Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
27. čer 2009

nazdar banani, aspoň večer vždycky ho´d oko🙂) a ťukni slovo🙂)
Bekul je nemocná, chytla nějakou virózu asik ze špatnýho jídla, chuděra, prý zvracela a měla snad i průjem-takže bez vitamínů a tak, ale snad už jí je líp.

Jani, pěkný, ta baba byla dobrá, i to, jak lítali v lese nad hlavama, co? prý tady ten chlápek umí celýho mrazíka nazpaměť. No, v Týnci děcka plnily úkoly, takže to byla na každým stanovišti zdržovačka, tady to byla spíš procházka s čumendou,ale super. No a těch krámků tam a atrakcí před vstupem🙂jako jsme odjížděli a pořád tam stáli lidi ve frontě u startu, ti povím, že být těma hercama, tak tam asi chcípnu.Beruška se nejvíc bála toho draka na konci, to se neodvážila.

bazalka
27. čer 2009

Jani, parada!!! Tak Vam i vyslo pocko, co? My jsme nejeli, Martas fest sopli a vstaval v sest, tak v poledne padl do pelechu a spal do tri.

Zlatus ... asi bych to taky obrecela, jsem uplne stejna litostivka ... a Beru je broucek hodnunkej 🙂

janica..
autor
27. čer 2009

No Zlatuš já spíš myslela frontu na vstupný, to jsme stály v Týncu přes půl hodiny 😝 u stanovišť to bylo tak nastojno, bych řekla....

Jo tak toho draka se malej taky vůbec nebál, hodím video zítra i fotky, jj ty čarodějnice byly taky super, fakt se nám to tam moc líbilo 😉

Ivi škoda, tož příští rok jeďte, fakt super 😎

janica..
autor
27. čer 2009

JO a ty "herce" jsem taky obdivovala, my když jsme odcházely v 15,30 tak furt chodili lidi 😕

cecil
28. čer 2009

Ahoj, vidím, že pohádkvý les nezklamal 🙂 , jo ta lítací čarodějnice ,nebo co to bylo, byla fakt dobrá. Tu si pamatuju. Štěpánce se líbila čarodějnice na Janinym videu a já jsem zjistila, že tam vlastně Štěpánka nikdy nebyla, tak příští rok. To už to ujde sama i Emi.
Jináč novina týdne - nejde mi pračka, teda pere, ale neždíme,takže jsem večer máchala ve vaně a pak ždímala a málem si ukroutila ruky a stejně mě z toho crčí voda, takže jsem sušák dala na balkon, ale tam ho můžu mít jen přes noc, jinak mi pes strhne prádlo a bude vypráno 😅.

No do školy už děcko nechodí, tak budem holt 14 dní chodit špinaví.

Jináč jsem večer uspávala Emilku a ještě měla na mysli, že musím vstát, protože jsem to prádlo na balkon dala bez kolíčků, kdyby byla bouřka, aby mi neuletělo a že se ještě musím osprchovat, no hádejte jak to dopadlo 😅 ...Emilka neměla s mím usínáním žádný problém....a to už dva dny po sobě 😀 😀 😀 .

Tak ahoj

zlatka
28. čer 2009

Evi, to je asi každý rok stejný, že? no, vyrazíme tam třebas zase za pár let, příští rok asi někam jinam.

Jinak s praním tě lituju, ještě sušit v takovým počasí, no ale snad od úterka bude líp.Však si můžeš oprat nahoře u otce, ne?

janica..
autor
28. čer 2009

Dobré ránko,

http://original.n-joy.cz/#/video/drak/2p328yw6f...

Evi tož to je blbís a teda ždímání si umím představit, to musela být fest makačka 😝

Dnes jedem po obídku do Protivanova, to je výhoda, že už nemusíme čekat, až se malej vyspí, mu stačí v poho těch 30 min v autě......

janica..
autor
28. čer 2009
zlatka
28. čer 2009

to je damča borec, ten s eničeho nebál, beruš byla posrajděná, ta se nebála snad jen babičky a červené karkulky🙂🙂 jako jít si pohladit na závěr toho draka-to by nehrozilo, ta se mě držela jako klíště.

janica..
autor
28. čer 2009

Jako fakt ničeho a nikoho, jsem myslela, že se bude bát čertů, pač ho tím někdy straším 😔, ale taky nee, no on si je asik jistej, že by jsme ho nedaly 😅

janica..
autor
28. čer 2009

No a taky je to chlap že? Beruš je holka, tak ta má na to právo 😀 😀

dali
28. čer 2009

Zdarec

tak pohádkový les je fakt pořád stejný, ale my byly i v senici a tenhle se nám líbil víc.

Damča je fakt machr, Filip je chlap, no spíš ženská........on by se bál hned od začátku, byl to taky jeden z důvodů proč jsem nejela..........a taky on musí poo spát, teď jsem ho dala už v 11 protože jedeme k ségře na oslavy a máme tam býát ve 14h, budu ráda když tam budeme 15 😀 ........je to naprd...., ale když spí tak já podělám tolik práce....a nebo si odpočinu, nerada bych se toho vzdávala 😉

Přeju hezký zbytek neděle!

