Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
22. zář 2009

Radi tak to je naprd 😔

Peti to je fajn, že si to potom Matýsek užil 😵 se na to pořádně vyspal 😀 😀 😀

zlatka
22. zář 2009

my taky bydlíme bez kolaudace, hodně lidí tak bydlí...a to slyším poprvý, že musí být i fasáda....tak to my bysme se teda té kolaudačky nikdy nedožili🙂ale asi se to týká jen novostaveb, co?

No, já jsem ještě skočila do jysku a koupila tam berunce peřinu s polštářem-parádní, lehoučkou, zdravoučkou, budeme tak jak tak potřebovat dvě a tam teď na to měli akci-až o polovinu zlevněno.tak z toho mám radost. taky tam měli super komodu, ale to už nám asi nevyhdou prachy, taky sraženo na půl.

bananek
23. zář 2009

Tak koukám že jste si to užily no já taky pobraly mi milion skumavek proseděla jsem tam hodinu a pak mazala dom ale jestly by byl srázek ještě nějakej den přišly by jsme koukám že Vás tam moc nebylo tak to můžeme z opáknout a Lucinka má ráda děti tak jsem jí to ani neříkala mrzelo by ju to 😀

linn
23. zář 2009

Ahojky,
Marti, bylo nas pet, takze ucast celkem slusna 🙂 a v te herne je to fakt super 🙂 taky jsem vas rada videla.
My si dnes delame vylet do Boskovic, vezeme domu sestrenku, tak snad budou kluci v aute ok.

Pa a pekny den 🙂

efinna
23. zář 2009

Ahojky 🙂
jj srázek byl super 🙂 , Peti tebe sem ráda poznala i Matýska 😉 . Ale rychle to uteklo!
Včerá jak Peťa psala, že upekla štrudl tak jsem dostala takovou chuť, že jsem musela taky 😅 a už mám dvě nohavice v sobě, to se bude hezky kynout! A teď jsem si musela udělat pudink s piškotama to sou chutě! 😀

Lin a vy tam máte rodinu? V Boskovicích? Je tam hezky co? My tam jezdíme k babičce a strašně rádi 🙂 !

zlatka
23. zář 2009

Jo, herna je to dobrá, ale mě se asi víc líbí ta v Olympii, nevím.No, každopádně bych ještě ráda někdy zkoukla, jak to vypadá v aquaparku, tak kdybyste se tam některá s prcekm chystala, tak se přidáme. Marti a ty jsi mobilní, můžeš dorazit autem?

jakoubka
23. zář 2009

ahojte 😵

Tak já dnes s Kubčou byla v herně v Olympii 🙂

těhulindy,Vám ty týdny skáčou 😵 ,jen u zlatuš nevím tt 😕

cecil
23. zář 2009

Nazdar babinec! Kde jste se to srážely???

Zlatu, taky potřebuju holkám koupit ještě jednu peřinu, ale ještě to nechám být....teď budou na řadě boty, bundy atd...

jdeme na úkoly...

cecil
23. zář 2009

Emi už asi 14 dní odpoledne nespala....a funguje normálně, večer chodí spát v osm a vstává po sedmé. Jen je vidět, o kolik udělám míň práce, když za celej den nespí.

bananek
23. zář 2009

zalatušto myslíš mě jako já nemám řidičák já jezdím autobusem

zlatka
23. zář 2009

já sama taky nevím, jak na tom jsem, marti....

tak to máš martiII. blbý, to je s dopravou mnohem složitější-někam dojet busem, to já si teda bez auta nedovedu představit život a fungování.sice dnes jsem málem bourala do trabíku....... 😅

bekulkamama
23. zář 2009

ahoj ☹
mám smůlu dneska opět ověřeno na MmOl u jiných zdrojů, dřív se kolaudovalo bez fasády ale už ne! V zákoně je jasně stanoveno že stavba musí odpovídat projektu a projekt má ve struktuře domu i tu blbou fasádu..
jo Zlatu asi nemáte kolem takové idioty jako my ☹
v Samotiškách je prý nejvíc udavačů, závistivci jedni 😖
no známá říkala, že si to vezme a zkusí to nějak udělat ale neslibuje nic a když to neprojde tak to budu muset risknout ☹ přeci chci být ve svém...

bekulkamama
23. zář 2009

jinam máme čípek už 34,88 mm takže nás dr. dneska chválil že jsme na tom moc a moc dobře! 🙂

janica..
autor
23. zář 2009

Ahojky,

Raduš super 😉

Zlatuš no mě se líbí obě herny, každá má svoje, se mi líbí, že v tom aquaparku se dá kam sednout, v olympii, musíš furt stát 😒 a mladýmu se hrozně líbí to bludiště, ale je fakt že zas v Olympii je delší tobogán, no jsme říkali, že to budem střídat......

Holky prosím prosím nějakej nápad na dárek k 30tinám kámošovi?

Jo a Lindi tobě jsem zapomněla říct, že jseš stejně borka, jak to zvládáš ty dva prcky 😵 😵

bekulkamama
23. zář 2009

janica: kdy máš další návštěvu? nechytnu tě tam?
Jdu 20.10. ke svému ale dneska jsem byla u primáře Nováka, je opravdu moc příjemnej...

zlatka
23. zář 2009

se neboj, to Raduš zas tak moc neřeš, uvidíš, že to bude v klídku i bez....

