Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

konoupek
5. čer 2009

Zlatu to bude těžkýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😝

jakoubka
5. čer 2009

čauky 🙂

Tak mláďata byla v kině jo?Ten můj klouček by tam nevydržel,pokud by nehráli Jája a Pája 😀
Už dva dny musím foukat Krkovičkovi hlavu,páč se bouchl do hlavy a Kubíkovi je to líto 😀

zlatuš.acylpirin malým dětem néééé,bo by z toho mohl být Reynrův syndrom(nebo jak se to píše),Martinka hodně čte 😀

jakoubka
5. čer 2009

nebo jsem si spletla acylpiryn s aspirinem 😕

janica..
autor
5. čer 2009

Tý jo, taky jsem to teď našla co píše Marťa, může způsobit ten Reynův syndrom i úmrtí, tak malýmu dítěti určitě nee, tak ju Zlatuš nějak postraš, že jsi četla v nějakých novinách, že zemřolo dítě na acylpirin a hotovo 😝

janica..
autor
5. čer 2009

Nespletla Marti, taky jsem to četla 😉

jakoubka
5. čer 2009

Kuva a i jsem četla,že se může objevit při neštovicích 😲 No nic,nebudu už číst 😠

janica..
autor
5. čer 2009

No jo s tím, ale nic nenaděláš, ale zbytečně rvát do dítěte, takový sajrajty 😕

jakoubka
5. čer 2009

jj Jani to jo. 😉 Naštěstí je to vzácné.No s tím acylpirynem počkat,že prý až do 15 let 😕

janica..
autor
5. čer 2009

http://shop.lekarna-malostranska.cz/zbozi/SINUP... jinak fakt je vybroný totok Zlatuš, myslím, že to tu chválila i Evka, je taky proto zánětlivý, na hleny atd. tak bábince nabal toto 😀 😀

zlatka
5. čer 2009

no děcka to si pište, že ji tím postraším, právě potřebuju odborný vysvětlení, to moje asi opět nebere, trvala si na svém, jak je to super, jak to vždycky klukům pomohlo atd. No, jako ona by jí to byla schopná dát na tajňačku a mě o tom neříct, to by mě asi šlehlo, ona tím všechno léčí, myslím, že to i párkrát dávala i našim psům. tak díky, holky.jinak moje řeč, co píšete.neřeknu o novinách, ale že jsem se ptala doktorky.anebo ještě lepší je to najít a vytisknout a dát jí to přečíst.

zlatka
5. čer 2009

a kvůli vám jsem te´d připálila palačinku 😝 😝 😝 😝 😝 😝

janica..
autor
5. čer 2009

Zlatuš 😀 😀

jakoubka
5. čer 2009

😀 😀 😀

ha,trestaneček se probudil,tak ho jdu znásilnit 😀 Zase má uchýlku,že mu musím masírovat uši 😲

janica..
autor
5. čer 2009

Jééé chudák Kubalajs 😀 😀 😀 😀

zlatka
5. čer 2009

marťo 😀 😀 😀 😀 případ pro psychouše 😀 😀 😀 😀

prool
5. čer 2009

ahojky baby,
vy jste teda ukecany. Vasa sice sopli, ale koupila jsem mu Sterimar a uvidime. Jen se strasne loupe na obliceji 😕 chudacek muj malej. Taky musim napsalt, ze skoro po vice jak 2 mesicich opet asi budeme pit mliko - nechci to zakriknout /teda to nase specialni/ ale predevcirem vypil 100, vcera 300 a dneska rano vymlask 200 a to je zahlenenej - no je to paradox, ale aspon to.Telo si asi rekne co potrebuje.
Kino - no super - nekdy bychom sli. To fakt musi byt zazitek - poprve v kine hmm - ja myslim normalka, ze jsem byla poprve v kine s tatkou a brachom na Vinetuovi - rudym gentlemanovi 😀 😀 to si pamatuju jako teda dost a pred tim tam sel jeste nejaky tydenik - to jsem byla na zachode 😀 😀 a bala se, ze nestihnu film 😀 😀
Teda za chvilku dorazi tata a vzdubi Vasika 😲
Bananku hmmm - teda neni to lehky - u nas ze by dite ztmelovalo vztah nevim - kdyz ma nejaky zdravotni problem, tak je to tezky - matka se sousteredi na to a tata chodi do prace....ale asi vsude je neco - zarlivost, nedostatek casu, nemoc - povidani je dulezity to jo, ale taky konstruktivni no dost filozofovani...
zdarec - ted se tam udelalo krasne 😉 slunicko je pozitivni

janica..
autor
5. čer 2009

No já byla poprvý v kině na dovolené na slunce seno a jahody a v půlce jsem se pozvracela 😀 😀 😀

linn
5. čer 2009

Zdarec,

ZLATUS, holky sikulky ti uz odpovedely za me, my jsme se ucili na fakulte, ze nejmene do 12 let nedavat, no a muzes argumentovat kamaradkou lekarnici 😉 a Acylpyrin Aspirin je to stejne, prvni nas, druhy nemecky.

