Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
29. pro 2008

jsme se dívali na bobule a teda fest jsme se nachlámali🙂 🙂

cecil
29. pro 2008

No Zlato! ty jsi fakt zlato! To je nápad, udělat jí Štěpánčinu brašnu! Škoda že mě to tupouna nenapadlo aby to našla pod stromečkem.....neva, najde to někdy jen tak třeba na balkoně jako opožděný dárek 😉 .

Jo, do kojeńáku v Olomouci, Petr tam normálně zazvonil, odevzdal kabelu a bylo to. Teda ještě ho obrali dva kolegové v práci, jeden zapomněl že má přítelkyně narozeniny, tak jednoho plyšáka čmajznul a druhý zase pro pejska.... 🙂 ...no byly to normální plyšáci, akorát už jich měla Štěpule snad padesát a stejně si s něma nehrála.

Škoda, na bobule jsme se nedívali...šli jsme spát.....ale ráno jsem otevřela oko s Emilkou a bylo.......9.21!!! To se mi nestalo a po vánočních prázdninách nestane....uáááááá. Má to jeden háček, ještě jsem nezačala vařit....ale stejně si říkám že by mělo být něco dietního po tom obžerství....třeba dušená mrkev.

tak páček

dali
29. pro 2008

Zdarec
Evčo ať není vůbec zklamaná.....kamarádka říkala že byla zklamaná z toho obsahu 😠 no mi máme taky nějaké duhové malování od toho Michala a stojí za h......jak píše Zlatka,něco jí udělej sama a budete mít ušetřeno 😉

Viki dnes od našich dostala opožděně ještě nálepky(ona je sbírá) a mám pocit že je nejvíc nadšená 😀 😀

zlatka
29. pro 2008

Dušenou mrkvičku jsme měli taky včera(teda jen beruš, my jsme ještě dojížděli kapra), už ho mám ale plný brejle. Však co tam měl, evi? nějaký omalovánky, barvičky, štětce, pastelky, koupila bych nějaký ty foukací fixy, to jí bude určo bavit, možná i nějaký nálepky a uvidíš, jak bude spoko.A brašnu nějak výtvarně ztvárni a máš to-originál. Jo,jo, Zdeni, někdy víc potěší úplná maličkost.Bobule jsme si pustili na dvd,nevím, jestli to dávali v tv.Taky jsme si ráno pospali do devíti, paráda.a noc bez buzení, není to občasný přespání někde jinde vůbec špatný, jani, máš recht.

zlatka
29. pro 2008

Dneska měla beruš v punčocháčích bobky, si neřekla, tak jsme jí je ukazovala, říkala, jaká je ostuda a sypala je do záchodu a ona se na to dívala a začala je počítat: "sednout (to je sedm), pět, čí, jeden.."jsem se musela smát. Sorry, že píšu o HO, když tu řešíme oběd a někteří třeba právě obědváte 😀

dali
29. pro 2008

Tak nám to k obědu nevadilo.....neboť jsem to přečetla až po 😀 😀
Filda vůbec nočník nebere ☹ 😠 už mi to začíná vadit 😒 je to s ním hodně složité 😖 jinak je hrozně hodnej,srandovní komediant....teď ho hrozně žerem 😀 😀 😀 začíná se mu rozvazovat jazyk a jakmile uslyší hudbu tak paří jak o život 😀 😀 ....no milášek

Jinak Ivčo Martínek je kocour 🙂 hrozně vyrostl.....moc pěkný fotečky 😉
Budu se muset za váma vypravit....teď od 6.1 budu jezdit každé úterý do OL. vozit Vikču na lyžování,tak jsem si slíbila že všem co jsem kdy slíbila návštěvu tak je objedu 😀 😀 ,ale teda Vás asi ne protože vy tu návštěvu dlužíte mě 😠 😀 😀

cecil
29. pro 2008

Jo, Emča taky včer přišla že má A A v punčocháčích, akorát my nesypali bobky ale rozmazali hovnisko po stehnech 😀 .

