Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bananek
8. zář 2009

Právě Cecil já si myslím to stejné a houby latentní tetánie ale jsou to debylové před tím mě bolely záda jak sviňa ale to mi nedělalo a kdyby to byla latentní tetánie tak mi to dělalo už dávno a tak kámoška byla na urologii né?Tam jsou už dnes jen taky poslední plevy 😀

konoupek
8. zář 2009

Dobré ránko holky,

holky tak jako jste v "jiném stavu" ne,tak je všechno jiný 😉 .Jenom se šetřete a odpočívejte i když s těma prtama to moc nejde.A Zlatu já s Denuš chodím po o taky kolikrát spát a to v jináči nejsem,tak si pěkně schrupni 😉 .

Taky razíme do obchodu pro pečivo.

Jinak já Denuš na vánoce už objednala lego duplo-vláček+koleje+tři menší podložky na stavění kostek.Ve středu by to mělo přijít a tím jsme s vánocema skončili,alespon z naší strany.Kuchynku už mám pro ní schovanou ve sklepě.Co koupí babičky nevím,ale po lonském roku to nebudem přehánět,už ted nás to stálo majlant/d.

bekulkamama
8. zář 2009

ahojky koukám že jste se tu fakt cpali 😖
my byli včera s manžou na nákupech poslední peníze padli na sprchu tak nevím jak to dostavíme ☹ ještě chybí tolik věcí ☹ ach jo.. ještě že je hezky aspoň nemám takovou depku..
bazi: držím pěsti na očním
Zlatu no to si hvězda.. mimochodem už to ve škole vědí?

bazalka
8. zář 2009

Tady se uz resi Vanoce??? Macis zrovna dopo basnil o autobusu, ktery videl v Tescu, tak jsem rikala, ze to napisem Jeziskovi 🙂 ... a on na to, ze Jezisek zazvoni a donese autobus 😀

Jani Kon, jaky jsi objednavala to Lego ... hod, prosim, odkaz

Beku, nezoufej ... uzivej tehu a pekne pocasi, ale chapu, ze te to stve ... uz jste tak blizoucko.

bananek
8. zář 2009

Beku nic si stoho nedělej já jen koukám co se má ještě dělat a kolik je peněz na kontě a zjišťuji jen smutně že i u nás bude zachvilinku všechno stát než půjdu makat taky jen vzdychám ach jo 😀

bazalka
8. zář 2009
bekulkamama
8. zář 2009

bazi: já počítám dny doslova ☹ možná kdybych byla v práci ale doma leda blbnu a vyloženě hledám čím se zabavit...
bananek: to ti věřím, už jsem na to bohužel stejně poslední penízky padly včera a než nějaké budou tak to budem táhnout jen tak tak a nebo spoustu věcí nebude, pěkně mě to teda štve ale co naděláš že.. aspoň bydlíš.. co se u vás bude ještě dělat?

linn
8. zář 2009

Ahojky,
hlasim, ze ziju, priserky se uz probudily, tak napisu vecer, papa , pekne odpo

bekulkamama
8. zář 2009

linn😀 rychlé, stručné a výstižné... 😀

bananek
8. zář 2009

My děláme celé podkroví neboť dole máme jen dvě místnosti a kuchyň pidi kuchyň a tak se sem pomalu ajistě nevlezem stojí to za prd a pořád se něco ser....Musíme si nechat zpevnit základy ve čtyři má přijet chlápek říct co a jak a zase spočítat co to bude stát pak nás čeká zateplení ale zatím jen zevnitř jak stropy a dávat sádroše a dřevěnou podlahu ,elrtřinu,topení a myslím si že bude po penězích a to tam nebude záchod ještě a schodiště no nevím moc nevěřím že do toho vlezem a já chtěla být zabydlená než vyrazím do rachoty abych jako už jen splácela no jsem najivka ale táta je větší já si původně chtěla vzít věčí půjčku ale táta řek né 😀

fajn
8. zář 2009

holky pomooooooooooooooooc potřebuju pro Andreu nějakou básničku o 20-ceti verších. Nemůžu nic najít .Jestli něco máte tak sem s tím ,musí tam být i autor

konoupek
8. zář 2009

Ivi fotečky super hl.ta,jak s Matrou šmírujete ty popíky,jestli jste je teda zrovna šmírovali 😀 😀 😀 😀

