Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
6. dub 2009

Evi čus, no ty makáš, no jo věřím, práce na baráku až až co?

dali
6. dub 2009

AhóóóóóJ

Vendulce přejeme taky vše nej.....k svátku.
Holky všechny vás zdravíme.....ještě že chodím do té školy že vám odtud můžu napsat.....doma jak je hezky jsem pořád na zahradě....nebo jsem už taky vyrazily na kola......neskutečně mě bolí.....pipina 😀 ....tak budu muset nechat chvíly odpočinout 😉 , ale děcka to milují 😀

Všem Vám posíláme pusinky 😲

janica..
autor
6. dub 2009

Zdeňucho ahóój, hm kola závidím, taky budem muset spáchat, ale nějak o víkendu jsme nestíhali, ale už se na ně taky fest těším, vyjížďka na kole to miluju 😵

bekulkamama
6. dub 2009

ahojky holky... zdravím Vás všechny po kráááásném víkendu, já byla nadšená. Teda bohužel víkend byl dost pracovní ale co se dá dělat, stavíme domeček a to je práce až nad hlavu, hlavně když si to děláte sami ☹ njn
už to ale vypadá mnohem líp, začínáme stropy a omítky, už to lehce připomíná dům 😀 😀 😀

s tím počasím - to mi připomíná, že na Kopečku byla zase lidí no katastrofa, asi začnu nesnášet turisty hi hi no ahlavně teda ty jejich auta, protože Policie stála na kruháči v Samotiškách a nahoru pouštěla asi o půl druhé to bylo už jen místní, jinak všechny posílali k nám do Samotišek a to jsou tam ulice napráskané a lidí parkují i na ktykách sousedů, no to jsou samé stížnosti furt, provoz je tam jak blázen vždycky a to čekám že příští víkend a Velikonoce budou ještě horší ☹
chápu, že chtějí do přírody, no ale autem? I když bus č. 11 byl taky narvanej a to každej co jel, a že to jezdí každou chvilku...

Zlatuš, no jo díky, snažím se, tebe teda chytnout na skypu je taky umění, tak aspoň pokec tady 😀 mimochodem gratulace, Beruce se to teď v létě bude hodit bez plíny, v tom vedru taky by se potila... to abys dala už i bazének na terasu ne? 😀 když je tak teploučko, no ale je to zrádné sluníčko, Šiška to asi podcenila, dneska si vzala volno a asi i bude neschopenka, je totálně nachcípaná ☹ no tak jsem tu teď na všechno sama ☹

holky díky za tipy... výlety, barvičky, tapetky, to se mi bude taky hodit 🙂
musím se podívat do té KIKY, v Brně se mi ale zdála lepší IKEA, nepřijde mi drahá a rozhodně tam byl mnohem větší výběr než v IKEI no ale dioporučuju fakt projít ty patra... 🙂

zlatka
6. dub 2009

Salut Bekulko,
no, já za chvilku fičím zase do ruštiny, že se mi chce 😝 😝Jo o víkendu byl ten KOpeček až tak vyhrocenej, jo? tak to je síla, to bych asi taky těžko nesla a abych se přiznala, tak by mi to vzalo veškerou sílu a chuť si tu ZOO užít, to bych se zachovala asi jako Linda s otočkou! Ale to jsme ještě nezažila,a by auta parkovaly až u vás v Samotiškách! My jsme si vybrali ZOO v mínus pěti a jaká to byla parádička 😀 šíša zase chodila moc nalehko, co? 😀Každiopádně bysme mohly něco v nejbližší době podniknout, nějakou tu dámskou jízdu excelent.

Jsme dnes řekla tatínkovi,jestli by stihnul dodělat terasu na do berunčených narozenin, tak uvidíme, sice se moc netvářil, ale snad joo.

cecil
6. dub 2009

Bekulko, no nevim jestli bychom my zdaleka jeli jedenáctkou autobusem 😀 ....no jo, lidi už se nemůžou po zimě dočkat. My byli v ZOO posledního listopadu a taky paráda! 😀 😀 😀

Mě se dnes jaksi nic nechce a to jsem ani nevařila, měli jsme oběd ze včera. Asi je to tím, že jsem spala od půl dvanácté do ani ne pěti hodin 🙄, uvařím si kafe a jdu uklízet.

