Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bananek
29. zář 2009

Jinak posíláme gratulace Damiánkovi a Vašíkovi dodatečně a ať jsou hlavně zdravý 😀

konoupek
29. zář 2009

Vašíkovi taky všechno nej nej,já si taky tím sv.Václavem nebyla jistá 😀 😉

bekulkamama
29. zář 2009

tak zase gratulace Vašíkovi, tady stále někdo něco slaví hi hi 😅
jo supúerstar super, loni nic moc ale tahle je fakt vtipná, moderátorům to letos fakt jako jde 🙂 a ti lidi no k popukání.. ale je tam myslím dost talentů..
bananaek: soucítím s tebou, tady se maká taky denně,a el holt když je potřeba co naděláš, ty jo na konci 6. měsíce klečím na dlažbě a spáruju, drsný teda 😖 ale co nadělám že ☹ drž se!

zlatka
29. zář 2009

A jakou máte tu koupelku, Radi? No, já jsem se ptala na tu kolaudaci a prý, když máš od všeho revizní zprávy, tak můžeš bydlet i bez kolaudace, nebo nee? JInak práce šlechtí v každém stadiu těhu- když to jde, tak to jde.Náhodou klečet a spárovat je dobrý cvičeníčko🙂 A kdy se budete stěhovat?
Banani, sis to špatně zařídila-měla jsi zůstat u plotny a jen vařit a vařit a vařit........a ne makat jak barevná!jak to uděláš jednou, pak už to budeš dělat furt.

janica..
autor
29. zář 2009

Ahojky,

Oli Damiánek měl svátek v neděli 😉

Zlatuš kam frčíte?

mizím půjdu lehnout s Damem, se mi zaviraj oči 😔

bananek
29. zář 2009

Zlatuš když ono je to těžký napřed ti každej naslibuje jak ti pomůže a nakonec jsme na to zbyli úplně sami a můžu říct kdybych jím nešla pomoct tak dnes není hotová ani polovina a navíc to měl dělůat zedník kterého táta vypral no to jsem ještě fakt nevyděla no děs a tak to děláme vlastně sami .
Však až to bude hotové bude líp a vařit jsem stíhala ještě u toho nemysli si že mě někdo stoho sprostil to ani náhodou

zlatka
29. zář 2009

No, nakonec nikam, večer před spaním měla beruš velký plány a ráno si (naštěstí) ani nevzpomněla.-na raketu a výlet na měsíc. 😀

entik
29. zář 2009

ahojky,
jsem se tesila na pohled od berunky z mesice, a ono nic ☹ 😉

Radu, jak pise Zlatka, kleceni na ctyrech, je to nejlepsi co muzes pro sebe v tehu udelat! jen u toho nic netahej..jenze to se lehce rika.

Matej dnes usnul pozde, tak ted jeste vychrapuje.

mejte se🙂

entik
29. zář 2009

a vsem oslavencum taky preji vse nej!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵

bekulkamama
29. zář 2009

zlatu no to fakt nemůžeš teda jako jo, můžeš být klidná že revize ti zajistila bezpečí a nic nebouchne, neshoří atd. ale když tě udají že bydlíš jakoby ve "stavbě" (nezkolaudovaný objekt) tak platíš vysokou pokutu, a lidi jsou svině, mám na magistrátu známé, dyť víš že jsem na stavebním dělala, jestli mi to projde tak jen pro to že si to referentka vezme na triko 😅 ale snad to nějak projde, vše ostatní snad bude v pořádku, ještě dořešit hasičák a pož. hlásiče.. dřív se to neřešilo nějaká blbá fasáda ale nebýt těch udání za poslední měsíce co jsou tak to taky neřeším teď mám trochu strach ale i tak to pak risknu ikdyby to neprošlo.... jo koupelka bude dneska večer finito, akorát si doděláme zase spáry na dlažbě a silikon, zítra budu fotit a dám na FB nebo na střechu ať vidíš, bude to supeeeeeeeeeeer, už se moc těším, je to jemně karamelová barva s takovým designem jakoby náznaku mramoru ale myslím že good 😅
jo a stěhovajda? no pokud budou schody a ta koupelna, nějaké drbky a zavřu místnosti dveřma tak povolám holky z bandy na grunt a v říjnu prostě začínám stěhovat postupně věci 🙂
heh sem slyšela jak vám děěěěěsně nechutnalo v sobotu v restauraci...
😀 hi hi
jo holky dík cvičení je to teda dobrý 😀 ale nesmí být malej zas na fotbalovém hřišti to se pak i blbě dělá nebo pak usíná 😖 no co už, snažím se aspoň pomoct...
entik: držím pěstíky, co nevidět to bude viď? 😅

bekulkamama
29. zář 2009

holky já byla dneska na socce jakože nedošli peníze za srpen nemocenské že a co myslíte ta kráva účetní mi tam jako neposlala IV. díl který se po 14 dní dnech placení zaměstnavatelem přeposílá na OSSZ, jako zabila bych ji, někde ho ztratila že, tak já jak idiot musela na gyndu rychle vyřídit potvrzení mé neschopenky a lístek na peníze znovu a předat to paní na socku, člověk aby si všechno hlídal a kontroloval no mazec toto! 😨

bekulkamama
29. zář 2009

jooo a těhu cukrovku nemám! a už mlčím! 😅 pa

cecil
30. zář 2009

Zdarec holky, oslavencům všechno nejlepší ke jmeninám!

