Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

konoupek
10. lis 2009

Zlatu mám to samý,takže v tom nejsi sama.Vím,že spoustu věcí umí,ale aby to dělat nemusela,tak řekne,že je malá a neumí to.Desetkrát jí říkám,at jde udělat to a to,nebo,že jdeme dělat to a to,ale dělá,že neslyší a to mě točí neskutečně,pže pak už řvu,jak tur a taky mě to potom mrzí.

bazalka
10. lis 2009

Tak u nas taky tak 😉 ... protest, neumim to, maminka udela to a to ... ja se snazim po dobrym, pak kompromis, ale taky obas vytecu ☹ ... Martas se posledni dobou absolutne nechtel vyslikat pred koupanim, to byl rvanec jak blazen ... pak vymyslel, ze se bude krasne sam vyslikat, kdyz se s nim bude koupat mama nebo tata ... tak ted jsou u nas hromadne koupele ... teda vsichni tri se tam nevlezem 😀

zlatka
10. lis 2009

děkuji, děkuji, děkuji, takže normálka. Tak to se teda berunce omlouvám, jsem to ráno fakt přepískla.

zlatka
10. lis 2009

Jani, co jsi nakonec všechno u mihaje koupila?

cecil
11. lis 2009

Zlatuš, sama se oblíká a čistí zuby až Štěpánka, Emča podle nálady.
Tedˇmusím letět ale popíšu vám včerejšek, to stálo za to....

janica..
autor
11. lis 2009

AHojky,

Zlatuš no nakoupili jsme takový ptákoviny, za pár kaček http://www.mihaj.net/buben-eanIM033500-skup1.php,
http://www.mihaj.net/mozaika-krabicka-eanS22808..., http://www.mihaj.net/vyhledavani.php?katalog-hl..., http://www.mihaj.net/domaci-zviratka-11-20cm-12..., http://www.mihaj.net/bingo-cervene-zelene-zlute... no a další 2 autíčka, no ale opět se mi tam udělalo zle, tak mi Petráš řekl, že se mnou nebude nikam jezdit 😀, takže jsme to v klídku neobešli, no klasika, bývá mi dobře, ale ty obchody v těhu, fakt nedávám 😝

Jo a byli jsme my na náštěvě u Sárinky, myslíš, že byl Dam růžový kapsář? 😀 😀 😀

Mladej je ve školce, tak mám chvilku klídek, to je ticho 😅

janica..
autor
11. lis 2009

Jo a Martínkovi všechno nejlepšejší k svátku 😵

janica..
autor
11. lis 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23659175&tab=6 jinak budu objednávat batůžek pro mladýho, tak kdyby se chtěl někdo přidat, tak písněte 😉 jsou tam různý i pro holky...

konoupek
11. lis 2009

Martínkovi taky přejeme všechno nejlepší k svátku a už by mohlzařídit trochu lepší počasí 😀

jakoubka
11. lis 2009

já se také přidávám ke gratulaci k svátku Martínkovi 😵 a čekáme na toho bílého koně 😀
Už máme objednanou kombinézku,tak ještě ten sníh 🙂

Kubík má už konečně svou postel a zatím dobrý 🙂

janica..
autor
11. lis 2009

Tak to je oki, už je velkej kluk Kubalajs, s kým jsi jela s Radkem? jsem tě viděla jak jste dojely..... a co jsi ještě pokoupila?

jakoubka
11. lis 2009

jj s Radkem 😉 Jani,nic jsem nekoupila,jen hrnky,vařečky .
Jo a byl tam stánek Unicef,tak jsem koupila Kubčovi kostky a ještě přispěla na dobrou věc 🙂

bazalka
11. lis 2009

Holky, diky moc, vyridim 😉 ... slavit budem az dalsi vik, az budu mi po zkouskach 😉

Jani, to jste dobre nakoupili!!! Tu mozaiku a zvirata bych taky brala 😉. Ja zas vcera jeste objednava rovne koleje a depo k vlackodraze ... to je uz dlouho u nas hit, tak dokupujem doplnky.

