Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
31. črc 2009

kon: vy jste se tam nějak zničily na tom cvičeníčku 😅

cecil
31. črc 2009

Ahoj vespolek!

Proletěla jsem vás zběžně...kde berete čas na plk???? 😀 Kurnik, jak je hezky, nevím kam dřív vletět...

navíc jsem chytla škaredé nachlazení a k tomu zánět spojivky, naštěstí jen jedné, ale pálí mě oči jen vás čtu...a hlava mě třeští už několik dní...asi si to vybírám za poslední rok nazpátek, kdy jsem nebyla nemocná.

Zlatuš, ten homeovox zkus....a jestli Beruš necucá, tak neva, dáš zase prášek do trochu nechlorov.vody(ale stačí do dvou hltů,a by to najednou vypila)....zase před a po nic nejíst, nepít. JInak jsem vyčetla v knížce....na chrapot, který se zhoršuje ráno.....Causticum. Na chrapot, co se zhoršuje večer a dítě touží po studených nápojích je phosphorus. ( 15 nebo 30 CH)

Jináč baby jím zeleninu a žádný sladký a už mám za 3,5 týdne 3,5 kila dole. Effi....nejhorší jsou fakt první dva dny, to jak vydržím, tak vím, že mám vyhráno. Já se k tomu překecávala už do Vánoc, takže bylo na čase!

Zdarec a nově příchozí zdravím...už se mě začítnáte skoro plést, 😀 😀 😀

konoupek
31. črc 2009

No trošku jsme se zničily nooo 😀 ,já teda trošku dost 😀 .

Evi počky o vánocích toho jídla kolem sebe,poooočky jak se budou sbíhat sliny 😀 😀 😀 😝 😝 😝

prool
31. črc 2009

ahoj baby,
tak dnesek musim napsat. Dodatecne se totiz o me pokousi infarkt.
S detskou jsme byli domluveny, ze zkusime bily jogurt. Alergolog moc nechtel, spis at zkusime prevareny mliko - teda nevim co je vetsi humus (pro nezasvecene - Vasa ma alergii na kde co a teda i na mliko) a po dnesku si myslim, ze jsou to s prominutim srack... nejvetsi. Rano jsem mu teda dala cca 2 velke lzice bileho jogurtu s marmeladou a spapal to s nadsenim. Tim nadseni skoncilo. Behem 10 minut zacal natykat v obliceji - chrchlat, sipat no des. Proste okamzita reakce jak prase. Narvala jsem do neho Aerius a volala doktorce. Ta nam rekla, ze mame okamzite prijet jestli mu natyka krk - no meli jste ho videt, uplne si ho moh servat - pusu, usi, proste vsechno. Nastesti jeste do toho prisel Maros, protoze jsem mela jit ke kadernici a jeli jsme okamzite k detsky a ta mu dala injekci do zily 😔 a v podstate do tri hodin uz na nem neni nic znat, ale mame jeste kortikoidovy cipky az do pondeli.
Hruza hruza hruza, nevim, jak chudak k tem vsem alergiim prisel, ale tohle je teda fakt des. Doted jsem byla v jidle policajt a to me jen utvrdilo, ze budu hlidat jeste vic a proste mlicny vyrobky a vse okolo proste nesmi.
Nikdy takouhle reakci na zadny novy jidlo nemel, jen se v uvozovkach osypal, coz je to posledni, co se muze stat.
ahoj jdu odpocivat - je toho fakt uz trosku moc

linn
31. črc 2009

Oli 😔 😔 😔 chudak Vasa, tak hlavne, ze jste to zvladli 😕

zlatka
31. črc 2009

Týý jo, Oli, to je fakt strašný, to muselo být šílený, kdo je z vaší rodiny alergik? Chudáček malá.Já si tohle vůbec neumím představit, co vůbec jí? Máte to těžký.

janica..
autor
31. črc 2009

Raduš už se těším na fotečky kuchyně 😉

Marťásku už se těším na zítřek, doufám že počásíčko nám vyjde 😵

Hmmm vy všechny jako hubnete jo? jste jakýsi trapný bo co, já teda jaksik přibírám, hmmmm jestli to nebude tím, že mi mešká skoro 3 měsíce menstruace 😅 😝

