Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bananek
8. srp 2009

Ahojky koukám že je tu přímo mrtvolně mrtvo no nic tak jdu něco dělat 😀

janica..
autor
8. srp 2009

Zlatuš měla jsem tu kámošku, dělá sestřičku u praktické, tak mi říkala, že to vypadá na výron nebo víron, nevím jak se to píše, tak mi doporučila mastičku heparoid, tak uvidíme jestli to zabere.....

konoupek
8. srp 2009

Zlatuš bych otřebovala,aby ta moje holka taky tak chrupala,dnes zase budíček asi v 5:45.Ležela hlavou u mě a povídá....mamo funíš,nefun na mě 😀 😀 😀 .A bylo po spaní 😝

cecil
9. srp 2009

Banany....já to taky brala přes utěrku a rychle zchladit a nevím co ještě....a stejně nedržely, mrchy... to mě tehdy tak nasralo, že je radši koupím. Ale ty kupovaný bez slupky tak dobrý nejsou 😉 . Ale těch uetřenejch nervů 😅.

HOky, tak já včera chytla tu střevní chřipku taky, si nepřejte viděřt jak jsem vypadala! Horečku jsem měla 38,7 no byla jsem hotovson, Petr na noční....fuj tajbl.

pa

bazalka
9. srp 2009

Evko ... jsem si vzpomnela, kdyz jsem mela pred maturou takovou strevni hruzu ja ... 2 dny jsem nevedela, kterej otvor vrazit do zachoda driv, ani kapku caje jsem neudrzela v sobe ... no otres a k dr jsem byla potupne donesena v naruci ☹ 😝.
Je ti lip? Bylo to jen jednodenni? A co Emca, te se to vyhlo?

Tak je za nami fajn vik ... v pa jsme byli u znamych za Vyskovem ... maji krasnej domecek a luxusni dvorecek, kdyz jsem to videla, zachtelo se mi baraku a vystrelit z panelaku 😔 ... ale to teda zatim nehrozi 😔. Jen ta vesnice by mi asi delala trochu problem, jsem zvykla na mesto.

linn
9. srp 2009

Cauky,
tak jsme zpet, vratili jsme se vcera, nakonec jsme si dovcu jeste o den natahli a zajeli navstivit pribuzne k Telci, bylo to moc fajn, kluci si to paradne uzili a my taky 🙂
Uz mam nastesti kompetne vybaleno, vyprano a uklizeno,
fotecky jsou tady
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

entik
10. srp 2009

ahojky, dnes jsem tu prvni 🙂 nejak nemuzu spat, uz od pul ctvrte se prevaluji, chjo...

dejte pokoj se strevnima chripkama, fujky, jen si to predstavim 😝

aktekram
10. srp 2009

Krásné ráno, i já jsem dnes už vyspinkaná 🙂
Teda vy jste měli prima víkend, u nás se už jen odpočívá, dnes mě čeká úklid tak aspoň brzo začnu a brzo bude hotovo 😀

janica..
autor
10. srp 2009

Dobré ránko,

Lindi fotečky parádní, jde vidět, že jste si dovču užily 😎

Peti a Marky teda co tu strašíte, tak po ránu 😕 Marky já mám úklid za sebou, jsem se k tomu dokopávala dva dny, mám v poslední době nějakou lenoru 😝

Evi co už jste zdraví?

cecil
10. srp 2009

Čau...teda Lindo, krásný fotky...ty máš pěkný brejle! Samík pěkný papučky a nejvíc se mi líbí ta jak je táta oba drží v náručí 😵 . A Sebík už stojí??? To letí, jsem mimo mísu 😅 .

A prej včera jsme přijeli z dovolené a už mám vypráno a uklizeno...no to se mi ještě nezadařilo 😀, a kdyby jste viděly ten bordel u nás! Včera jsem akorát zapnula myčku a pračku a ještě mám hromadu nádobí ve dřezu...jo a včera ještě táta vynesl koš 😀.
Tak jsme se prozvraceli všichni až na Emilku. Uf, jsem ráda, že se jí to vyhlo! Možná je to ještě tím večerním mlíkem co mívá před spaním. Třeba vycucla nějaké protilátky. Ale koncem srpna má táta dovolenou a zrušíme kojení úplně. Bude to tak tři dny řev, ale musím dokud nechodíme do školy, pak zas budou jiný starosti, ráno vstávat, večer brzo lehat.... 😒...atd, tak aby se Štěpánka bez řevu vyspala.