Zlatuš, jak píšeš...měl tam ty své samolepicí pásky, pak nějaká školička kreslení-knížka a taky dvd...no ale bůhví co na něm bylo. Jo a a myslím ještě nějaké ty zdobící nůžky, ty bych mohla Štěpánce pořídit, hrozně se jí líbí a ještě je nemá. Foukací fixy taky ne, takže ty pořídím....no prostě zítra jedu do KOnice, tak přepadnu papírnictví a bude! 😀
Štěpánka dostala ještě 30 fixů, tak se vyřádí. Akorát že Emilka to chce taky a to bývá čoromoro...je to u nás pouze na vyžádání 🙂 . Naučila se říkat PU = puč a MU= můj! A už se holky začínají přetahovat 😀 .

Páček

cecil
29. pro 2008

Jo a dušená mrekv nebyla, protože jsem našla poslední mrkev v lednici, ale byla hrášková polívka a krupice. A já si holt najdu něco jinýho. Ale už jsem měla na mrkvičku chuť.

zlatka
29. pro 2008

Jo, Zdeni, řekla bych, že je to nejkrásnější období teďka, co? je s něma sranda a mazlí se rádi a tak všechno-uáááááááááááááááááá, podruhé mateřský duševní orgasmus. A čéče, když nemáš tu školu,, tak je tu hnedka veseleji a víc psaníčka! No, s čůráním občas bývá hávárka, se těším, až se to naučí. A když píšeš o těch návštěvách, tak u nás jste taky ještě nebyli a evi, vy taky ještě nee, tak byste to měli napravit.

zlatka
29. pro 2008

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
tak tahle je můj sen, mít jenom takovýhle bříšok při těhu-se někdo má!!!!Já si už sepisuju předsevzetí a jedním z nich je pravidelně cvičit, teď jak mi spadly prsa-kde nic, tu nic, tak ten spodek vyjel...☹ a to druhý mám ještě od loňska 😀 😀 😀

jakoubka
29. pro 2008

hezký den.

Zlatuš-čtu,že jsme včera měli stejný progran večera.Bobule.

A takový bříško jsem snad měla v 5.měsíci 😀

zlatka
29. pro 2008

no, marti, to je fakt jenom bříško, já jsem byla rozjetá všema směrama a teď se toho těžko zbavuju. a tady to rostlo jenom tam, kde mělo. No, nejvíc mě naštve, když to tomu mýmu vůbec nevadí a řekne mi: "však už máš děcko", nebo: "co bys chtěla, když jsi tam měla Berunku..." 😠 😠 A jak se ti líbily bobule? My jsme se při cestě tím autem chlámali jak blbý.Ale bylo to asi i dobrou náladou a pohodovým večerem...Co Kuba, Kubikula, jak se má?

cecil
29. pro 2008

Jo,, Zlatu, já téměř takhle vypadala, ale za cenu, že mi bylo furt blbě 😝 ...to si nevybereš.

Jo, jo návštěvu dlužíme, zrovna včera jsme o tom s Petrem mluvili 😉 ...a u Peti taky....pro tu plínku, to někdy spojíme 🙂.

zlatka
29. pro 2008

a stejně je to nespravedlivý, tahle maminka vypadá i po porodu jak já, když strávím dvě hodiny v koupelně před zrcadlem- taková odpočatá a pěkná....🙂 Lepší aby mi bylo blbě, než být hroch, ne? 😀 😀 😀
Jak v comebacku: "táta tě zabije!!" "lepší bejt mrtvá než hnusná!" 😀 😀

cecil
29. pro 2008

Zlatu, buď ráda, že z toho Přema nedělá kovbojku 😀 . Teď říkali v telce na dvojce že ve čtyřiceti je normální, že má ženská "v průměru" o dvanáct kilo víc jak ve dvaceti.