Však v Olympii si můžeš sednout na řiťku, ne? No a když už jsem v herně, tak si vyhraju, ne a nebudu sedět na zadku 😀 teda aspoň já.Raduš, tak když janča píše, že je tvůj čípek super, tak super, mi to číslo nic neříká.
No, tak k narozkám mu upeč(ale nepeče se to) ho---o, napíšu recept do Ip, vypadá to luxusně, zalije se to rumem, je to docela levný, je s tím řiť-samá čokoláda no a koupíš jenom nočník a přidáš trocha toaleťáku.nebo mu udělejte aspikový prsa-šunka-dvorce vysočina-bradavka oliva-takový dárky na sežrání jsou stejně nejlepší, bo co chceš vymýšlet takovýmu chlapovi.

Jj, já jsem zvědavá, jak budu váolčit já se dvěma, linda je borka.

janica..
autor
23. zář 2009

Zlatuš, no já s těma kolenama na zem prostě nemůžu sednout, mám pak problém vstát 😅 no to my jsme viděly, jak si vyhraješ, nejlepší bylo, když ses ptala jestli se můžeš taky sklouznout 😀 😀 😀 myslím, že takovýho aktivního rodiče, tam ještě neměla 😀 😀 😀

efinna
23. zář 2009

Radi tak to je super! 🙂 , to tě musí těšit víc jak nějaká fasáda ne 😉 🙂 ?

Jj obě herny jsou fajn ještě musíme prubnout tu v neředíně 😉 ! Prej je to tam taky super 🙂

Jani mě fakt nic nenapadá, a jak to vydíš zítra do Mc??

Radi jdem s Janicou 8.10. 😀

Linda je fakt borka, taky kolikrát přemýšlím jak to všechno bude 😅

zlatka
23. zář 2009

Jani, teď mě napadlo, co mu tak udělat ty aspikový prsa-jedno by bylo č.tři a to druhý nulka, takže jedna velká miska a druhá úplně pidi-nebo to nedávat celý a k tomu pak už jen nějakou drobnost.Dovnitř se dá šunka, vajíčko-týýý jo, hned bych si dala, asi si nějakej aspik uděláme.

janica..
autor
23. zář 2009

Zlatuš já nikdy aspik nedělala, vůbec nevím jak se to dělá a já mám teď nechutně zhnilý období ☹ 😔 se mi s ničím nechce piplat 😔

Evi nejdem musíme zítra pořešit ten dárek, takže MC příště 😉

janica..
autor
23. zář 2009

*shnilé období

bekulkamama
24. zář 2009

ahojky, tak jsem dneska byla na tom testu, v dětství mi to přišlo hnusný ale vypila jsem ten sladkej roztok jako nic, jen v žaludku pak bylo fakt blbě 😖 blééééé výsledky nemám tak nic nevím snad to bude ok, jo čípek dr. chválil Zlatuš tak je jistě v poho, ségra měla asi 15 mm a měla nařízeno ležet celý den! při 12 mm ji už hospitalizovali a doklepala to v nemocnici ☹ takže u mě snad pohůdka... (zatím no)
hele ten recept chci taky, mňamky já dělám ráda 😅 (aspik je pracnej ☹ mě zajímá to s rumem 😀)
jinak mám aspik v lednici hi hi, která se staví na sváču? 😀
efi no to máš recht, to těší ale lidi jsou svině a nerada bych měla problémy že, já sem takovej posera, vždy chci mít vše v pořádku víš.. ☹ no 8.10. sice nemám dr. ale budu na městě tak třeba se za vama stavím 🙂

efinna
24. zář 2009

Ahojky
Tak Jani co jste vymysleli?
Byla jsem se dnes mrknout jak to vypadá v té herně, no nevím první dojem nic moc, jen sem nakoukla herna uplně narvaná, a připadlo mi, že je to spíš pro starší děti no nevím!

Radi jj taky jsem říkala vypít se to dá, ale pak ten pocit v žaludku 😝 , a ten hlad 😀 ! JJ ono je to lepčí, taky mám ráda vše oki! Hi, že by jsme dali srázek zas na gyndě 😅 ?

fajn
25. zář 2009

Zlatuš vše nejlepší k svátku 😉

konoupek
25. zář 2009

taky vše nej Zlatuš k svátku 😵

jakoubka
25. zář 2009

Zlatuš,všechno nejlepší k dnešnímu svátečku 🙂

janica..
autor
25. zář 2009

Dobré ránko,

Zlatuško všecičko nejlepší k svátku 😵

My dnes budem taky slavit, Damiánkův nedělní svátek a Petrášovi narozky, za chvilku razíme pro dort, tak jsem zvědavá jak dopadl, mladej se na něho těší už týden 😅

Evuško jako máme zatím takový prkotiny jako je flaška zelené a parádní hrnek s homerem, jako jsme říkali, kdyby jsme kupovali dárek pro Igiho, tak by jsme jich měli deset, ale pro Krajtu se fakt blbě kupuje 😝

Na tu cukrovku se taky netěším 😝

bananek
25. zář 2009

Zaltuš vše nejlepší přejeme i my 😀

efinna
25. zář 2009

Ahoj
Zlatu taky se přidáváme 🙂 , vše nejlepčí k dnešnímu svátku!

dali
25. zář 2009

Zlatuš my se taky přidáváme k blahopřáňí.....přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka a drobeček ať roste jak má 😉