Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
6. bře 2010

kon: přeji ať si dovezete jen věcný dar z tomboly a nejlépe první cenu 😅 užijte si to.

bekulkamama
6. bře 2010

nevíte kde koupit levný spací pytel? a vzít ten letní? malej mi odkopává deku a pak je mu zima, moc kope a do zavinovačky nevlezem už a taky musíme kopat a prdět že 😀

bazalka
6. bře 2010

Tak marodi hlasi, ze je kapinku lip. Az teda na to, ze uz jsou marodi dva. Vilas je na tom jak Martas vcera, mel desnou noc.
Dopo jsme byli s Martou na pohotovosti, porad ho bolelo brisko a plakal hodinu v kuse. Ted je to uz lepsi, ale stale si na to obcas stezuje. Hlavne ze uz nem ty horecky, jen zvysenou. Pije, ale vubec nic nej. Jinak dle dr delame vse dobre, tak nam jen vyloucili slepak.

Holky, papa a dik za podporu 🙂

zlatka
6. bře 2010

Jéjda, bazi, tak to zklátilo celou rodinku, co? ty jsi to už měla? U mě to přišlo taky za tři dny.Hlavně že už je líp, jídlo dožene, jak se mu udělá dobře. je to ale hrozná nemoc, tohleto svinstvo.

Bek., já jsme si koupila pytel v bazárku v Pavelčákové tuším, asi za kilčo a je super, takže být tebou, tak mrknu po dětských bazárcích v Olmiku, ještě naproti Prioru je dobrej.

Banánku, gratuluju k řidičáku, teď už jen jezdit a jezdit, ať to všechno nezapomeneš!

Konoupek, jakej byl maškarák? My jsme měly plavčo,a le jinak bysme taky šly, ani nevím, jeslti tady bude letos ten z jazykovky.

zlatka
6. bře 2010

Bek, nebo určitě seženeš spací pytel na mimáču, jsou jich tam mraky http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php .
tak dobrou.

konoupek
7. bře 2010

Zlatu karneval je až dnes,ale nakonec asi nepůjdem,pže Denuš jako vstávala už v pět 😝 a pokud nebude spát,tak to nedá.Začíná ve dvě,jestli chcete jít.

janica..
autor
7. bře 2010

Helou holky žijem, jen jsem dva dny byla totál KO, pač jsem frajerka zapomněla jest magnésko a teda motala jsem se kvalitně, už je mi líp, ale ještě nejsem úplně oki 😝 Jsem dva dny proležela, jsem nebyla schopná vstát, natož Erička nosit a koupat, no byla to "sranda" Peťan se na mě nemohl ani podívat, pač už viděl, že budu měsíc KO jak loni, naštěstí jsem se z toho dostatla za dva dny 😝
JInak naše miminko opět na dudlíka nehraje, tak máme druhýho Damiánka, jen prso a prso, no komedie 😅 ale zatím je zlatíčko hodný, jen aby mu to vydrželo 😵

Jsem vás v rychlosti proletěla Ivi doufám, že jste už oki a Banánku tobě gratulace 😉

prool
7. bře 2010

ahoj baby,
Banánku blahopřejem k řidičáku. Ivi, ať je líp a to celé rodince.
Ještě jsem se chtěla zeptat jestli máte někdo plovací pás? Jestli jo, tak kde jste ho koupili a za cca kolik a jestli ho robátka chtějí nosit atd atd - prostě trošku poreferujte 😀 😀
Peti, na Nohavicu bych teda taky šla - admi smazal asi podrobnosti, že? 😠
papa a dobrou a zitra zacinaji dotazniky, pro toho kdo se zapojil.

zlatka
7. bře 2010

Já jsem ho kupovala, Olim kamrádce na netu, stál kolem 150Kč, jinak používáme v plavání a dobrý, když si vezme ještě do ruky nějakou plovací pomůcku(kolečko), tak ji to udrží hezky na vodě samotnou, jinak myslím ještě ne.

bananek
8. bře 2010

Moc děkuji za gratulace dnes letím si to vyřídit a musím se jítnahlásit do práce že bych jako chtěla od srpna makat tak pak pisnu jak to dopadlo 😀

bekulkamama
8. bře 2010

no v bazaru to někdo vykoupil hi hi... ale juknu na ten mimáč... díky

linn
8. bře 2010

Ahoj holky,

Marto, gratuluju 🙂

Oli, mam zkusenost jen z plavani, tam se to Sebikovi celkem libi.

