Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
5. srp 2008

Jo a že budete mít třetí po druhým.....hm, no toto, to teda hledim........ 😅 😀

janica..
autor
5. srp 2008

Zdarec,

ok Zdeni a Ivi beru vás za slovo, a né že se z toho vykroutíte...

JOjo prcci maj super období jsme dnes měli srázek se známýma sešlo se nás 5 rodin s prckama ve Slavoníne na zahrádce, tam je to super hraček, písoviště, klouzačky a houpajdy a mladej si po prvý sám vylezl na klouzajdu a sám se sklouzl, to kdyby jste viděly, jsme se celej stůl chlámali, mladej se sklouzl, mrkl na mě a chytl záchvat smíchu, se smál fakt asi půůl minuty, no měl z toho takovu radost, že to zvládl sám, no miláček 😵 😵 😵

NO Míša s Káťou pěkně na nás prdijou, tu dlouho nebyli 😔

janica..
autor
5. srp 2008

Zlatuš Berča je šikulka, fakt, že tak pěkně mluví, to u nás ani náhodou, ale čásu dost 😉

bazalka
5. srp 2008

Jeee, Damous je machr!!!!
S mluvenim u nas taky nic moc ☹

janica..
autor
5. srp 2008

HOlky byly jste v tom http://www.dinopark.cz/dinopark-vyskov/index.php se tam zítra chystáme, tož su zvědavá 😕

Ivi je mach největší😀nejhorší je, že já jsem měla u takové prkotiny slzy v očích 😅 😅 😅 tý jo nechci vidět až půjde třeba do první třídy 😅

bazalka
5. srp 2008

Ja bych taky furt brecela, kdyz Martas dovede neco noveho a tak 😅
Dinopark pry dobrej!!! Ale od kamosky malej tam byl se skolkou a prijel totalne vydesenej 😒

dali
5. srp 2008

tak v dinoparku jsme nebyly,ale chystáme se tam někdy 🙂

Jani a počkej na besídky ve školce 😀 😀 😀

linn
5. srp 2008

Cauky, Jani no Damous je proste borec nejvetsi, sikula 🙂

cecil
5. srp 2008

Joooo, já první "máma" ořvala myslím u každé 😅

Dinopark je prý pěkný, Petr byli se Š. se školkou ale myslím že je to až pro větší....

Holky, mě je jaksi šoufl z těch atb ☹ , budu je muset víc zajíst....

Ivi, s tím bráchou jsi mi vzpomněla,že já jsem měla mezi svými spolužáky a kmarádkami děcko dost brzo, mezi prvními... přitom my ve 24 byli dost zodpovědní a chtěli jsme to a cítili jsme se na to...ale člověk pak když vylezl někam, tak si připadal jak nějaká slepice co sedí doma s děckem a baví ho to věčný žvatlání, řvaní, chystání chlapovi večeři 😝 . A jaksi pak ani není společné téma na hovor...ženské co ve třiceti a třiceti pěti ještě nemají ani přítele, natož děcko..... ☹

Ale teď s Emčou už je to lepší, mám tady kolem sebe víc mamin a už si nepřipadám jak exot. A taky vás to věčný sezení, lezení, chození, kakání, žvatlání taky baví, tak není co řešit, že???? 😀

janica..
autor
5. srp 2008

Zdeni tak toho se desim snad nejvic....

No tak to jsem zvedava jak bude mladej reagovat na dinosaury

cecil
5. srp 2008

Jani, zvykej si že jak je Damík fyzicky zdatnější, tak bude ve všem dřív....uvidíš 😉

zlatka
5. srp 2008

tož to je samoušek borec, to si tam jako sám vylezl? na tu velkou? Hmmm.....No, já jsem taky takovej uplakánek, vždycky mě rozbrečelo, když jsem viděla svoje děcka ve škole, když s něčím vystupovaly...tak nevím, jak budu reagovat na vlastní, když takhle reaguju na cizí...
Evi, jsem si říkala, co to tam na tom koberci je, ale vzhledem tomu, že občas píšeš, že sbíráš cornflakesy a tak, jsem tomu nevěnovala nějak pozornost.Jinak máš pravdu, jak něco vidí u straších, hned to napodobuje. Do dina se taky měkdy chystáme, ale kdy, to je zatím ve hvězdách.

zlatka
5. srp 2008

teda damoušek-jsem se přeťukla o jednio písmenko, tý voe

zlatka
5. srp 2008

beruš říká na všechno jééééé a týýýjo!Jani, ještě času na mluvení, konoupke mi říkal, když poslouchal její vietnamštinu, jestli mě z toho za celej den nebolí hlava. Ona si žuchle prostě furt.

