Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
29. kvě 2009

zpět, no koukám tu nikdo stejně není

bazalka
29. kvě 2009

Zdar holky!!!

Nam nejel od stredy net 😠

Tak do prace nejdu ... nevim, jestli mam radost nebo jsem zklamana .... od kazdeho asi trochu. Ale neva, budu si uzivat Macinka. Vrchni nechce zadne kratke uvazky ... nezajima ji, ze holky na sale maji i 60 hod mesicne prescasy a jsou tak furt a padaji na hu... ☹

Marodum prejeme, at je jim brzo lip!!!! Je mi jasny, ze to bylo Stepulce moc lito ... ale aspon nezmokla 😉

bekulkamama
29. kvě 2009

bazi: to je hrozný, nevím proč ty lidi nechtějí spolupracovat 😖 kolegyňky tam trpí a ty chceš pomoct a ona nic 😖 tak na to kašli, přesně, užívej si...

janica..
autor
29. kvě 2009

Ahojky,

Ivi téda, no to je fakt síla, no coment 😒

Štěpuli nesmutni ještě bude výletků a výletků 😉

Zlatuš jsem zvědavá s čím dojedete 😅 doufám že to zvládnete vše oki 😎

Hmm dnes venku hnus fialovej, tak jsme dopo asoň vyrazili do olympie do herny, tak si mladej aspoň pohrál a zařádil 😉

janica..
autor
29. kvě 2009

Evi takový kecy vyloženě fakt miluju, bych byla taky pěkně naštvaná 😠

Peti ať je Matýsek brzo fit, chuďátko malej.

janica..
autor
29. kvě 2009

Holky razíte někam v neděli na den dětí?

bazalka
29. kvě 2009

Jani, my jedem zitra na letecky den Prerova, odpo mozna kuknem na Lokotku ... maji tam byt hasici, vojaci, policie ... no neco pro kluky (je to od rana, v devet skacou paragani 🙂).
A v nedeli dopo je nejaka akce ve Slavonine u rybnika
Pokud vim, tak je detsky den i ve Slavonine na hristi ... zitra odpo

konoupek
29. kvě 2009

Nazdárek,

teda tam je zima,jak v ruským filmu 😖 .

Štěpulo,nakonec můžeš být ráda,že jsi doma,dnes to na výletování stejně není 😉 .I když je mi jasný,že tě to mrzí.

Ivi to je binec,tady je to fakt Kocourkov 😠

My byly dopo v Globuse,ted jsem byla na masáži a nejrači bych zalezla do peřin a spala 🙂

Evčo a ty prd na pomluvy.Sama se baba nudí,tak pomlouvá 😠

janica..
autor
29. kvě 2009

Jé Ivi ty seš zlatá, díky za info, hmm asik půjdem mrknout na tu lokotku, to by se mohlo D. líbit

konoupek
29. kvě 2009

U nás je taky dětský den,ale program fakt nevím a tak počítám,že to bude zase o ničem,jako vždycky.Navíc má být i zítra hnus fialovej 😝

duch
29. kvě 2009

Ahoj holky...pěkně mi blbne počítač,občas se podaří ho nastartovat a někdy stávkuje úplně.
entik: k tomu cvičení,já nechodím nikam(dodržuju dobu vycházek),ale našla jsem na internetu videa cvičení těhotných(je to na stream.cz),tak když se mi chce,zacvičím si u toho a trochu se protáhnu 🙂

zlatka
30. kvě 2009

Ahoj holky,
tak hlásím, že jsme se vrátili v plném počtu,ufffff, podařilo se uhlídat i ty malý střeva z pátý třídy, co jsou ze všeho takový trdýlka paf , byli jsme na lodi na Dunaji(ve vyrovnávacím kanálu), pak v Prátru, v historickým centru a hrobce, počasí vycházelo podle předpisu-když jsme někam zalezli, tak pršelo, takže i to bylo fajn.Tak mi padl kámen ze srdce, ani nevíte, jaká to je pro člověka vždycky odpovědnost, když je vezmete za práh školy.

No u nás ten dětský den nevím, nevím-počasí moc fajn není, tak z toho asi nic nebude, chtěla jsem jít.No zítra nás babi lanaří na výlet na hrad hUKVALDY, prý je to tam moc pěkný, dokonce tam dělají fotky v dobových kostýmech a po cestě je nějaká rybárna, kde vám přímo vyloví pstruha, zabijí a hned udělají, tak nevím, jestli pojedeme. Taky záleží na počasí.

štěpánko chápu, že Ti to bylo líto, ale zdraví je přednější, ale asi bych to taky obrečela.

cecil
30. kvě 2009

Štěpánka má za 14 dní dovolenou s rodičema a tam má slíbený výlet každý den. Sama uznala že bude radši nemocná na jeden výlet, než na celou dovolenou.

