Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

konoupek
8. srp 2008

Zdeni a proč jim je sebrali? 😕

dali
8. srp 2008

no to já nevím asi někdo záviděl 😠

dali
8. srp 2008

Já se koukala jak si vedou a nechápala jsem nějací deb....tam vedou trapnou diskusy 😖

janica..
autor
8. srp 2008

Zdarec,

no taky jsem koukala, že včera večír měli 144 a dnes dopo 112, tož je to jakýsi divný 😠

janica..
autor
8. srp 2008

tož jsem se teď zeptala proč anulovali hlasy, tak jsem zvědavá jestli odepíšou 😒

janica..
autor
8. srp 2008

Jo jinak jsem vám včera zapomněla napsat, že jsme byli s mladým poprvý u zubaře 😅 no trocha si pořval, ale v poho, tak ještě 4 zoubky a máme komlet 😎

janica..
autor
8. srp 2008

komplet 😅

dali
8. srp 2008

vy jste teda rychlíci,já plánuju jak půjdeme my všichni chodíme rodinně tak už mu je taky nechám zkouknout,ale ten bude ječet 😀

dali
8. srp 2008

Dnes se tak 10x stekal,má te´d teda období 😠

A teď i Vikina něco si šuškala pod vousy a já se jí 5x ptala co říká a ona šišlala jako kdyby měla rok,tak jsem jí nadala a udělala mi scénu,tak asi je dám oba do polepšovny 😀 😀 😀

janica..
autor
8. srp 2008

Jé to mně těší, že to není jen u nás to vztekání, ale musím mlaďocha pochválit, zas má pohodový období 😎 sice vztekání mívá pořád, ale v mezích 😉

zlatka
8. srp 2008

ahóóój, holky, díky za podporu na n-jouyovi, jste zlatíčka a vidím, že to teda máte v merku! No, nějakej borec nám tam asi náházel hlasy podvodem, tak je anulovali, dobře udělali, ale aby nás třebas nediskvalifikovali🙂, to bych mu poděkovala. JInak je to teda nášup akce!!!! 😀 😀
Evi, týýý jo, salmoška, to je drsný. Takže zase zhubneš, co? A policajtům teda rukupodávat nebudu, když říkáš, že to tam petin dovalil!!! 😀
Bazi, n ten koupák musíme zajet. my byli mrknout v pVC v tom aquaparku, není špatnej, ale drahej a moc lidí na můj vkus.My jdem s beruš k zubákovi 29.

zlatka
8. srp 2008

dívaly jste se na zahájení OH?

janica..
autor
9. srp 2008

AHoj,

tak mlaďocha s i bábi s dědou odvezli, tak mám pohodičku 😎

Zlatuš ani mi nemluv, jsem byla včera pěkně vytočená, si představ že celej týden čekám na zahájení olympiády a já to zazdím 😠 😠 😠 ach jo 😅

Áha tak proto je anulovali tak to jo
😉

bazalka
9. srp 2008

Zdar holky ...
Nejak nestiham cist ani pisat, jsme furt v tahu.
Zlatus, zahajeni jsem videla trhane a letmo ... zdalo se mi kycovite, ale neco bylo uzasny!!!! Ta prvni medaile taky 😀
Jani, tak vy mate vegac 😉 ... no, taky budem muset to prvni hlidani u babi zrealizovat 😖

Zdarec a hezky vecer vsem!!!

bazalka
9. srp 2008

Jo a nechutne bojkotujem nocnik 😝 😠 😖

fajn
9. srp 2008

Ahojte Bazalko zkuste záchod naše taky bojkotovala nočník a záchod to bylo hned,dá se koupit prkýnko

bazalka
9. srp 2008

Marci, prave dnes jsme s manzou konstatovali, ze to prkynko musime poridit 😉

cecil
9. srp 2008

Zlatko, neboj, já nezodim ani deko, já nelítám 😀 ...no a dr. říkala, že žádná karanténa není, takže Petin chodí normálka do práce a jestli to tam roznese, nebo ne, se neví. Ale on taky nemá žádné porblémy. Výsledky budu vědět v úterý.

Jdu využít toho že dnes Emuš brzo odpadla a jdu žehlit tainovi košile do práce, už nemá chudák jedinou čistou....."chudák"....no myslíte že si nějakou vyžehlil?, to ne, to radši chodil týden v jedné a počkal až se vyzdravím 😝 , ti chlapi!

Toš ahojda!

cecil
9. srp 2008

nezodim=nezhodim

mili3
9. srp 2008

Ahoj, taky jsem v jednom kole. A dnes jsem se dostala k pocitaci az ted, protoze jsme nesmeli rusit tatinka u televize 😉
Zlati chtela jsem se zeptat, jak dlouho mas to kozi mlicko v lednici, Taky jsem si dovezla od mamky cerstve a hned jsme ho prevarila a asi tak dva tri dny, ne?