Ivi, to zní hrozně ta tvá chřipka...já zvracela "jen" půl dne a stačilo bohatě 😝. Pak jsem na to chytla zas půl dne horečku nad 38...no a v neděli odpoledne už to bylo celkem odbrý. Už jsem i měla hlad, tak jsem si uvařila brambory a jak mi chutnaly! 🙂

Jdu na ten úklid....je tu jak po výbuchu...hračky všude, drobky všude, koťata jsou hladový, a na oběd nevím co....něco dietního...a mám tu asi 4 pračky prádla ze šňůry... ☹...ach jo.

tak čau

bekulkamama
10. srp 2009

ahojky holky, koukám dobrej víkend, no bramboráky mňam Zlatu ale dneska už nebudou a jestli tak bléééé 😀
cecil: jj not o sestřenka ale v cizííně ty jazyky je úplně normálka, kam se na ni hrabu 😖
Jani: co váš kotník? Heparoid je dobrej, já měla heparodidové a i jiné obklady, přímo napuštěné plátky co sem přikládala, měla jsem výron na nártu 😖 ale malinko bolel a byl trochu teplej ☹ nevím kde si mi to stalo, možná na tancích ale rozhodně o žádném vyvrtnutí nevím... snad to bude brzo ok...
Peti: jak ti je? Zvládáš to ještě s prckem navíc? Já bych spala ☹
kon: aspoň ti zas chodí brzo spát ne? 😀

linn
10. srp 2009

Ahoojky,

Evi, to mi pripomnelo tu strevni chripajznu z lonska, taky jsme se vsichni stridali na zachode, bylo to zrovna v tuhle dobu, jsem se bala, ze z toho porodim 😅 jedete ke Zdence? Uz jsme vas nevideli ani nepamtuju 😉
No a Sebik uz i chodi 😅 a teda na to, ze capka 14 dni je celkem v pohode,ma dobrou stabilitu, tak ani neni moc padu 😉

Teda tehle maji nejake lehke spani, aspon ty Radi bys spala, co? 🙂

linn
10. srp 2009

A diky za pochvaly fotek 🙂

bekulkamama
10. srp 2009

lin: no já dneska aji jo, bývám dost unavená a navíc ty pondělky v práci jsou většinou hrozné ☹ fůra práce, všichni stresují a nálada není no ☹ co už...

linn
10. srp 2009

No to se ti ani nedivim, tak at to rychle utika,
ja jsem pri prvnim tehu mela spani jak mimco, vyspavala jsem tak do deviti, desiti 😀

bekulkamama
10. srp 2009

linn: no joo to bych ráda ale to bych musela na PN

efinna
10. srp 2009

Ahojky 🙂
Jani co Damiánek už dobrý? Jo byli jsme vám včerá dvakrát nakrmit kačenky 😀 !
Lin fotečky krásný 🙂 , teda klusi jsou šikulky!

Tak o spaní mě ani nemluvte, to já bych zalomila kdekoli a kdykoli 😔 !
Beku pondělky jsem v práci taky nesnášela!

efinna
10. srp 2009

Lin kluci 😀

linn
10. srp 2009

Evi, diky, my jsme na dovce taky krmili, puvodne teda rybicky, ale kacenky byly rychlejsi 😀 😀 😀

linn
10. srp 2009

A spani nadovce nastesti probehlo v pohode - byli jsme vsichni dohromady, normalne spim ja se Sebikem a Marta se Samem, a spavali jsme do pul osme, ale je pravda, ze kluci chodili spat tak o hodku pozdeji, dnes budicek opet 6,30 😠

konoupek
10. srp 2009

Ahoj holky,

Lindi fotky máte krásný 😵 .

Dnes jsem taky jakási unavená a to nejsem těhule 🙂 .A náš soused říkal,že by taky spal,tak asi je něco ve vzduchu 😝 .