Zlatu, v tom vyrovnávacím kanále jsme byli....mně se rozjížděla střevní chřipka a bylo mi tam tak blbě, že si to nedovedete představit! 😝 😀 😀 😀 K tomu Štěpule měla srajdu a já nervy aby se mi tam neposr... a na lodi školní výlet Maďarů...učitelky chlastaly na baru Ferneta a děcka tam tak řvaly, že jsme neslyšeli vlastního slova!( uči si evidentně z utopených děcek hlavu nedělaly! 😅 😕 ). Až kamarád vstal a zařval na ně!!! Ale brutálně! To bylo tak mezinárodní, že to smraďoši pochopili a trochu ztichli. 😖

Ahojda

zlatka
30. kvě 2009

No, naši tam taky lítali, kdo to nezkusil asi nepochopí, to bys nedělala nic jinýho než že bys lítala neustále dvě hodiny dokola a napomínala jednoho po druhým, to je pytel blech, napomeneš je a za chvilku můžeš znova a tak si celou dobu připadáš jako idiot.Napomínala jsem je často, ale asi taky ostatním lezli na nervy 😅 JInak Tvůj popisek ideálního výletu 😀 😀 😀 😀 Ono právě když na ně bafne někdo cizí, tak je to mnohem účinnější.

dali
30. kvě 2009

Zdarec

hlásím návrat, vše jsem přežily, bylo tam nádherně......ani se nám nechtělo domů 😢 😢 😢
až bude čas, napíšu víc, taky si možná i něco přečtu o vás 😀 😀 😀

Ale teda tady je brutální kosa 😠 byl to šok vylézt z letadla v kraťáskách 😀 😀 😀

zlatka
30. kvě 2009

ahóóój, no tak to bez diskuze 😀 😀 to muselo být překvápko. ajak zvládal Filípek a Viky letadlo, v poho?
pak hodíš nějaký fotečky, ju?

bazalka
30. kvě 2009

Zdar babinec!!!

Zlatus, obdivuju te ... tolik pubosu na starost .... no moje nevry. Hlůavne za Vam to pocko aspon trochu vyslo 😉

Zdeni, vitejte doma!!!! Teda uplne Vam to teplo zavidim .... ten sok musel byt desnej 😖 .... nasi se vraci v pondeli, tak na tom budou podobne. Jak budes mit chvilku, pisni, jaky to bylo 😉

Me z toho pocasi trefi slak .... chtela jsem si uzit s chlapama vik, nez jim ujedu a venku otres. Dopo jsme byli v Pre, ze kuknem na ten letecky den .... dopadlo to tak, ze jsem byla s kamoskou na kafcu a Vilas s malym u babi, protoze nepretrzite lilo 😝. No, ale aspon jsem s Ditkou po roce radne pokecala ... nemuze chudina 4 roky otehotnet, ma za sebou dve neuspesne IVF ... bylo mi ji tak lito 😔

Ale ted leze oskar, tak odpo snad ven vyrazime ... Macis to potrebuje jak sul!!!! Misto v obvyklych 12.30 usnul az pred ctvrt hodkou .... ale hlavne ze usnul 😉

Tatin se vraci za chvilku ze sportovani, tak jdu varit obed ... papa a fajn zbytek vikendu vsem!!!

cecil
30. kvě 2009

Ahoj Zdenčo!!! no jasan, pak něco napiš, jsme našponovany. Já bych to osobně odležela, já nezvládám velký výkyvy teplot. Mně stačí i někde zapnutá klimatizace a hned mám rýmu 😝.

Zlatuš, klid, ty paní učitelky vůbec nevylezly na palubu, za celou dobu, nekecám! Když jsem lítala s tou Śtěpánkou na záchod, kterej byl dole, tak jsem je tam na tom baru vždycky viděla. A ty jsi u toho Ferneta asi nesosala, co??? 😨 😅

Jako kdyby se tam něco stalo a učitelka nadýchala, tak nevim, nevim. A to nebyly moc velký děcka, já odhaduju tak 4 - 6 třída 😕 .

Jako však já proti tomu nic nemám, zjednali jsme si pořádek sami. To Jarynovo zařvání (a navíc je to chlap jak hora) zapůsobilo určitě líp jako kdyby jsme si šli stěžovat.(stejně by učitelky hrály nemtudom, i když slovensky by beztak rozuměly- to známe 🙄 )

Jako holky Emča je nemocná tím stylem, že jsem jí večer dala homeopatika a ona tak ožila, že jsem jí v jedenáct nemohla nahnat do postele! A teď odpoledne to samý....není poznat, že ze čtvrtka na pátek měla horečku a v pátek taky. 😅 Ale i když už je fit, stejně ven nemůžem...ono kdyby byly holky zdravý, tak máme rádi skákání v kalužích v gumákách a v pláštěně....ale takhle 😖 .

Zdarec, tata nám navíc spí před noční, no toz as bude odpoeldne, asi půjdu Štěpánce přečíst nějakou pohádku.

cecil
30. kvě 2009

Bekul, něco jsem pro Tebe a ostatní našla :

Vápník
Největším zdrojem vápníku jsou čerstvé mléko, mléčné výrobky, ryby, zejména sardinky, žloutek, kapusta, brokolice, pórek, špenát, pšeničné otruby, oříšky, luštěniny, neloupaná rýže, citróny, ostružiny, fíky a rozinky.

