Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
5. led 2010

Ahoj,
kde jste dnes vsichni? 🙂
Samik naprosto spokojenej, coz i me udelalo spokojenou 😉

a tenhle vtip me dnes pobavil 😀
Američan říká: "We have Barack Obama, Steevie Wonder, Richard Hope, Johny Cash..." A Čech na to: "We have Jiří Paroubek, no wonder, no hope, no cash."

bekulkamama
5. led 2010

ahoooooj maminy 😅
já už patřím mezi vás 🙂

fajn
5. led 2010

Jani děkuju za Dianku 😅

entik
5. led 2010

ahojky 🙂
Evi, diky za popsani porodu. Jsem to prozivala i za tebe 😉 nejvic namekko jsem vzdy z toho rodinneho stesti, ta chvile je proste neocenitelna. Je skoda, ze nasi tatove o to byli ochuzeni a nemohli byt u porodu, ti dnesni maji v tomhle stesti a neocenitelnou zkusenost a hlavne ten zazitek...

Bekulko, ne-tehulko, jak se mate?? co Honzik? taky se sver s porodem.

Zlatusko, Samik byl dnes v te skolce? a libilo, jo?

Jani, a zase narozeniny, to uz je zas rok v haji.

bazalka
5. led 2010

Jeee, Beku, pisni vic 😉

Lindi, tak to je fajn, ze byl Sam spokojenej ... ja mam ze skolky kapku hruzu ☹

Muj pocak je uz celkem v poho ... teda jsem fakt rada, bylo to dost desny 😝

prool
5. led 2010

ahojky,
Evi, cetla jsem to jednim dechem. Segra rodila vcera 23.05 maji Vitka 😉 Asi nic moc.
papa zitra razime do Hermanku.

entik
5. led 2010

Olca je teta🙂 gratulujeme.

cecil
6. led 2010

Oli, gratulujeme k tetce!

Holky, dočítám, ale nestíhám psát, gratuluju ještě jednou k chlapákům! 🙂 Když jsem konečně předevčírem napsala příspěvek, tak mi ho Emča smazala 😅 .

Teda Evi a když jsi napsala rychlovka, tak jsi mě trochu zmátla, jsem myslela že to byl nějaký překotný porod a do hodiny byl malej na světě 😅 😀.

Ivi, močáak je hrozná záležitost, brrrr, jsem ráda, že už na to netrpím! Ale já mám pocit že teď tak fungují všechny pohotovosti, nějakou akutní péči a injekci dostaneš, ale atb a léky stejně nedostaneš a musíš si ej jít vyzvednout. Což je u nás praktické, v noci jedeš až do města na pohotovost a druhej den minimálně do Konice do lékárny, takže na pohotovosti nejezdíme a pokud možno to vydržíme do rána. Kdyby to byl úraz atd. tak samozřejmě jo.
A díky díky za hlasy, zrovna vedeme 🙂.

Beku a ty jsi patřila přece i předtím mezi maminy 😉....devět měsíců.

Lindi, vtip dobrej 😀

Pa pa, mějte se.........

efinna
6. led 2010

Ahojky
Peti jj jak pišeš, jsem ráda že tatin byl u porodu a hlavně chtěl být! Sám pak uznal, že by porod nikdy nezvládl!

Evi jj byl rychlovka o proti prvnímu jo! A hlavně jsem byla hned funkční 🙂 ! Vůbec mě nepřipadne, že jsem před týdnem rodila 🙂 ! To z prvního jsem se dostávala měsíc!

Lindi jj taťku máme doma tento týden, jen v pondělí byl v práci udělat mzdy, ale malej je hodnej takže v poho!

Ahoj Beku jak je? Napiš víc 😉 ! Taky se těšíme na popis 😉 !

Měj te se

cecil
6. led 2010

Tak to jo, já po druhým taky byla hned v provozním stavu. Týjo, po Štěpánce jsem se vzpamatovávala snad půl roku, fakt, pořád unavená....ani nevzpomínat.

linn
6. led 2010

Ahojky,

tak Samik nastesti i druhy dek ok 🙂 ale ted mi nechteli ani jeden usnout po obede a usnuli az pred chvili, takze budou zas vecer naprosto svezi, ach jo 😅

Beku, taky jsem zvedava 🙂

Evi, mela jsem to presne tak, po Sebikovi jsem se citila dobre uz ten den odpoledne 😎

Oli, gratuluju k synoveckovi 🙂

A zdravime Entikovic 🙂

Tady ma to Slunicko, kam Samik chodi, fotky ze vcerejska 🙂
http://klubslunicko.galerie.cz/4010166-2010-leden#

entik
6. led 2010

je Lindi, jsem si ted vsimla, ze jsem te minule oslovila zlatusko 😒 jejeje.

janica..
autor
7. led 2010

Ahojte,

Peti Lenička roste jako z vody, to je mazec, vždyť se nedávno narodila 😅

Lindi ta školička vypadá taky suprově, to je supr, že se Samíkovi líbí, to je pohodička, mít doma jednoho prcka co? 😅

Ivi co ty už jsi oki? já jsem včera vyfásla jakýsi pilule na spodek, tak mám fakt radost 😠

Radi ahoooooooooj, no udělaje si na nás 5 minutek a napiš nám porod 😵

Evi Lukášek je tak hodnej teda jo? tak to je super!!!!

