Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
19. srp 2009

Rado, a citis nejakou zmenu? tim, ze ted vic odpocivas? Moc ti to nezavidim, ale ono to utece, vsak uvidis. 😵

HOlky, nejdete zitra nekdo na koupalko? jestli bude hezky tak se dopo vydame🙂

janica..
autor
20. srp 2009

Ahojky, jen vás pozdravím, jsem se rozepsala a ono se mi to smázlo, to jsou moje nervy 😀 😀 😀 😀

Bylo fajnově, jsme si to užili, pohodička největší 😎

jakoubka
20. srp 2009

Ahoj

Vítáme čtyřčlenou rodinku Starovu 😀 😀 😵

janica..
autor
20. srp 2009

😀 😀 😀 a my děkujem za krmení rybičky, máme pro Kubíka tyráka za krmení 😉 jsme vyhrála dva v bingu 😀 😀 😀

efinna
20. srp 2009

Ahoj 🙂
Vítám rodinku Staráčovic 😉 , toš pak budeš muset Jani povykládat zážitky!
Jinak já se hlásím od dr. Poláka a vše ok 🙂 🙂 , srdíčko máme zdravé, malej se vyvíjí tak jak má 🙂 🙂 🙂 !!!
Jo Jani jsem měla strach jak tam budem 2 hoďky, a byli jsme tam 20min. i s vyšetřením 🙂 , takže pohůdka!! Tak přeji ať jste zítra taky rychle 😉

Zatím se mějte 😎

janica..
autor
20. srp 2009

Evi zdarec a v kolik jste tam byly? já furt nevím v koli jet 😒 Super, že malej mazálek je oki 😵

bekulkamama
20. srp 2009

zlatu no já tu lištu mám napráskanou ale jen když jede počál 😀 což je vzácnost tady 😀
linn: no já boiron mám nějaké ty cucadla ale nikdy mi to moc nezabíralo ☹ ale do homeo patří tolik věcí a moc o tom nevím, tak to někdy splknem na to téma 🙂
efi: bezva zprávičky! 🙂

dali
20. srp 2009

Zdarec

piv bude 60 menší bečka nejde, tak kdo pije a i kdo pivo nepije tak bude pít, je vám to jasný!!!!dřív neodjedete dokut se to nevypije 😉 asi budu muset pozvat ještě nějaký lidi 😀 😀

linn
20. srp 2009

Ahojky,
Jani, vitej zpet 🙂 a drzim na zitra pesti
Evi, super 🙂
Zdeni, budu tlumocit dal 🙂
Radi, jj je jich strasna spousta, tam je docela problem ta diagnostika, protoze je strasne podrobna 😉

cecil
20. srp 2009

Zdeni 😀 , jestli jste si s pivem nezakousli velké sousto! 😀 Jako hody u nás jsou,ale prdim na to, v sobotu nikdo nepřijede na návštěvu, až v neděli....takže v kliduuuu.

No k té Podhorné do Naděje jsem spíš myslela domluvit si osobní schůzku....podrobně jí všechno popovídat, aby věděla jakou léčbu doporučit. Však to není daleko...

Lindi...jo ta diagnostika je opravdu hodně podrobná, ale víš co je úžasný? Že ta hoemopatie, pokud se trefíš tak úžasně rychle zabírá! Když máš nemoncý děcko a po třech dávkách léku a po pár hodinách Ti skáče a divočí po obýváku, v očích čertovinu....neznám nic lepšího! Jako neříkám, že na těžký ekzém je dobrá jedině homeopaite, ale zase na druhou stranu když má děcko zvýšenou teplotu a rýmu, tak není nutný mu hned dávat pokaždý Pamycon jako naše doktorka. Nemusím říkat, že když ho měla Štěpánka 6x za rok, že jí už vůbec nezabíral 😖?

Zlatu a teda kontrola u dr. dobrá! 😅 😠 😝 ...no musíš si říkat, že to babi dělala z lásky.
A bekul....nechci strašit, ale já s tchýní měla bezvadnej vztah právě než byly děti....pak začala do všeho kecat, měla jiný názory na věc....a už to jelo 😖

V sobotu má řpijít nějaký ochlazení 19-23 stupňů, jestli je to teda ještě pořád pravda.....no pokud nebude pršet, tak aspoň nebude taková pařna,ne???

Jani a jak bylo na dovolené? Nemovi se stýskalo? 😀

Pa, musím zase letět, kočky......

cecil
20. srp 2009

Jo a Zdeni, Petr bude dopoledne betonovat, tak do něj třeba zasyčí těch piv víc než tři 😀, i když s Pavlem nemůže držet krok! To je jasný! 😀

cecil
20. srp 2009

No vlastní značka hader....to mě nenapadlo, Jani! 😅 😀 😀

bekulkamama
20. srp 2009

linn: no mě by hodně zajímalo něco na posílení imunity kvůli té mé nemoci...
cecilie 😀 tak nestraš! 😀 neee tak snad ne no musím doufat co mi zbývá že je to na nás jak to zvládnem spolu... čas ukáže..

janica..
autor
20. srp 2009
bekulkamama
20. srp 2009

jANI: super zážitky co? 🙂
Damiánek je hezkej klučina ten bude lámat jednou holkám srdce 😀 dobrá je ta v posteli 🙂

linn
20. srp 2009

No teda, Damianek si to teda uzil, co? Supr fotecky, zvlast ten traktor, to by bylo neco pro Samouse 😉

Radi, jako z homeo?

bekulkamama
20. srp 2009

linn: nooo 🙂 taky se snad něco dělá nebo ne e?

prool
20. srp 2009

ahoj baby,
ja nejak nestiham cist ani psat - v kolik teda je sraz a co s sebou???
jdu chrnet