Teda to je ale hnus venku!!! Martovi to ale neva, ma novou plastenku s Borkem, tak ma dest i rad 😉. Jen ten vitr se mu nelibil 😖

Jani, k batuzku se nepridame, my kupujem tenhle ... chtela jsem uz poradnej zdravotni a s hrudnim pasemhttp://www.mall.cz/detske-batohy/deuter-waldfuc...

bazalka
11. lis 2009

Jen nevim, jestli modrej nebo oranzovej ☹
http://www.blackcomb.cz/batoh-deuter-waldfuchs-...

efinna
11. lis 2009

Ahoj 🙂
Martínkovi taky vše nej k dnešnímu svátku!

Zlatu a kolik stojí ta dřevěná nevíš?
Jinak u nás je zas takové období, že všechno musí sama, chce se oblíct tak ji nechám a zachvíli slyším dende, dende to dende, tak ji jdu pomoct a to zas néé že sama! A zrovna když někem spěcháme, no moje nervy 🙂 ! Někdy na malou platí domluva ale jindy sní nehnu a musí to jít po zlém ☹ !
Taky kolikrát vybuchnu a říkám si že zbytečně a je mi to pak líto ☹ ! Je fakt, že před těhu jsem měla teda víc trpělivosti ale zas malá teď hodně zkouší co vydržíme!
Jj u nás

Jani hi Peťa si užívá co? Tak jste museli prchnout nebo jsi to rozdýchala? Pěkně jste pokoupily! My jedem příští týden a nebo o výkendu ještě uvidíme!

Ivi modrej 😉

efinna
11. lis 2009

Tý jo víkend s y 😅

bazalka
11. lis 2009

Evko, dik za radu ... mne se libi i ten oranz., neni uplne holcici a modrych veci mame dost. No, neviiiiim.

bekulkamama
11. lis 2009

díky holky, já jsem spokojená, mě se ten kočár prostě líbí...
kašlu na blbé kecy ostatních.. ale závidím vám že řešíte ty hračky 😢
to já zas prala a akorát se vztekám že některý skvrny na obnošených věcech fakt jako nepustily 😖 to je pech, sem spoléhala na přípravek a ono prd ☹ no tak některý body fakt musím vyházet bo ty skvrnky od mlíčka teda ne a ne zmiznout ☹ jinak Zlatu praní je pohoda ale do žehlení se mi moc nechce bléééé
a co v baráčku chybí? No pořád ta vana 😖 nic se nepohlo ☹ ale v přízemí je pohoda, zapálená svíčka, tv a já jsem jak domácí panička 😀 ale nahoře to nějak stojí, toho chlapa musím jít popohnat ale dneska mi slíbil že namontuje konečně aspoň zářivky do kuchyně heh tak to mám radost, zítra dovezou koberec do ložnice, jen nevím zda jsem to měla nechat na něm, vyhrál s jeho favoritem a mě se zas tak nelíbí ☹ ale vysává on tak jsem nechala konečné slovo na něm..

janica..
autor
11. lis 2009

Evi co ti budu vykládat, už se mnou odmítá jezdit do obchodů 😀 😀 ale nakonec jsem to rozdýchala, ale poslední 2 uličky, jsme proletěli fest 😅 a u pokladen už bylo líp, pač jsou kousek u dveří 😅, ale toto jsem měla i u Damiánka, já nesnáším nevyvětraný vzduch a smrady a tak no 😀 😀

Ivi neporadím oba dva jsou pěkný 😉 mě se nejvíc líbí ten bubínek, tak jak šel Damiánek spát, tak jsem si bubnovala 😀 😀 😀 😀

bekulkamama
11. lis 2009

Jani: no hezky si utrácela u mihaje, pěkný 🙂
teda holky nezávidím to vztekání prcků ale zas to není každej den ne? 😅 to zas bude dobrý.. obdivuju vás já se toho aji bojím, já malého nejpíš hned střískám 😀

konoupek
11. lis 2009

Ivi já jsem za oranzový to je moje barva a chlapi ji taky nosí dost 😉 .