Jinak lego....do vyhledávače písni ....moře lega....vyjedou hned první jejich stránky 😉

Holky však pomalu postupně se stavěním,všechno nejde mít hned,zvlášt v dnešní době 😉

Básničku nevím 😕

linn
8. zář 2009

Ahojky,
tak vikend byl celkem ok, tenhle jedem do orlove zase, M. jde na ryby 😉 a ja s klukama do Dinoparku, tak nsad se Samik nebude bat 🙂
Marti, jak pises o Lucince, tak ja jsem odpo prala obal matrace 😖 , nejak jsem mu zapomnela dat v poledne plinku, jak se Samik probudil, tak volal, ze chce curat, ale nez jsem dobehla, tak to pustil 😠 jsem holt uz uplne vypatlana 😉

Sebik ted docela zuri pri usinani, takze bojujem, ale jidlo se fakt o 100% zlepsilo, jak uz nema mlicko.
No a jedna dobra zprava - borelioza negativni. 🙂

Kluci ted dostali z Lega tu velkou zoo a je fakt super, zviratka boduji 🙂

Marci, s basnickou nepomuzu, ale treba Zlatus bude vedet 😉

Fotecky jsou super, jak Peti tak Ivky.

No a plavco v nedeli dobry, akorat na zadech Sebik lezet nebude a nebude 🙂

cecil
9. zář 2009

Ahoj vespolek.

Jo, Banánku, kamarádka byla na urologii....měla jsem na mysli že byla ve FN a ono to vyznělo že byla na neuroligii 😅.

Lindi, ty už nekojíš? Ještě u Zdeny jo....Emi včera taky usnula bez mlíka. 😅 😀

Ivi - bezva fotky...mně se nejvíc líbí ta poslední, Maťa v sedmikráskách kdekoliv a prý na zámku Bechyně 😀 ..ale jak šmírujete popíky je taky pěkná!

Holky, snad jsem nezažila nikoho, kdo by si udělal rozpočet a vešel se do něho! My když dělali podkroví, tak jsme půjčili peníze (v nich měly být peníze i na novou koupelnu-jako rezerva). No nejenže koupelna není, ale ještě nám chybělo víc jak 100 táců a ty naštěstí půjčil zas můj tata ze stavebek. No plácali jsme to jak se dalo.
A když jsem se vdala, tak jsem si říkala, že by tehdy ta 26 let stará kuchyń zasloužila vyměnit a že to snad panebože nebude tvat do mých čtyiceti let! Na to se snad sklepem dřív!
No a po svatbě už je devět let, kuchyň už má 35 let a v dalších aspoń třech letech se nic dít nebude 🙄. Takže to do té mé čtyřicítky SNAD zvládneme! Hih! Ještěže jsem tak prozřetelná a nedala jsem si termín do třiceti! 😀 😀 😀

Marci, chceš ještě pořád tu básničku, nebo už je to pasé?

cecil
9. zář 2009

Marci a to ti Didka diktovala dopis Ježíškovi?

No my řekli že letos to nebudeme přehánět, teprve v srpnu jsme dospláceli televizi a čeká nás ta podlaha, taky docela výdaj, takže holky chytnou každá knížečku a nějakou hračku k tomu a hotovo. Stejně se toho nasbírá po rodině, že už to není kam dávat 🙄 .

bananek
9. zář 2009

Cecil tak to tě beru za slovo mladej chtěl MP4a nakonec si na ní našetřil já doplatila jen poštovné což jsem mu slíbila a na vánoce mám jako po dárku chtěla jsem mu jí dát na vánoce tak dostane klasiku kopačky,knížku a hadry a u mladé ani nevím má toho plnej barák kuchyňku dostala k narozkám a nic mě nenapadá a ke všemu nejsou ani prašule tak pořád listuji na internetě že mě jako něco trkne 😀 😀 Asi jsem se měla nechat trknou od vaší kozy a třeba by se rosvítilo ha ha 😀

cecil
9. zář 2009

Tahle by šla?

Jaroslav Seifert
ROZHOVOR

Kde bydlí víla?
Asi v mechu,
celou noc tančí bez oddechu,
pak věneček si odstrojí
a ustele si pod chvojí.