Ivi, brzo se uzdravte, chudak Marta ☹

a zbtyek jsem zapomnela, mam tady ted jeste toho synovce, tak je celkem veselo, ve stredu jedu do nedele na lyze, takze asi mrknu az zatyden, mejte se tady fajn a zatim papapa 🙂

bazalka
8. bře 2010

Lindi, uzij si lyzeeee!!! Kam jedete?

Martas uz dnes byl i venku a konecne neco pojedl. Vcera s jidlem stavkoval, ani pit nechtel. Uz jsem se zacinala bat. Ale dnes mame doma jiny dite 🙂 ... ted chrupe 😉

Jdu se ucit a odpo si jdu pro novou hlavu 😀 ... potrebuju po tom narocnem vikendu trochu relax

cecil
8. bře 2010

No tak vidím, že Marťa je už lepší, aspoń tak.

Tady ty bacily taky řádí, doufám že ho nerafnem 😝 .

Jináč Emilka na MDŽ přednášela básničku a ještě zazpívala písničku, no úplně jsme čučeli 😅 😀 , doma totiž říkala, že "nebude žikat básničku ani za odměnu!" 😀 😀 😀

Peti a fotku jsem už viděla, dokonce jsem se na face přihlásila ....ale moc mě tam nehledejte, nehodlám si pěstovat dalšího žrouta času! 😀 😀 😀

čau čau

bekulkamama
8. bře 2010

tak my vyfásli fenistil, pamycon a hedelix zatím je to ale jen na horních cestách a bez teploty
Zlatuš ta středa asi padá, bo tě nechcem nakazit nebo spíš malou Beruš rýmajznou.. sic jedu do města ale nemohla bych malého nikde vybalovat aby nekašlal.. ☹

linn
8. bře 2010

Ivco, jedem do Italie 🙂

Beku, at je brzo lip 🙂

bekulkamama
8. bře 2010

linduš díik teddda závidím itošku wow 🤐

zlatka
8. bře 2010

Bek: jsem ti chtěla právě psát, že ta středa padá, my nakonec jedem celá rodinka a už ráno, zajdeme pak ještě s Přemou k očnímu, asi potřebuje brýle na dálku a ještě si povyřizujeme pár věcí. Sakra, nemůžu najít těhu průkazku, to je pech, ještě to tu večer všechno provrtám a snad se mi do středy zjeví.
Dnes jsem si koupila , děcka podprdu za 650 kulí, jako v životě jsem tak drahou nekoupila, ale už mě to štvalo, žádná mi neseděla a s kosticema jsem mít nemohla, jsem furt trpěla, tak musím do mateřských nebo do sportovních a je to teda bááájo.
Linduš, hezky si to užijte a hlavně se tam někde nezraňte!

Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, sháním monitor dechu, nemáte někdo výhodně na prodej, půjčení? Díky moc.

zlatka
8. bře 2010

Ivi, to je dobře, že už je martínkovi líp. Tu hlavu ti závidím, taky s tím musím něco udělat.

zlatka
8. bře 2010

No a Emča teda borka, že se nestyděla!!!🙂

janica..
autor
8. bře 2010

Lindi jééé užijte si lyžovačku 😵

Oli taky máme a kupovali ho tchánovci v aquaparku, ale nevím kolik stál 😒

Evi prej nehledejte mě 😅 😀 už jsem poslala žádost a holky už máš v přátelích 😀 😀 😀 Emuš je borka 😅