My jsme pred chvili dorazili ke tchanum, tak prejem vsem krasny vikend a mrknu v nedeli paaaaaaaaaaaaaaaaa

zlatka
5. čer 2009

hojky, psala Evka, že jim nejede net a netuší, kdy se ukáže.

tady máme nový vídejko: písničky- v podání berunky spíš básničky 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=elPYleN1ZHU

máte-li chuť se mrknout.

janica..
autor
6. čer 2009

Dobré ránko,

teda BERENIČKO ty jsi šikulka největší 😵 😵

bazalka
6. čer 2009

Zdar holky!!!!!

Hlasim navrat a preziti vsech zucastenych 😀 .... uplne nej jen pochvalu si zaslouzi moji dva milacci a babicky a dedove ... vse paradne zvladli!!!! Macinek sice jednou v noci zasmutnil, ale jinak vse OK. Jsem na ne desne hrda 🙂
Ja jsem taky prezila ... nastesti prednasky byly zajimave, prednasejici fajn, tak to utikalo .... a vecery tady fajn, denne v hospode, to jsem dlouho nezazila 😀 ... tak za 3 tydny repete 😉 😝

Kino Vam zavidime, priste se snad zucastime taky 😉

Berunko, jsi borka nejvetsi!!!!

Saminku, ty jsi ale frajer!!!

Vsechny Vas moc moc zdravim a slibuju, ze tu ted budu casteji 😉

konoupek
6. čer 2009

Ivi tak to je super,jak jste to všichni zvládli,příště se ti bude odjíždět o něco lehčeji 😉

Berunka je velká šikulka teda té to brebentí 😀

janica..
autor
7. čer 2009

Pomoooooooooooooooooooooooooooooooooc malujem 😅 už skončila krycí páska v barvě 😝 😀 😀 😀

Ivuško ahojky, to je super, že jste to tak všeci zvládly 😎

zlatka
7. čer 2009

jj, Ivi, poprvý máš za sebou, teď už to všechno bude lehčí a i ty si to budeš víc užívat. já sjem spíš pyšná ne Tebe než na marťu, vím, jak jsi s tím vnitřně bojovala 😀

co malujete, byteček? tak to je radost, teda. Já sjem teď nabalila beruš k babi a dědovi, pojedou na výlet, tak máme do večera s taťkou taky pracovní šábes🙂

janica..
autor
7. čer 2009

Zlatuš jen chodbu a ložnci, ale stejně to je maso, fuuuuuuuuuuuj, ještě nás čeká obyvák a kuchyň,ale to dřív jak za měsíc nedělám, pač se na to musím psychicky připravit 😅

entik
7. čer 2009

ahojky holky, jsem vas ted docetla, uff. jste toho napsaly!!

kino muselo byt fajn🙂

Ivi, jsem rada, ze tve tydenni odlouceni probehlo tak v pohode! priste se ti opravdu bude odjizdet lehceji.

S tim povidanim s partnerem mate pravdu. Proto me silene stve, kdyz P. prijde a pusti si k obedu televizi 😠 jenze on si musi odpocinout z prace... 😠 😠

vcera jsme meli navstevu kamaradky z brna s celou rodinkou, maji 2,5 letou a 2 mesicni holcicku, tak tu bylo veselo. K veceru se Matej s tou starsi, tak rozjeli, ze delali sileny bugr, honili se, lechtali, varili spolu, no sranda! uz se tesim na tabor, jak si bude hrat s detma 🙂

na kecaci berunku se podivam az s matejem, ted spi🙂 a ja delam veci kolem tabora, krome toho, ze vas ctu🙂

JO a v ten ctvrtek jsme byli na ultrazvuku, tak nadhera!! pohlavi jsme si rict nenechali, tak se mam na co tesit. A vse je ok.

bazalka
7. čer 2009

Holky, dik za pochvaly 😅 😔 ... no, prsite to snad bude jeste pohodovejsi 😉 ... ale smutno mi bude stejne

Potrebuju poradit ... kupovali jste nekdo vetsi odrazedlo???? My asi budem muset ... Martas je dlouhej a odrazedlo pidi ... myslim, ze uz mu neni moc pohodlny a na kolo to bude asi jen na kratke vzdalenisti, tak bych chtela jeste neco na delsi trasy ... mate nekdo typ?
Divala jsem se na tohle
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22407091&tab=1

Fajn vecer 🙂

konoupek
7. čer 2009

ivi já myslím,že tyhle motorky jsou všechny fajn.Já bych do toho klído šla 😉

fajn
7. čer 2009

bazalko tak to odrážedlo jsem včera koupila za 399 v globusu hned na kraju v těch koších a super

janica..
autor
7. čer 2009

Ivi no toto odrážedlo má Damík od začátku 😅

Peti tak budem mít překvápklo, ale tipuju holčičku 😉 a jména máte vybraný?