Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
3. lis 2008

JO, Zlatko a draka jsme snědli 🙂 . Petr upekl taky takovýho malýho dráčka, protože pekl neteři k dvacetinám, tak když už byl v tom. Ale nedoletěl do Grygova, škoda ,no. Ale myslím jste měli sladkýho dost, co? 🙂

konoupek
3. lis 2008

Evi fakt škoda,že jste nebyli ☹ ,ale Zlatu ještě něco vymyslí dřív,než za rok 😉 😀 .
Fotky od profiků jsem taky už zkoukla a opět jsou k sežrání.Na těch musí bejt krásnej prostě každej 🙂

konoupek
3. lis 2008

Sme si tak z Tomem říkali,kolik nás tam vlastě mohlo dohromady být a přišli jsme na to,že i s děckama to těch 30 možná i víc mohlo dát 😕

linn
3. lis 2008

Cauky,
pochvaly budu tlumociit 😅
No Deniska je takova Martova modelka 😉 na tom poli s detma nas k tem 30 urcite bylo 😵
Pekne odpoledne 🙂

janica..
autor
3. lis 2008

A nejlepší byl stejně Přema 😀 😀 ten byl vybavenej, dostal vůbec diplom? 😕

konoupek
3. lis 2008

No Přema nemohl dostat diplom,pže měl ten prut přeci a taky by to byl střet zájmů,když porotce dělala Zlatuš 😀 😀 😀 .
Ono taky vypadalo,že si to spíš spletl a šel lovit na pole ryby 😀 😀 😀

cecil
3. lis 2008

Ha, prutu jsme se teda doma nasmáli, ona nemá dobré nápady jen Zlatka, ale už to přeskočilo i na Přemu! 😀
Mě by to fakt nenapadlo!!!! 😀

janica..
autor
3. lis 2008

No jo, ale ten byl do toho zapálenej, jak sviňa, vždyť ten tam lítal o sto šest 😀 😀 😀 no jen jestli to Přemovi nenavrhla Zlatuš 😀 😀 😀 😀

Však se ho i Peťan ptal, jestli něco chytl 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cecil
3. lis 2008

ahoj 😉 včichni 😅 máma bába táta 12345 😀 b 😎 😎

Tohle už umím....l,s a p o eui 🙂 oo mm ee ii uu pp ll aa ii ss
Stepanka

entik
3. lis 2008

ahoj vsichni a hlavne Stepanko! jsi sikula sikovna🙂

fokty poctive zkouknuty! draci na nebi i na dortech jsou paradni, taky se tesim, ze snad na dalsi akcicce budem🙂

dali
3. lis 2008

Ahoj

Fotky nádherný,dosrt taky....Míšo klobouk dolů 😉 ......já co musím vařit každej den a pořád něco péct tak už mě to tasky nebere 🙂 jsi fakt borka 🙂

Jinak Zlatuš jsi fakt takydost dobrá,moc,moc nás to mrzí a mě obzvlášť když jsem viděla fota,příště až něco vymyslíš tak napiš dřív a snad to půjde a my budeme moct dorazit 😉

No ještě že jsme nejely protože jen co jsme 15,30 vyšly k našim tak manžu odvolaly do práce 😝 tak by jsme stejně musely odjet 😒

zlatka
3. lis 2008

Ahojky,
bazi ta tvoje dobrota je teda taky mňamka!!!!Musíš hodit recept, bo to není moc sladký a fakt výborný, škoda, že jsme neochutnali všeci, když jste tu byli. Oli, jablíčka taky moc dobrý, křoupeme teď o sto šest.Do toho MC asi půjdeme, vezmu s sebou oběd a pak pojedeme rovnou na plavání, co doma, že jo, tak ti tu formu předám tam. Míša taky může hodit recept na ten korpus(jestli to teda není tajný), zaujalo mě, že to bylo z cereální mouky. No, já nakonec porotce nedělala, jsem tu zodpovědnost převalila na příhledící, takže to rozhodli oni. No, nějakou akcičku určitě svolám a možná bysme mohli zase pro změnu jen maminy a odpoledne v týdnu.Bo tatínkům šla hlava kolem z těch dětiček u nás doma. Za to, že to bylo na Dušičky se omlouvám, ale ono to pak nepasuje Přemovi, je v práci a listopad by utekl a bylo by.Dneska foukalo pěkně, co? jako naschvál....

janica..
autor
3. lis 2008

Táááááák mladej už spinká a já mám konečně klídek, dnes měl formu, téda takovýho jsem ho dlouho nezažila, dostal pak i na zadek, pač na to jsem jako fakt neměla 😝

Štěpuli áhoj 😉

zlatka
3. lis 2008

Jo, Štěpánko, jsi šikovná, za chvilku tady budeš suplovat maminu. a mamka si bude muset dávat pozor na to, co píše!!!! 😀

micinka22
3. lis 2008

aahoojjj ,
2 hrnky celozrnne mouky,2 hrnky hnedého cukru,2 lžičky jedle sody,2 lžičky skořice,1 hrnek oleje(pišou řepkoveho ja dala obyč) 3 vejce,vanilkový cukr,1,5 hrnku uvařené rizmixované mrkve,1 hrnek okpražených vl.ořechů,1hrnek kokosu,0,5 hrnku drceneho ananasu,

na kulatou formu 24cm,jsem použivala hrnek 3dc

do mísy prosejem mouku,cukr,sodu,skořici... v jine musce rozmixujeme olej,vejce,vanilkovy cukr,..pridame do mouky,
vložíme mrkev,ořechy,ananas,kokos-zamíchame a vlejeme do dortove formy..
pekla jsem asi 1,5 hodiny na 175stupnich..navrch jsem dala alobal.-)