Jani foto pekne pekne 😀 😀

reni7
20. srp 2009

Ahoj Jani-supr fotky-malej je vté posteli nějakej moc velkej ne?mi teda přijde 😅

Evi-to je fajn,že je vše tak jak má 😉

Bekul-jj Damiánek je kocour největší,je to borec,ale jestli ěkdy naší malé zlomí srdce ,tak uvidí 😀 jo a to platí i pro Kubíčka od Jakoubky 😀

zlatka
20. srp 2009

Ahojky, Jani, jde vidět, že se kluci pěkně vyřádili, jen mě překvapilo, že jsem nezahlídla Petráše s malým na kolotoči🙂🙂
Jinak taky nevím co s sebou, asi zase udělám ty šneky......a nějaký nealko vezmu.Zdeni jako pozvi nějaký výpitky, to nemáme šanci vychlemtat, ledažebys nám tam zajistila i nocleh a já bych se přidala🙂

bekulkamama
21. srp 2009

reni 😀 ha haaaa tak to se uvidí časem no.. musíš si tu slečnu hlídat 🙂
aaa šneky oblíbené papu 🙂 užijte si akci holky, snad nám všem klapne počásko,
nás se má sejít asi 40 no mazec teda...

janica..
autor
21. srp 2009

Ahojky,

tak u Poláka vše oki, jsem ráda, jen opět nevíme jestli má mimi pindíka a nebo fifinku 😅

Reni myslím, že spíš Karolínka bude lámat srdce klukům 😉

Zlatuš jsi mě opět pobavila 😀 😀 😀 a jako šneky jsem chtěla udělat já 😒

Evušáku a vy dojedete ke Zdeňušce? ať poznáte zbytek Olomouckých konikářek?

Jj zážitků, mladej nadšenej, jako chodil spávat o půl 11 a budil se v 10 😅 jako byl tam vyřízenej ze všeho 😀 😀 😀 a traktor to bylo něco, troubil na celou Ostružnou a jak byl důležitej když řídil 😅

konoupek
21. srp 2009

Zdarec ženský,

Jani vidím,že dovču jste si teda pěkně užili,paráda 😉 .

Holky s tím jídlem bych to nepřeháněla,pak to bude Zdenča rozdávat po sousedech 😀.Ale teda to počasí,nevím,nevím jako 😕.My dorazíme,až tak kolem čtvrté,jestli to nevadí 🙂

linn
21. srp 2009

Zdarec, tak ja vezmu jen par kousku te buchty teda 😀 a my bysme dorazili tak po druhe 😉

Jani, dobre zpravy 😵

bazalka
21. srp 2009

Ahoj holky!!!

Jani, teda dovcu jste si super uzili, co? Je to z fotevek videt 😉. A byli jste i u naseho oblibeneho penzionku 🙂. Pokud to klapne, vyrazime tam zas na podzim na vikendik, bylo tam super!!!! A Damik uzil gumaky, jsou paradniiii!!!

Tak mimi se stale schovava? Nebud zvedava ... kdo si pocka, .... hlavne ze je zdrave 🙂

Evko, takova rychlost u Polaka ... tak to jste meli stigro! Hlavne je ze broucek v poho a ma se dobre 😉

Na zitra mam upecenou slehackovou roladu s boruvkama .... delala jsem dnes 3 🙂 😝 ... jednu k Dalinkacum, jednu me mamce na odpo, jdem tam slavit jeji narozky a jednu nam

dali
21. srp 2009

Zdarec

holky nepřehánějte to opravdu!!!!

Nocleh je možný ZLATUŠ😉 pokud budete jen jedni máme matrace a na zemi místa dost...taky mám ještě i v bordel místnosti složenou postýlku, nějak se nám ještě nechtěla skládat 😉 ....věnuji vám i klidně svou ložnici, ale nemáme stále postel tak opět matrace 😀 ....myslím to zcela vážně, tak napiš jestli to mám připravit 😉 .....

.....a nebo je možnost stanovat v zahradě, máme 1800m2 😉 tak kdo chce.......mohla by z toho vyplinout skvělá akce 😀

Začátek vidím tak od těch 14h 😉 hl. ať nepršííííí ☹

bazalka
21. srp 2009

Zdeni, my nocleh ne a dorazime snad do ctyr, jak se Macis vzbudi 😉

bazalka
21. srp 2009

Jo a holky, vcera jsme byli na bazene ve Sternberku ... je to tam supeeerr a vstupne 45 na cely den. Velky vazen spojeny s malym, brouzdalko, tobogan, klouzajdy ... parada. Je tam i takovej malej hajecek, kde je klidek, lehatka slunecniky ... Martas tam normalka 2 hodky chrupcil, museli jsme ho ve tri vzbudit, aby nam nevyprodali naseho milovaneho Mroze 😀

cecil
21. srp 2009

Zdeni, škoda že máme v neděli ty hody ☹ , jinak bysme mohli přespat u tchánů...ale já už v neděli ráno musím začít vařit pro všechny oběd....+ Štěpánka musí ještě dopoledne na pouť, jinak s ní nevydržíme! Takže musíme v sobotu večer domů.

Bekul 40 lidí, to je už svatba 😀 . My když se slezem celá rodina, tak je to podobně 😅 .

Ivi, jak píšeš o tom koupališti, tak my ještě letos nedojeli nikam ☹, měli jsme slíbený Stražsiko, ale buď má Petr službu, nebo je škaredě....ach jo. Nebo se prostě něco pracuje 😒 .

cecil
21. srp 2009

Jani, fotky pěkný....je vidět dovolená s chlapama, samá kára, traktor a auto.... 😀 😀 😀.

A s mimi je to fajn,že je vše v pořádku....a jak píše Iva, kdo si počká, ten se dočká 😀.