Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
18. kvě 2009

je, 😖
včera jsem to zahnala tím lízátkem a dneska jsem ráno už odplivávala, oběd jsem nezváldla a to byl vývar 😖 koupila jsem si emesin tabl. na těhu nevolnosti a je mi dobře, jestli jsem cca 5. týden tak je nějak brzo ne? ☹

jeee ta Vase alergie, to je trápeníčko ☹ Tak si taky odpočiň... mě čeká za chvíli porada :-/

konoupek
18. kvě 2009

Ahoj holky,

tak jsem myslela,že si jako nšco počtu a odpočinu si a to moje dítě spalo jen 45 minut 😝 .

Beku já sice zvracela jen jednou ,ale za to mi bylo blbě až tak do 20tt 😝 a hl.teda večer

bazalka
18. kvě 2009

Beku, neni to brzo .... ale neboj, ono to prejde a budes si to uzivat!!!! Prezij poradu 😉

Jani, ja doufam, ze Maci bude spat dyl, jak 45 min .... ale to on spava 🙂

bekulkamama
18. kvě 2009

ahojky kon: mě jen tak divně od žaludku jakoby z hladu ale dneska teda trochu hůř no 😖

konoupek
18. kvě 2009

ivi nám se to spaní strašně pokazilo co nemá toho dudana ☹ .

beku tak hl.at to přejde a těhu si můžeš užívat já si ho moc neužila 😒

bekulkamama
18. kvě 2009

snad to bude zas ok, včera jsem se na solavě plácali masem i dortem 😀 třeba mi to nesedlo 🙂

bazalka
18. kvě 2009

Jani, hur Deniska usina? Martas hur usina tou velkou posteli ... porad by trajdal pro hracky 😉 .... ale vetsinou do pul hodky spi a vecer usina u pohadky, teda vic pohadek 🙂

konoupek
18. kvě 2009

tak to je dobrá kombinace náhodou 😀 .já mám ted servis vedle sebe...Denuš sedí se mnou na sedačce a krmí mě oříškama 😀

konoupek
18. kvě 2009

Ivi usíná ,jak kdy,někdy spí za deset minut odpoledne a jindy neusne vůbec,večer spala pravidelně do osmi a ted usíná až kolem deváté.Taky čteme pohádky,ale to vydží chvilku.

janica..
autor
18. kvě 2009

AHojky,

včera bylo fajn na golfu, mladej spokojenej nakrmil ovenky, jen teda lidí a lidí, ještě,že jsme dali srázek v týdnu......... Jo a Zlatuš proč maj ty skluzavky tak pitomě? minule ju měly u domečku, tak si tam malej polítal a teď chvilku v domečku a pak s ním jít na klouzajdu 😒

Jéjej chudák Marťásek, pitomí alergie 😠 😠 😠

Bekul no jo to k těhu patří, bude líp 😉

konoupek
18. kvě 2009

ivi a Marínek už spí bez dudana,nebo ještě má?

konoupek
18. kvě 2009

Jani včera bylo vedro,tak se nedivím,že tam bylo narváno 😝

janica..
autor
18. kvě 2009

Náš mladej spí bez dudana i bez plíny, ale s krtkem 😀 😀 😀 😀 😀 a v 1 ráno i s maminkou 😀 😀 😀 😀

entik
18. kvě 2009

ahojky🙂 po víkendu

ja odplivuji hlavne rano, ale jinak je to uplne v pohode. Jen musim mit porad neco po ruce na zakousnuti, protoze me predaji silene hlady 😉, ale staci kousnout rohliku, ci jabka a je to fajn. Aspon me to nuti pravidelne jist.

Sobotni akce se konala, i pres ne zrovna idealni pocasi, a byla moc fajn, aspon z meho pohledu. Ja jsem se docela vyblbla 😀
tady jsou nejake fotky: http://babysigns.rajce.idnes.cz/ZOO/ je jich celkem dost, tak kouknete az tak odprostred...

Bazi, my te dnes videli z okna i s pejsky a postou🙂

pekne odpoledne.

bazalka
18. kvě 2009

Jani Kon, uz 3 mes ho nema .... mival ho jen na usnuti, vetsinou uz ale usnul bez nej .... byl to uklidnovak.

konoupek
18. kvě 2009

Jani a byli jste i na kolotočích se mrknout?

janica..
autor
18. kvě 2009

Jani to jsem tam jako nezažila za 3 roky, fakt mazec 😕

janica..
autor
18. kvě 2009

Na jakých kolotočích?

konoupek
18. kvě 2009

Jani no my víme,Damouš je borec jako 😀 😀 😀

janica..
autor
18. kvě 2009

Peti to jsem měla taky, stačilo do něčeho kousnout a byl klid, ale třeba hodinu nejest, to nehrozilo 😝 Kurnik tobě ty týdny skáčou 😉

konoupek
18. kvě 2009

Jsem psala,že jsou u nás hody a že tu budou kolotoče taky 😉

janica..
autor
18. kvě 2009

Tý jo to jsem přehlídla, tož to mě mrzí 😠

konoupek
18. kvě 2009

ty jo Peti ted jsem si všimla kolikátej seš týden a po 20-tym už to poletí,jak vítr 🙂

bazalka
18. kvě 2009

Peti, tak to je fajn, ze jste si to uzili!!!

Jojo, dopo jsme byli blbnout s hafanama .... jen Mci sel domu kapku mokrej .... rekl, ze chce curat a nez jsem mu sundala gate, uz to pustil 😅 😔 ... ale zadna hruza. A postak ... nezastihnul nas doma, ale zna nas, tak kdyz nas potkal, hned vytahnul balicek 🙂

konoupek
18. kvě 2009

No Jani na druhou stranu jste zase ušetřili 😀

janica..
autor
18. kvě 2009

Peti fotky super 😎

janica..
autor
18. kvě 2009

Jani 😀 😀 😀

entik
18. kvě 2009

u matyska mi to taky zaclo letet az po 20.tydnu, ted to leti hned od zacatku... ..

a normalka mam pocit, ze uz citim pohyby, jako je jeste dosti brzo, 16.t. ale fakt... co myslite?

v patek jdu k mudr, tak uz se tesim!!!🙂
bekul, ty jdes kdy?

bazalka
18. kvě 2009

Peti, u druhorodicek jsou pohyby driv .... tak uz to fakt muze byt "ono" 🙂

janica..
autor
18. kvě 2009

Peti ono se říká, že u druhýho mimča cítíš pohyby dřív, tak si myslím že už je to možný 😵