Zlatu, jsem myslela, že fakt letíte na dovolenou a Berunce jste to vysvětlili raketou 😀 😅 .

Včera nás ten podzim nějak zmohl a s Emilkou jsme dvě hodinky po obědě chrupkaly....ách. 😵

Mějte se....děvenky, padá na mě lenora, nebo co.

bekulkamama
30. zář 2009

tak holky koupelna je ale v tom počasí nikam nelezu, nic nefotím...
snad odpolko až se to roztrhá, jdu s čajem k televizi a nehnu se od ní 😀

linn
30. zář 2009

Zdarec,
tak uz nam asi podzim definitivne zacal, predstava takovyho pocasi nekolik dni po sobe 😝

Radi, gratulace k vysledkum, no a tu neschopenku, jeste zes to odhalila 🙂

Vasikovi opozdene gatulujeme 🙂

janica..
autor
30. zář 2009

Ahojky,

Evi já taky myslela, že Zlatuš někam razí na dovolenou😀😀

Radi na fotečky se těším, podobnou jsem měla taky účetní, no coment 😠

Tak Damiánek měl dnes radost, že popršelo, pač jsme vyrazili ven v gumákách 😅

Jinak jsme taky jakásik zdechlá, nechce se mi ani ťukat na klávesnici 😝

cecil
1. říj 2009

Joooo gumáky....u nás nemůže být špatná nálada když prší, protože to se přece může cákat v kalužích! Kdyby jste je viděly! Navleču je do gumgatí, navrch pláštěnky a jde se! 😀

Holky, dnes jedem do PV, utrácet není jaksi moc za co, ale mám slíbený oběd, tak nemusím vařit, jupííííí!

Včera jsem musela přepanout sekáč, protože nás to počasí trochu zaskočilo, počítala jsem teda i s přízemníma mrazíkama, jak hlásili v počasí. Ty naštěstí nejsou, ale musela jsem koupit Emi nějaké šustky, bundičku, kabátek...peníze jen lítaly. Fíííííí 😅 .

Už se mi vzbudil mazel.....(ne manžel 😀 ).....pá

bananek
1. říj 2009

Ahojky tak u nás dnes teda neprší ale mám tu tichou domácnost tak je tu perfektní klídek napřet kretén něco slíbí a pak hov...hov... prý mě hodí na poštu potřebovala jsem poslat balíky schválně se pohádá jen aby nemusel jet a tak jsem první várku odvezla včera a z druhou jedu dnes no kretén 😀 😀
se mi teď ulevilo fuj 😀
Jinak já už vše na zimu pooupila tak nás nezaskočí máme bundy a boty postupně jsme nakupovaly na MMB tak supiš a navíc jak beru ta baliky na kšeft tak taky hodně zůstane pro malou 😀

linn
1. říj 2009

Dobre rano,

ja jsem taky naprosto zdechla 😉

Vcrea jsme taky skakali v kaluzich a teplacky durch, taky bych potrebovala nejake gumgate 😀

pekny den 🙂

dali
1. říj 2009

Ahojky

po dlouhé době vás opět zdravím....tak jak je vidět u většiny to počasí taky nevyhovuje, já jsme z toho na nervy....když bylo hezky byly děcka celej den venku a teď Filda jen mrčí , nudí se, šílený 😠
Táta zahájil Tv pohodu, tak od 17h u nás opět běží veškeré zprávy jaké v tv jsou a pokud zrovna nejsou tak je tam fotbal a děcka po něm lezou a nudí se.....včera jsem musela nechat učení na písemku a číst Fildovi z knížky a pak zase chtěla Viki pexeso.....a on mi na to jen řekl ...říkalas že je první rodina a pak škola...jsem myslela že mě jebne.........tak jestli ta zima rychle nepřejde tak budu asi brzy šedivá 😀

A hadříky nějaké máme, ale taky budeme muset doplnit, i já bych na sebe něco snesla 😒

zatím zlatíčka pa a jak se zase vytočím tak si příjdu ulevit 😀

cecil
1. říj 2009

To byl nápad napsat mazel, pokaždý to čtu jako manžel..... 😀 😀 😀 😀

jo, Banánku, já říkám, že když se člověkovi nechce, je to horší jak když nemůže! To vidím doma, když se tátovi CHCE, všecko jde, ale jak se nechce, tak si ani sám čaj do hrnka nenalije 🙄 .

Zdeni 🤐 ...tata měl pilno, jak vidno. Prej jestli zima brzo nepřejde 😅, ještě ani nezačala, že? 😕 😀. Jak vidím tak depka se šíří všemi směry. Já si to oddepkovala hned začátkem září a už jsem jaksi smířená 😀.

