bekul. já chodím k Turčanovi, do vedlejší ordinace 😅 😀

zlatka
21. kvě 2009

beku, tobě teď nebude chutnat věcí!!!!!!! 😀 😀 No, to tě lituju s těma nevolnostma, já to taky neznám, nikdy nic.ale třeba si to vyberu u druhýho miminka.

Kočárek už ani moc nepoužíváme, takže kocurku neporadím.

zlatka
21. kvě 2009

Vypal, v úterý dones 🙂🙂🙂 a hned se smluvíme na nějakej výletek, o víkendu jsme mimo.

bekulkamama
21. kvě 2009

janica: jj vím, dvě kámošky taky, já k němu taky půjdu někdy, Skřivánek často cestuje po světě takže občas půjdu i k němu a je dobrej?

janica..
autor
21. kvě 2009

výbornej, kámoška co chodila ke Skřivánkovi a jednou šla k Turčanovi, pač mel Skř. dovolenku, tak přešla k Turčanovi 😅 , on je hrozně fajn 😎

Zlatuš pokusím se, ale nějak nám blbne vypalovačka 😒

Kocourku golfky jsou parádní, škoda že jsi je nenabízelo loni 😅 😀 😀

janica..
autor
21. kvě 2009

Bekul co je ereska?

bekulkamama
21. kvě 2009

janica: hmmm to zní slibně 🙂 dík za info

duch
21. kvě 2009

Ahojky,zdravím všechny...... Bekul,držím palečky a jsem zvědavá i za Tebe 😉 🙂

bekulkamama
21. kvě 2009

ahojky duch, jsem ráda, že si dorazila 🙂 díky moc.. já jsem určo vííííc 😀

bazalka
21. kvě 2009

Duchu vitej!!!!

Bekul nam psala, ze ma v tehulkach spolupisatelku z Olomouce ... jsi primo z Ol? Uz se ti to krati, co? Ted uz se to prehoupne a za chvilku mate mimi doma .... fakt nevite, co to bude????

duch
21. kvě 2009

Bazalko,děkuji za přivítání,už pár let přímo z Olomouce.No pěkně se to krátí,uběhlo to jako voda,ani mi to nepřipadá,že už jsem tak dlouho doma.Teď už to samozřejmě víme co to bude,zvědavost byla silnější 😀 🙂

bekulkamama
21. kvě 2009

duch tak honem nás to taky zajímá 😀

bazalka
21. kvě 2009

A prozradis???? 😉

duch
21. kvě 2009

tak teda jo....bude to holčička 😀

bekulkamama
21. kvě 2009

juuuuuuuuuuuuu závist jak blázen! 😀
neee moc ti to přeju 🙂
holky já jdu, tak pa zítra... 🙂