Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
10. srp 2009

Oli jj k Turčanovi i Evka(efinna) k němu chodí 😎 Tak aspoň tchýňku pořádně zapřáhni a ty si konečně odpočiň 😉

efinna
10. srp 2009

Ahojky tak nám taťka taky přišel z práce upně hotovo ☹ , má zvýšenou teplotu a bolí ho celej člověk! Tak snad na nás nic nehodí!!
Malá byla od rána nějaká nevrlá, furt se chtěla tulit,mrčela! Večer u koupání hysterák, tak si říkám co je, no a mrknu do puseny a máme dalšího zuba 🙂 !

No a mě dnes teda začli tak bolet záda, že nevydržím sedět ani u pc ☹ . Chjo to zas byl den!

efinna
10. srp 2009

čao Jani no vydím, že si taky užíváš ☹ ! A to jsme nehráli tenis co??? 😉

Jj chodím, je super! 🙂

janica..
autor
10. srp 2009

😀 😀 😀 😀 Evico 😀 😀 😀 😀 no kurnik jsme šli na obídek a já si odskočila na záchod a na schodu si vyhodila koleno, no coment, ale mám to stáhlý a už je to lepšejší 😎

A z čeho záda? stáří? 😀 😀

bekulkamama
11. srp 2009

upršené ráno co? ☹

cecil
11. srp 2009

Oli...tak jehněčí Ti klidně vezmu, ale cestou se Ti povolí, tak už ho doma nezmrazuj a nalož ho do lednice. Radši.

Jo, Lindi, doufám že ke Zdeně dorazíme. Sice tu máme zrovna ten víkend pouť, ale nehrotíme to. Rodina přijede až v neděli a mysleli jsme že budeme malovat a uklízet po podlahářovi, ale ten přijede až další týden. Čímž mě teda nasral, řekněme si to na rovinu. Schválně jsem za ním byli hned začátkem července, že koncem srpna chceme mít hotovo, že je u nás pouť 😖 a on si vzpomněl na dovolenou s dítětem od ex. NO uznávám že mít dvě rodiny je náročnější něco skloubit časově, ale taky mohl říct, že v srpnu plánuje týden dovolenou a počítali bychom s tím 🙄 .

Jo, viroza už je defintivně pryč, jen teda s náma pěkně zamávala, mně vyskočil opar na rtu a tátu prej solidně bolí v krku....no jsme nějací oslabení. Jen teda Emi nic nechytla! Nechápu, ona ani neštovice po třech návštěvách nechytla 😅.

Tak kotníkům, kolenům a jiným nemocem nezdar a vám zdar!

Babky jedny, už se na vás těším a ž vás uvidím!!!!

cecil
11. srp 2009

Beku, aspoń se trošku ochladí a už bylo sucho...navíc musím žehlit, tak jsem si to správně nechala na dnešek 🙂 .

konoupek
11. srp 2009

Dobré ránko,

jj dnes počasí o ničem 😒

a dnes jsem nemohla spát já,tak jsem už od pěti vzhůru 😝 a ted mě to pomalu začíná brát 🙂 ,ale samo mám smolíka,že 🙄

poradte co rychlího vařit ženský,nemám nápady už kurna 😠

zlatka
11. srp 2009

zelninový rizoto se sýrem🙂

zlatka
11. srp 2009

Evi a kojíš ještě malou? to by taky mohlo být tím, že nic od vás nechytá.Jinak střevní jsem taky měla nedávno a teda pekně děkuji-radši tři císaře než toto.
Oli, na lopatku se, prosím, vykašli a přijměte ji od nás jako dáreček, stejně už u vás zdomestikovala, ne????

zlatka
11. srp 2009

Jo a lindi, sim tě, kde jste to nakonec byli? ještě jendou? že tam byl takovej program pro děti.

cecil
11. srp 2009

Co furt máte s tím počasím, vždyť je krásně! Aspoň nemusím zalívat zahrádku.

kon. já dnes vařím švestkový knedlíky, rychlý to není, ale je to mňam! 😀 Máme švestky a nikdo to neujídá, a musím ještě koupit tvaroh.

Teda prdla mi žárovka v garáži, vyhodila jistič, lekla jsem se jak sviňa. Kocourek si zabodl drát do pusy a kočenka se pro jistotu ztratila úplně ☹ .... třeba se někde vynoří. To to dnes nějak divně začíná.