No a mě zůstalo jen to břicho, musím začít cvičit 😠

cecil
29. pro 2008

Zlatko, se kurňa frut nedívej na sebe tak kriticky! Mě teda vždycky připadneš úžasně fit 🙂 .

to já teď s tím přežíráním a s čokoškama a tučným jsem krásná, osypala jsem se v hubě, jsem jak puberťák, na levém líci mám uhra jak prase, Petr povídal jestli si chci vyrvořit díru durch přes škraň ☹

jakoubka
29. pro 2008

Bobule byli super.
Tak mýmu to vadilo,ale mě taky.jenže jsem shnilá doma cvičit sama.Na Vánoce jsem dostala poukázku do Aquaaerobiku,tož doufám,že se to hne.Když stojím,tak to vcelku jde,ale nedej bože,jak sednu,to bych ze sebe blila 😝 .Teď jsem sice 2 kg zhubla,ale co to je,když mi do původní váhy furt chybí 16kg.Přibrala jsem 28kg 😝

Kubínek,ten teď bucinká.Jinak je zdravý,ale poslední dobou totálka závislost na mě.Připadá mi,že poslední dobou je hrozně šikovný co se týče mluvení atd.

Na Berunku se ani nemá cenu ptát,páč co čtu.tak je to borka,super holka.

A k bobulím ještě-cesta autem byla nejlepší a někdy výplody z úst mladýho Langmajera 😉

zlatka
29. pro 2008

to byl mladej langmajer? já jsem Přemovi říkala, že mu je podobnej,-hlasem, tónem hlasu a tak, jj, borec.
A kdy budeš do toho aqua chodit a kam, že bych s etřeba přidala, kdyby to bylo v den, kdy bych mohla zařídit hlídání.Hoď sem odkaz.
Evi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 O kvalitě pokožky tvářní nemluvím🙂 Jo, fit vypadám, když jsem oblečená, ale to určitě znáte, horší, když to člověk sundá! 😀 Jako nejhorší to není, ale dycky by to mohlo být lepší, kdybych nebyla shnilá. Hlavně, že jsem si koupila všechny díly cvičení s Hankou, že.

zlatka
29. pro 2008

jo a s mluvením, to teď přijde velkej boom, se těš!!!!!Týý jo, to jsi teda přibrala fest, to jsi musela být fakt mega.A jaktože tolik? Jsi hodně jedla nebo to jelo samo hore?

zlatka
29. pro 2008

mně teď napadají myšlenky na druhý mimi....mám takový období...ale snad se zklidním, čekáme každým dnem přírůstek do rodiny, tak se těším jakoby to mělo mít moje 😀 Když vidím, jak to rychle roste a miminkem to je jen takovou chviličku...bych rodila asi furt 🙂

jakoubka
29. pro 2008

zlatuš-http://klidapohoda.cz/index2.php,taky tam budu chodit ,jak bude mít mamka volno,aby hlídala.
Do 6.měsíce to bylo váhově v poho,ale pak najednou břicho,jak blázen,popraskalo a bylo.Nijak zvlášť hodně jsem nejedla,snad jen to sladký a to byl ten kámen úrazu 😝

Tak naštěstí s beďarama problémy nemám a ani neměla,to je jidiný plus 😀

jj to byl mladej Langmajer.A ta Klárka je krásná baba. 😠

zlatka
29. pro 2008

no, Marti, to teda je, ta nemá chybu, má i super hlas, takovej drsnej.
Do Flory jsem chodila na těhu plavčo a seminář s Lindou.Mně by vyhovovalo to pondělí, zkusím tam zavolat. Ivi, ty tam vedeš plavání pro těhulky???nebo shoda jmen???

zlatka
29. pro 2008

nic, odcházím, večer mrknu, jedu s beruš do hornbachu vybrat žaluzky, tak pááá

dali
29. pro 2008

Zlatuš já jak pořád žeru a nic nedělám....třeba te´D už 2h nejsem schopná vzít rodinu ven 😠 ,ale už už půjdeme 😀 ...no k věci tak jsem četla ŽALUDKY 😀

Jinak já se svým tělem taky nejsem spokojená,dokonce mi vadí pohled do zrcadla....můj manža je hodnej vždycky když si ztěžuju tak mi řekne že jsem blbá, ale Zlatuš já vypadat jako ty tak jsem spokojená jak želva 😉