A co má k jídlu?
Místo kávy
do hrníčku si sbírá z trávy
třpytivé rosné krůpěje
a ráno si je ohřeje.

A to jí stačí?
Stačí asi,
je živa jenom z vůně, z krásy
a na svůj usměvavý ret
dá lupen růže, který slét.

A viděl jsi ji?
Jenom v šeru,
větřík hrál jako na citeru.
Myslil jsem, někdo neznámý,
a lampa ve tmě zhasla mi.

A byla hezká?
Jistě byla.
Je hezká každá, když je víla.
A druhého dne jsem tam zdvih
pár kvítečků povadlých.

linn
9. zář 2009

Dobre rano,
Evi, no radikalne to omezuju, kojim jen v noci, i to usinani zkousime bez prsa - to teda byla moje silena blbost, takhle si ho naucit 😅 a fakt zacal celkem slusne jist, to jsem doted neznala 😉
Basnicka moc pekna, Seifert je Seifert 🙂

O rozpoctu mi ani nemluvte, nejak jsme precenili svoje moznosti, koupili jsme ted pracku se susickou a k tomu uzasny dopis ze socialky - loni mi v jednom mesici vyplatili jak materskou tak rodicak, rekli mi, ze to budu vracet, po tom roce jsem to fakt pustila z hlavy, takze ted trochu cara pres rozpocet 😒
Vanoce jsme se dohodli s M., ze poridime pro vsechny dohromady nejake to akvarko, stejne zas bude kupa hracek od babicek 😉

linn
9. zář 2009

A vcera M. tu pracku stehoval, dostali ji az pred dvere do koupelny, aby zjistili, ze jsou asi o pul centimetru uzsi nez ostatni dvere v dome a pracka tam neprojde, takze ji tam dostali koupelnovym okynkem, pasovala na milimetr. 😅

fajn
9. zář 2009

jsem napsala článek jak blázen a on se mi tady neukázal ☹

Takže .Cecil seš borec děkuju moc . Ten dopis byl pro Ježíška,ale včera už si řekla o ovečku Timmy ze seriálu ovečka Shaun. Kdo neznáte tak jde v sobotu dopoledne na 1 a je toho asi 40 dílů a někdy fakt prča. Máme je všechny staženy z internetu tak u nás je to bomba

fajn
9. zář 2009

Včera večer se šla Didka koupat a já jsem ji říkala dělej ať stihneš večerníček a ona mi na to povídá...už jdu ať nejsu posleďňáček jak ve školce 🙂 ☹ .Tak mi ji bylo i docela líto že je tam ani ne týden a je poslední. Tak jsem ji řekla ať si z toho nic nedělá že někdo musí být první a někdo poslední.
linn tak s tou pračkou to byl pech. My tak jednou stěhovali skříň oknem ale do patra . Ven potom šla taky oknem ale rozřezaná 😀

cecil
9. zář 2009

Lindo, tak to jo. Já kojím už jen večer před spaním. Častokrát u toho ani neusne, ale zklidní se, otočí na bok....a za chvilku spí. Já čekala na věk, kdy už bude rozumět pohádkám...že dostane místo mlíka pohádku. No a věk už na to je....poslení dobou vyžaduje "o pincezně" a už mi fakt dochází fantazie 😀. Štěpánku jsem odstavila v roce a půl, kdy ještě pohádkám nerozumněla a nechtěla je....a zbytečně se nabrečívala než usnula. Tak jsem se tomu chtěla vyhnout. Mně to nedělá dobře 😢 .

A v Manduce Ti neusíná, že bys ho tam pochovala a jak by mu začaly padat oči, že bys ho šupla spát?

Stejně se těším až budu číst hokám pohádku zároveń. Zatím Emilka ty Štěpánčiny nechápe a jsou na ni moc dlouhé a Štěpánku Emilčiny taky nebaví... 😅. Ale u nás teď frčí "Tři medvědi a zlá babka "a tu umí Emilka celou nazpamět. Je veršovaná.

Timmyho zná Štěpánka...poučila mě, že to je mladší bráška Shaun 😀.