Beku nestřískáš,uvidíš,no sem tam možná na zadek bude 😀 .

Jani mě taky bývalo v obchodech blbě,takže vím o čem mluvíš 😝 .

linn
12. lis 2009

Ahojky,

opozdene se pridavame ke gratulaci Martinkovi, my jsme to vcera taky neslavili, M. je nejaakej nachlazenej, tak zustal doma v posteli, dnes uz zas valil do prace, me taky nejak zacina lehhce skrabat v krku, tak snad to prekonam a hlavne kluci by to nemuseli chytnout 😒

K te samostatnosti, tak v tom nezvladame nic, aspon ternujem stahovani puncochacu a slipu a i k tomu jsem vetsinou zavolana, proc by se S. namahal 😠 😀

Darky pro kluky uz mam celkem vse objednane - dostanou hasice a kombajn z Dupla, plastenky a nejake malickosti, od babicky zas bude hromada darku, tak uz by toho bylo moc.

Ivco, urcite oranzovej 🙂

micinka22
12. lis 2009

Ahoj vespoleeekkkkkkkkkk moc všechny zdravíme..dočetla sem tech milonosmsetdevadesat stranek..a jdu napsavit resty..

MOOOOCCC gratuluji Petce k Leničce..je nádherna---porod super...co víc dodat🙂 spokojená super rodinka🙂

A Martínkovi vše nejlepší k včerejšímu státku i když teda nedonesl ten sníh(to stihl už před měsícem tak má asi volno co 🙂)

jinak vidím že se řeší dárky..ja mam objednáno, jen čekám na výplatu a pak se poštačky strhají...ale je to i k narozkám..budeme mít už dva roky!! mazec...

tedka je trochu nachlazena..je to furt jak kolovrátek..kazdej měsíc rýma,kašel..

Zlati malá se ted budí v noci a přijde do ložnice a spí dál...a nějak nemám sílu ji vyhazovat..a to spí sama v pokojíku na velké posteli už od jara..a taky šílene brečí ..a nechce se probudit ..brečí třeba pul hodiny naplno..tak nevim jestli zlé sny a nebo poslední stoličky..:((

jinak my chodime do heřmánku v pátek..na tancování..

micinka22
12. lis 2009

Bekulko kočár peknej a do sportáku dás treba barevnou vložku a bude veselej hnedka..
na skvrny doporučuju žlučové mýdlo z DM...zabralo mi snad na všechno..i na nevypratelny roční fleky..mlíko by neměl byt zadnej problem..

Bazi -oranžovej 😀 😀

zlatka
12. lis 2009

No, neke, lili s maminou žijou!!!🙂Jsem se dívala na fotečky malé a teda pěkně se rýsuje do maminky, je z ní už velká baba.
Já jsem teď došla z práce, dneska docela náročný, nebo aspoň já jsem z toho nějaká zmožená.Odpoledne mám ještě doučko, tak tam zaběhnu a pak už na vše prdím a budu jen relaxovat. Jako kdybyste, hoolky, viděly moji domácnost...tento týden to jaxi nezvládám, jen bych spala.

zlatka
12. lis 2009

Jo a na martínka jsme málem zapomněli, tak vše nej a posíláme mu ónlájn lóbance na jeho krásný škraniska 😀

konoupek
12. lis 2009

Já jako nevím Zlatuš,proč se pořád divíš,že jsi unavená.Jsi těhule!A máš toho docela dost co musíš stíhat to se není čemu divit 😉 .

micinka22
12. lis 2009

Zlatuš sem ti tam hodila ještě jednu..jakože už máme konečně i vlasy nějaký 😀 😀 😀 ..
a já jsem unavená a to nic nedělám a těhu nejsem 😝 😝

linn
12. lis 2009

Mici ahoooooooooooooj 🙂 Lilca je uz velka holka teda 🙂

pajcula
Autor odpověď smazal
Zobraz