Oli teda, chuďátko Vašík, to snad není možný ☹

jakoubka
31. črc 2009

Janíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😅 😉

Taky se těším 😵

Oli-to je mi líto,že máte takový trápení ☹ ☹ bobinek malej ☹

bazalka
31. črc 2009

Oli, tak to je sila .... jsem netusila, ze muze byt az tak rychla reakce na mliko ☹ ... hlavne ze jste to zvladli, ale ten sok, co?

Jani 😀 😀 😀 ... ted mela kamoska opacny problem. Menstruovala, tak nic neresila a v ut mi ukazala fotku z ultrazvuku, je ve 14. ty 😉.

Kubicku, uzij si zitra oslavicku a prejeme ti vse nej nej nej k druhym narozkam 🙂

aktekram
31. črc 2009

že by bylo o těhulku v Olomouci víc ????

zlatka
31. črc 2009

Janici nevěřím ani nos mezi očima- pěkně až to ukáže černý na bílým....
Jsem kantáre, jsme měly slezinu s místníma matkama, jsem jedné objednala šampus, bo slavila narozky a nakonec jsem si ho vychlemtala sama plus plus ještě nějaký drinky a teď vidím dvojmo...to bude zítra veselo🙂🙂

jakoubka
1. srp 2009

tož to já Janince věřím 🙂

janica..
autor
1. srp 2009

Dobré dopolko,

co Martinko už vše nachystáno? taky chystám a už mě to neba, už máme s Damíkem dort piškotovej a teď dělám bramborovej salát 😝

Zlatušáku máš aspoň kocovinu?

Marti 😀 😀 😀

janica..
autor
1. srp 2009

Ivi a jak na to přišla? jako náhodou šla na gyndu? to musel být dobrej šok 😕

Marky tak trochu 😅

jakoubka
1. srp 2009

Jani,ještě to nemám nachystaný,jen něco.Kubík mě nenechá.
Čekám na Radka ,až pro něj přijede a kuwa furt nic 😠

fajn
1. srp 2009

Kubíčkovi vše nejlepší od tety co vás šmíruje .

Didka je teď hrozně uvztekaná a já toho mám plny brejle jsem z ní vycucaná jak citron.Jask se prostě řekne ne tak je oheň na střeše ,včera dokonce chtěla přeskládat celej obchod a já jsem řekla že se to nedělá a tak sebou švihla o zem a baba jenom hleděla. Můžu po dobrym i po zlym a vyjde to stejně.

Jani a tobě držím pěsti ať ti ty menstruace 😉 nepřijdou 😀

prool
1. srp 2009

ahojky baby,
Jani 😀 😀
jinak šoking dobrý, ale už bych to teda nechtěla zažít. Alergii na potraviny v rodině snad nemá nikdo, ale já mám nějaký základ - kiwi teda zvracím. Ale myslím si, že bychom asi měli něco hraniční. Maroš si myslím, že 100% - když byl malý tak měl eksém a pak zmizel. Asi fakt už půjdu někam na alergo. Tohle není jen tak a kdyby to bylo osypání, ale tohle.

Objednali jsme si k obědu pizzu, tak se těším mňam.
papa a všem vše nej
😉

efinna
1. srp 2009

Ahojky
Oli teda ☹ , chudák Vašík, tak maluškej a už musí prožívat takový trápení 😢
jj vánoce jsou moje smrt vždycky pro přibírání 🙂
Janiii 😀 , tak se budem kulatit spolem 😉
Fajn ty si teda taky užíváš ale to přejde 😉
Zlatu hm šampáňo dala bych 🙂! My jsme včerá zapíjeli synovce, teda spíš všeci okolo a já džusama 😝, no dovedete si představit jak sem byla nalitá 😅! Skysli jsme tam až do pul 2 do rána! No jsem si myslela jak si pospím, když máme malou u babičky a já už v 7 vymýšlela co provedu! 😅

Tak to my si jdem někde sednout na něco dobrého, musíme využít, že máme hlídání 🙂 ,

Zatím se mějte a hezkej výkend!!!

zlatka
1. srp 2009

zdarec, tak jsem se o půl sedmé vzbudila s jazykem přilepeným na stropě a jak jsem si poídávala flašu s pitím, tak jsem probudila děcko a tak už od půl sedmé trpím, ale teď se najím, vychrupkám a budu už snad o.k. Ještě do toho to rozbolavěný tělo po tom cvičení-------moje smrt.