No dneska jsem chtela vypustit v poledne draka to byl super vetr..ale nenasla jsem ho:// byl v aute za sklem zadnim:/(

Jinka jsem právě dodělala svou prvni ružičku ze spšl hmoty ..fakt ma asi milimetrovy listečky...sem to eělala asi 2 hodiny

😀 😀 😀 😀 pač na patek deam zakazku..ty ruže jsou z toho snad nejhorší..a bude opět mrkvovej .-)) snad se povede..jinak klasika s čoko polevou a puding kremem.-)

entik
3. lis 2008

Micinka je cukrarka, jo? samoucitelka?

janica..
autor
3. lis 2008

tý jo, tak to by, bylo něco na mně, na to bych neměla nervy, dvě hodiny s něčím dělat, to seš Miši borka, já taky peču ráda, ale takový rychlovky, nejlépe hrnkový buchty😅 , ale zase ve vaření se vyřádím 😎

janica..
autor
3. lis 2008

Jo a doufám, že se s výtvorem pochlubíš ať se můžem zase pokochat 😉

janica..
autor
3. lis 2008

Jako čekám na tatina a on furt nikdy a to šel do práce na 10hod 😠 no ve dvanáct dorazil na oběd a pak hned zase valil

entik
3. lis 2008

Tak jsem taky pridala fotky z nasi akce, nejsou sice tak pekne...

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

entik
3. lis 2008

to me tata do prace odesel, takze ted tady strasim

janica..
autor
3. lis 2008

Jé fotečky pěkný, hlavně ta příroda super 😎

micinka22
3. lis 2008

Janic no ja vařím jen neco lepsiho o vikendu pokud jsme doma..pres tyden rychlovkyx vetsinou hotovky z kamoše mražáka 😀 😀 😀 no ja na to taky nemam nervy ale musim se to naučit že .-)) a jeste mam dlouhy nechcty tak to jde blbe musim rict at mi je nejak ustrihnou://

Peti jj samoučitelka..Mimibazar je věčná inspirace ne jen na hadry.-))

micinka22
3. lis 2008

FOTKY SUpr ty akce zavidim no 🙂)

entik
3. lis 2008

ja posledni dobou varim jen same rychlovky, kdyz ted varim kazdy den, tak me nic sloziteho nebavi, buchty taky rychly, jen cas od casu me bavi neco vymyslet, na cukrovi se celkem tesim a dort pro matyska me taky bavil🙂

micinka22
3. lis 2008

No cukrovi letos nebudu pict..loni sem teda pekla pernicky..ale sielne moc jich bylo..letos nebude nic..max neco manzovi co me nechutna .-))) jinak mama pece o 106

cecil
4. lis 2008

Ahojda

Mici, ten recept vypadá zvláštně a zdravě....a hlavně, bych ho mohla i já s žitnou moukou. Ta mrkev mě láká. Vyzkoušíme ho. A naše babi zase peče fazolový dort...část mouky nahradí uvařenýma lisovanýma fazolema, je to moc dobrý, krásně to voní a je to zdravý.

Vaření.....no comment. Jelikož mi v lednici dochází všechno a na nákup jedeme až po výplatě příští týden, tak asi budou brambory s cibulkou.... 😝 ....krom potravin mi dochází i inspirace 😖 .

Včera holky mladá ořvala Helloween, měli ho ve škole v pátek, měli masky a fotili je. A ona viděla včera fotku na nástěnce a ta její jediná maska nevypadala jak maska! ☹ Prý. No tak si pořvala, slíbila jsem jí že se na fotku podívám. Už to začíná 😝 . Ale ona ale je někdy takový trdlo. Říkali jsme te´d s Petrem, že když si vzpomenu když byla Štěpánka malá, tak mám jen vzpomínky, jak řvala, visela na noze, chtěla chovat, řvala při sebemenším zakopnutí, sebemenší křivda....prostě furt řev 😀 .....takovej ukňukánek. Emča je uplně jiná. Naštěstí. Mět takový doma dvě 😝 .

Tak páček, jdu něco dělat....odpoledne chceme jet na cvičení do Sluníčka, Štěpule už je konečně zdravá, tak jsem zvědavá, ještě ani nevim kde to je 😅 .

cecil
4. lis 2008

Jo a Peti, pěkný fotečky, vyšlo počasí, že? Te´d nám to vynahrazuje to září 😝 hnusný.
Na té poslední fotce jsem čučela jak vám tam levitují klobouky 😀 😀 😀 , než jsem uviděla tu šňůru.

konoupek
4. lis 2008

Ahoj holky,
tak my dnes byly na 18-ti měsíční prohlídce denuš váží přesně 10 kg a měří 83 cm 😉 .Dr. jí naočkovala,tak snad nebude nějaká špatná reakce.Jinak noc na prd docela 😝

konoupek
4. lis 2008

Jo holky, od kolika je odpo to MC,že by sme taky jako dojely,když bude Denuš v poho 🙂