Jo, Zlatu, Emča má ještě mlíko večer před spaním, na usnutí.

bekulkamama
11. srp 2009

cecil: no jo ochladí, když pominu tu rýmu tak mám vykopanou díru na jímku a teď se mi to deštěm sesouvá 😖
Zlatuš co u vás nového? S tím hulením teda nevím ale víš že Mejla šel opět do toho? žvejká a drží se asi druhej týden 🙂

linn
11. srp 2009

Zdarec,

no zalito bude dnes teda poradne 😉

taky se na vas vsechny uz moc tesim, Radi, taky dorazis? 😵

Zlatu, byli jsme s CK Mimisek presne tady
http://www.mimisek.cz/index.php?pgid=159

cecil
11. srp 2009

No to máš říct hned, že ti prší do jímky! 😅
A na rýmu je myslím takové počasí lepší, líp se dýchá. Tady se se žněma strašně prášilo 😝 . Jdu ....pá

Ještěže jsme rodina nekuřáků...to fakt nemusím, ač jsem sama kdysi před deseti lety kouřívala. 😝

bekulkamama
11. srp 2009

cecil kdyby dovnitř do díry ale mě se ta hlína okolo sesouvá 😖 a je to naprd! Jímku mi ještě nedovezli mají zpoždění ☹

bazalka
11. srp 2009

Zdarec, zrdavim z lazaretu ☹ ... my se drzime, ale tatin je KO. Do ctyr do rana mel porad pres 39, propotil troje periny. Rano se nejak zazracne zvetil a jel ten nas blazen do prace. Byl tam do dvanacti a jel k mudre ... jsem zvedava, co mu rekne. Uz ma opet teplotu a fest ho boli uzliny pod celisti. My se s Martou zatim drzime 😉

Jani, tak kolena znam ... jsem taky po oper, litalo mi kam chtelo. Od te doby dobry, ale obcas boli jak cert a druhy taky ... dr rikal, ze mam v haji chrupavky a lepsi to uz nebude 😖 ... jsi na tom asi podobne, co?
Tak ti prejem, at se brzo prestanou bolet!!!!

prool
11. srp 2009

Zlati díky za lopatku 😉 jednu jsme zrovna zanechali u Bulhara, tak se hodi 😉 😉
Jinak Vašík nadšený, pořád si s ním babička hraje - jen mě už bolí z toho vysvětlování hlava ufff.
Janico, prosím Tě jak má přesně tchyňka dovolenou? Já to tam furt nestíhám.
Zdrarec

JJ jehněčí naložíme jak dorazíme 😀 😀

janica..
autor
11. srp 2009

Ahojky,

já jsem sama doma, mám puštěný sex ve městě, pohodička........ no ale už se začínám nudit, tak zítra asik vymaluju kuchyň 😅 malej je do pátku na prázdninách u tchánovců, se tak těšil, ale mě už se stýská, no jsem sama zvědavá jestli to vydržím do pátku 😕

Oli teď 14 dní 😉

Ivi jj jsem na tom asi dost podobně, ale dnes už je to oki, tak jsem ráda 😎

janica..
autor
11. srp 2009

Jo a mimochodem padla celá bomboška tatiana u filmičku, no jsem prase 🙄

konoupek
11. srp 2009

Ty jo Jani tolik volna to bych už ani nevěděla co dělat,nevydržela bych to.Zrovna včera jsem se s tatinem bavili na tohle téma a říkal,že by bez Denuš dal max. víkend a to by jí jako v pátek odevzdal a v neděli by si pro ní musel jet 😀 .
Taky přemýšlím co změnit a napadlo mě malování,ale nevim no 😅

Ivi tatka at je brzo fit a do práce jít to je blázen 😒

bazalka
11. srp 2009

Tak ted se nam vratil tatin od dr ... ma hnisavou anginu a antibiotika ☹

janica..
autor
11. srp 2009

Jéjej ať je Vilas co nejdřív fit, teda hnisavou angínu, chudák 😔

Jani to jsem taky vždycky říkala, ale Damiánek se tam má jak král a mě teď někdy nebývá moc dobře, tak jsem ráda, že si bude užívat, zítra jdou do aquaparku, pak jedou za známýma na chatu a tak, furt něco....

bekulkamama
11. srp 2009

prool: u Bulhara myslíš tu zahrádku v Hodolanech? To znám! Patří kámošovi 😀
janica: bych se chtěla nudit jako ty! 😀, jaká barva bude?

konoupek
11. srp 2009

A jo ty těhulino to je fakt,že zase potřebuješ ted víc odpočinku 😉 .

Tak to je hnus Ivi 😖

janica..
autor
11. srp 2009

Radi bílá, to je hned a kuchyň máme malinkou, tak to bude raz dva 😉

janica..
autor
11. srp 2009

Martinko a kde mám tebe? půjdem večír na nealko pívečko?

janica..
autor
11. srp 2009

Třeba bude zase nějaká show na náměstí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bekulkamama
11. srp 2009

jani: tak to si šikulka, my máme taky bílou - zatím teda 😀 ale bude žlutá časem

prool
11. srp 2009

jojo bekul U Bulhara, ale je to na Bělidlech 😉 abychom nematli okoli a Petra s Petrou uz znam taky - bydlime cca 100 m od hospody 😎