A Marci, tak básnička na vás prostě čekala, vzala jsem knížku a otevřela rovnou na tomhle! Žádnou lepší jsem nenašla, buď byly krátké, nebo téma bylo takové lehce erotické 😅 , nebo nebyla zapamatovatelná. Já musím mít básničku která má hlavu a patu, jinak ji dohlavy nedostanu 😅 😀 .

cecil
9. zář 2009

Jdu pro Štěpánku k autobusu a pak na hřbitov rozesadit kvítka, taky králíkům na trávu....a já mám dnes takovou lenoru! 🙄
Ženský, co furt vaříte??? Já mám psolední dobou krizi 😝 , včera měli buchtičky s krémem a já lečo, dnes zelí s bram.knedlíkem, kousek uzenýho....vždycky se ptám na co mají chuť ať vím co vařit a prý jim je to jedno! V sobotu jsem měli špagety s kečupovo-česenkovou omáčkou a v neděli....v neděli klobásku s chlebem!!! No fakt to jde se mnou z kopce!!!! (Emilka měla dušenou mrkev...)
😠 😀 😀 😀

bazalka
9. zář 2009

Holky ... oni si ze me v te praci delaji pr.... ... ja uz fakt nevim, jak to rict slusneji 😠. Ted mi volali, ze potrebuji, abych chodila ve ctvrtky do prace ... nevim, jestli se mam smat nebo byt nastvana. Tak uz jsem se do prace tesila, hlidani zarisila a vzdy z toho seslo. tak ted cekam, co z toho vyleze. Ale pry s tim mam pocitat. V patek dopo budu vedet vic.
Pry ta kolegyne, ktera ma prede mnou "prednost" muze az od ledna ... vzdyt to vedi davno 😠. Ja jim pul roku duju do hlavy, ze muzu defakto hned. Dokonce se s tou Gabinou dnes pohadali, tak nevim, co si mam myslet.
Na jednu stranu jsem rada, plnila bych si tim zaroven praxe do skoly .... stejne bych tam chodit musela. Tak to budu mit placeny, sice malo, ale aspon neco. Jen jsem zvedava, co nase vedeni opet vymysli, jestli uz to asi na dvanacty pokud vyjde.

Nezlobte se, musela jsem se vykecat 🙂

Jojo, vecne tema penize ☹ ... ja jsem desne rada, ze velike investice do bydleni mame za sebou, ale zas za cenu toho, ze bydlime v panelaku. Ale kdyz to tak vemu, jsme spokojeni 🙂. jasny, ze baracek by byl fajn, ale nemuzeme mit vse 😉. Mame kde bydlet, neprsi nam na hlavu, mame se radi 🙂

bananek
9. zář 2009

Tak to my máme taky kde bydlet na hlavu nám už neprší a pozoruji že jsme stále v líbánkách a věčné téma peníze u nás letí letos myslím už od ledna ha ha 😀

janica..
autor
9. zář 2009

Ahojky, jdu vás pozdravit, bolíjou mě fest kolena tak celej den ležím, zítra valím k doktorovi, jsem zvědavá co mi řekne, stejně nic moc mi nepředepíše 😒

Zítra dočtu ahojky

prool
9. zář 2009

ahojky baby,
Lindi - my si objednali stul a nakonec ho rvali do domecku oknem 😀 😎 no klasika.
Cecil - krasna basnicka hmm Seifert
Ivi - no to je dobry - jo ne jo ne - kdo se v tom ma vyznat, ze 😒nevedi co chteji
papa jdu chrupkat

bananek
10. zář 2009

😀 Ahojky dnes jsem tu první!!!!!Už se mi nechtělo spát tak jdu makat v noci jsem spala jak nemluvně málem jsemzapoměla dát i malou vyčůrat no nevím co se to semnou děje že by se blížil zimní spánek ha ha 😀

bekulkamama
10. zář 2009

ahojky tak my včera předběžně domlouvali už schodiště.. no ale vyhráno není a 30 litrů padne tak jako tak ☹
bananek: ty jo to toho máte teda ještě hodně tak aspoň půl roku práce, nebude-li to dělat teda firma...

bananek
10. zář 2009

Tatínek říká že do důchodu máme práce až nad hlavu tak nevím nevím no já to vydím že do dvou let by mělo být už vše OK a pak už jen splácet ale taky nevím jak to dopadne s prácí a tak 😀