Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
16. srp 2008

ahoj holky, tak jsme zpatky doma. Je tam hnusne, takze jsme dojeli uz dnes, místo krasného romantickeho vikendu v prirode, budem zase trcet doma ☹ me to stve.

linn
16. srp 2008

Ahojky,
tak pocasicko super, ale aspon neni vedro 😉 ale ze jedete na ty dovci, tak trosku by se vam teda zlepsit mohlo 🙂
Zdeni, uz jsem to zjistila s tim rodicakem, musim tam v pondeli zajit
😝 taky by si to ty urady mohly treba dat vedet mezi sebou 😠 😠 😠

bazalka
16. srp 2008

Ahoj holky!!!
Dovolenkari, prejem Vam lepsi pocko nez je dnes ... fakt hnus 😝
My jsme byli dopo nakupovat a ted jsme u tchanu ... co jinak delat kdyz furt prsi 😠. Martas tu radi s babickama a my s tatkou mame oraz 😉 a cpem se 😖 😝

linn
16. srp 2008
dali
16. srp 2008

Zdarec

Lindi ty máš krásný bříško 😉 už si ani nepamatuju svoje 😖 ,už se na Sebíka těšíme 😉

Ivčo tak tomu říkám vegáč 😉 ,no já si taky nemůžu stěžovat...jsme byly odpo u našich Viki tam zůstala a jak naši bydlí na proti hospodě tak jsme si s tatinem odskočily na tatarák,tak je mi teď zle,jsem se nechutně přepapkala 😀

bazalka
16. srp 2008

Tatarák ... mnaaaaam 😎 😎 😎 ... bych si taky dala 😉

Lindi, brisanko mas krasnyyy ... Sebik ma teda poradnej barak 😉

Prave jsem dopekla cuketovku ... uz se tim na snidani 🙂

zlatka
16. srp 2008

Ahoj holky, to musíte v takovým počasí na svatbu jako jsme byli my. SUPER! Před chvilkou jsem dorazila, mylsela jsem, jak beruš odpadne a a ještě tu řádí. jsme si zatrsaly, dokonce i šla s dalšíma družičkama před nevěstou za zvuku svatebního pochodu tím špalírem, co se dělá na radnici, jsem čučela, že se nedržela jenom mojí sukně. No, byla sranda. Taťka tam ještě zůstal, jsem zěvdavá, co ještě natočí.
Lindi, bříško fakt pěkný, nevím, jestli to je tím, že máš kluka, ale říká se, že jen bříško a nic bývají kluci a ty jsi toho zdárným příkladem.Já na to sice nedám,a le u tebe to sedí. Ženich tam přebaloval tříměsíčního Onďz, přivezli ho v nákupním vozíku dva bezdomovci, no měl i nakakáno, takže to neměl zrovna jednoduchý, vypaplal na to celý vlhčený ubrousky.

zlatka
16. srp 2008

tak jsem hodila i pár foteček...

zlatka
17. srp 2008

Peti, všechno nejlepší k svátku!!!

linn
17. srp 2008

Zlatus, Berunka byla fakt kocka 😵
Peti, taky vsechno neeeej 🙂

cecil
17. srp 2008

Zdarec babinec, hlásím se po delší době, musela jsem po třech dnech zapnout pc, protože musím zjistit katastrální číslo baráku a nejde mi to...ach já technik....budu muset počkat až se vzbudí náčelník, jde na noční.

Holky, teda fakt někdy není špatný ze tři dny ten krám nezapnout.... 😀

Dám vám dvě historky znakovky....byli jsme v Olympii a stříkala tam fontána a Emča znakovala "prší" 😵 a pak se dívali s P.na OH na plavání a Emuš furt ukazovala Petrovi "koupi koupi" 😀 . NO je to roztomilý.

lindi pěknej pupík, to já bych už byla dávno popraskaná 😕 😅 ...a zlatuš, nevím teda ale já nabrala přesně jak Linda a mám dvě holky 😀 ...ale to je mým typem postavy, já přibírám na hrudníku a břiše a na zadku nikdy.