Dnes jsem se byla podívat v ccc na boty na mě a nic se mi nelíbilo 😖 . Chtěla jsem nějaký podzimní. Ale stejně půjdeme kupovat boty až po výplatě. I holkám. Stejně mám vždycky pocit, že kdybych zimní boty koupila v září, tak do března nevydrží 😅 😕 ...radši kupuju později.

Já tu mám klídek! Otec jsou pryč, choť je na odpolední, Štěpánka ještě ve škole, ale za chvilku jdu pro ni na autobus. Byla poprve ve školní jídelně na obědě, tak bude mít zážitek, jsem zvědavá..... 😅 .

A mám tu pěkněj bugr, budu na to muset vlítnout.

Jo a Lindi, gumgatě jsou super! Do deště, do bláta, na sníh....děcka nejsou za deset minut durch promočený a nemusíme domů. Navlíkám je čistě jen navrch na gatě nebo oteplovačky. Neplní tepelnou funkci, jen po nich všechno steče.

cecil
1. říj 2009

Jo a já nemám zimní bundu, hilfeeeeeeee 😀 , když jsme u těch nákupů.

A už mizim, omlouvám se za román, to víte, já jednou za čas a pak to stojí za to. 😅

zlatka
1. říj 2009

zítra je na deset za deste kino-krteček!!!§ Jani????

bazalka
1. říj 2009

Cau holky!!!

Tak ma za sebou dalsi praxi a taky vstupni prohlidku ... v ut jdu podepsat prac smlouvu 😉

Zdeni, hned je lip, kdyz si clovek postezuje, ze??? 🙂 ... tak ted ja ... upekla jsem zemlovku, tatin ted dorazil, ja mu ji davam na talir a on ze nechceeee, ze chce lasagne ze vcerejska ... prcim se s tim jak magor ... no, takova blbost, ale zamrzelo to ... ale mam lek, za chvilku si jedem pro Martu, je od uterka u tchanu ... ja se tesiiiiim

Holku, v Tescu maji 30proc slevy na zim bundy 😉 ... my uz komplet vybavu mame, jen jeste boty. Vcera jsem byla neco okouknout a nikde nic nemaji 😠

janica..
autor
1. říj 2009

Jéjej Zlatuš to nás mrzí, ale vezem dědu na oční, tož příště, hmmmmm zrovna krteček 😔

Tak nám taky chybí jen boty a teda kalhoty ještě jedny nepromokavý, na to slevu Ivi nemaj?

Holky tak mladýho příští středu vedu do heřmánka do té miniškolky, jsem zvědavá, jak se mu tam bude líbit a v prosinci budou mít pro nás besídku a dostane i vysvědčení se picnu 😅 😀 😀

bananek
2. říj 2009

Ahojky ahojky tak já se musím pochvályt včera jsme otrhaly všechna jablíčka zůstala už jen jabloň co musí nejdřív přejít mrazem a pak se zbírají teprve jablíčka .Táta čuměl že to umíme i bez něj .On totiž na mě předevčírem řval že se na zahradu může vys...... že má nastarosti barák a na to já že na lopatu už ani nechytnu a domluvila jsem se z mlaďochem že si poradíme i bez pana chytrýho a tak se nám daří na mě si jen tak někdo nepříjde že a hulákat už po mě vůbec né .Dole jsem to otrhala já a na hoře vylez mladej po žebříku po té operaci mám strach stačilo že mě večer bolelo za krkem z toho čumění do koriun a vykládání kde je a kde už není .Tak ještě poryjem zahradu a vyryju kvitka ale na toje ještě čas a pak ať si naprdne já na barák chytnu až se bude uklízet tak a je to a zase se mi ulevilo na celej den ještě že se tu může člověk alespoň vykecat jinak by mě tady samej asi klepla pepka nebo co.
Ivi já už bych šla taky nejraději do práce ,ale musím ještě vydržet mohla jsem jít na chirdu spět ,alena poloviční úvazek od ledna a co z malou?Když jí dám do jeslí tak mi vemou přídavky a podporu a babka se netvářila že by jí jako od ledna hlídala každé dopoledne tak musím vydržet nedá se nic dělat a nevíš jak to vypadá z jeslema ve FN chtěly tam něco dělat ale zatím nic nevím 😀

dali
2. říj 2009

Jnai co je to za mini školičku????

bazalka
2. říj 2009

Zdeni, je to v tom materskem centru, jam jsme se schazeli ... maji tam jedno dopo takovou pripravku na skolku ... nechas tam prcka samotneho, at si zvyka. Maji tam pro ne program.

Bananku, FM ma skolku ... ale na Karafiatove, coz je teda pekne z ruky ☹

bananek
2. říj 2009

Bazi ale oni měly dělat jesle a měly být na Nové ulici alespoň to tvrdily letos v květnu protože jím utíkají zaměstnanci 😀

bazalka
2. říj 2009

Tak o tom nevim ... na Nove Ulici na Jalte jsou nove souktome jesle ... ale taky za fajn cenu 😖