Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
4. kvě 2009

myslím, že Bekul ještě není těhul, že nee???? nešiřte fámy, holky 😀 😀 nebo joo? tak pokud joo, tak budu, Beku, jako hrob 😀 ale začnu tady skákat radostí, až mi to potvrdíš ty sama....to jsou jenom plány a představy, co tu píšem.JJ, rozhodování barviček na baráčku nezávidím, ale to už je ta příjemná práce, když už se to vymalovává.

No, tak na tuty se ozvi, jani, když jsi tady a nedáš vědět, za to by se mělo trestat!!!!

marci, díky za přáníčko, vidím, že jsi tu s námi stále,to je fajn. 😀

janica..
autor
4. kvě 2009

No a co má Bekul jako v albíku? 2 čárečky to jistí 😉

Zlatuš jasnačka 😉

zlatka
4. kvě 2009

No nekecejte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Já se asi po---u!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zlatka
4. kvě 2009

Jako vám tady fakticky nic neuteče!!!

janica..
autor
4. kvě 2009

😀 😀 😀

fajn
4. kvě 2009

jo jsem tady pořád ,já vás tady čtu ale víc píšu na extrémní nedonošence. No ale napíšu vám jak jsem dnes šla z Didkou jezdit na odrážečce tak prej jenom na dědinu. No ale pak dojela k cestě která vede na pískovnu na Náklo a že na pískovnu. Už jsem ji to vymlouvala tolikrát a dnes už jsem nechtěla je to asi 20 minut pěšky a hnusná polní cesta. Tak já nesla odrážečku a Didka šla jak na klíček vidina toho že bude u velké vody ji ani nohy nebolely. No a nazpátek jsem slíbila nanuka tak to bylo taky silnější než nohy. Jak jsme přišli do obchodu tak u nás se ještě vydávají obědy a my se zrovna trefili do těch obědů. A prej co to tady voní a Jarka (to je prodavačka) ji říká že polívka a máčka a ona že chce tu máčku ,tak v obchodě poobědvala a jak dojedla tak říká ..děkuju za máčku ahoj.. tak jsem řekla Jarce že zítra zas dojdem 😀

Myslela jsem že po té procházce bude spát a prd prd.

Bekul velká gratulka,tak ať je vše v pořádku

Peti díky

fajn
4. kvě 2009

holky někdy bych s váma do toho MC zašla ,ale musí se tam dát pořádně zaparkovat. Protože já jak kolem sebe nemám 5krát5m místa tak nezaparkuju ☹

entik
4. kvě 2009

evi, se mi libil kopec od Emci, deti jsou fakt vynalezave a dokazi spoustu veci ukazat lepe, nez bysme to vymysleli my, ze? 😉

Bekulce drzime palce, at je vse ok. Asi je to hodne cerstve.

Berunce prejeme vse nej k narozeninam!!!! Matula posila pusu na celicko.

bazalka
4. kvě 2009

I my prejeme Berunce vse nej nej!!!!

latu, jeste je to polotovar, jak bude hotovej celej, vyfotim 😉

Teda vydim, ze je to plno pochodniku ... i nas Macik je takovej 😉 ... to se pak spi!!!

Dnes bobes porad lital a vykrikoval, ze ma skyn a police 😀 ... myslim, ze se mu libi

zlatka
5. kvě 2009

Marci, neboj, tam zaparkuješ, buĎ PŘÍMO PŘED TÍM-KOuSÍČEK JE AUTOBUSOVÁ ZASTÁVKA, TAK TAM BUDE STOPRO VOLNO 😀 nebo pár kroků je parkoviště před panelákem, tam se taky vždycky místo najde.

Beku, tak já mám strašnou, strašnou radost až na kost,ani nevíš jak strašně velkou, dneska se mi o Tobě,Peťovi a tvým těhu i zdálo, je to super, taky moc přeju, ať je všechno, jak má a hlavně se teď ze začátku opatruj (vzpomeň na mě a na svatbu Matýsků-jak jste mě tam všichni chránili tělem i duší 😀 😀 😀), jinak se spolehni, že to ještě nikomu neřeknu, až to předáš světu a ostatním Ty sama. No parááádička, paráááda je to.

