Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

konoupek
25. zář 2008

no Zlatu ,ještě jsme nebyly,toš jako nevím na kdy to ta mudra plánuje 😕 .Jooo barvičky jo 😀 ,tak to jí pořídím pláštěnku 😀 .
Jinak chlapy ai nemá cenu moc komentovat je to skoro všude přes kopírák 😀

cecil
26. zář 2008

😀 😀 😀 Zlatko, to mám prostě zato, že jsem se jí věnovala, pořád četla pohádky, všechno komentovala...no však taky Štěpánka blekotala v roce a půl jak Berča. Emuš ne, ta do toho není tak hrrrrr. Vůbec jsme včera říkali s Petrem že Emilka je ve všem klidnější než Štěpánka....no on říkal že po něm, čemuž jsem se srdečně zasmála 😀 😀 😀 😀 .

Jo, Emilka jak už začíná mluvit, tak upouští od některých znaků...ale třeba čistění zubů pěkně ukazuje, koupání, protože jinak je koupy a houpy úplně stejné. Ale ráda ukazuje prší a voda, když se cachtá v kalužích, taky jsem včera byla na dvoře chvilku pustit kozu a Emilka na mě z okna znakovala kozu 😵 a smála se, já to zopakovala a ona byla spokojená že jí rozumím 🙂 . Jsme si rozumněly i na dálku a beze slov...taky to má své výhody. A jinak včera Emča ukazovala dědovi "opice" a viděla v knížce hrocha, toš nevim 😅 (to bude tím, že pro hrocha znak nemáme 😀 )

Ahoj, dnes má být docela slušně, třeba to bude pravda

bazalka
26. zář 2008

Ahoj holky,
tak jsem konecne chvilku sedla ... pouklizela jsem co slo, at o vik mam oraz 😉
Dopo jsme byli u kamaradky ... navsteva zacala spatne ☹ ... dorazili jsme pred barak, ja rafla kocar a vlekla ho do schodu. Kamoska vzala za ruku svou malou a Martase, ze s nima schody vyjde, jenze Mise sjela nozka, zustala mamce viset za jednu ruku .... u nas bezna vec, ale mala zacala brecet, brecela vic a vic, rucku vubec nepouzivala, jen ji visela ... tak se vydali na traumacku ... mala mela vykloubenej loket ☹. Hodili ji ho zpet a bylo po breku 😉. Neslo to ale vubec poznat ☹ ... jak maji prcci baculaty rucky, neni to videt, mysleli jsme, ze ma neco spis s ramenem. Hlavne ze to dobre dopadlo 🙂

bazalka
26. zář 2008

Jo a u nas stale dopo teploty, pred den OK. Je to z toho ockovani a taky ze zubu ... nasla jsem ctverky 😉

konoupek
26. zář 2008

Ahoj holky,
Ivi to je mazec to jí to chuderku muselo hodně bolet ☹ ,ale hl.že už je to v pořádku 😉 .Tak tatin dnes přišel dom s rýmou,tak je mi jasný,že to chytnem taky.Si řeknete jooo jen rýma,ale já nikdy jen tak rýmu nemám,vždycky mě u toho bolí v krku a mám teplotu,tak jestli to tak bude,už se fakt těším ☹ .Se z toho vždycky dostávám tak měsíc,kurna 😠 ..A noci s Denuš ano nekomentuju.
Jinak já jsem taky dnes gruntovala,abych měla o vík.oraz,takže snad bude 😉 .

janica..
autor
26. zář 2008

Ahojte,

téda Ivi chudina Míša 😔, no a teda Jiřa musela mít malej šok co?