Bobule jsem už taky viděla byla to sranda,hlavně když jim bouchl ten svařák 😀 😀 😀 a ta herečka mě taky sere,je hodně hezká 😀 😀 😀 ,mě se hrozně líbí i ten její chraplák 😉

A ještě pro ZLATKU:Pavel si prý dá předsevzetí že se u vás zastavíme v roce 2009 😀 😀

janica..
autor
29. pro 2008

Ahojte,

kurnik práce se mi to smázlo 😠

No Marti vidím, že jsi to nešla zalomit za Kubou a že jsi plakala tady 😅

Zlatuš Petráš se koukal a nemůže nikde sehnat toho Kanárka a Ivi jestli máš možnost sehnat ten druhej film a není to problém, tak ať to nemusí Petráš nikde honit 😉

Hmm tak vidím, že maj bobule úspěch, tož budu muset taky na něj kouknout 😝

Marti mysli na mě taky s tím cvíčem 😉

janica..
autor
29. pro 2008
entik
29. pro 2008

ahojte holky,
tak jsem vas ted trochu flakala...sama navsteva, jidlo, piti. No a dnes balime a zitra jedem do Jeseniku na Silvestra, tak uz se tesim. Berem boby, tak snad je vyuzijem.
U nas Vanoce mocmocmoc fajn, matej nam vse komentoval, popisoval co je vsechno na balicim papire, z rozsviceneho stromecku byl taky paf, a darky se mu libili. Takze fajn, od nas dostal takovou knizku-truhlicku, v ktere je spousta malych leporel, kazde na jedno tema, a da se to stavet jako kostky, tak s tim jsme si cetli cely Stedry vecer, porad nam ukazoval co tam je. A taky dostal stan, tak se nam schovaval. Od osttatnich dostal vlaky 😀 kazdy vsak jiny, a vsechny mely uspech.

Bobule jsem jeste nevideli, ale taky jsme slyseli, ze jsou supr.

Stepancina taska, to je fakt supr napad!!!

A taky velka novina, prestali jsme s nocnim kojenim,uff. Tak mozna rozsirim rady mamin, co pribraly, jinak mam o ctyri kila mene, nez pred tehu...tak pak napisu, jake to kojeni melo vliv.
Prvni noc hodne zadonil, prosil a znakoval mlicko, druhou jenom zadonil a stezoval si, ted kdyz se probudi, tak si chvilinku postezuje a pak se snazi usnout, musi se ted naucit usinat jen tak, bez mlika, bez prsa. Ale jsem rada, slo to o hodne lepe, nez jsem cekala. Myslim,ze mas Zlatus pravdu, ze ted uz se jim vse lepe vysvetli, ze to ted proste pochopi.

fotky hodim az po silvestru, tak se mejte moc a moc krasne!!! pekne a pohodove slaveni podle predstav a skvely cely rok 2009!! holky jedny konikovy!

cecil
29. pro 2008

HOlkyyyy, dnes Emuš přes den nespala a já si užívám klidný večer, protože už od půl osmé chrnííííííííííí 😵 . To je pohoda.

No a Zlatuš, ty máš chutě na druhý mimi? Toš překecej tatu a je to, ne????

A jestli je to v hadrech dobrý a na haňbulato ne, tak to je ještě dobrý. 😀 Mně teď vyskočilo břicho po Vánocích.... 😝 ...i přes obelčení, fakt, to byl "jen" bramborovej salát na Štědrý den, pak "jen" vlašák u tchánů....atd, atd.....ale je zajímavý, Petr nikdy s takovými svátky nepřibere ani půl kila! 😠 😠 😠

páček

cecil
29. pro 2008

Peti a všem ... pěkného Silvestra a úspěšný příští rok 2009!
Popřeju už teď , ať na to pak nezapomenu. 😅

entik
29. pro 2008

ahoj evi, to mas pohodku🙂 matula usnul kol osme, za to dnes vstaval o pul seste