Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
21. únor 2010

aojky dočtu zítra, u nás víkend s kolikama a histeráky ale už je snad klid zítra pisnu ohledně pátku pa

prool
21. únor 2010

ahoj baby,
po delší době nakukuju 😉 My jsme marod - skoro už 14 dní - nejdřív akutní laryngitida a teď máme nějakého bacila v nose a je šíleně zahleněnej a kašle - 4 den Antibiotika, tak snad bude líp - jen se hrozně škrábe, ale to se dalo po těch antibiotikách čekat.

Mám na vás velkou prosbu - Maroš v práci bude dělat s kolegy nějaký výzkum a jednou ze zájmových skupin jsou maminky na mateřské dovolené. Nechci tady s tím moc otravovat, ale ve zkratce:
1) musí to být maminy z Olomouce
2) alespoň ještě 1 rok doma
3) bude za to nějaká finanční odměna cca 1000 Kč
4) budou se vyplňovat dotazníky ohledně pohybu maminek po Olomouci a jen za 12 dní v celém roce!!!!
Pokud byste měli zájem nebo o někom věděli, tak mi prosím pošlete email na IP a já vám do vysvětlím - potřebujem cca 20 mamin, když víc, tak líp. Myslím, že je to docela dobrý a nějaké penízky z toho taky budou a pokud to budete dělat průběžně v průběhu dne, tak vám to moc času nezabere.
Myslela jsem na Peťu, Janču a teď nevím přesně kdo je z Olomouce
😀 😀 😀
prosím prosím ozvěte se - začíná to v březnu
díky díky Olča

PS: teda Jani - kámošce jsem se bála 2 měsíce po termínu naspat jak dopadla, když se sama neozvala, natož před porodem!!! bezdětné kámošky to asi teprve čeká 😉

bazalka
21. únor 2010

Zdar holky, tak hlasim, ze jsem opet napakovana, Maculinek u babicky a zitra rano razim ☹ ... ale tentokrat se to bude tykat jen meho oboru, tak snad to bude zazivne a utece to 😉

Urco v Brne na Vas kuknu 😉

Papa, mejte se krasne a ty, Janucho, vse zvladni v klidku a pohudce ... budu na tebe moc moc myslet a drzet palce!!! A cekam v utery na info 😉

bekulkamama
23. únor 2010

ten pátek musíme odložit, jsem nachlazená nechci vaše dítka nakazit, rýmujeme už i s malým 😢

linn
23. únor 2010

Ahojky,

teda to ani nestihnu docist 😀

Beku, ok, dej vedet, jak budete zdravi 🙂

Sebik byl dnes na 18 mesicni prohlidce a 2 injekcich (hexa a prevenar), snad to bude bez reakce, vaha 11,05kg, vyska 84cm, takze takovy prumer 😉

Samik ma uz zase skolku, uz se moc tesil.

Oli, tak at je brzo lip, az budete ok, nechcete nekdy dojet?

prool
23. únor 2010

ahojky baby,
díky že jste se ozvali na dotazník 😉 jste moc hodné 🙂
těším se, že se někdy uvidíme.
papa - je tam jaro 😉

bekulkamama
23. únor 2010

Oli no nz to zas není problém toto zapsat, můžu dát echo kámoškám, mám dvě čerstvé maminy mimo MK jinak v diskuzi seznámení Olomouc bys jich našla fůru...
Linduš jasně dám, moc mě to mrzí že to tak dopadlo, ale je mi to blbé vás sem tahat a smrkat tu ☹

janica..
autor
23. únor 2010

Dobrý večer,

Ivi jak v Brny dobrý? já dopadla dnes tak, že prý do týdne porodím sama, že jsem na 2 prsty otevřená, no tož jsem zvědavá 😅 Evi doufám, že to není stejnej doktor, co tobě předpovídal porod do týdne a byl z toho měsíc 😅 jinak jsem i vyfásla papíry na císař, ať si zajdu k doktorovi, kdyby náhodou, ale na to jim prdím, nikde lítat nebudu.... u Damiánka jsem šla na císař a nic jsem nepotřebovala...