mili3
26. zář 2008

Ahoj holky, hlasim se po dlouhe pauze.
Jani, tak korunka docela draha, Tom rikal, ze to jde do laboratore rychle, nebo se jim to nechtelo prepisovat (nejspis to) A u nich pry maji tu nejdrazsi za 2000.
Jo a Zlati tu plechovou hradi pojistovna, ale nedelej si iluze, zaklad vsech korunek je stejne plechovy 🙂

janica..
autor
26. zář 2008

MIli já je právě "podezřívám" že se jim to nechtělo přepisovat, už vidím, jak tam někdo jede o půl patý 😒 jako se nedivím, ale měl mi to dát na výběr, když jsem tam byla před týdnem, jsem mu říkala, že to na mně vybalí, že nevím 😒

mili3
26. zář 2008

Lindi, tak Maty byl dnes potrestany za ten kousanec Samikuv ( v nedeli se SAmovi zahryzl do tvaricky). Jedna kamaradka z materskeho centra ho kousla do ruky, jeste ted tam ma cerveny flek. Ale moc nebrecel 😀 Co Samik, nema tam modrinu?

mili3
26. zář 2008

Taky bych byla paf,zacne mi to srotovat az doma 😠

linn
26. zář 2008

Zdarec 🙂
Mili, no to jsem teda Matymu neprala, Samik tam ma jen malinky strup 😀
Ivi, no aspon, ze to tak dopadlo. Oteplovaky dorazily a jsou fakt bozi 😵
A koupili jsme dneska v unicove boticky na zimu, teploucke a za 800 😎 je to znacka Protetika - slovenska, jsou vyssi a tmave zelene.

mili3
26. zář 2008

Lindi ta cena botu je paradni, doufam, ze i my neco levnejsiho sezenem 😒

bazalka
26. zář 2008

Ahoj holky!!!

Tak kluci jsou pokousani 😅 ... to u nas ZATIM nefrci 😉
Lindi, nam snad dorazi v pondeli ... pani me zacina stvat ... uz mesic ma penize, pak objednavala ... furt se to protahuje 😠

Dnes jsme byli ve meste mrknout na botky ... u Bati maji uz zimni, ale nadsena jsem z nich nebyla. Proti Prioru jeste nic a ve Stinozce taky nic moc ... jen tech par Superfitu. Mili, nezajedem pristi ty do Senima.

U toho Bati me stvou ... obsluha otresna a ty botky, co se mi libily na netu ... no, zimni moc nejsou, jen bych rekla lehce oteplene a ze jsou nepromokave se mi nezdalo ☹

cecil
26. zář 2008

Jejda, tak vykloubený loket a dokousaní kluci.....no ten loket teda neberem 😅

U nás novina....teda ne u nás v rodině, ale v regionu....v Konici a v Kostelci na Hané je žloutenka! Takže umývat ručičky!!!

Když si představím,, jak jsme u doktorky te´d pečené ,vařené, tak to teda na klidu nepřidá 😝 😝 😝 .
Ahoj a pěkný víkend

cecil
26. zář 2008

Konoupku, uvař si zázvorový čaj, kup Prevenar, nebo něco podobného a uvidíš že tomu utečeš 😉 . Já taky rafnu co jde okolo, i když bojuju co to dá! 🙂 ...teď mě na zač. týden pobolívalo v krku a už je klid, ťukám to na hlavu!

konoupek
26. zář 2008

Evi ty jo tedbudu vypadat jako debil největší 😅 zázvorovej čaj koupím přímo jako porcovanej,nebo se to dělá nějak jinak? 😅

linn
26. zář 2008

Evco, nemyslelas nahodou Preventan? 😀 😀 Doporucuju, ten je fakt dobrej a zazvor mame v lekarne urco porcovanej 🙂

bazalka
26. zář 2008

Jani, kup zazvor 😉 ... nakrajej ho na kousicky, zalej horkou vodou, vyluhuj a k tomu med a citron 😉

cecil
26. zář 2008

Nejseš debil největší....ty trdlo 😀 ...já třeba až od středy vím, že se fakt přímo zázvorovej čaj dá koupit....viděla jsem ho v lékárně(27 Kč), ale já si koupila čerstvej zázvor a uvařila si to z něj, nebo se dá uvařit i ze sušenýho...normální koření. Prohřívá tělo, desinfikuje. Já si ho uvařila te´d dva dny po době a zdálo se mi že mě začínají pobolívat dutiny a je klid, přešlo to. I mě to vzpružilo, že nejsem unavená.

