Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
3. čer 2009

Radi jako já jsem s ním byla max. spokojená, používali jsme ho do roka a falešných poplachů za celou dobu jsme asik měli 4, jako D. spal sám v pokojíčku od měsíce, takže kdybych neměla monitor, tak bych ho ani nestěhovala, ale zase by se chudák ani nevyspal, no vlastně by to asik obsral Petráš, by jsme ho vystěhovali do obyváku😀 😀 😀 pač ho budil chrápáním 😅

bekulkamama
3. čer 2009

jani: ahaaa tak to je jasné.. 🙂 dík za info.. a jakou máš značku? Vybírala si to podle něčeho?

janica..
autor
3. čer 2009

http://www.kocarky-shop.eu/monitor-dechu-nanny-... tento, no myslím, že je to na jedno brdo,že je jedno jakou budeš mít 😒 značku

bekulkamama
3. čer 2009

některé se liší cenou a to teda dost várazně 😖

janica..
autor
3. čer 2009

áha, no tak doporučuji tady tento za dobrej peníz kvalita 😉

janica..
autor
3. čer 2009

a už přemýšlíte nad jmény?

bekulkamama
3. čer 2009

🙂 no Jani poprvadě máme asi dvě od každého, ale myslím že to nakonec dopadne vše jinak 🙂 Ale zatím co jsme se kdysi bavili dřív tak jsme měli návrhy třeba Tereza, Klára, Honza, Tomáš.. no ale kdo ví že jo 🙂

janica..
autor
3. čer 2009

Hezký jména 😉 tak to jsem zvědavá, jestli u nich zůstanete, no jo máte ještě spoustu času....

zlatka
3. čer 2009

já jsem měla nanny a za ten klid to teda stojí, když tak ho zase v půl roce prodáš dál, já jsem ho prodala tenkrát za 1200.

bekulkamama
3. čer 2009

přesně tak, říká se že v těhu to lidi mění podle toho jak to cítí 🙂
já se loučím, zítra pa pa

janica..
autor
3. čer 2009

Jsme doma šly jsme nakoupit a objevily jsme novou klouzačku a prolízky, houpajdy no super, mladej nadšenej, samo že nechtěl jít dom, ale teda veknu fakt kosa 😒 No, ale jsme teda mega spokojeni, pač jako na celou Holicu tu nebyla ani jedna klouzajda, tak se maj aspoň děcka kde vyblbnout a je to v areálu školy, tak by to mělo i vydržet, pač je to hlídaný.......

cecil
3. čer 2009

Zdar ženský, kluci jsou fešáci...i Matýsek i Samík 🙂 .

Jani, ty mi napiš, jestli ti fungují ty odkazy, co jsem ti psala.

Jinak jsem dnes psala písanku, počítala matiku, žehlila atd...takže už se těšim do peřin.

A venku hnus fialovej, byla jsem věsit prádlo a málem mi přimrzly ruky ke kolíčkům 😀 .

Tata byl včera na tetanovce a má normálně teplotu 😕 .

Zdravim, pa

bekulkamama
4. čer 2009

ahojky holky 🙂
Zlatu: jj jasně vždycky to jde zase dat dál že jo 🙂 jinak sem se dívala, že ho mají za 2 litry tak uvidíme, času je dost, nechci to kupovat teď.. jen mě to tak napadlo jak brouzdám chvilkama po netu 🙂
Jitušce už se blíží rozlučka .. toto letí viď?
janica: jsem slyšela ve zprávách že Olomouc letos vytvořil dalších 10 dětských hřišť, dělají to každý rok, za chvíli toho bude kvanta a je to moc dobře, si pamatuju že za barákem jsme měli jednu šílenou houpajdu a pískoviště plné hovínek 😖 a to je vše bléééé

bananek
4. čer 2009

Ahojky tak Cecil po tetanovce je to možné já měla taky teplotu a po žloutence po třtí dávce jsem proležela celý víkend tak to mu věřím a nezapomeň že nejhorší nemoc pro chlapi je rýmečka natož očkování.Beku já nemyslela kvůly špíně ale kvůly těm chemikáliím prý na to někdo reaguje.Jinak bazén je fajn já ho měla nakone zakázanej tak jsme hopsaly alespoň na balónu a když bylo po dešti tak jsem chodila na delší procházky jak bylo sucho tak jsem byla zavřená doma z mojema alergiemi jsem to nemohla v létě vydýchat.Jínak pěkně zdravě papejte a mějte jen radosti závidím ti to toulání po obchodech a koukání na ty krásné věci mě to tak zase uteklo a malá bude mít dva no hrůza 😀 😀

bekulkamama
4. čer 2009

ban: 😅 jj prochajdy, bazén a balón můžu, pak uvidíme, myslím že to chce rozumně a něco co mi bude vyhovovat 🙂 jen ty nevolnosti aby byly pryč, páč takhle jen poléhávám 😖

cecil
4. čer 2009

Marti, neboj, můj chlap na rýmečky netrpí....už je na fotbalovym turnaji...on aby chyběl! 😀 😠...s bolavou zadnicí a teplotou...