Z mléčných výrobků jsou nejvydatnějším zdrojem vápníku tvrdé sýry.

Pro ukládání vápníku je důležitý správný poměr vápníku a fosforu. Kvůli vysokému obsahu fosforečnanů nejsou nejvhodnější tavené sýry a nápoje kolového typu. Vápník se nejlépe vstřebává v kyselém prostředí, které lze podpořit pitím ovocných šťáv a džusů. Vstřebávání se nejlépe daří v noci, a proto je výhodnější konzumovat sýry odpoledne a večer. Absorbci vápníku napomáhá také vitamín D a kys.listová.

bazalka
31. kvě 2009

Ahoj holky!!!!

Tak se s Vami pomalu loucim .... vecer uz asi nekuknu, budu se venovat chlapum 😉

Mam pobaleno, Martas ma taky pobaleno ... a zacina mi byt z toho nejak smutno 😔 ... at uz je patek a jsem zas doma 😅

Tak se vsichni mejte moc moc fajn .... ja Vas budu cist v mobilu 😉

linn
31. kvě 2009

Cauky,
zdravime a Ivi, prejem, at to rychle utece a vse probehne ok 😵 Sebik ma nejakou podivnou vyrazku, tak zitra valime k MUDre, papa a pekny zbytek nedele

dali
31. kvě 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

tak tady máte fotečky, měly jsem se nádherně, vůbec se nám nechtělo domů, letadlo bylo taky v pohodě, nejlépe ho snášel Filípek.
Jen Fildovi vadilo, jak jsou Tunisané přátelští a jak milují děti, pořád ho hladily, pusinkovaly a on z toho měl trauma 😀
Holtel byl pěkný a všichni moc příjemní,pokud do Tuniska tak už jedině tam 😉

Viki chodila do dětského koutku, animátor tam uměl česky, denně měly super diskošku,taky hrály divadlo, češi, francouzi, tunisané dohromady, bylo to super.

Počasí bylo taky skvélé, na sluníčku i 44 st. a vestínu tak 26-32.......u moře to bylo snesitelné pofukoval tak větřík.Jeden den hrozně fučelo, ale to jsem si zase užily vln.
Fotek máme asi 800, ale v moři asi ani jednu, nechtěly jsem brát foťák na pláž.

Zatím pa!!!!!nestíhám

janica..
autor
31. kvě 2009

AHojky,

téda Zdeni úplně závidím 😅 , jde vidět, že jsi si dovču užily a super, že tam nebylo ani moc lidí co?

Ivuško ať ti to rychle uteče a Marťásku ty to zvládni dobře, bez mamky......

Evi já bych potřebovala vědět, čím mám nahradit bílkoviny, pač nejím maso 😅 vím, že je hodně bílkovin, třeba v sójovým masu a nebo v tofu, ale to taky nejím 😝 😅

zlatka
31. kvě 2009

Ty ho ještě pořád nejíš???? 🙂
No, zdeni, super, museli jste si to parádně užít-děcka aj vy dva s tatinem, taky závidím, toho já se asik nikdy nedočkám-takové dovolené a taky toho, že by se P. utrhl na tolik dní od hospody 🙂 A toho animátora bych teda milovala aj já 😀 A co tam jako dělal?

Ivi, chápu, já jsem byla od beru teď den, noc a taky mi bylo moc smutno-je to jako kus tebe.

I když...včera tak mrčela a fňukala, že jsem myslela, že ji půjdu narvat do babyboxu, fakt jsem asi zjistila, že maličko nervově labilní asi jsem... ☹

Jani(kon.), byli jste na tom dětským dnu? Beruš ho po plavču prospala, došli jsme až na africký bubny. jaký to bylo? Sim tě, nezeptala by ses Toma, jestlii by nám neudělal do koupelky skříňku-klidně i ze zbytků nějakých, potřebuju na ty chemikálie a tak. Já vím, prdlajs kšeft, asi má málo času, že?

janica..
autor
31. kvě 2009

Zlatuš pořád ho nejím a ani se nechystám 😅

zlatka
31. kvě 2009

a důvod? 😅 není-li to tajný.

janica..
autor
31. kvě 2009

Ty mě to nějak na talíři fakt nechybí a mám k tomu odpor, jako když si představím, že jím zvíře, mě to vadí 😅, jako já jsem teď přestala jest borůvky, protože jsem zjistila, že v borůvčí je hodně zmijí, tak už je nejím, pač mám fóbii s hadů, jako já jsem v tomhle střelená 😅 😀 😀 😀 😝

zlatka
31. kvě 2009

😀 😀 😀 😀

janica..
autor
31. kvě 2009

Jako já už nejedla maso ve školce, jsem ho schovávala do kapsy od zástěry 😅 oni byli šílený ty soudružky, my normálně třeba do polívky, daly druhý jídlo, že jím pomalu 😝 😠

zlatka
31. kvě 2009

Nekecej, to je normální šikana 😠 jak praseti všechno dohromady, to jsme teda ještě neslyšela