Zatím ahoj a mějte se krásně pište básně!

cecil
17. srp 2008

Zlatuš, Tě řeknu, Přema ať už trénuje běhy za nápadníkama....s takovou! Kočka je to veliká.

linn
17. srp 2008

Evco, vsak pupek je uz popraskanej, proto se fotim jen z boku 😀 😀 😀 😀
No ja si budu lecit svou zavislost na compu v porodnici 😅 😀

entik
17. srp 2008

Holky, diky za prani 🙂

entik
17. srp 2008

My byli dnes za tatou v praci, a pak jsme rovnou jeli ke tchanovcum na kafco, pred chvili jsme dosli, tak nam to celkem utika...
vcera jsem byla silene unavena, nic se mi nechtelo, jen spat. Matej byl naopak aktivni az moc, takze jsem vcera vytuhla uz pred devatou 😅
ani jsem vam nepisla, ze jsme byli ve ctvrtek nakupovat. V Olympii meli nejake vyprodeje, tak mam o par tricek a jedny kalhoty vic 😎 i manzelovi jsme nakoupili kalhoty. A Matejovi jsme koupili darek k narozeninam, akvarium. Uz se tesim, az ho uvidi i s rybickama. Dnes na ne koukal u taty v praci a malem mu upadla pusa, jak naruzive znakoval rybu 😀 . akvarko zname z vodnicka, od prvni chvile je ma rad, mu ho chceme koupit...

bazalka
17. srp 2008

Ahoj holky!!!
Peti, vse nej nej ... chtela jsem ti poprat osobne, ale nemohli jsme najit misto na zaparkovani a pak jsem te uz nevidela ☹
Zlatus, Berca je kocaaaa ... nadherna druzicka a velka parmenka 😀

micinka22
17. srp 2008

Ahoj maminy..
Peti také se přidávám ke gratulaci 🙂))) přeji všeho dostatek .-))))ty brdo tedka koukak ze Matej bude mit rok
😲 😲 😲 😲 to snad neni moznyyyyyyyyyyyyy...me klepne 🙂)) jo holky to Senimo je u nadrazi??? taky potrebudjeme podzimni botky ...uz krasne chodime za ruky .)) dneska jsem vytahla jedny co jsem si najivne myslela ze ji budou tak za mesic..no jsou ji tedka hnedka ...ale jsou spis jarno letni :// snad bude jeste pekne

bazalka
17. srp 2008

Miso, Senimo je na Spici, kousek od nadrazi smer Chvalkovice ... teda Lilca to bere hopem 😉

dali
17. srp 2008

Zdarec

Peti tak vše nej.....hodně zdravíčka 😉

Zlatuš Berče to moc sluší 😉 družička....kočka 😉

prool
17. srp 2008

ahojky baby 🙂
Peti vse nej - akvarko je super - to maj prcci radi 😀 😀

Senimo je u nadrazi jojo.
Nejak vubec nestiham psat - vzdycky vas tak doctu a nezmuzu se vubec na radek ☹
Vcera jsme byli na Litovelskym otviraku - megaakce, ale Vasa byl super. Vubec se lidi nebal - spis naopak 😀 😀
Cesta zpet byla taky super neb jsem ridila a vezla auto znacne veselych 😀 😀 Hlavne jsem se mohla potrhat, kdy jsem se od nich nechala zblbnout a misto na Olomouc jsme frceli po dalnici do Mohelnice 😀 😀 😀