Lindo...Chytilová je dobrá! Jsem se nasmála.

Tak jsem včera byla děvčata 2x venku-pověsit prádlo a sebrat prádlo a dnes mám tu rýmu větší 😠 😠 😠, vrrrr.

Janča mě tak nakopla s těma luštěninama, že jsem uvařila cizrnu a nevím,jestli udělat pomazánku, nebo z ní udělat druhé jídlo...s cibulkou, chlebem a okurkem. Mňam.

bekulkamama
4. čer 2009

mě taky! včera jsem nakupovala v Pí centru a mám plno zdravým věciček, nějaké pomazánky a paštiky, cizrnu taky ale moc často to nedělám, moc mi to neleze ☹ a koukala jsem tam na ten tempeh jak jste o něm mluvili ale vůůůbec se mi to v obalu nelíbilo tak jsem to ani nezkusila 😀

konoupek
4. čer 2009

Nazdárek ,

teda já myslela,že si něco počtu a nic moc.Nebýt Bekul,tak mrtvo 😀 .

Ivi,už se vám to krátí ,Martínek je šikula,že to zvládá 😉 a ty taky samo 😉

Tam je zase hnus a zima 😖.

Zlatu,míry předány,nech se překvapit za jak dlouho to zvládne.Já nemám práh už asi tři roky 😀

Jsem zvědavá,kdy tady vybudují nějaké pořádné dětské hřiště,pže tu je to opravdu ostuda 😠

konoupek
4. čer 2009

Beku monitor dechu jsme měli půjčený a asi 2x byl planej poplach to by se v člověku krve nedořezal a tak jsme ho vypli a byl klid.Je myslím zbytečný ho kupovat,jestli máš,kde,tak si ho puč,no však uvidíš 😉

cecil
4. čer 2009

Ten monitor je myslím potřeba spíš u nedonošeňat, já ho neměla ani na jedno děcko a v klidu. Akorát teda holky šest neděl spaly se mnou v posteli, pak na balkoně 😅 , takže jsem je měla pod kontrolou, já mám strašně slabý spaní, co se dětí týče.

cecil
4. čer 2009

Jo a v porodnici mě furt řval, protože jsem ho vždycky zapomněla vypnout! 😀

konoupek
4. čer 2009

No já to potom právě taky nějak neřešila,pže Denuš spala hned vedle i když stát se může cokoliv.Pro nedonošenátka bych ho brala určitě.

bananek
4. čer 2009

Konoupku u nás hřiště taky není tak jsem koupila alespoň pískoviště a na houpajdy budem jezdit do města nic jiného nam nezbývá 😢

konoupek
4. čer 2009

Marti,ještě,že my máme našeho tatu a vyrobil nám 😉 .A pořád má něco v plánu,takže nejsme u konce 😀 .

bekulkamama
4. čer 2009

kon: on tu taky celý dny nikdo není jen já bo můžu psát z práce 🙂
ale teď jsem došla z města až... monitor- no zatím mi ho nemá kdo půjčit ale uvidíme, třeba z bazaru že jo.. 🙂
no holky já vím že je to jistota ale je fakt že nás nic takového nebylo a myslím že dneska se to přeceňuje všechno... zas chápu že to riziko tam je...

prool
4. čer 2009

ahojky,
tak u nas ryma jako tram ☹ Vasa od rana sopli na vsechny strany a strasne kejcha, takze to z nej lita 😕 Spal jen pul hodinky. Huhle teda dobre - vcera to asi prizivil navecer, jak foukal ten vitr. Teda leze mu to i ocima 😔
Co davate na to??? Zatim asi hodne caje, ze a co pak?

bekulkamama
4. čer 2009

prool ☹ chudák malej

prool
4. čer 2009

bekul, my jsme taky monitor dechu doma nemeli a v porodnici jsem ho porad zapominala vypnout, kdyz jsem malyho brala z postylky 😲

bekulkamama
4. čer 2009

prool: a jeee tak to jsme měli doma stále veselo ☹

bekulkamama
4. čer 2009

tak zítra pa holky