zlatka
9. srp 2008

Mili, já kozímu mlíku říkám tomu svýmu mlíku, bo taky je pochází z kozy, víš? 😀 😀 😀

linn
9. srp 2008

zdareeec zensky,
tak se jeste naposled hlasim z Orlove, zitra dopo snad vyrazime - celkove to tead tady bylo naprd 😝 vcera byla oslava dvojich srpnovych narozenin a tchyni se vecer udelalo zle, prujem, zvraceni atd., tak lezi, dnes ka se melo jet na nejake male letiste u Ostravy, dali jsme tchanovi totiz ka narozkam let vetronem, tak tady od rana lilo, takze se nejelo nikam, prubezne jsem se neustale chytala s Martinem, po obede uz jsem byla dost hystericka, nevim, co si teda ted o me tady mysli 😒 pozdeji odpo jsme teda aspon vyrazili do ostravske Ikey, ze nakoupime neco Samousovi do pokojicku, lidi naprosto nechutne moc, neco jsme teda sehnali, ale Martovi zacalo byt blbe a navstivil tam snad vsechny wc 😅 ted lezi jak lazar, ma totez co tchyne, v tydnu bylo blbe tchanovi, tak se modlim, abych to enchytla ja nebo Samous, snad to neni taky nejaka salmonela ☹ no snad rano bude Martovi lip as budem moct aspon vyrazit domu a taky snad nezacnu treba ted v noci rodit, nechci sama 😲 😢

Toz to je asi tak vse, snad zitra papa 😅
P.S.Zlatu, poslu odsud hlas, sem na jinym compu.

linn
9. srp 2008

A na zahajeni jsem taky stridave cucela, no musim uznat monstrozni 🙂
MIli, zdravime vase kluky 😵
a teda samozrejme vsechny ostatni taky 🙂

linn
9. srp 2008

Odhlasovano 😉

bazalka
9. srp 2008

Zlatus 😀
Lindi, tak to je mazec!!! Drzime palce, at to se Samcou nechytnete a at je Martovi lip!!! Do toho vseho rodit 😝 ... to by teda bylo akcni, zvlast pro Martina. Tak dobrou klidnou noc a zitra pohodovou cestu.

zlatka
9. srp 2008

LIndi 😀 😀 😀 , jsi to napsala, že jsem se musela smát. za hlas moc díky!Když se podaří, co se dařit má!!! Nestarš se salmonelou, evica to sem škrtne a už všechny srajdíme! 😀 zase lítají bacily přes obrazovku! No, aspoň by ti nemuslei dávat kristýr, když bys byla řádně vyprázdněná! ne, já vím, není to sranda, ať je brzo líp.A co jste samouškovi koupili? už mu chystáte pokojíček, jééééé. To ym teda ještě asi dlouho mít nebudeme.

entik
10. srp 2008

dobreee rano, matej me vzbudil v sest rano a ted uz zas chrni, lump jeden 😉
Lindi, at je lip, vam vsem!! uplne to prozivam s tebou, loni touhle dobou... vsichni uz psali, jestli uz, termin jsem mela 26.8., moc jsem se tesila... kazdopadne, nikdo kolem nas srajdu nemel, jo, vlastne ja, po navratu z tabora, dva dny 😖 tak treba je to takovy obrad, hihi, predporodni.

cecil
10. srp 2008

Ahoj
NO Iva vám to může jako z oboru potvrdit, že se někdo před porodem čistí, hi hi, třeba já, no ale že by se Martin s tchýní chystali rodit??? 😕

Lindi, však si vem tu Smectu preventivně, ne??? tím nic nepokazíš, aspoň to zmírníš.No a na hysterák máš nárok, ne???? Kdy jindy než teď? Těhule ve finiši nebo pak v šestinedělí....to musí každý pochopit.

No naše dr. říkala, že ej te´d toho strašně moc, těch stevních infekcí i té salmonelózy.... 😝 se mi zdá že by měla hygiena přitvrdit s kontrolama!!! 😠

Mili akozí mlíko když převaříš tak ty dva, tři dny vydrží 😉 . Ale msuí se převařit do 24 hodin po nadojení.

cecil
10. srp 2008

písmenka si domyslete 🙂

Holky, Emča teď sama sedla na hrnec (jenže má vydělávací nádobku a ta tam právě nebyla), řekla a a a počůrala koberec 😅 , no není zlatá? 😵

než půjdu vařit, tak vám sem hodím bezvadnej recept na cuketovou buchut, je rychlá a dobrá...už jsem měla jeden recept, ale ta mi tak moc nechutnala...

4 vejce, 1 hrnek krupic.cukru, 2 hrnky polohr.mouky, 2 hrnky nastrouh.cukety, 12 lžic oleje(půlka hrnku), 2 lžíce kakaa, 1 vanilk. cukr, skořice, prášek do pečiva, 1 lžička sody.
Našleháme vejce s cuketou a cukrem (buď ručně, nebo šlehačem-je pak vyšší) a přidáme ostat. suroviny. Upečené potřít marmeládou a posypat kokosem nebo sekanými ořechy.

Oli, já to dělám s žitnou muokou, trochu pohankové a lžičkou solamylu.

Ahoj 😉

mili3
10. srp 2008

Ahoj, tak muz me opustil a sel na ryby a maly ted spi. No Zlati, ted jsi me ale dostala s tim kozim mlikem 😀 😀 😀 A neboj, my detsky pokojit taky jeste nemame, je to spiss skladiste 🙂
cecil moc dekuju za info, ja si to tak orientacne myslela. A skoda, ze jsem si cetla tyhle zpravy az ted. Prave se mi dopekla babovka, protoze jsem vzdala veskere snahy o cuketovou buchtu. Ruplo na ty moje pokusy nekolik plat vajec a vzdycky z toho byly jen blafy, co sly do kose 😖 Ale protoze miluju sladke, v tydnu urcite jedte upecu 😉 Pak dam vedet jak se povedla a dam vam privonet po netu 🙂