Raduš ať jste brzo oki 😉

Oli v březnu a kdy? kdyby koncem tak jo, ale dřív to nedávám, pač vidím porod až začátkem března 😅 a pak má Dam narozky, tak toho budu mít hodně 😉

prool
23. únor 2010

Bekul - to jsem ráda, že souhlasíš, klidně to těm maminkám nabídni a pošli jim na mě kontakt a domluvíme se.
Jani pisni mi adresu a přepošlu materiály - myslím, že by to takový problém nebyl, kdybys to vyplnila na konci března, ale když do toho mrkneš, tak uvidíš, že to zas tak hrozný není a mít tam popsaný porod jako jeden den 😉 - tak s tím nemáš ani moc práce 😉 jen cesta do porodnice a pobyt v porodnici 😉 nebo Damiánkovi narozky n 🙂 o trošku vážně - na nějaký dotazník zatím kašli a pak se domluvíme
papa jste moc hodný, že se ozýváte
😵

janica..
autor
24. únor 2010

Oli áha, ono jde jako jen o vypnění nějakých dotazníků, tak to jo, já myslela, že bych musela i někam jet 😅

efinna
24. únor 2010

Ahoj
Tak Janica už má malýho u sebe 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

efinna
24. únor 2010

Jmenuje se Erik 3,20 a 49cm krásný míry 🙂

jakoubka
24. únor 2010

jj,taky mi přišla zprávička 😵
Jani,moc,moc gratuluji 😵 jsi šikulka a Damča velkej brácha 😵

bananek
24. únor 2010

Tož to byl nakonec fofr moc gratulujeme 😀 😀 😀

reni7
24. únor 2010

Jani,moc moc gratuluju,tak sis nakonec vyzkoušela i klasickej porod 😉 hlavně že jste v pořádku
Eriček je teda proti Damiánkovi krapet drobek co? 😀

entik
24. únor 2010

coze?? to jako fakt??? neni to nejaka sranda??

moooc velka gratulace, kazdopadne! to je stastna zpravicka dne!

fajn
24. únor 2010

jani tak veliká gratulace a Eričkovi hodně zdravíčka 🙂

jakoubka
24. únor 2010

peti-fakt 😵

linn
24. únor 2010

Jeeee, teda taky hledim,

Jani, obrovska gratulace 😵 😵 😵 🤐 🤐 🤐 🤐

jakoubka
24. únor 2010

a je super,že to zvládla přirozeně 🙂

linn
24. únor 2010

Ti smajlici se mi nejak pomotali 😅

linn
24. únor 2010

To jo, nakonec to nebyl ani takovej obrik jak Damianek 🙂 v kolik se narodil?

jakoubka
24. únor 2010

Lindi-Evka bude vědět víc,ale okolo 10 ráno a bolesti začly okolo 2 ráno

Peta,ale nestihl porod celej

Janča leží na gynekologii,šestinedělí je plné

efinna
24. únor 2010

Jj Peťa říkal něco po 9 🙂 , měli jsme tu ráno Damiánka 🙂 , to je zlatíčko, za to Sáruša vstávala v 5 ráno a byla protivka ☹ !

konoupek
24. únor 2010

Tak užžžžžžžžž 😀 ....Janí velká gratulace,tak proto si tu seděla ve dvě ráno co 😀 .Hodně zdravíčka vám oboum a doufám,že porod byl v pohodě 😉

prool
24. únor 2010

ahojky,
velké blahopřání k Erikovi 😵
tak nakonec únorovej 😉 to je paráda 😵 😵 hodně zdravíčka celé rodince

jakoubka
25. únor 2010

holky,nejde mi to vložit ☹

efinna
25. únor 2010

Marti ty jsi to vkládala s dráčkem co? 😀