Děcka dneska mě přepadla brutální lenora, se mi nic tak nechce a to jsem měla naplánovanej úklid, no prdím na to a to jsem chtěla už uklízet včera, ale když konečně nasněžilo, tak jsem musela jít s Damíkem ven, no nic úklid mi neuteče 😅

bazalka
7. led 2010

Zdar holky, zdravim Vas z prace 😝

Jani, mocak lespi, ale jeste to neni ok.

Po ceste doo prace jsme se stavila na poste vyzvednout Macimu bundu ... mel tri, ze dvou vyrostl, tak nam zbyla jen jedna. Museli jsme objednat novou ... a je boziii, mam z ni desnou radost 🙂

prool
7. led 2010

ahojky,
Peti, Lenicka je velika 😀 😀 no to snad neni mozny 😉
Lindi, tak to je dobry, ze se Samikovi libi.

U nas spatny. Do skolky Vasa nechce - neni takovy ten prubojny tip. Jak zmenili nam tridu, tak spatny. Jsme se stejne staryma detma a Vasa si necha vsechno vzit a resi to skrabanim. Kdyz byl se starsima, tak si bud s nim hrali nebo mu nic nebrali a hledeli si svyho. Ach jo. Navic pocuravani se vystupnovalo a rozbor moci je OK, takze jsme se nechali objednat na urologii, ale asi na 100% to bude psychicky. Protest proti skolce, proti spani s tatou, mozna i tim resi to svedeni, ktery ho teda pri tech mrazech trapi atd atd. Decka denne pracka. Je to fakt na hlavu.
Az budu mit fotku synovce, tak poslu 😀 😀 Vlastne jsem uz dvojnasobna teta 😀 😀

konoupek
8. led 2010

Dobré ráno,

Lindi ta školička je moc krásná 🙂 .To je dobře,že se tam Samikovi líbí.Já mám ze školky teda vítr,jak to bude Denuš snášet.

Oli vy si vytrpíte, si vždycky říkám,že tohle bych nedávala,ale když člověk musí,obdivuju tě, co všechno zvládáš.

Denuš nám zase kašlě a soplí no tuhle zimu je to snad pořád v kuse. 😒

konoupek
8. led 2010

A ivi močák,at se brzo v pořádku,já už měsíc bojuju se spodkem a mám toho opradu plný zuby ☹ .Mi dr.říkala,at si koupím wobenzym,ale copak kradu? 😨

bananek
8. led 2010

kDEPAK JSTE VŠECHNY MAMOŠKY MYSLELA JSEM CO vÁS TU BUDE V TOM PSÍM POČASÍ A NIC.
Mám pro Vás novinu nechala jsem se ukecat kámoškou a dala jsem se na školu ale jen na řidičák tak snad to zvládnu jinak všichni ok .

linn
8. led 2010

Ahojky,

tak Samousek nakonec bude na vlastni prani 😅 chodit do skolky kazdy den, no jsem zvedava, jak mu budu zitra vysvetlovat, ze se nikam nejde 😀 😀 😀

Jani, zkus nejake laktobacily, pripadne i ty brusinky, kombinace obojiho je tenhle pripravek
http://www.lekarna.cz/candilac-zvykaci-tablety-...

Marti, tak budu drzet pesti, kdy zacinas jezdit?

linn
8. led 2010

A krasny zasnezeny vikend vsem 🙂

bananek
8. led 2010

LINN Tak já byla teprve včera se zapsat z potvrzením u lékaře v úterý máme teprve první školu a ve čtvrtek druhou a pak se to prý pomalu rozepíše kdyby byla moc kalamita tak říkal že to posunou tak uvidíme až v úterý.Ale abych pravdu řekla mám trochu z toho strach ale uvidím no dala jsem se na vojnu musím bojovat že

konoupek
8. led 2010

Matri držím palce s řidičákem to zvládneš v pohodě a pak ten pocit,že si můžeš kamkoli zajet sama.... 😵

Lindi laktobacily baštím už několik let,ale na spodek mi to nepomáhá 😒 .

cecil
8. led 2010

Marti, držím palce!

Teda u nás je sněhu, kdybychom nemuseli odpoledne do krematoria, tak bych si to i užila, ale takhle jsem se bála jestli dojedem domů. 😕 No naštěstí jsme to zvládli.

