Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
29. kvě 2008

Zdar holky ...
Mooooc se omlouvam a vsechny gratulace vyridim ... tata mel radost a dnes bude mit jeste vetsi 😀
Zdeni, tak plavky jsou celkem dobry 😔
Lindi, vyfotim a hodim do alba ... Martas v nich vypada desne srandovne 😀 a bricho mu taky leze 😉

janica..
autor
29. kvě 2008

Zdarec

dopo jsem jela koupit prďolovi flaštičku z dm a je úplně super, hrozně ho baví, že pije sám a vypil už dvě flaštičky 😅

janica..
autor
29. kvě 2008

Ivi na plavčo jsme nešli bylo plno 😠

konoupek
29. kvě 2008

Jani to bude mokrej plýnek to si mě pobavila ted 😀 😀 😀 😀

bazalka
29. kvě 2008

Jani, ja ji koupila vcera a Martas nechape, co s tim brckem ... porad si ji naklapi jak hrnek s pitkem ☹

janica..
autor
29. kvě 2008

Jani no to jo, protože když Damiánek vypil celej hrneček za celej den, tak jsem byla ráda a teď 😅 😀 😀

Ivi A kterou tu flaštičku jsi vzala, od DM a nebo tu druhou?

linn
29. kvě 2008

No u nas taky v utery, jak hlidal tatinek 😉 , tak Samous vypil snad litr caje a procural plinku. 😀 😀 😀
Jinak zacal temer ignorovat nocnik, vycura se tak v jednom pripade ze sta ☹

bazalka
29. kvě 2008

Jani, tu DM babylove
Lindi, my se k te ingnoraci taky pomalu propracovavame 😠

janica..
autor
29. kvě 2008

HIhi to jsem ráda, že to nebylo jen u nás s tím nočníkem 😔 😀 😀 😀 teď na něj ani nesedne

Ivi tak to je zajímavý, za to umí Marťásek pít sám z aventu 🙂

janica..
autor
29. kvě 2008

http://www.novinky.cz/clanek/141129-karlu-gotto... jsem myslela, že konečně bude mít kluka

linn
29. kvě 2008

Taky jsem uz zaznamenala 🙂 no asi holcicky neumi 😀 😀 😀 to manza to ma zase naopak 😀 😀 😀

linn
29. kvě 2008

A jeste mam dotaz na Ivcu : jak jsem zase se Samousem a v jednom kole, tak mi opet tvrdne bricho, magnesko beru, no budu se snazit zase pravidelnej ( na to jsem priserna, se stydim 😖 ). Mam z toho mit nejaky obavy? u Samika jsem to totiz vubec nemela. V pondeli jdu na kontrolu, no snad to bude ok.
A Samik chrape uz skoro tri hodiny, nechapu 😲

linn
29. kvě 2008

Tak uz ne, uz jsme vzhuru, tak zatim paaaaa

bazalka
29. kvě 2008

Jeee, ja jsemnuplkne zapomnela, ze cekaji druhy mimi 😅

linn
29. kvě 2008

Jsem chtela napsat chlapecky 😉 urcite jste pochopily 😉

bazalka
29. kvě 2008

Lindi, pokud je to jen tvrdnuti a nema to vliv na cipek, coz by se prokazalo pri te kontrole, tak by to melo byt dobry. Ale to magnezko ber, klido 3x2
Martas spi skoro dve hodky, ale venku je silenej rahot 😠 , tak se divim

bazalka
29. kvě 2008

Tak uz jsme vzhuru ... fajn slunickove odpo 😎

bananek
29. kvě 2008

My jsme spaly taky asi dvě hoďky jen jsem sni chodila po dědině tak jsem toho zase moc nestihla no neva hlsvně že se vyspala ráno jsem byla na pokecu za kámoškou to jsem se zase dozvěděla drbů kdo ským a co a já ty lidi tu ani neznám tak teď z toho nic nevím ha ha ale aspoň mi ten den utek doma bych byla zase namrtvicu je tam tedy zase pěkný pařák no nic udělám si kavčo a půjdu něco dělat 😀 😀 😀 😀 😀

entik
29. kvě 2008

ahojte holky, tak u vas se nocniky ignoruji a matula se dnes poprve vykakal do sediciho nocniku, samotinky 🙂

Lindi, nechemicka alternativa k magneziu je jahlova kase, tak to zkus nakombinovat 😉 a kazdopadne je to dobrota..

entik
29. kvě 2008

ja ani nevedela, ze cekaji druhe 😅

entik
29. kvě 2008

Tak jsme ted zjistili, ze musime splatit o 50tis vice na byt nez jsme mysleli ☹ 😠 😢 takze nam to zhatilo vsechny plany... ach jo

bananek
29. kvě 2008

My na nočníček taky chodíme pravidelně někdy se zadaří ale jinak dobrý 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Entiku nic si stoho nedělej my musíme vzít půjčku příští rok na podkroví a taky z toho nemám radost a přeplatíme taky haldu peněz a já měla původně úplně jiné plány joooo děti mají přednost ☹ ☹ ☹

zlatka
29. kvě 2008

Ahoj holky, tak s tím kakáním to byla fakt jen náhoda, že si řekla, od té doby se to už neopakovalo, ale když posadím, tak neprostestuje, má harjící nočník, tak vždycky ukazuje na myšičku, co je na obrázku mezi nohama a říká lálá, jako že jí má zazpívat....No, četla jsem, že by se mělo posazovat na nočník po hodiěn a půl, tak to u nás nehrozí, tak max. 3x 4xza den!!!

Dneska jsme si s berunkou udělaly výlet do Olomouce vlakem(nás Bazi tak ňák nalákala) a super, dokonce bych řekla, že to je pohodlnější v těch hicech než autem, kdy stojím furt na červenou v zácpách a peču se ve vlastní šťávě. byly jsme na Letňáku a bylo to bomba, je tam koutek pro děcka a hlavně chlááádeček!!!

zlatka
29. kvě 2008

Takže bych byla pro další srázek právě tam, fakt je to tam dobrý.

bazalka
29. kvě 2008

Zlatus, tam je to fajn ... my souhlasime 🙂. Jooo, vlak je dobra atrakce 😀
Tak jsem rada, ze s nocnikem nebojujem jen my 😅 ... ale dnes se nam podarilo 2x 😎. Zlatus, tak co 1,5 h to fakt nehrozi, to bychom nemohli z domu 😒
Tatu mame na tenisu, tak jsem zapakla Martu, uklidila a lehnu k Ruzovce 😀

bazalka
29. kvě 2008

Jo a kdy ten srazek naplanujem ... od posledniho uz uteklo hodne casu

janica..
autor
29. kvě 2008

Tak tatin má nový sestřih, sice mně málem zabil, ale co už 😅 😀 😀 😀 jsem ho vzala málem do hola, co aspoň se nebude potit 😝

Zlatuš dík za tipa, na letňáku jsme dlouho nebyly, až nebudem mít co dělat, tak tam sjedem 😎

konoupek
29. kvě 2008

Hele holky a nemluvily jste napřed o srazu na golfu??? 😕

janica..
autor
29. kvě 2008

NO budem to mít náročný srazík u Evky, na golfu a na letňáku 😅

linn
29. kvě 2008

JJ taky souhlasim se srazikem 🙂
Nam se dnes nezadarilo ani jednou, ani me to neprekvapuje 😠