Už se na ty skyně a police těším. 🙂

bekulkamama
5. kvě 2009

ahojky
no tak to vám pěkně děkuji vy potvůrky, jak jste na to přišly??? Sem to dala do alba kvůli holkám z jiné diskuze no ale jooo no dneska budu mít výsledky krve tak uvidíme, Zlatu proboha holkám z party nic neříkej, víš jak to je, zatím to není tak jistý a co kdyby se to nepodařilo dotáhnout tak nějak v klidu že? 🙂 Musím na kontolu co nejdřív, nesmím si v těhu píchnout tu injekci víš 🙂

bekulkamama
5. kvě 2009

no jo uz vas docitam entik na to prisla 😀 ajaj! tak pssst ať mit o nezakřiknete! 😀

bekulkamama
5. kvě 2009

Zlatu: jéééé děkuju, si moc hodná, já jsem taky na měkko nějak, začínám se nějak moc usmívat 😀 a radovat 😀 je těžké to vydržet a mlčet!

konoupek
5. kvě 2009

Beku,tak hl.at je všechno v pohodě a v pořádku a ty dvě čárky,at jsou stvrzený i od.dr. 😉

A jinak co se divíš,tady se nic neutají holka 😀

cecil
5. kvě 2009

Nazdar ženský, no jo už to prasklo........ 😀 , ha ha, tady nic nevydrží...Bekul, teda já takovej ostříž nejsem neboj, já ani nevěděla že už máš nějaký fotky v albu 😀 ...tak přeju ať je to v klidu atd....

A neboj ono to na Tebe praskne až budeš lítat zvracet... 😅 ..to si toho určitě někdo všimne 😀 😉

My dnes jedeme se Štěpánkou k zubařce, asi jí bude vrtat první plombu, jsem zvědavá jestli tam nebude ječet 😅, ona je taková cíťa a divadelnice 😕 🙂.

Tak jsou tu už dvě těhule, to je paráda...bude druhá vlna... 🙂

Ahoj a zdravim...mějte se-...jé prokukuje nám tu sluníčko, žeby přece jen bylo jakš takš pěkně???

bekulkamama
5. kvě 2009

je holky, všem moc děkuju, jste hodné, já bych se fakt pochlubila ale krevní testy budou až odpol. a pak teprve dle výsledků mi dají termín návštěvy takže zatím je čas... no ale přiznávám, že se hlídám a poctivě piju bylinkový čaj těhulka a studuju knihy atd. no moc času není páč dneska mám od manži za úkol nakreslit návrh krbu aby se vyzdil základ kvůli podlaze, takže se tím budu trápit asi celý den..
koukám, že jste zvědavky zvědavé, hlavně teda entik že mě našla v těch albíčkách když jsem ráno přidala ty obrázky.. 😀 dneska mám pátý těhu test a sílí tak snad to bude ok ale děkuju za podporu holky..

cecil
5. kvě 2009

Jooo, ještě Oli, mám dotaz na svačinky, co dáváš Vášovi? Emi by tak nejradši jogurt, jenže z toho to má řidký... 😅 , nebo banán a nebo teplý jídlo....nebo tatranku.... 🙄 . Navíc jsem zjistila, že jakmile hrozí že by se nasytila, tak to nejí...všude kde je škrob, mouka...to nedá do pusy 😖 . Nabízela jsem jí knedlík s roštěnou, nechtěla, s kolínkama, nechtěla....včera jsem jí dělala večeři - kašičku, snědla dvě lžičky, pak jsem jí udělala pudink, snědla dvě lžičky, čočku dala do pusy a hned vyplivla 😕 , polívku nechtěla vůbec a nakonec se dojedla kukluřičnýma křupkama...ty poslední dobou i snídá. To je hrůza, takovej jedlík....fakt.

Štěpánka taky špatně jedla, ale apsoń čas od času ten pudink snědla a knedlíky a těstoviny měla ráda 😖 ..no taky měla minimálně o dvě kila víc.

bekulkamama
5. kvě 2009

cecil: ty jo promiň že se ptám,a le ta tvoje Emilka není nemocná? takhle nejíst? To zní děsivě až mi to připomíná nemoc jídelníčku bez lepku, nechci strašit promiň.. jen je to divné...

dali
5. kvě 2009

Ahojky

Bekul moc gratulujeme a budeme držet palečky ať je vše ok 😉

čarodějnicehttps://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

letos jsme bohužel nic nevyhrály jen teda čokoládu 😀 😀 😀

bekulkamama
5. kvě 2009

díky dali 🙂

linn
5. kvě 2009

Ahojky,
Bekul, gratulujeme a taky drzime pesti 😵
Zdeni, kostym paradni, to musela byt teda silna konkurence 😉 🙂