U nás byla krize s počůráváním a i kaděním od léta přes celý podzim....a jakmile jsme 5.11.dali lino do obýváku, tak se Emča počůrala a pokadila jen jednou 🙂 😅 .
Oli, vyměňtě podlahu 😀.

zdravím a pěkný víkend!

prool
8. led 2010

ahojky,
no my máme od zari novou a pocurava se stejne. ☹ Predtim byl koberec a ted je lino 😲
ale uvidime co a jak.
mejte se a peknej snehovej vikend

zlatka
9. led 2010

Ahojky, Jani (kon.), beruš taky začala ze čt-pá chrblat a soplí, no radost, na plavání jsme nebyly už ani nepamatuju a to byla přes svátky o.k, tak jsem se těšila na dnešek a plavčo a zase nic. Babi opět vyrokavala s acylpirinem(nevím, jak tam jsou ty i/y), jsme mylsela, že už jsem jí to jednou vysvětlila, ale asi se zase zapomnělo.Dneska tam bude spát, tak doufám, že to na ní nebude praktikovat.🙂 My si jdeme večír zaplesat na ples.

Sněhová nadílka super, jen teda lituju našeho tatínka, co to musí odhrnovat, zní mi v ušich Ladovská zima od Nohavici a musím se smát:To mokré bílé svinstvo padá mi za límec,už čtvrtý měsíc v jednym kuse furt prosinec.
Večer to odhážu,namažu záda a ráno se vzbudíma zas ku--a padá. Děcka majú zmrzlé kosti a sáňkujú už jenom z povinnosti, Mrzne jak sviňa třicet pod nulu, auto ani neškytne, hrudky se dělaju v Mogulu.Kolony aut krok-sun-krok, bo silničáři ta jak každý rok su překvapení velice,že sníh zasypal jim silnice.Pendolíno stojí kdesig u Polomy,zamrzli mu všecky CD-ROMy.......

JInak mám za sebou cukrovku-háleluja!

Ráďa ještě doma nemá připojenej PC,takže píše vždy jen od tchánovců, tak to má složitější.
Oli, s tím počůráváním to je na prd-ještě teď v zimě a tak hezky mu to šlo ze začátku, že? Beruš má zase problém ten, že řekne opravdu ve chvíli, když jí to už líže bombarďáky, tak se někdy taky zadaří-asi zkouší, co vydrží. V noci se někdy vzbudí i dvakrát a jdeme na záchod a jindy vůbec.No, ale přežít zimu a jaro-léto, to už bude lepší. Co chceš ale dělat, že, do školky musí a s ekzémem bojuješ,jak se dá.

marti, to sis teda vybrala dobu na řidičák, hodně štěstíčka.Ale zvládneš to, jsi šikulka, já si bez řidičáku neumím představit život.

zlatka
9. led 2010

Js. dlouho nepsala, tak si to užijte!!! 😀 😀 Sorry, že to je tak dlouhý!

konoupek
10. led 2010

Ahoj,

tak my měli včera domluvenej s bývalýma spolužákama v Ol.bowling a ještě ráno jsem říkala,že nikam nejedu,ale nakonec jsem se překonala a do auta sedla.Bylo to na devět večer,takže jsem trnula strachy,abych se ještě někdy v noci dostala dom,ale až na déšt dobrý,ted už je to zase marast 😝 .

Zlatu,my sme s Denuš na hromadě letos skoro pořád.jako nic tak vážnýho,až na tu spálovou angínu,ale věčně nikam nemůžem.Tak jsme se těšily zase v út do cvička,pže se jí tam po dlouhé době zase líbilo a půjdem zřejmě tak to pr.... ☹ .
A nic bych za to nedala,že ti babi Beruš tím acylpirinem narve,samo,že ti to neřekne,ale to jen tak dedukuju 😕 .

janica..
autor
10. led 2010

Ahojky,

Zlatuš tak jak bylo na plese?

Jani je to marast to počasí, máš recht, tak kurnik ať prší a nebo sněží, ale obojí dvoje na přeskáčku, je fakt na pytel 🙄

Ivi Marťásek teda roste, mladej má budny z loňska, jakou budu jsi koupila?

JInak začínám už taky trpět nespavostí, od 4 do 6ti jsem byla vzhůru no mazec ☹

zlatka
10. led 2010

Jani, plesík docela dobrej, ale víš jak, nemohla jsem si "zapařit a zaskákat" jak normál, tak to bylo maličko s omezením. Přijeli jsme kolem druhé.
Jani(kon.), no,mi říkala Zuzka Gubka o tom sraze, chodíme spolu s Lukáškem do tancování,nechcete se s deniskou přidat?jezdily bysme jedním autem. to je dobře, že jsi vyrazila.KOlik se vás sešlo? JInak babi acylpyrin nedala(doufám), jen prý inhalovala s beru, to jde.
No a musím se pochlubit dárečkem od tatínka a berunky, máte-li chuť a chvilku času-zvuk nutný!!! 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=ZpBfeYsEFyM

Jsou to moje zlatíčka!!!!!