Ivčo nemáš tam zase nějaké rifle???? 😀

bazalka
28. čer 2009

Zdeni, budou, vydrz ... specha to??? Ted paradni vyhazovala .... luxusni, ale podarilo se nam fest roztrhat kolena ☹

Ale jedny budou urco koncem prazdnin, uz nam jsou akorat, jinak mame ted vse dlouhe do zasoby 😉

Jinak uz mam doma marody dva ... fakt se mi do toho Brna chce ☹ ... Martas ma trochu zvysenou teplotu, kasle desne a z nosu mi vali bramborova kase a Vilas ma nejspis chripku nebo nejakou virozu ... musej se dopravit zitra do Prerova, tak uz to snad posefuje babi, protoze ja musim zitra brzo rano odjet ☹

Do toho vseho mam "nezvestnou " mamku ... ve ct odjela na kongres do Prahy, to zavolala, ze dojela a od te doby nic, telefon ma nedostupnej ... no moje nervy 😠

cecil
28. čer 2009

Ivi 😕 , šmarja ať je máma v pořádku! Dej pokoj, já už bych taky šílela!

Jo, Zlatuš, dám si to aspoň vyždímat k tatovi. Jako to praní mi nevadí, ale že to neschne... ☹ ..a navíc v tomhle počasí, že? 😝

jani, co v Protivanově?

linn
28. čer 2009

Cauky, tak ja uz jsem s klukama doma, travili jsme vikend u babi, a M. uz je na ceste z ryb.
My jsme ten pohadkovej les nakonec nestihali, dorazili bysme tam tak mezi treti ctvrtou, to uz by asi bylo pozde, ne? Abysme teda vedeli na pristi rok.
Ale dnes jsme si to vynahradili, byli jsme s dedou na Bouzove, meli prohlidky pro deti Putovani s vecernickem, takze neco podobneho a Samous moc spokojenej. 🙂

Evi, s tou prackou to teda nastve, co? A Stepanka uz mela vysvedceni v patek?

Ivco, tak to se ti nedivim, ze se ti nikam nechce, snad se marodi daji brzo do kupy a mamka je v poradku 😕

linn
28. čer 2009

Jani, super fotecky, kam se hrabou na Bouzove s maskama 😉 a my teda pres Protivanov akorat jezdime do Boskovic 😉

bazalka
28. čer 2009

Holky, mamka se nasla 🙂 ... ale cely odpo jsem byla silene nervni a mela desnej strach 😔

Pacek, rano jedu ☹ ... budu Vas opet cist v mobilu, tak pisejte 🙂 ... papa

prool
28. čer 2009

ahojky baby,
my už jsme taky doma 😉 u kamosky parádní a prý si to na podzim zopakujeme, tak se těším.
Zdar zdar

cecil
28. čer 2009

Oli, že Tě tu vidím, dnes jsem dělala to jehněčí.... a je.....mňáááááááááám! Fakt. A to jsem se toho tak bála. Taky jsem ho měla 6 dní naložené! 😅 Pro jistotou.

Tak hurá, Ivi, mamča se našla! To jsou nervy, co?

prool
28. čer 2009

jojo na to jehněčí pořád myslím - musíme se k vám pro něj vydat 😀

bananek
29. čer 2009

Ahoj holky tak jsem nakuknu a tady mrtvo Ivi vůbec se tě nedivím taky jsem nervní když je někdo nedostupnej a jede někam daleko můj chlap mi to dělá často když jezdí na montáže ale né že by mě nechtěl slyšet ale proto že má práci a nemá rát když furt vyzvání telefon 😀 Jó a vám se zachtělo jehněčí taky bych si dala ňam ňam.Já byla z kámoškou na Lovecké chatě a tam jsem si dala kančí no také dobrotka 😀 😀 😀

bekulkamama
29. čer 2009

ahojky, jsem tu jen na skok, moc vás zdravím, jj chytla jsem akutní gastroentiridu či co, to byla zlatu ta palačinka se zmrzlinou (asi) ještě že to ta Beruš nechtěla jíst 🙂
už jsem na tom mnohem líp, jen furet zvracím ale to by se dalo, mám špatnou krev, nemám žádnej draslík a železo a injekčně dostávám horčík, takže ležím, fňukám, a bez netu jsem jako bez ruky ach jo, ale za dva týdny už budu v práci.... pa pa mějte se hezky zatím....

janica..
autor
29. čer 2009

Ahojky,

Jako jsem si chrupkala po obídku s malým, no pohoda nejětší a vzbudil mě telefon a byl to omyl, no moje nervy 😠 😠 😠 😠 😠

Evi v Protivanově bydlí Peťův táta, tak na náštěvu 😉

Raduš to je fajn, že už je ti líp 😎

janica..
autor
29. čer 2009

Ivuško balík dnes došel, mladej je nadšenej, furt v nich chodí po bytě😀 i vaše botičky jsou super 😉

janica..
autor
30. čer 2009

Dobré ránko, tož kde jste kdo???????!!!!!!!!!!!!!!!

jakoubka
30. čer 2009

ahoj.
My tady 🙂 Zrovna Vám kukáme do alba,Kubík chcr furt vidět Damiánka 😀

janica..
autor
30. čer 2009

Marti 😀 😀 😀 😀 KUbík je zlatej 😵 malej hledí na pata mata, tak mám chvílku klídek 😎

jakoubka
30. čer 2009

No,snad se Kubík nezamiloval do chlapa 😀

janica..
autor
30. čer 2009

Hi tož a kdyby, tak co, jsou to taky lidi 😀 😀 neboj on v něm vidí jen parťáka 😉

linn
30. čer 2009

Zdarec,
ja jsem taky tady, byli jsme jeste jednou testnout aquapark 😉 zitra nam jde tatka uz do prace 😅 oba kluci jsou naprosto zniceni a chrupkaji, dneska jsme aspon mohli vyzkouset i venkovni cast a Samous se opet porad kluzal na skluzavce 😉 a byli s nama i Mili s Matym, uz ma tak pekne brisko 🙂 lidi teda uz o dost vic nez minule, je videt, ze zacinaji prazdniny.