Evi, s tim jidlem na tom asi budem v budoucnosti podobne, Sebik zatim stale miluje jen moje mliko a ted teda jeste kukuricny krupky 😀

bekulkamama
5. kvě 2009

linn díky moc

prool
5. kvě 2009

Holky zdar 😀 😀
já jsem taky na baterky - do MC jsme jeli, ale ty brejličky budou odpoledne 😀 😀 takže jsem se nic nedozvěděla. Byli tam mimi kolem půl roku a pak roční a Vašík do toho všeho lítal.

Evčo - u nás to je jablíčko, výživa, rohlík, sušenka - v Albertovi mají bez mlíka a vajec, hrozno, křupky - je to pořád dokola - v podstatě žádná změna - někdy po spaní jí i oběd, takže sváča se mění na brambory a podobně 😀 😀
Ale dneska mu v centru nějak vytrávilo, protože sněd polívku, jídlo a pořád křičel, že chce a navrch ještě zbouchnul 3 sušenky a teď se tu povaluje a nechce spát. Musím za Marošem do práce, tak asi bude spát v autě 😖
papa

zlatka
5. kvě 2009

jako špión největší je tady Janica, ale že už aj Peťa🙂tady jako nemůžeš nikoho od nás někoho pomlouvat na jiné diskuzi,ona by na to Janica hnedka přišla.Beku, máš IP.

Zdeni, pěkný čarodky, jsi šikovná a proč nepoužiješ kostým z minula pro Viky? To jí přece ještě musí být, ne?Tobě to tam taky sluší.Tak nemůžou ty dorty pořád dávat jenom vám, že jo......

No, evi, tak z toho bych asi už byla na nervy, ale ono to asi poleví, až přestaneš kojit, u nás to bylo podobný.Ale zase ne takovej extrém.jak často ještě kojíš?

bekulkamama
5. kvě 2009

Zlatu: viz IP, tak mam nejakou hodnotu 170 nevim ceho, je to prej malo ale pry asi jo, no zitra jdu rano na novou krev ☹ pfffff

janica..
autor
5. kvě 2009

Ahojky, jsem psala ráno a smázlo se mi to, tak jsem už neměla náladu 😅

Bereničce vše nelepší k dnešním narozeninám hlavně hodně zdravíčka, to ostatní přijde samo a hlavně zůstaň Beruš taková šikulka jako doteď 😉 😵 😵 😵

Bekul přeju ať ti potvrdí těhu 😉

Zlatušáku ty jedna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hmm a ty seš bonzačka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Zdeničko krásný a jako Vikuš je která? 😅 a jako čokoška se taky počítí ne? nebuď nenažraná jo?😀 😀 😀 😀

Jejda Evi, tož s tím jídlem neporadím, ale taky bych řekla že je to kojením, u nás je teď hit topinka s topinkavače s lučinou, toho by se ubouchal a já taky 😀 😀 😀

Já mám zas problém s usínáním, jako on má v osum večer tolik energie, že to snad není ani možný 😠

bekulkamama
5. kvě 2009

tak sem si našla tabulku, kde je těhu od daleko míň hodnot hcg, tak se musím uklidnit! Zítra budu vědět 100 %
janica: díky

bekulkamama
5. kvě 2009

Zlatu: já vás nepomlouvám to neboj... i když vás tu skoro neznám, ale teda jste mě dneska pořádně nachytaly! Mě fakt nenapadlo že by si toho někdo všimnul, denně tam lidi přidávají fotky a to tak rychle mizí ty alba 😀 a navíc ty sem chodíš nepravidelně a jistě na to nemáš čas... tak sem si říkala, však klid Aťa se to nedozví 😀 a ono ejhle! 😀

zlatka
5. kvě 2009

Však aťa by se to nedozvěděla nebýt holek!!! 😀 😀 Vždyť jsem je ještě osočila z pomluv 😀 😀 To je na tuty, jsi těhule, bekule!!!
Beruš chodí stále spát až o půl desáté a hitem jsou u nás pořád jen sladkosti 😠 😠

bekulkamama
5. kvě 2009

zlatka: to je fakt, psalas ať neplaší zprávama 😀 😀 😀 asi jo, už tomu začínám i věřit! 😀