Tak já nevím,jestli mám té janici gratulovat, jestli to jako mám považovat za oznámení nebo co 😀 😀 😀 jako tři měsíce a ty to ještě neřešíš??? 😀 Hezky si užijte oslavu a pak hoďte fotečky. Kubíčkovi všechno nejlepčejší!!

zlatka
1. srp 2009

Jinak Oli, já myslela, že už to dávno na elergologii řešíte, určitě bych tam zašla, ať udělají testy a zjistí, co se dá.
Taky bch si nechala líbit nějakej oběd v restaurantu nebo pizzu do domu🙂

Marci, to patří k věku, tak nezoufej, myslím, že i okolí to chápe a když na to dojde, tak to nijak neřeší, ale je to náročný pro maminu, se na to vůbec netěším.Pak napiš fígle, co pomáhají, ať jsme na to připravený.

dali
1. srp 2009

Zdarec

Ceciloviv zdar...no já to nechápu kde ty měšťandy berou ten čas na to plkání 😀 😀

Janičko, vím že nekecáš tak už je nenapínej a vysolto......dej si to do nicku ať víme víc!!!!já se těšila že to oznámíš až u nás 😢

Kubíkovi taky přejeme vše nej!!!!hodně pusinekposíláme!!!

Oli tak to je mazec, chudák malej a já tu řešila nějaký průjem 😒 coo ten Sivko, už jsi jim psala????

Zlatuš a Konoupku vám teda daly zabrat 😀 😀

Jinak dnes vyrážíme na grilovačku ke známm a pak s tátou na zábavku!!!!tak pááá

janica..
autor
1. srp 2009

Zlatuš jsi mě velice potěšila, pač jsem myslela, že to jde na mě vidět fest, kozy mám málem pětky a ty si ani nevšimneš 😅 já vím, asi pohled na Petráše byl lepší v boxérkách 😀 😀 😀 😀

Zdeni to bych nedala, já na takový oznamování nejsem, bych řvala, jako debil 😅 😅 , ale chtěla jsem to oznámit až půjdu na další prohlídku k mudr a budu mít průkajdu, jenže už jsem to jaksik nevydržela 😅 no jsem asik 11tt termín si dám až po další prohlídce 😉

Marci díky 😉

Evuš to jsi dobrá, že jsi vydržela tak dlouho a co Honza zapil malýho pořádně? a co ty doufám, že jsi ráno Igušku nevzbudila v těch sedum 😅

konoupek
1. srp 2009

Zdarec ženský,

Toš Zlatu....Janule je těhule a ty ani nevšimneš jo 😀 😀 😀 ....Janí velká gratulace,ale vydžela jsi to dlouho teda neříct to 😀 😀 😀

Oli chudák Vašík to je hrozný po takové trošce.Na alergo se chodí až od určitýho věku ,nebo nse pletu? 😕

Zlatu ještě dnes mě bolí celej člověk 😀 😀 😀 .A jako vy jdete s maminama kalit a mě se nikdo nic neřekl 😔

My jdem na oslavu narozenin,Denisčina sestřenka má dnes 7let 🙂

Na zábavu jsem taky dnes chtěla,ale tatin je pecivál 😒 ...jeho slova....a co tam budu dělat? 😝 .Kdybych měla s kým,tak jdu hnedle.

cecil
1. srp 2009

Konoupku, vánoce nevánoce, ta čokoláda se dá koupit i během roku, takže lákadla jsou furt 😝 .