Dnes jsme měli premiéru, Pítrs šel do rachoty a malej za celý odpo spal hodinu 😅 ale zvládli jsme to 😝 teď čekám, že by se mohl vzbudit nakojím a jdu chrnět 😝

cecil
9. bře 2010

Jo, Jani, k fejsu..... jak tam napsala moje kamarádka, cítím se tam jako voyager 😅 . Navíc se v tom moc neorientuju, je to složitý jak dvoják žebř... 😀 ...ale třeba jsem se ráda podívala na fotky spolužačky z Austrálie. Na ty vzdálený kontakty je to bezva.
I když mám pocit, že když si budu s někým něco soukromého napsat, tak to stejně napíšu do mailu.

Ještě mě napadlo, Jani Kon., mělas tam přítele Petra Nedomu, nemá bráchu Pavla a není z Prostějova nebo někde od Prostějova???
Dík

Čáu, jedeme k Dr. Štěpule kašle...

cecil
9. bře 2010

"chtít" tam chybí..... 🙂

konoupek
9. bře 2010

Bré ráno,tak jsem chtěla do cvičení a dítě nechce 😝 jí tu přemlouvám ále má svou hlavu.

Evi bráchu Pavla má, mladšího,jsou oba z Gygova,ale Pavel tu už dlouho nebydlí,tak nevím,jestli je to jen shoda náhod,nebo je to ten kterýho myslíš.A kde jsi na něj narazila?Jinak Pavel,jestli je to on,byl můj spolužák na základce.

konoupek
9. bře 2010

Jo Lindi užijte si lyžovačku,já už bych raději teplo 😉 .A fotky na facebooku moc pěkný 🙂 i Bekul 😉 .

Radi snad už je malýmu trošku líp 😕 .

bekulkamama
9. bře 2010

Zlati tož jindy, jo a podprdu mám za 690 KOJÍCÍ A JE SUPER JEN SEM RÁDA ŽE SEM SI KOUPILA TĚSNOU PÁŠ SE FÁÁÁKT JAKO VYTAHALA kuš caps lock
cecil ať se taky brzo ok...
kon: no nic moc, přidala nám kvanta kapek na nos i krk a v noci měl jakési křeče tak nevím zda to má z fenistilu či hedelixu u oboje je to v letáku jako možnost no ale taky to může mít z hlenů v bříšku tak nevím jedno vynechám a uvidíme..

konoupek
9. bře 2010

jejda Radi chudátko malý,už at je fakt teplo a ty nemoce ustoupí 😒

bekulkamama
9. bře 2010

prej má za týden být + 15

konoupek
9. bře 2010

necháme se překvapit 😉 .

Zlatu jeli jste na konec na ten karneval vůbec?jako Denuš mi ten den vytuhla o půl šesté večer a spala až do rána,kdy teda byl zase budíček o půl paté 😝 .Le včera si odpo dáchla,takže šla spát později večír a dnes budíček o půl sedmé,takže lepší 😝 .

cecil
9. bře 2010

Jani, no ten Pavel by měl být ročník 77, 76 nebo 78...tak nějak. Chodil se mnou rok do Olmika na přírodovědeckou fakultu...no a le je to divný, vždycky jsem myslela, že je z Prostějova. Taky je možný, že jsem si to spletla. A byl brunet, štíhlej. Kdyžtak ho pozdravuj od Evy Nedomanské, třeba to je on 🙂 .
A vy teda máte budíčky! 😝

NO chudáček Honzíček, ještě křeče chytil!Štěpule jen sem tam zakašle a trochu rýmu, ale už je tak týden beze změny, i když jsme jí dávala tussin, tak jsme šli pro něco silnějšího, protože aby od pondělka mohla do školy.

A fakt má být takový teplo? NO dnes u nás byla kosa jak z nosa! Ráno - 8 a foukal úplně ledový vítr.