Jo a toho zázvoru stačí trochu, pálí, štípe, nebo jak to napsat, je ostrý prostě.

linn
26. zář 2008

A cerstvej spis v samosce 🙂

cecil
26. zář 2008

no jo, Lindo, preventan.... 😀 😀 😀 ...už jsem z toho zblblá na utrum 😀

linn
26. zář 2008

Jj, jednou jsem neco varila z cerstvyho aa trochuu jsem to prehnala 😅

cecil
26. zář 2008

Lindo, já taky 😀 , ale mám ho ráda.

konoupek
26. zář 2008

Jééé holky díky,zítra ho zajedu koupit 😉 .
Toho prevenaru jsem si všimla,až si na to Lindi upozornila,ale Evku jsem pochopila,pže jsem se nad tím fakt ani nepozastavila 😀 😀 😀

cecil
26. zář 2008

Konoupku, vidiš, si rozumíme skoro beze slov...žééé??? 😀

Holky,dobrou, zítra jdu na sraz ze základky, jsem zvědavá.....už se těšim.

PS : na nově je můj milovaný Jebal 🙂 , teda fotr je lotr...jeden z mála filmů,kdy dvojka je lepší jak jednička

konoupek
26. zář 2008

No joooo Evi rozumíme 😀 hl.co se nemocí týče to by sme si pokecaly krásně 😀 😀 😀 .Já mám puštěnýho Krause,ale už uý půjdu chrupat,kolem mě to už všechno spí a tatin,jak se vrtí do mě pořád kope 😠 😝 😀 .Tak přeju všem dobrou noc obzvlášt prckům 😉

mili3
26. zář 2008

Ivi, pristi yden by to byo super, pondeli a utery muzem jen odpoledne, a ctvrtek cely volny 🙂 Tak dej vedet, taky preji dobrou noc.

bazalka
27. zář 2008

Mili,
ve st dopo by se Vam to nehodilo? Pokud ne, tak berem navrhovany ct, radeji dopo ... sice uz botky mame (podarilo se mi objednat na MMB Superfity s gore-texem), ale i tak tam chci kuknout, co maji

Hezky sobotni vecer 😉

prool
27. zář 2008

ahoj baby,
hlasime se z domu. Vubec jsem se od toho ctvrtka, co jsme byli na kontrolnim RTG nezastavila a hlavne nesedla. RTG v poradku, co se tyka orechu, ale bylo tam videt, ze ma zacinajici zanet prudusek, takze v pondeli znovu na kontrolu do nemocnice. Jenze mam pocit, ze se to moc nelepsi, takze uvidime.
Akorat Vasa je uz mirne z tech doktoru hysterickej. Takze jsou to docela boje.
Jinak proc jsem se nezastavila. Denni rezim mame totalne prekopanej - proste uplna ignorace. Vasa vubec nechce chodit spat ani vecer ani odpoledne - proste nic. Hodinu ho uspavam a to je min. Jestli mate nejaky recept, tak poradte - tohle se neda dlouho vydrzet. Jsem tak mistami na odvoz. Tatu vecer vubec nechce a pres den nekdy ma chvilky, ze taky ne. Vubec nic neudelam.
Mejte se krasne 🙂

entik
27. zář 2008

ahojky holky,
Oli, preji hodne sil, asi te uklidnovat tim, ze to za chvili prejde, ze Vasa za chvili zapomene, zklidni se a bude to jako driv, nepomuze, co? tak snad uz to zitra bude lepsi... ani v kocarku nespi? nebo aspon neodpociva??

U nas je vse fajn, jeste porad mame rymu, dovezenou ze slovenska, ale uz je snad na ustupu. Tyden taky uspesne omezuju kojeni, kojim ted jednou denne + v noci. Prvni den Matysek vyzadoval, znakoval mlicko a plakal, ale uz pochopil, ze nedostane, a cim dal rychleji odvedu pozornost k jinemu jidlu nebo cinnosti. Ale zkousi to stale😉 Zlatko, Cecil, jak casto kojite vy?