Jani, no gratulace!!!!!!! Tak to klidně přibírej, ne??? 😉

My tu dnes odpoledne máme dětský den s programem a Emča usnula, páč včera odpoledne nespala a večer zalehla až v deset. (byli jsme na grilovačceš). Dojeli jsme pak podruhé dom o půl jedné. Týjo,už nejsem zvyklá ponocovat, jsem jak přejetá! Takže šermíře neuvidím.

Oli, a nedalas mu toho jogurtu i moc??? Nám řekla alergoložka jeden den jednu malou lžičku, druhej den zase, třetí den dvě lžičky.....atd..., možná to i chtělo do něčeho zamíchat aby se to naředilo, třeba do trochy pudinku, nebo něčeho takovýho. No ale je to naprd, jak už měl takovou reakci, tak je to vážný. 😖

Zdravim a jdu natáhnout nohy....od rána konečně. To je klid když to děcko zalehne!!!

cecil
1. srp 2009

Já myslím že Váša na alego chodí, Olča mluvila o nich... jako o starejch 😀

No Emča má už snad tři měsíce tři suchý flíčky na noze a mastím to vším možným a furt to tam má. Půjdeme s ní na podzim poprve na alergologii.

fajn
1. srp 2009

Janííííííí velká gratulace ,tak si to hezky užívej 😉

Zlatuš já žádný fígle nemám ,normálně dostane po prdeli a hotovo. Napřed ale chvilku vysvětluju ,ale ono je to stejně k ničemu. Teď se s ní vrátil můj chlap a říkal co vždycky blázníš že seš vynervená vždyť byla v pohodě. Tak nevím asi to zkouší co vydržím. Ale už mám fakt na mále,včera jak jsem jela z toho města tak jsem volala ségře ať už nalívá že jinak to nerozchodím tak jsem dala tři vodky s džusem a jela dom už relativně v klidu. Byla jsem na kole ne autem 😉

cecil
1. srp 2009

Marci, vsaď boty, že to dělá tobě, protože ví, že tě vytočí! 😀 Zkus někdy nedělat vůbec nic...třeba ji to nebude bavit! A taky dělá to víc když má publikum, nebo i když jste doma samy?

Mně dělá Emča poslední dobou scény když je a) hladová, za b) unavená, za c) obojí 😅. Ale není to naštěstí často a stačí do ní strčit nějaké jídlo nebo teda musím počkat až usne a je zase klid. Jen asi poslední měsíc(po viroze) má "mama období" 😖, nemůžu od ní na pět metrů 😠.

zlatka
1. srp 2009

Jééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé!!!!Takž to je super, JANICO, ty jsi ale dobrá, že jsi nám to neřekla dřív. To je super, moc gratuluju, aj otci Petrášovi.No, máš recht, tebe jsem vůbec neřešila, nemohla jsem z tvýho taty oči spustit, navíc, když jsme tam měli takovou intimchvilku u filtru 😀 😀 😀 😀 😀 Tak to je bomba, děcka!No a dlouho jsem tě neviděla a taky furt si tady stěžuješ, že máš gram navíc, tak mi to ani nijak nedošlo. No a ke Zdeničce teda pojedu, abych se na to podívala zblízka teda🙂

jani, ani nemnluv, dneska mi beruš lozila po bříše a já jen auauauau a jako po té včerejší opici super, jsem ráno vylezla z postele jako z tanku🙂Omluvám se kajícně, příště to napravím, tak nějak mi to nedocvaklo, že bys došla ráda.

zlatka
1. srp 2009

Jsem vám samou radostí rozhodila stránku. 😝
Marci, jojo, jak píše Evik-aj to je jedna z metod-prostě nereagovat vůbec, nevšímat si, ale to je lepší praktivovat doma a ne mezi lidma a taky asi těžko, když už ti děcko modrá, že. No, ty mě taky dost bavíš stěma tvejma panákovejma storyma.

zlatka
1. srp 2009

a jako dali už to věděla jo? a kdo kua eště! se přiznejte.