janica..
autor
5. srp 2008

Evi mas recht na ptakoviny on je, stacilo mi kdyz jsem mladocha ucila ze je tata tululum,aby si zaklepal na celo, to jsem mu ukazala jednou a umel, ale jak delaj zviratka to jsem ho ucila snad mesic. a o tech fyzicce skoda mluvit,nejlepsi zabava je skakani ze stola.,.,

zlatka
5. srp 2008

jani 😀 😀 😀

zlatka
5. srp 2008

prosím tě, s tím tululumem si vystačí v životě líp než s mééé, béééé a kokodááák. Třebas při řízení za volantem a tak. Uzná sám, co považuje za důležitý!!

zlatka
5. srp 2008

jdu konečně skládat a žehlit prádlo, tatin si už chodí pro věci do koše a dokonce si už sám žehlil košili, o neměl v čem jít.....a ani mi nedal přes hubu, čéče. Mám na to čas, budou manželství po 25 letech, to je dlouhej dokument.

cecil
5. srp 2008

Jé Emča taky říká jééééééééé 🙂 , po kom asi, že?
Zlatko, si ještě užiješ s tím jejím kecáním.... 🙂
A Damouš skáče ze stola? no to si užiješ....v deseti skateborďák, v patnácti nějakej adrenalinovej sport.... atd....atd... 😅 😀

janica..
autor
5. srp 2008

zlatus neblazni na tu velkou bych ho ani nenechala samyho lizt, no na tu stredni nebo na tu malou co ja vim kolik mela caku, ale proste jakou z toho mel radost, ze on sam

zlatka
5. srp 2008

ale aj tak, na golfu je ta plastovka, však víš a beruš vyleze na první šprušlu a už dává nohu až na tu poslední, tak nějak jí to hlava nebere, jak tam má vylízt, fakt je šikovnej. Hlavně, že taky věděl, jak se vymotat nahoře.cecil má pravdu, to bude zlomeninek a gipsů!!!!! 😀

mili3
5. srp 2008

Ahoj holky, tady se to ale pekne rozjelo 🙂 Ja ted byla na brisnich tancich a jsem jako znovuzrozena 😎
Tak a jdu cist aby mi nic neuteklo.

cecil
5. srp 2008

já se tu směju nahlas jak ti Přema nedal přes hubu a petr se mě z kuchyně ptá co se chlámu...no já taky myslela, že dnes budu skládat prádlo, ale bolí mě v zádech a jsem celej den máčková, teď se mi ještě udělalo blbě, radši to nechám až mi bude líp. Dnes Petr i vařil a dokonce mi udělal překvapení...jablečnej pudink...

Jo, dnes j eprý příběh Marcela, ten zrovna nemám ráda, moc.....

tak já si jdu natáhnout nohy a záda k telce, dobrou

cecil
5. srp 2008

jooooo a představte si , že dnes se Štěpánka nevzbudila s kakáním , Emča se nevzbudila na mlíko a spali jsme celou noc až do sedmi 😎 , jsem se po týdnu vyspala!

janica..
autor
5. srp 2008

Mili ahoj

zlatka
5. srp 2008

čau mili, ty tancuješ? a jak dlouho a jak ti to jde? Já jsem s tím začala a pak kvůli těhu skončila, ale vypadám při tom furt jak trotl-asi jak z hříšnýho tance ta ségra od té baby, jak tam nacvičovala na tu záveřečnou sešn.

mili3
5. srp 2008

Super poctenicko 🙂 Jani ty mas ale sikulu, jen tak dal 😉
Do dinoparku bychom se taky radi podivali, ale ted bude olympiada, tak bude u nas zapla telka 14 dni 24 hodin denne 😀 A kdyz pry bude volna chvilka pojede na ryby. 😒

mili3
5. srp 2008

😀 😀 Tak to jsi musela vypadat skvele. Ja zacala chodit v kvetnu a je to paradni protazeni. A vubec to nemusis umet. Ja si pri tom rozhybu zada, mam je po tehu zniceny. Je to ve vitalitycentrum. Na dobrovskeho ulici( kousek od kasaren)

mili3
5. srp 2008

A nechces chodit se mnou? kazde utery na 7.

zlatka
5. srp 2008

Evi, ty se máš s tím spaním, toho já se nedočkám.Příběh marcela jsem neviděla, tak jsem zvědavá Jsem říkala Přemovy, kdyby natáčeli takhle u nás, že by stál u pípy a po dvaceti letech taky na stejným místě, s cígem v hubě, jenom by byl prošedivělej, s banckem a vlasy by měl až do pasu....No jo, tvůj petřík kuchtík-ách jo......to mě by zásobovala jídlem babi NrII, byla-li bych na smrtelné posteli, taťka nemá čas.Ale vybrala jsem si dobrou rasu, holky, je nenáročnej, hravej, sní (sež...., co mu dám), čistotnej a je takovej přátelskej a ani moc nepotřebuje velkej výběh!!! 😀 😀 😀