A Zdeni pipině dej prázdniny 😀...ale jo, poprve je to hrozný než si ta sedací část zvykne... a přitom by měla mít natrénováno z końa, že????? 😀

Pro dnešek čau

cecil
6. dub 2009

A JAni, co to tady máš s tím...

* z těch 😅 😀 😀 😀

😅

bazalka
6. dub 2009

Zdar holky!!!

Hlasim, ze u nas otevreli bomba nekurackou kafarnu s velikym detskym koutkem ... jak bude hnusne, sraz tam 😀

Jinak u nas se opet sopli ... ale mam pocit, ze se nam opet rozjela alergie ... v noci des, malej se vzbudil v 1.30, desne chroptel, sople az na kolena, plakal ... tak jsme do rana spali spolu. Ted taky chrupe, ale densy zvuky se linou z pokojika ☹ ... pokud se to nezlepsi, fofrcime na alrgo asi driv, jsme objednani na konec dubna.

Mizim vytirat 😝

bekulkamama
6. dub 2009

Zlatuš: he he no jo jak se člověk nastěhuje tak se najednou práce nějak zpomalí, člověku se moc už necce ☹ ale i on si bude chtít posedět nahoře tak to půjde, houpajda a bazének, juuu Beruš bude nadšená 🙂
jj to podniknem se šíleně těším, venku úžasně i dneska, ty jo teď sem ve městě potkala šnapiho a jak tak kecáme jde kolem nás o berlích ta holčina naše paralympionička, jak má tu reklamu jak aquila vodu myslím, to obdivuju tyhle lidi ...

cecil: a odkud si? já vás tu ještě moc neznám ☹

bazalka: kde to je u Vás? 🙂

bazalka
6. dub 2009

Na Novosadech, ulice Roznavska 😉

bekulkamama
6. dub 2009

Bazalka: asi vííím 🙂 já bydlela na Heyráku, znám to okolí

linn
6. dub 2009

Zdareeeeeec,
my jsme meli dnes srazik s holkama ze znakovani, super, moc prijemne, videli jsme i Petu s Matyskem 🙂

Co ve stredu? Mirite do MC? Bych se i pokusila dorazit 😎

Ivco, to me mrzi, ze uz vam to zacina tak brzy.

Bekulka, ja jsem od Unicova a cecilovic od Konice, takze nam je snad prijezd autem na Kopecek tolerovan, co? 😉 ale verim, ze to musi byt otrava, holt je to vyletni misto pro siroke okoli, ja uz jsem to teda jednou zazila taky kolem Velikonoc, sli jsme tehdy peso ke kostelu 🙂

bekulkamama
6. dub 2009

linn: tak to jste šli asi okolo našeho 🙂 město by to mělo nějak vyřešit, tam je málo parkování ☹

linetka
6. dub 2009

Ahojky
teda ještě že jsme do Zoo nevyrazili, 😅 byla to jedna z variant
V sobotu jsem byli u našich na zahradě a Vendy poprvé ochutnala písek 😝,vyhrála si na písku a Luki taky. Já jsem umyla autíčko teda měla jsme pomocníky a večer jsme grilovali 🙂 akorád Ivo si to moc neužil pomáhal tatovi s osazením okna 😝.
bekulka já jsem z Hluboček, do zoo to jde od nás dojít přes les ale zvířátka by už asi děcka neviděli protože by byly KO , tak taky jedem vždycky autem a pak na obídek 🙂

ještě jsem chtěla napsat že jsme byli na krátké projížďce na kole a Vendy se to líbilo ale museli jsme jet, když se zastavilo chtěla dolů a ťapat 🙂Luki už je profík na novým kole jezdí jak drak , na silnici s ním mám ale ještě strach vyjet, to budem muset ještě potrénovat, loni sice jezdil s tatinem a dobrý ,ale to bylo směr Hrubá voda tam není moc provoz.
Lindi my do MC nedorazíme budu chystat věci do Beskyd a Luki už asi nepůjde do školky.
Dali dík za přáníčko 😉 🙂