Beku jestli je o půl desáté brzo,tak chodí teda brzo 😀 😀 😀

U nás víkend taky dobrý 😵

Evi,tak snad už tu virozu máte za sebou,fuj tajbl jeden 😒

bazalka
10. srp 2009

Ahoj Lindi 🙂 ... to musela byt fajn dovca!!! Kluci maji zazitky, co? Vypada to, ze program pro deti se jim libil 🙂. Kluci meli luxusni masky!!!!

Mame tatu maroda ☹ ... vcera vecer rikal, ze ho boli celej clovek a dopo mi volal z prace, ze je hotovej, ma horecku, trepe se, ale domu nedorazil, pry nejdriv ve tri 😖 ... snad ho ukecam, at je doma zitra.

Odpo jedem ke kamosce do Hnevotina ... nase dite nejak nehodla usnout a to jsem doufala, ze je utapanej a zalomi brzo. No, jsem zvedava, kdy tam dorazime 😖

bekulkamama
10. srp 2009

efi no kdo je taky má rád že! 😖
kon: o půl 10 brzo? nechápu o čem teď mluvíš?!

janica..
autor
10. srp 2009

Ahojky, tý jo mě mrskne, já mám něco s kolenem, jako bolest nehorázná 😠 😠 a to ho mám už operovaný, no doufám, že to nic není a zítra to bude oki 🙄

Damík noha ok, dnes jsme pro jistotu jeli ještě k mudr. a prej dobrý jak ho to nebolí..... dívala se jak chodí, úplně normálně, tak pohoda 😎

bekulkamama
10. srp 2009

kon: už mi to docvaklo, malá Denuš, no tak to není teda brzo, asi holt moc nespí no ☹ tak jedině přes den ať máš chvilku pohov 😀
janica: nějak se to na vás sesypalo ty nemoci 😖

janica..
autor
10. srp 2009

Raduš ani mi nemluv, jsem si mohla užívat, zítra jdede malej k bábi na prázdniny a teď.......no doufám, že to nebude nic hroznýho, jako mě bolí posledních 14 dní kolena nehorázně a teď jak kdybych si ho vyhodila nebo co, jako neohnu nohu ani za nic ☹

Dnes jsem byla u Poláka na odběr krve a příští pátek jdu na ultrazvuk 😎

bekulkamama
10. srp 2009

jani: a nenachladila si je nějak? někdy v kolenech tak bolí z tohoto no nevím taky nemáš Mg a jsi jistě unavená, bez malého si trochu odpočineš! Tak ti držím pěsti ať je vše ok, já na tom prvním nebyla a na druhej už nedočkavě čekám, krev mám ok AFP aj triple testy ale jdu tam až za 14 dní na utz ☹ manžel už se těší, ještě nic neviděl a taky snad nám řeknou to pohlaví 🙂

janica..
autor
10. srp 2009

A vy teda ještě nevíte pohlaví? tak to bude holka, si myslím 😅 no právě, jsem zvědavá ve čtvrtek k Turčanovi, jestli uvidí šuldu nebo pipinu 😅 😅 by to mohl už vidět 😎

Jako s těma kolenama, mám problémy už delší dobu, ale dlouho mě teď nebolely, tak si to teď vyžírám, ach jo ☹

bekulkamama
10. srp 2009

jani no nevím ☹ není to vidět pořád a je fakt že to bude pro oba velké překvápko pak u toho Poláka, všichni mi tipují kluka, to si myslím první! 😀 tak uvidíme, už jsem napjatá jako šráky 😀
no jestli na to trpíš delší dobu tak to se nedivím ☹

prool
10. srp 2009

ahoj Kecalky 😀
Evi ufff - jestli přijedete k dali nevezmes mi to jehněčí?
Zlatko - máme pořád vaší lopatku - jen že ji mám pořád na očích 😀 😀 takbychom ji případně vzali s velkou omlouvou za časové prodlení.
Mám tu tchýni třetí den a už s ní vůbec nemůžu vyjít - pořád se o něco dohadujem - ach jo. Vše jí musím vysvětlovat 3x...
jé Jani ty chodíš k Turčianovi - já taky 😀 😀 dneska si připadám taky jak těhotná, ale jsem něco snědla a nafoukla jsem se a je mi těžko škoda mluvit.
Lindi krásný fotečky 😵