Lindi krasne brisko 🙂
Beruska je slunicko 🙂

linn
17. srp 2008

Trestanec utekl z věznice, kde byl držen po celých 15 > let.
# > Při útěku narazí na dům a vloupe se do něj.V posteli najde > mladý
# >
# > manželský pár.
# >
# > Vytáhne muže, sváže > ho na židli a přiváže ženu k posteli.
# > Na to na ní vyleze, políbí ji na > krk, pak vstane a odejde do
# > koupelny.
# > Když je trestanec v > koupelně, muž říká své ženě:
# > "Poslouchej, tenhle chlápek je vězeň, > podívej se na jeho oblečení!
# > Nejspíš strávil dlouhou dobu ve věznici a > roky neměl ženskou.Viděl
# > jsem, jak
# > Tě políbil na krk. Jestli > chce sex, nevzpouzej se, nestěžuj si,
# > jenom
# > dělej,
# > >
# >co Ti řekne a uspokoj ho.Tenhle chlap musí být nebezpečný, jestli
/># > se
# > naštve, zabije nás oba! Buď silná, miláčku.
# > Miluji > Tě."
# > Žena odpovídá : "Nelíbal mě na krk, ale šeptal mi do ucha, že > si
# > myslí, že jsi vážně sexy chlap a ptal se mě, jestli máme v
# > >koupelně
# > nějakou vazelínu...
# > Buď silný, miláčku. Taky Tě > miluji".
# > 😀 😀 😀

linn
17. srp 2008

A diky za pochvaly briska, ale uz bych ho radeji nemela 😅 😵 🙂

micinka22
17. srp 2008

Linn 😀 😀 😀 😀 to je nasup...a brisko mas fakt krasny ...neni videt ze je popraskany .))) vidis a ja bych ho rada mela 😀 😀 😀 ale vim jak mi bylo ke konci :// snad priste nedožiju 2v1 40 tydne...

linn
17. srp 2008

Mici, jeste jsem zapomnela pochvalit Lilcu, je fakt moc sikovna i ted s tim chozenim, za chvili bude sama, co? 🙂

micinka22
17. srp 2008

Lin diky no posledni tyden se nejak rozjela se vsim...ale sama nevim...pada jak hruška .)) i když se poušti machr jeden.)

zlatka
17. srp 2008

Lindi, vidím, že neztrácíš slysl pro humor, budeš ho potřebovat, vtípek dobrej. Peti akvárko je super, taky beruš miluje, prý jí ho taťka taky pořídí,a le já se toho děsím, protože to zase budu čistit jen já. Oli, tak s tím navigováním -to je super, kam až jste dojeli, dá se tam nějak odbočit?

entik
17. srp 2008

Lindi, vtip super 😀 😀
doufam, ze cisteni akvarka nebude tak hrozny, mela jsem jedno ve tride, a celkem me to uklidnovalo, nejen to koukani na rybicky, ale to cisteni 😉
Oli, nejak mi nejde ti odepsat do IP, porad to blbe, vzala bych si dvoje Imse Vimse, svrchni kalhotky 🙂
Miso, Lilca fakt jede jak drak, teda dracice 😅
Beruska je nadhernaaaaaaaaa, jako princezna 😵

entik
17. srp 2008

Bazi, taky jste se mi pak nejak ztratili, napred jsem myslela, ze odjizdite, a pak vas nebylo.. odkud jste jeli?

prool
17. srp 2008

Ahojky tatka mi vypnul pocitac, tak jsem ho protestne zapnula 🙂
Peti, pocitam s tim - muzes si vybrat mame 2x safari a 1x farma 😀 😀 v tydnu bych Ti to klidne dovezla jestli jste doma - pak odjizdim na posledni tyden v srpnu k nasim.
Po dalnici jsme si nadjeli jen 10 km - hned za 5 km byl sjezd 😀 😀 Jinak osazenstvo auta s plastovyma kelimkama v ruce a jedno mrne - no asi jsme bodovali 😀 😀

entik
17. srp 2008

Ivi, ted jsem ti koukala od albicka, na malinkyho Martinka v porodnici, to byl takovej drobek krasnej 😵 😵 ale v obliceji je porad stejny. No krasa, ja uz se taky tesim na maleho Sebastianka, dalsi mimi malicky... je to sileny, jak to leti, no fakt, Matej uz bude mit rok. Loni jsem touhle dobou mela podobne brisko jako Lindula.. toz si tu tak rozjimam. 😕