bekulkamama
6. dub 2009

linet: rozhodně ty víkendy jsou šílené, máte-li možnost tak si tam zajděte v týdnu a nebo hned brzo ráno jinak děsný, začíná to být hodně poťové místo opět i do těch lesů atd. Jinak šílený..
ZOO je fakt supr, stále to tam zlepšují... no ale taky jsem nebyla aspoň rok už...
heh no tak to fakt radši dojeďte.. v Hlubočky no jo to je kousek.. 🙂

bazalka
6. dub 2009

Tak my jedem do ZOO tento patek 😉

Maci ma rymu jak tram ... ja fakt nevim, jestli zas mame vira nebo uz ta alergie. Kycha, ale oci ma celkem v poho, jen si furt tre noc a vlastne celej oblicej ... to ale muze byt i kvuli te ryme. Ted usnul podlozenej skoro v polosede, ale i tak ho slysim, jak dycha, az do ložnice 😢

My do MC nedorazime ... at vas nenakazime.

I my prejeme Vendy vse nej nej 🙂

Teda Znenucho, zrovna rano jsem si rikala, jak na nas kasles 😠 😅 ... taky se desim po tak dlozhe dobe sednout na kolo, dopadnu stejne 😅 😝

janica..
autor
6. dub 2009

Tož jsme byli odpo v parku, no super, až na to že mladej chtěl sjíždět ten most sám na motorce, byl na mě pěkně naštvanej, že jsme ho držela za kapucu, já nevím, po kým on je, on se vůbec nebojí 😠 , ale jinak pohodička, je to fajn to sluníčko 😎

Evi, ale nic, jen jsem po sobě opravovala chybu 😀 😀 😀 😀 😀

Lindi a nezajdem radšik do Olympie na tobogán? když se tak Samíkovi líbil v Maďarech? mladej byl fakt nadšenej minule, tož popřemýšlej a písni 😉

janica..
autor
6. dub 2009

Ať je Marťásek brzy fit 😉

linn
6. dub 2009

jsme zapomneli poprat - Vendy gratulujeme 😵 😵 😵

Jani, to by slo 🙂

linn
6. dub 2009

Byla jsem ted v Un. na aquaerobiku a teda neverila bych, docela makacka 😉

bazalka
6. dub 2009

Ja mela v planu jet s kamoskou tam, kdyz budem min soplit a bude mit malos dobrou naladu ... tak ted nevim. Chceme Vas videt, ale nechceme Vas nakazit ... nop, uvidim dle stavu a jak se mi ta ryma bude jevit.

janica..
autor
6. dub 2009
linn
6. dub 2009

Ivco, na to kasli, stejne kdyz to maji mimousi chytit, tak to chyti 😉 a klidne od nekoho jineho 🙂 my vas moc radi uvidime

linn
6. dub 2009

Super 🙂

bazalka
6. dub 2009

Jani, tam je to paradni

Lindi, to ne ... uvidim, jak nam bude. Treba to bude dvoudenni zalezitost a dorazime, ale pokud ne, budem nekde solo ... vsak se tam jeste urco sejdem 😉

linn
6. dub 2009

Vsak uvidis,snad bude Martovi brzo lip. A ted nejaky antihist. davate? Asi az po alergo, co?
No nas ekzem taky jeste neni pryc, zda semi o chlup horsi nez minuly tyden, ale jen malinko, ne kazdopadne neni pryc 😒

bazalka
6. dub 2009

Lindi a cim mazete?

My jedem kontinualne 10 kaper Zodacu denne ... alegrolog rikal, ze je mame brat furt, duvod je a neskodi, pry dokonce jsou vyzkumy, ze byva pak min casto zanet usi a zvetsena nosni mandle. Ale nemyslel to tak, ze ho maji brat nealergici, ale jen alergici 😉

entik
6. dub 2009

ahoj holky, tady jsou velky plany🙂 to planujete asi stredu, ze?

dnesni dopoledne bylo opravdu prijemne, byli jsme v Belkovicich, ale prirody jsme moc neuzili, protoze foukalo, to az odpo byl parak. Takova setkani s maminkama jsou fakt prijemna, clovek tam leccos pochyti, inspiruje se...

Taky bych mela zacit cvicit, at to mimi vubec donosim 😉

janica..
autor
6. dub 2009

Ivuš tam chtěla jít určitě na tajnačku co? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janica..
autor
6. dub 2009

Peti jj na středu, dorazíte?