Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
27. kvě 2009

Odchazeli jsme kolem 17.50

bekulkamama
27. kvě 2009

Zlatuš, na facebooku? klidně, už tě to konečně chytlo? já tam teda používám jen pár věcí ale je to fajn být v kontaktu s lidma... náhodou mě se zdá že se ti ta pusina fakt o dost zlepšila, to vážně! Jen tak dál, pak ti to budu závidět jako hrom.. nemá tam něco na zmiznutí pih??? 😀

entik
27. kvě 2009

ivi, urcite, rada predam🙂

entik
27. kvě 2009

Zlatu, kam si chodila na ty brisni tance?

bazalka
27. kvě 2009

Peti, kdy bych ti to mohla predat? Budete odpo doma? Nebo treba i zitra. Jen bych ti to dala a pofrcim. Nebo se muzem sejit i venku .... pisni, jak by se ti to hodilo, prizpusobim se 😉

zlatka
27. kvě 2009

Pihy jsou pěkný, proč bys je chtěla odstranit!!!!

Břišní tance do Aysunu naproti Áčka, ale na to je odborník Raduš, ta z naší bandy jediná vytrvala, tak už něco umí...🙂Já 😀 jsme jak ta ségra od Baby z Hříšnýho tance, jestli si ji vybavíte, jak tam nacvičovala tu písničku na závěr 😀 Chceš chodit?

janica..
autor
27. kvě 2009

Zlatuš 😀 😀 😀

Jé pihy se mi taky moc líbí.....škoda, že jich nemám víc 😀 😀 😀 😀

bekulkamama
27. kvě 2009

Zlatuš: asi jako každá bab jsem nespokojená 😀 proto!
no no nechval, já si pořád říkám jak nic neumím ☹ a navíc teď mám povinnou pauzu ☹

duch
27. kvě 2009

Holky,moc děkuji aspoň za pár tipů doktorek,snad vyberem nějakou se kterou budeme spokojeni a nebude dalkeko 😀

bekulkamama
27. kvě 2009

a jak se jinak cítíš? K fotkám koukám ses stále nedostala 😀

bekulkamama
27. kvě 2009

entik: a ty chceš začít tančit?

bekulkamama
27. kvě 2009

v těhu to nejde jen tak, to už musíš umět nebo být pod nějakým dozorem a dělat jen některé prvky a jiné jsou i zakázané!!! bacha na to 🙂

duch
27. kvě 2009

Raduš: máš pravdu,zatím jsem se k tomu nedostala ☹ jinak se mám dobře až na to že začínám otékat,takže tuhle změnu počasí jsem jen uvítala 🙂

bekulkamama
27. kvě 2009

duch: jo tak to tě chápu, já teda neotékám ale bylo mi těžko a dneska se mi líp dýchá 🙂
fotky neřeš... hlavně ať je ti dobře 🙂

duch
27. kvě 2009

kdyby aspon 14dní bylo takhle pod mrakem a jen max.20stupňů,ale pršet by moc nemuselo,max.v noci...to bych byla spokojená 🙂

bekulkamama
27. kvě 2009

tak pár dní bude ale pak zas hic, musíš pak někam zalézt 🙂
dneska už se loučím pa pa

duch
27. kvě 2009

měj se pěkně papa 🙂

linn
27. kvě 2009

Ahoj holky,
vcera to bylo moc fajn, jen doufam, ze priste ve vetsim poctu, je to tam moc fajn 😉
Duch - no drzim pesti, at to jde v tom lete co nejlepe, ja jsem mela loni termin az na konci srpna, tak jsem si to uzila cele 😅

linn
27. kvě 2009

A k detske doktorce chodim taky ke stejne jako jsem chodila ja, je celkem fajn, ale je v Unicove, takze v tom nepomuzu 😉

konoupek
28. kvě 2009

Dobré ránko,

teda já myslela,že si počtu a jak koukám večer tu ani nikdo nebyl 😕 .

Já už jsem po snídani,dítě mi ještě spí,tak užívám rána,ale už jen chviličku asi,každou minutou by se měla budit.

Holky já tu mám takovej kopec prádla na žehlení,že když se na to podívám,tak bych to raději neviděla 😀 .A není nikoho,kdo by to vyžehlil 😀

bekulkamama
28. kvě 2009

dobré ráno...
kon: nezávidím, žehlení fakt nemusím....

konoupek
28. kvě 2009

beku to je to nejhorší z domácích prací i pro mě 😖

konoupek
28. kvě 2009

Beku a jak se dnes poránu cítíš?Blbá otázka ,že 😅

bekulkamama
28. kvě 2009

kon: není blbá je aktuální 🙂 dneska to jde, i včera to bylo lepší ale stejně během dne se mi někdy navalí nebo večer... tak počítám dny a říkám si kdy to asi přestane... připadám si kvůli tomu strašně protivná pořád ☹
navíc dneska jsou na firmě už šéfové tak jim to chci říct, no ani nevím jak, jak se to vlastně dělá? Prostě to jen tak říct?

konoupek
28. kvě 2009

Hlavně se člověk uklidní aspon tím,že je to jen dočasný,věčně to nebude 😉 .

No já ani nevím,jak jsem to v práci oznamovala,ale oni to na mě docela holky poznaly,pže jsem byla pořád bledá,jak stěna.No pořád....já vlastně skoro od začátku těhu byla na neschopence,pže jsem měla nízký tlak a motala se mi hlava.Ale asi se to říká normálně 😀 ,jako,že jim to oznámíš 😉

bekulkamama
28. kvě 2009

asi jo prostě řeknu že jim chci oznámit že jsme těhu a v kolikátým a jak to mám v plánu! že jo???

janica..
autor
28. kvě 2009

Dobré ránko,

hmm tak jsem asi něco chytla od Damiánka, jsem KO 😔

Raduš, tak jak píšeš, bych to oznámila 😉

bekulkamama
28. kvě 2009

ahojky jani: díky asi to tak udělám, prostě jednoduše... honem si kup vitamíny!

bekulkamama
28. kvě 2009

holky volala jsem si na výsledky krve z minulé návštěvy u dr. a prý mám vše v normě, jen snížený hemoglobin ale to je v těhu prej normální, jediné co ještě nebylo byly výsledky na infekce ale prý to pokud by to bylo špatné tak mi budou volat za pár dní a když ne tak je to ok, stejně si tam ale asi příští týden zas zavolám!

bekulkamama
28. kvě 2009

holky: Tak nejvyšší šéf už to ví! Druhej tu není.
Nesla jsem mu poštu a on se ptal zda je tam něco veselého 😀
Tak říkám že něco veselého mu asi řeknu já
Že mu chci oznámit, že jsem v 6tt a on se usmíval a vzal to moc mile.
Hned jsem mu řekla, že určitě nejdu na neschopenku a chci chodit do práce!
On zná mé zdraví i ohledně eresky takže je ke mně solidární a chápavej.
Vyptával se co a jak a zda je vše ok, tak to ze mě spadlo, hned jsme se culili oba..
Ujistila jsem ho i s prací jak jsme s kolegyní domluveni atd. a kýval souhlasně a dobrý…
uf 🙂